Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Pracowałam na live show za czasów gdy jeszcze nie pojawił się showup.Było ok,dobre pieniądze (dziennie zarabiałam kilka stówek) i dużo privóv.Wypłaty realizowane zawsze na czas.Gdy pojawił się showup to wszystko się zmieniło.Dziewczyny,które pracowały na live show przeszły na showupa.I tamten portal praktycznie przestał istnieć (tzn.funkcjonuje ale bardzo marnie).Na showupie jestem od 4lat.Było przez ten czas wszystko ok.Portal szedł do przodu,rozwijał się.Dzięki temu miałam świadomość że są wypłacalni bo tak właśnie było przez dłuugi okres czasu.Teraz to się zmienia niestety na gorsze.Ciągłe problemy co jakiś czas,strona stoi w miejscu.Fakt jest taki ze nie mają konkurencji jeśli chodzi o portale tego typu.Ale nie robią nic żeby nam pokazać że działają i idą do przodu.Takie odpisywanie nam na wiadomosci na zasadzie kopiuj-wklej jest mega żenujące i lekceważące.Zarabiają na nas mega duze pieniadze i podchodzic powinni do nas zupełnie innaczej niż robią to na chwilę obecną.Ale nie ma co sie dziwic skoro w ostatnim czasie wystepuja problemy z nsszymi pieniedzmi,nam wysyłane są odpowiedzi od nich odpowiedzi tej samej treści a mimo to dziewczyny nadal nadają (nawet te,które tutaj piszą).Prawda taka że prędzej czy później i tak showup zwinie interes.A my możemy sobie najwyżej popisać tutaj na tym forum,które NIE JEST OFICJALNE i nic nam nie daje.Ale o tym wie każda z nas.Brak jest solidarności i konsekwencji w działaniu jeśli chodzi o wszystkiedziewczyny pracujące na tym portalu.Zarabiamy na nich a jesteśmy cholernie malutkie w porównaniu z nimi i taką jest prawda.Nie możemy NIC i tyle w tym temacie.....
Awatar użytkownika
sandra112233
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 24 maja 2016, 16:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


livshow mozemy rozsławic na nowo wystarczy by dziewczyny tam dzis weszły im wiecej nas zobacza podawac bd dalej i sie przeniosa :) tak jak to było z ShowUp.tv musza miec konkurencje bo inaczej bd kiepsko



Chaturbate
Awatar użytkownika
BlackCarmen
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 25 sie 2016, 12:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pokazto69 pisze:Któraś w was ma doświadczenie z live show ? Jesli na ShowUp.tv wyciągam dziennie jakies 350 zł na privach to ile wyciągnę tam ?

Po co te pytania?przecież, tam portal umiera co widać,po za tym chyba to taka branża ze dochody zależą od farta wiec pytanie jest nie logiczne
.Wejdz może zarobisz 20pln.Pozdrawiam


Chaturbate
Awatar użytkownika
TomaszB
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 11 lut 2016, 09:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TomaszB
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wlasnie drogie Panie, co Wy na to by napisać swoim stałym bywalca z ShowUp.tv ze dopóki nie dostaniemy swojej kasy juz tam nie wracamy ? Im to bedzie rybka czy bedziemy na ShowUp.tv czy na liveshow czy na livepussy :D wejdę jeszcze w tym tygodniu na ShowUp.tv powiadomić kogo trzeba i zawijam manatki na live. Lepsza chociażby skromna stówka dziennie tam ale pewna niz zarabianie moze i większych hajsow na ShowUp.tv ale i nerwow zarabianie :/ jest nas tu pare, jak odejdziemy wszystkie to moze sie uda nimi ruszyć.
Awatar użytkownika
pokazto69
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 23 maja 2016, 19:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyny specjalnie założyłam konto zrobili mi wszystkie przelewy niedawno Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Krolowa_Lata
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 25 sie 2016, 13:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


byłam na live show tez przed rozpoczęciem zabaw na ShowUp.tv i z tego co pamiętam wychodziłam dobrze, ale wtedy więcej koniojebcow było tam niż teraz z tego co widze.......... :dontknow:


Chaturbate
Awatar użytkownika
pokazto69
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 23 maja 2016, 19:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pokazto69 pisze:czy ja się kuźwa faceta pytam o zdanie ? zajmijcie się lepiej waleniem konia do ekranu a nie naszymi finansami, nic dobrego tu nie wnosicie tylko ferment siejecie trzepaki :d
byłam na live show tez przed rozpoczęciem zabaw na ShowUp.tv i z tego co pamiętam wychodziłam dobrze, ale wtedy więcej koniojebcow było tam niż teraz z tego co widze.......... :dontknow:


Droga "damo" zacznijmy od tego, że Ty żyjesz z tych jak to pięknie ujęłaś "koniobijców"Nawet będąc E-Prostytutką na zleży zachować klasę i POZIOM...Ty już pokazałaś ze nie masz klasy a teraz żetonowej kasy zrobionej cipką.Osoba żyjąca z żetonów i jak to ujełaś zgrabnie koniobijców nie powinna się wypowiadać o ludziach którzy tu wydają kasę na TWOJE wdzięki.Więcej pokory i szacunku zacznij szanować siebie i innych.
Awatar użytkownika
TomaszB
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 11 lut 2016, 09:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TomaszB
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Na razie nie ma co panikować w koncu do 7 dni maja czas :)...a potem potem bd out stad :p



Chaturbate
Awatar użytkownika
dagmara_a
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 05 sie 2016, 12:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Królowa lata ??? Serioooo ? Dzis ?
Awatar użytkownika
pokazto69
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 23 maja 2016, 19:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tak o 14:15 dziś mi zrobili:)Pozdrawiam was
pokazto69 pisze:Królowa lata ??? Serioooo ? Dzis ?
Awatar użytkownika
Krolowa_Lata
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 25 sie 2016, 13:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


TomaszB pisze:
pokazto69 pisze:weź pryszczaty onanisto wypierdalaj po papier wytrzeć zaschniętą sperme z klawiatury. ciao i wrócmy do tematu
bez odbioru dla wszystkich stulejarzy

Z taką tępą i wulgarną kobieta nawet nie chce mi się dyskutowac.Masz Styropian i Żetony zamiast mózgu,weż się rozbij i w głowę się JEBNIJ .Podaj swój nik z ShowUp.tv zobaczymy jaka z Ciebie GWIAZDA.Ja Twojego wizerunku nie obrazałem...a ty lecisz prostackim jadem i wyzwiskami.,JESTEŚ INTELEKTUALNYM ZEREM..skończysz pod latarnią,a za 5pln..bo klasy nie masz za grosz.AMEN ...GWIAZDO ZE SPALONEGO TEATRU.Żegnam



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Za takie wypowiedzi jak pokazto69 powinna dostać bana na forum,nie ma szacunku do widzów,klientów i liczy się tylko żeton.
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


przecież to fejk jak nic ze poszedł przelew. Ktos to zrobil specjalnie.
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Masakra w ogóle co tu się dzieje w tym temacie. Wyzywacie się i obrażacie nawzajem, po co i na co? Po co fałyszwy komentarz odnosnie przelewu? Jest jakiś problem i nawet nie można się zapytać bo zaraz lecą komenatrze, ze siejemy rewolucje itd. TomaszB pisze o szacunku, którym sam się nie wykazuje wobec innych.
A mozna przecież normalnie, po ludzku.
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dokładnie. ja już nie rozmawiam tu z facetami bo niepotrzebnie strzepie klawiaturę. a oni niepotrzebnie się tu udzielają bo to nie temat dla nich ani o nich.
Awatar użytkownika
pokazto69
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 23 maja 2016, 19:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pokazto69 pisze:czy ja się kuźwa faceta pytam o zdanie ? zajmijcie się lepiej waleniem konia do ekranu a nie naszymi finansami, nic dobrego tu nie wnosicie tylko ferment siejecie trzepaki :d
byłam na live show tez przed rozpoczęciem zabaw na ShowUp.tv i z tego co pamiętam wychodziłam dobrze, ale wtedy więcej koniojebcow było tam niż teraz z tego co widze.......... :dontknow:


Chaturbate



Porażka :D Mozesz podać swój nick na showup?
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


no wiec co :) klient jeden powie drugiemu i ilosc:) na livshow sie zwiekszy tylko wiecej nas tam musi byc:) cipcie:) bo inaczej to nie damy rady a głupie zostana tam ShowUp.tv zwinie biznes i bd płakac:)



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
BlackCarmen
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 25 sie 2016, 12:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


o 14:15 ..... ciekawe... mi nic nie ruszyło, wszystko jak oczekiwało tak oczekuje :(
:hi:



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
pokazto69
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 23 maja 2016, 19:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bana hehe a wy trolle jak siedzicie i po nas jedziecie to jest dobrze....nie wasz temat ,nie wasz problem wiec sie nie udzielać.
Awatar użytkownika
transmitujaca na su
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 25 sty 2016, 18:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tak tak 14:15 poszedł przelew;D moderatorzy z ShowUp.tv ;P widze tez tu sie udzielaja:) nie szanuja nas bd mieli konkurencje bo nas pewnie bd wiecej z czasem livshow jest starszym portalem od showup


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
BlackCarmen
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 25 sie 2016, 12:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Próbowałam się zarejestrować na Liveshow, ale obojętnie jaki bym nick nie wpisała, to wyskakuje mi błąd:

"Tworzenie konta nieudane. Popraw błędne pola i spróbuj ponownie." (Nieprawidłowy login - spróbuj użyć inny).

Wygląda na to, że nie da rady się tam zarejestrować.


Chaturbate
Awatar użytkownika
xnxx123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 23 sie 2016, 13:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: klaudia17
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości