Dziewczyna z tatuażem sowy na udzie - orianaakazoooosia.pl

Szukasz jej/jego? Kontaktu? Wejdź napisz.
Regulamin forum
UWAGA !!! ZABRANIA SIĘ WYMIANY NAGRANIAMI Z SHOWUP.TV BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA PRAW AUTORSKICH
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Sam sobie zaprzeczasz, nie boli Cię że Cię odrzuciła, ale że olała już tak.
Pomagałeś super, ale chujowa ta pomoc jak była warunkowa bo coś chciałeś w zamian.

Jak się ma miękkie serce to trzeba mieć twarda dupę.

Zaczęła mieć gdzieś co dla niej robiłeś i Ciebie, zaczęła oddałaś jakieś akcje, to trzeba było to wziąć na klatę i olać panne a nie szukać wytłumaczenia.

Jak baba się zachowujesz
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Proszę nie obrażać bab , :P bo one więcej w głowie maja niż ten osobnik .
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Jumpsuits, Wybacz :air_kiss:
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


do posłuchania
https://www115.zippyshare.com/v/PFFyHHVn/file.html
https://www115.zippyshare.com/v/aCVGsXlN/file.html

a tu nasz mały biznesmen i jego bizneoro

#Oriana @Oriana @Zooosia

Obrazek

jebać partaczy
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 139
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


az taka drama o jakiś tam priv? mi caryca tez kiedyś obiecała priv na urodziny , którego nigdy nie zrobiła. w dzień urodziń powiedziała że po co mi jakiś tam priv i kazała mi jeszcze dać 1000 zetonów , które oczywiście potulnie dałem. no było mi przykro no cóż takie życie ale olałem. Parę miesięcy później jak się z nią pokłóciłem o co innego to jej przy okazji przygadałem że chamsko zrobiła z tym privem ale na tym koniec był tego tematu. Jakiś czas potem zrobiła mi kilka fajnych privów i git.

niezły z ciebie psychopata kotek haha. nie chcę mi się czytać ty twoich epopeji ale po prostu myślę że poszło o to że byłeś za bardzo pomocny, byłeś za bardzo w jej życiu . już jej prawie pewnie wyskakiwałeś ze sracza jak go otwierała czy tam z lodówki. Po prostu przedobrzyłeś z tym pomaganiem że aż do zarzygania, no i się w końcu wyrzygała na twój ryj :D
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


kotquee, czyli nie dość ze jesteś psycholem, stalkerem, nagrywasz i szantażujesz laski to jeszcze prowadzisz złodziejski pseudobiznes...

Ciekawe co jeszcze wypłynie z Twojego szamba poza kałem z telegrama :biggrin:
Obrazek
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


A to już wiem dlaczego psychol tak zirytował się , niby mu smutno itp ze nie zrobiła priva , i teraz rozumie dlaczego jeszcze opisal co ma być na tym privie ,wszystko układa się w całość i niezła to jego firma i jak to on pracuje , takie osoby powinni być izolowane od ludzi
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


mordini pisze:do posłuchania
https://www115.zippyshare.com/v/PFFyHHVn/file.html
https://www115.zippyshare.com/v/aCVGsXlN/file.html

a tu nasz mały biznesmen i jego bizneoro

#Oriana @Oriana @Zooosia

[ Obrazek ]

jebać partaczy


Oj boli dupa, boli ?. Jakoś tylko Tobie to przeszkadza i ewidentnie nie masz co robić :D.
W sumie takim działaniem tylko promocje telegrama robisz :). Nie rusza mnie to kompletnie, że coś tam sobie popiszesz :lol2:. Weź mnie chłopie nie rozsmieszaj, bo ta grupa powstała w pewnym celu i pisałem o tym X razy, ale widać czytanie ze zrozumieniem dalej jest dla Ciebie problemem. No i skoro wstawiasz tu telegram z treściami OF do tematu o Zośce to xD. Idź się popłacz :biggrin:.

tomoxx pisze:Sam sobie zaprzeczasz, nie boli Cię że Cię odrzuciła, ale że olała już tak.
Pomagałeś super, ale chujowa ta pomoc jak była warunkowa bo coś chciałeś w zamian.

Jak się ma miękkie serce to trzeba mieć twarda dupę.

Zaczęła mieć gdzieś co dla niej robiłeś i Ciebie, zaczęła oddałaś jakieś akcje, to trzeba było to wziąć na klatę i olać panne a nie szukać wytłumaczenia.

Jak baba się zachowujesz

Nie no spoko. Staraj się dla kogoś i pomagaj mu, a ona w momencie w którym sama zawini, będzie mówiła Ci, że to co robiłeś dla niej to ona Cię o to nie prosiła. Nie no kurwa nie wierzę xD. Chujowa pomoc bo chciałeś coś w zamian haha. No normalnie straszne. Chyba poznaliśmy się na SU, to co w tym dziwnego. Po za tym się na to zgodziła więc co Ty pierdolisz ?. Idąc twoim tokiem rozumowania, to każda osoba może bawić się Tobą bez żadnych konsekwencji, no bo przecież jakie to ma znaczenie, że ją wspierasz. Przecież może Cię nagle zacząć mieć w dupie tak bez powodu. No z takim nastawieniem to powodzenia życzę :ok:.
Znowu te wypowiedzi nic nie wnoszą do tematu.
Cały czas mówię, że było normalnie póki nie doszło do tego, że moje proszenie o coś zostało olane, bo taki ma charakter. Dalej pierdolcie, że odrzuciła mnie bo cos tam a ja się będę śmiał z każdej kolejnej wiadomości, która nijak się ma do wszystkiego :haha:.

Jumpsuits pisze:Proszę nie obrażać bab , :P bo one więcej w głowie maja niż ten osobnik .


Odezwała się... Dziewczyna z inteligencja. Mam stały kontakt do kilkunastu dziewczyn poza SU, z topki i nie tylko. One jakoś ogarniają co się odjebało, a Ty widzę, że dalej nie. No to Ty w głowie raczej za dużo nie masz, skoro normalność to dla Ciebie nowość. Nie no pewnie, wy macie immunitet na wszystko i tu się mylisz :taunt.:. Jeśli ktoś przestaje być fer wobec mnie to ponosi tego konsekwencje. Akurat na jej niefart trafiła na osobę która nie odpuszcza. Jak już mnie ktoś wkurwi, a Tu się trzeba postarać to zobaczy, że to był największy błąd tej osoby próbując cokolwiek ugrać ze mną. Nie będę tolerować takiego zachowania i każdy atak w moja stronę - będzie pociągać za sobą konsekwencje. Już jedna się przekonała jak to jest :winkextra:. Dużo dziewczyn z SU mnie zna i złego słowa nie powiedzą, a akurat przez to, że chciałem normalności zrobiło się gorąco tutaj. Także :ok:..

Przechuj pisze:az taka drama o jakiś tam priv? mi caryca tez kiedyś obiecała priv na urodziny , którego nigdy nie zrobiła. w dzień urodziń powiedziała że po co mi jakiś tam priv i kazała mi jeszcze dać 1000 zetonów , które oczywiście potulnie dałem. no było mi przykro no cóż takie życie ale olałem. Parę miesięcy później jak się z nią pokłóciłem o co innego to jej przy okazji przygadałem że chamsko zrobiła z tym privem ale na tym koniec był tego tematu. Jakiś czas potem zrobiła mi kilka fajnych privów i git.

niezły z ciebie psychopata kotek haha. nie chcę mi się czytać ty twoich epopeji ale po prostu myślę że poszło o to że byłeś za bardzo pomocny, byłeś za bardzo w jej życiu . już jej prawie pewnie wyskakiwałeś ze sracza jak go otwierała czy tam z lodówki. Po prostu przedobrzyłeś z tym pomaganiem że aż do zarzygania, no i się w końcu wyrzygała na twój ryj :D


Kolejna osoba, która czyta to co inni piszą i próbuje pokazać, że wie o co chodzi. No niestety nie wiesz kompletnie nic. Nie chodziło o priv. Akurat priv był rzecza o którą poszło, że mnie w tej kwestii olała odciągając go przez rok. Chodzi o to, że ja miałem się trzymać jakichś zjebanych obietnic, i jak tylko coś zrobiłem a raczej napisałem bo ona wszystko podciągała pod jedna kategorie - to miałem awanturę. Kiedy ona coś zrobiła - to wszystko jest w porządku. O to chodzi. Jej nie można nic powiedzieć, ale jak Ty zrobisz coś nie po jej myśli to jest awantura. No coś tu jest nie tak w tym momencie.
Albo trzyma się swoich zasad i mi je wypomina, albo przestaje mi robić o to awantury. Nawet nie wiesz o jaką pomoc chodziło i co ja zrobiłem dla niej, więc nie rozumiem sensu Twojej wypowiedzi.

No, ale tak jak mówiłem wcześniej. Czego się można spodziewać po tym forum jak samych specjalistów i obrończyń dziewczyn :lol2:.

komin pisze:kotquee, czyli nie dość ze jesteś psycholem, stalkerem, nagrywasz i szantażujesz laski to jeszcze prowadzisz złodziejski pseudobiznes...

Ciekawe co jeszcze wypłynie z Twojego szamba poza kałem z telegrama :biggrin:
[ Obrazek ]

O nie, znalazłeś literówkę :beg: - to straszne :scratch_one-s_head: .
Dokładnie tak jak piszesz @komin :rofl: . Jestem psycholem, bo chciałem żeby laska była normalna, nagrywam bo lubie, a z szantażem hmm... jak tak mówisz :yes4: .
Tak prowadzę złodziejski pseudobiznes płacąc sam za treści i oddając je za free. Masz jeszcze bardziej zryty beret niż ja :hi: .
Tak was d*pa boli, że nawiązujecie do wszystkich rzeczy poza zamiast odnosić się do tematu, to gratuluję offtopicu xD.
Zacznijmy od tego, że raczej nawet nie masz pojęcia co to znaczy biznes ;D.
Żeby Cię uświadomić w swojej niewiedzy, prowadzę firmę o budżecie 1mln zł, która cały czas działa na pełnych obrotach.
Sam na swoje "różne pierdoły" jak SU i inne wydaje po 100k zł rocznie, więc mogłeś sobie darować ten wątek o pseudo-biznesie na telegramie.
Gdyby nikt nie wynosił mi, contentu z tamtąd to by wszystko leciało za free, ale cóż. Zrobiłem wpisowe na slot które wynosi śmieszne 50zł (jednorazowo).
Większość dzieciaków takiej kwoty nie wpłaci co widzę po ilości osób na V2. No normalnie na grupie płatnej jest 128os x 50zł = 6400zł.
Widać nie masz kompletnie żadnego pojęcia jak wygląda pozyskiwanie takiego contentu i wiąże się to z dużymi jak dla was kosztami :biggrin: .
Kupując subskrypcje po 100zł/mc+ i odblokowując pakiety po 350-500zł przelicz sobie w tej główce ile to wychodzi.

To forum jest tak spierdolone jak jego funkcjonalność, która wywala błędy MySQLi przy pisaniu posta :lol2: :lol2: .
Bynajmniej przez takich specjalistów, którzy znają się na wszystkim i wszystko wiedzą najlepiej :yes2: .
Bawcie się dalej, a ja sobie będę robił swoje, a teraz idę zajmować się czymś ciekawszym niż odpisywanie na takie posty :hi: .

Auf Wiedersehen :cool3: .
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Kolejna osoba, która czyta to co inni piszą i próbuje pokazać, że wie o co chodzi. No niestety nie wiesz kompletnie nic. Nie chodziło o priv. Akurat priv był rzecza o którą poszło, że mnie w tej kwestii olała odciągając go przez rok. Chodzi o to, że ja miałem się trzymać jakichś zjebanych obietnic, i jak tylko coś zrobiłem a raczej napisałem bo ona wszystko podciągała pod jedna kategorie - to miałem awanturę. Kiedy ona coś zrobiła - to wszystko jest w porządku. O to chodzi. Jej nie można nic powiedzieć, ale jak Ty zrobisz coś nie po jej myśli to jest awantura. No coś tu jest nie tak w tym momencie.
Albo trzyma się swoich zasad i mi je wypomina, albo przestaje mi robić o to awantury. Nawet nie wiesz o jaką pomoc chodziło i co ja zrobiłem dla niej, więc nie rozumiem sensu Twojej wypowiedzi.

No, ale tak jak mówiłem wcześniej. Czego się można spodziewać po tym forum jak samych specjalistów i obrończyń dziewczyn :lol2:.


ja nikogo nie bronie , kolo huja mi lata ta zosia czy jak ona sie tam nazywa. kurwa wytrwały jesteś że przez rok męczyłeś o ten priv , każdy normalny juz by do tego nie wracał i to olał. A jeśli chodzi o resztę to ty naprawdę jesteś debilem. Jak się " zaprzyjaźniłeś" z webcam girl to jak myślałeś że to będzie ? że będzie cie traktować jak kolegę , przyjaciela itd? :laugh3: Ty możesz być tylko sługą i nic ponad , masz się zawsze na wszystko zgadzać, a już ponad wszystko nie wolno ci mieć własnego zdania bo jak tylko coś mrukniesz że ci się nie podoba to możesz wypierdalać i niema znaczenia że x lat byłeś wierny jak pies. to jest zawsze ten sam schemat u wszystkich webcamgirls . Wielu z nas go tutaj przerabiało u swoich "ulubienic". Przestań beczeć i idz do przodu.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


kotquee pisze:O nie, znalazłeś literówkę - to straszne

cale Twoje zycie zaczyna przypominac jedna wielka literowke...

kotquee pisze:Tak prowadzę złodziejski pseudobiznes płacąc sam za treści i oddając je za free.

O ja jebie! To przepraszam Pana serdecznie... ja Tu szanownego Pana od zlodziei, a Pan jestes niczym Robin Hood.

kotquee pisze:Zacznijmy od tego, że raczej nawet nie masz pojęcia co to znaczy biznes ;D.

gralem w eurobiznes i mialem hotele w Szwajcarii.. takze jakies pojecie mam

kotquee pisze:Żeby Cię uświadomić w swojej niewiedzy, prowadzę firmę o budżecie 1mln zł

Wow :o i na co ten milion budzetu? :lol: ale chuj z tym, zaimponiles mi :biggrin:

kotquee pisze:nawiązujecie do wszystkich rzeczy poza zamiast odnosić się do tematu

bo w temacie wszystko juz zostalo powiedziane? jestes rakiem, ale jest sezon ogorkowy to mozna sie chociaz z ciebie posmiac
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


kotquee pisze:O nie, znalazłeś literówkę - to straszne

komin pisze:cale Twoje zycie zaczyna przypominac jedna wielka literowke...

RZYCIE

kotquee pisze:Tak prowadzę złodziejski pseudobiznes płacąc sam za treści i oddając je za free.

komin pisze:O ja jebie! To przepraszam Pana serdecznie... ja Tu szanownego Pana od zlodziei, a Pan jestes niczym Robin Hood.

Dokładnie tak :ok:

kotquee pisze:Zacznijmy od tego, że raczej nawet nie masz pojęcia co to znaczy biznes ;D.

komin pisze:gralem w eurobiznes i mialem hotele w Szwajcarii.. takze jakies pojecie mam

O no dobra...

kotquee pisze:Żeby Cię uświadomić w swojej niewiedzy, prowadzę firmę o budżecie 1mln zł

komin pisze:Wow :o i na co ten milion budzetu? :lol: ale chuj z tym, zaimponiles mi :biggrin:

No budżet firmowy jest na firmę. Zakup towaru i takie tam. Wszystko generuje koszty, ale mimo to cały czas te 6zer+ jest ;D.

kotquee pisze:nawiązujecie do wszystkich rzeczy poza zamiast odnosić się do tematu

komin pisze:bo w temacie wszystko juz zostalo powiedziane? jestes rakiem, ale jest sezon ogorkowy to mozna sie chociaz z ciebie posmiac
Skoro to jest temat o kimś to po cholere teraz wklejacie tu wszystko co dotyczy mnie skoro temat jest o kimś innym xD?

No w akurat ja się śmieję z was i waszych postów, więc w sumie to nie wiem, kto ma większy ubaw :sarcastic: .
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee, nie no luz... wrzuciłbyś mi z 5 tysi na profil? Przy takim budżecie nawet nie zauważysz
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:kotquee, nie no luz... wrzuciłbyś mi z 5 tysi na profil? Przy takim budżecie nawet nie zauważysz


Zaangażuje się emocjonalnie chłop i będziesz mu musiał zrobić priva bo jak nie, to będziesz bohaterem następnego bloga czy tam innego gówna...
Awatar użytkownika
freak
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 30 gru 2021, 16:57
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kinia - bogini wojny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Myslisz ze kolegow tez ma wylacznie online? :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Myslisz ze kolegow tez ma wylacznie online? :lol:

Nie martw się o mnie - w realu też mam :yes4: .
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Firma o budżecie milion ? Który ciągle jest na koncie ? Profesor ekonomii :)
Czyli masz milion który nie pracuje tylko traci na inflacji. Gratuluje.
Chyba że to obrotówka, która już tak dumnie nie brzmi jak bańka na koncie.

Trochę się pogubiłem, popraw jak się mylę, zbierasz od fapaczy po 50 złotych żeby kupować subskrypcje do OF, i potem to wystawiać na grupy na telegramie? Bo jak tak to nie Robin Hood a złodziej jesteś po prostu, idealnie byś pasował do tych wojsk co gwałcą i kradną na Ukrainie.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx, nie pisz mu trudnych rzeczy...to popierdolka jakas jest i bredzi...
Ja generalnie pierwszy raz sie spotykam z tekstem ze "jest firma o budżecie".... Po mojemu to firma moze miec budzet... na cos.. nie wiem...na reklame, na inwestycje, na waciki, whatever... ale firma "o budzecie"? :dontknow:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:tomoxx, nie pisz mu trudnych rzeczy...to popierdolka jakas jest i bredzi...
Ja generalnie pierwszy raz sie spotykam z tekstem ze "jest firma o budżecie".... Po mojemu to firma moze miec budzet... na cos.. nie wiem...na reklame, na inwestycje, na waciki, whatever... ale firma "o budzecie"? :dontknow:

Nie będę tutaj wypisywać jakimi kwotami obracam i jak to wygląda w praktyce. Po prostu odnoszę się do tego pseudobiznesu na telegramie, który nic mi nie daje i cel tej wpłaty jest zupełnie inny.
Napisałem, że firma ma milionowy budżet i tyle wam powinno wystarczyć, żeby sobie porównać zarobki z telegrama o ile tak to można nazwać, do pieniędzmi którymi obracam :winkextra: .
Zależy od handlu, ale pieniążki są bardzo dobre, tylko trzeba zapierdalać ponad siły, żeby wszystko ogarnąć. Dlatego, też chce otworzyć kolejną firmę, żeby nie musieć robić praktycznie nic, a zarabiać podobne pieniądze ;).
Mniejsza o to... :sarcastic_blum: Dla niedowiarków, którzy piszą, że pewnie blefuje to macie poniżej moje wydatki typu SU,OF,karty graficzne,kamerki i inne akcesoria. Skoro tak lubicie cyferki :lol2:
Mam nadzieję, że zaspokoiłem waszą potrzebę :yahoo: . Dla cam-girl wyciągnąć takie kwoty to za pewne kwestia półtora miesiąca dobrych lotów, ale niestety ja ani cycków ani dupy nie mam xD .
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Ale tu nikogo Twoje wydatki nie interesują, możesz mieć i 5 milionów i nikomu nic do tego. Nie o to chodziło.

Mnie interesuje 2 sprawa, czy ty zbierasz po 50 dych na telegramie żeby potem udostępniać tam ściągane zdjęcia czy filmy z showup , OF itp?
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Oczywiście że tak po to mu tylko jest ten telegram potrzebny i po to bierze kasę ,A później zal dupy , labidzenie i epopeja bo ktoś mu nie zrobił priva z listy która opisal co ma być
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości