Problemy/Usterki na ShowUp.tv

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


dzisiaj jest jeszcze lepiej...jedna transmisja i to na dodatek "sarenka".albo im cos padło albo sie ktoś włamał albo zwijaja interes bo dziewczynom tez kasy nei wyplacają



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 21:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




SU padło zero transmisji.
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 01:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna




Całuśna pisze:Nie jestem tam w godzinach nocnych od ponad tygodnia, więc jeśli zrywanie transmisji (ostatnio nie mogłam już nawet wejsc o 21.00) występuje rzadziej i już nie występują błędy 502, to może też świadczyć, że w pierwszej kolejności opłacili tych co obsługują serwery. W końcu w godzinach wieczornych jest największy ruch i najwięcej żetonów wtedy się kupuje. Mam nadzieję, że się mylę... w końcu nadzieja umiera ostatnia...




Nie wiem czy tez miałyście taki problem. Ale jak panowie wchodzili do mnie na priv ( kam była włączona i widziałam siebie w okienku) panowie pisali ze nie widza mnie... oboje musieliśmy odświeżać i potem ruszało wszystko. Niby błahostka ale często występowało i uciekały sekundy. Dziś weszłam na kam po tygodniu i nikt na priv nie pisał ze widzi czarny obraz. Wiec odnośnie usterek tu widzę poprawę. Wieczorem nie wchodzę wiec nie znam tych problemów które z błedem 502.
Kusicielka_80D
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 45
Rejestracja: 25 maja 2016, 11:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Kusicielka_80D




Kusicielka_80D pisze:
Całuśna pisze:Nie jestem tam w godzinach nocnych od ponad tygodnia, więc jeśli zrywanie transmisji (ostatnio nie mogłam już nawet wejsc o 21.00) występuje rzadziej i już nie występują błędy 502, to może też świadczyć, że w pierwszej kolejności opłacili tych co obsługują serwery. W końcu w godzinach wieczornych jest największy ruch i najwięcej żetonów wtedy się kupuje. Mam nadzieję, że się mylę... w końcu nadzieja umiera ostatnia...




Nie wiem czy tez miałyście taki problem. Ale jak panowie wchodzili do mnie na priv ( kam była włączona i widziałam siebie w okienku) panowie pisali ze nie widza mnie... oboje musieliśmy odświeżać i potem ruszało wszystko. Niby błahostka ale często występowało i uciekały sekundy. Dziś weszłam na kam po tygodniu i nikt na priv nie pisał ze widzi czarny obraz. Wiec odnośnie usterek tu widzę poprawę. Wieczorem nie wchodzę wiec nie znam tych problemów które z błedem 502.



Ja wiele razy miałam tak właśnie, że panowie pisali, że nie ma obrazu, mimo, że ja siebie widziałam.. no i to problem.. Ale właśnie ostatnio nie było już takich sytuacji, więc to jest na PLUS :) Oby wszystko wróciło do normy bo oszaleć można! :(
Awatar użytkownika
swojakrew
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 07 wrz 2016, 12:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: jasama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Kusicielka_80D pisze:
Całuśna pisze:Nie jestem tam w godzinach nocnych od ponad tygodnia, więc jeśli zrywanie transmisji (ostatnio nie mogłam już nawet wejsc o 21.00) występuje rzadziej i już nie występują błędy 502, to może też świadczyć, że w pierwszej kolejności opłacili tych co obsługują serwery. W końcu w godzinach wieczornych jest największy ruch i najwięcej żetonów wtedy się kupuje. Mam nadzieję, że się mylę... w końcu nadzieja umiera ostatnia...




Nie wiem czy tez miałyście taki problem. Ale jak panowie wchodzili do mnie na priv ( kam była włączona i widziałam siebie w okienku) panowie pisali ze nie widza mnie... oboje musieliśmy odświeżać i potem ruszało wszystko. Niby błahostka ale często występowało i uciekały sekundy. Dziś weszłam na kam po tygodniu i nikt na priv nie pisał ze widzi czarny obraz. Wiec odnośnie usterek tu widzę poprawę. Wieczorem nie wchodzę wiec nie znam tych problemów które z błedem 502.



Brak usterek wlasnie tych o ktorych mowicie ze wystepowaly na priv oraz wieczornych problemow z bledem 502 rowniez nie zauwazylam od 2-3 dni,wszystko jest jak byc powinno,wiec rowniez widze poprawe w naprawach:)
Awatar użytkownika
Doris
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 07 wrz 2016, 13:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: DorisKin




ja tak mam non stop... co priv to piszą że mnie nie widać i odświeżają, ja odświeżam i dopiero wszytko jest ok. Dziś nie wchodziłam więc nie wiem czy te usterki u mnie też już nie występują ( mam nadzieje że tak).

Zdarza się też często taka sytuacja że jak wracam z priv to panowie mi piszą że mnie nie widać i muszę odświeżać strone
Awatar użytkownika
Truskaweczka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 48
Rejestracja: 31 sie 2016, 11:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dokladnie u mnie to samo, albo jak na priv idę to pan pisze ze mnie nie widać odświeżam wiec, czasem mi wyskakuje ze już prowadzę transmisje w drugim okienku a tak nie jest ..
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 12:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




sisis pisze:sluchajcie dzis o 16 05 mialam transmisje prywatna i nie dostalam zet bo jakis problem z serwem byl i rozlaczylo i potakowalo mnie tak jaky priva nie bylo a byl 1 min do konca i nie dostalam zadnych zet


Sisis też tak miałam miesiąc temu.Napisałam do Boku opisując całą sytuację i kilka dni temu przelali mi zaległe żetony na moje konto.Zrób to samo ☺
Awatar użytkownika
sandra112233
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 24 maja 2016, 15:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




tak napisalam do boku oni mi odpisali ze trzeba bylo klikanc w gorny link tak bylo napisane prowadzisz transmije prywatna a ja napisalam ze klikalam i nie moglam sie polaczyc do konca priva wtedy zostala tylko minuta wiec priv wykonany a oni na to juz nic mi nie odpisali a po jakim czasie dostalas zetony na swoje konto?
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Też mi nie odpisywali sporo czasu.Czekałam niecały miesiąc na zwrócenie żetonów.
Awatar użytkownika
sandra112233
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 24 maja 2016, 15:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Obserwatorka pisze:ShowUp.tv padło zero transmisji.


21 wrzesnia okolo 16 05 tez wszystko padlo zero transmisji pech chcial ze mialam akurat pecha i rozlaczylo mnie z serwerem wylogowalam sie i patrze zero ogladajacych zero transmisji normalnie szok no i zetony z tej wlasnie transmisji jak wszystko padlo nie wplynely mi na konto a zostala mi minuta do konca priva wiec albo show up sie ogarnie ale cieńko to widze
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Showup nie ma żadnej konkurencji, miesiąc w tą czy w tą w opóźnieniu płatności czy jakieś awarie nic nie zmienią, zresztą nie takie firmy jeszcze więcej się spóźniały.
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




Czy mi się wydaje czy zmieniło się połączenie z showup, z szyfrowanego protokółem HTTPS na niezabezpieczone ?
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Oni nigdy nie korzystali z https z tego co pamiętam.
Awatar użytkownika
chucky
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 304
Rejestracja: 15 lut 2016, 16:58
Lokalizacja: 127.0.0.1
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: mam ich kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dzisiaj po raz pierwszy (chyba od dwóch tygodni) znowu pojawiły się usterki na portalu,a mianowicie czerwony ekran i część transmisji nie działa czarny ekran,czyżby znowu powrót większych problemów z funkcjonowanie portalu :P
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




nie bylo mnie jakis czas ale nie moge wlaczyc transmiji nie moge wlaczyc swojej co jest grane aktualnie na SU jakas awaria???? :hypnotized:
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Obrazek
czy tylko u mnie dość często występuje taki bug?
sie wjebałem w szok
Awatar użytkownika
2827
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 20 lis 2016, 08:38
Lokalizacja: jesteśmy w matrixie mała
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: all city borderline girls
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




2827 pisze:Obrazek
czy tylko u mnie dość często występuje taki bug?

Też kilka razy miałem tak, że pomimo zakończenia przez transmitującego priwa nadal był widoczny pasek z informacją o priwie i licznik czasu. To błąd po stronie SU.
Mano_Negra


Re: Dziwna sytuacja
23 gru 2016, 21:50


Hej,czy tylko mnie wywaliło dzis z showupa? Bo widzę,że coraz więcej kamerek znika,czyzby showup znowu coś kombinował? Jakaś przerwa techniczna? Wiecie coś? Wgl nie mogę się zalogować na ShowUp.tv ;(
Awatar użytkownika
niegrzeczni81
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 12 wrz 2016, 13:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: niegrzeczni81
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: niegrzeczni81


Re: Dziwna sytuacja
23 gru 2016, 22:11


niegrzeczni81 pisze:Hej,czy tylko mnie wywaliło dzis z showupa? Bo widzę,że coraz więcej kamerek znika,czyzby showup znowu coś kombinował? Jakaś przerwa techniczna? Wiecie coś? Wgl nie mogę się zalogować na ShowUp.tv ;(

chyba jest jakis problem,tez nie moge sie zalogowac.
Awatar użytkownika
opeth65
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 16 maja 2016, 20:59
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: opeth65


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości