Problem z erekcją

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Czy może wymienić się doświadczeniami?
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Problem z erekcją
15 paź 2021, 12:23
Mam problem z erekcją. Muszę sobie podczas seksu pomagać reka. A i tak po minucie opada. Aktualnie stosuję sildenafil ale nie chcialbym sie dalej nim truć. Szczególnie, ze zauważyłem,że im dłużej go biorę tym działanie jest słabsze.
Czy jest jakis zamiennik ale bez recepty który ma działanie?
Awatar użytkownika
czerwik
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2021, 10:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: hey
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Problem z erekcją
15 paź 2021, 20:00
Nie ma, prawdopodobnie masz raka i zostalo Ci jakies 6 miesiecy... mozesz to jeszcze skonsultowac z lekarzem.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Problem z erekcją
18 paź 2021, 07:46
Cum on. Tylko trochę inny tryb działania. W przypadku sildenafilu bierzesz jedną tabletkę przed seksem Tutaj bierzesz regularnie tabletkę codziennie ale po dwóch tygodniach powinieneś czuć znaczną różnicę w stanie Twojej erekcji. No i nie jest to żadna chemia tak jak sildenafil ale naturalny środek tak wiec nie powinien Ci szkodzić. Kupisz bez recepty.
Awatar użytkownika
Pitr
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 18 lut 2021, 10:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam.
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Problem z erekcją
19 paź 2021, 07:55
Trochę głupio się przyznać, ale też zdarza mi się zażywać tego typu środki. Najczęściej na bazie l-arginina. Akurat Cum on ma ją w składzie. Dobry jest też viamen
Awatar użytkownika
ned22
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 17 lut 2021, 08:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Problem z erekcją
19 paź 2021, 09:18
U nas był podobny problem co u Ciebie. TŻ miał kłopoty z erekcją i nie był w stanie jej utrzymać.Jak uprawialiśmy seks to musiał sobie pomagać ręką bo penis ciągle opadał a i to nie zawsze mu pomagało. Bardzo mnie to denerwowało, nie jestem w stanie wskazać tutaj ile razy przez niego płakałam ( głupia zwalałam to na siebie,ze pewnie mu się nie podobam) ale generalnie postanowiłam go wspierać. Polecam ten sam środek, który tutaj poleca osoba powyżej cum on. Z tym, że TŻ polecił go urolog. Okazało się,że środek bardzo pomógł mężowi.Z czasem problemy z erekcją minęły. Aktualnie praktycznie już niema Od miesiąca nie bierze tych tabletek, zaburzenia erekcji nie wracają. Mamy nadzieję,że tak zostanie dalej.
Awatar użytkownika
Motion
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 16 lut 2021, 09:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Problem z erekcją
20 paź 2021, 08:29
Efektów ubocznych nie ma po tym żadnych? Chodzi o to,że nie chcę już dalej truć się tą całą chmią. Sami rozumiecie.
Awatar użytkownika
czerwik
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2021, 10:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: hey
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Problem z erekcją
20 paź 2021, 13:55
Czujesz jakieś efekty uboczne sildenafilu? Bo faktycznie można się od tego lekko uzależnić i z czasem może tak nie dzialać jak na początku.Druga opcja jest taka,że zaburzenia erekcji się u Ciebie powiekszają. No nic. Polecam porównać sobie jego działanie z cum on. Sam ocenisz czy Ci pasuje. No i jeszcze jeśli nie robiłeś to zróbo sobie testosteron, ewentualnie hormony tarczycy bo bywa,że problemy z erekcją są powodowane włąśnie przez problemy z hormonami. Jeśli chodzi o efekty uboczne cum on to nie zauważyłem żadnych.
Awatar użytkownika
tomekwck
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 19 lut 2021, 09:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xxxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Problem z erekcją
03 lis 2021, 10:37
Lepsza dieta na pewno pomoże, więcej warzyw, mniej mięsa, albo jakieś urozmaicenia w sypialni stroje akcesoria itp :)))
Awatar użytkownika
aniakk
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 02 lis 2021, 13:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: angel91
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sex porady



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości