ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
A wie ktoś czemu tamten temat został usunięty?
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:A wie ktoś czemu tamten temat został usunięty?


Life
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Maks pisze:Nie śledziłem wątku o niej ale dzis wlazlem na transmisje. Uprzedzam ze bez glosu. Nie wiem ile laska deklaruje ze ma lat ale wydaje sie bardzo zniszczona - dziś to mocno 50+. Nienaturalnie opalona twarz, worki pod oczami, opadające powieki. Twarz jakas ... groteskowa, smieszna. Ale. Widze ze fota w windzie dokladnie ta sama co malkox miala w profilu. Pewnie druga tez fake. Chyba nie wie ze faceci tez maja dobra pamięć. Dziwie sie gostkom co rzucają zety.


To wszystko prawda tylko jej wydaje się, że jest wyjątkowo atrakcyjna i nie może zrozumieć jakim cudem żaden mężczyzna jej nie chce :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


yoko pisze:tox :bad: właśnie konfabuluje jak to chodzi do warszawskich klubów na imprezy z Amnesia666 i kimś tam jeszcze..
Screeny poniżej wydają się nie potwierdzać jej opowieści.. :mocking:
Amnesia666 wyraźnie pisze że ją pierdoli :hehe:



Raczej chodziła a może nawet raz poszła. Ale Amnesia widocznie dba o poziom i z byle kim sie nie pokazuje w stolycy :lol:
Ale to jest kurwa żałosne, gadać że ktoś Cie bierze do klubu jak ta osoba otwarcie mówi że cie pierdoli :lol:

Ale to jeszcze nic, dziś po przerwie wpadłem na SU. I co słysze? Toxic wygłasza że mnie pojechała tak że będę miał uraz do końca życia :lol:
Toxic spójrz w lustro i powiedz czym Ty mi możesz pojechać? :lol:
A przy okazji, dlaczego nie byłaś na dwu tygodniowych wakacjach jak każdy normalny człowiek? :laughingnew:
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


msn pisze:Wiem doskonale jak działa tox, ale chce się wam o niej tak pierdolić? I tak z nią nie wygramy, niech zginie śmiercią naturalną.



Mnie się chce, bo mam beke. I nie walczę z tłukiem. Jakbym miał z nią wygrać, to musiałbym najpierw założyć kombinezon, aby bryzgające gówno mnie nie oblepiło.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MyNameIsMystery pisze:To, że nie ma podłogi w panelach czy modnie pomalowanej ściany, nie znaczy że jego transmisja wygląda niekorzystnie


Gdzie napisałem, że chodzi mi o wystrój mieszkania? ..no właśnie. To już Ty napisałaś.

MyNameIsMystery pisze:Poza tym, Tox napieprza na tarnsmitujące, a King próbuje coś robić w tym kierunku, bo reszta nie ma odwagi.


Faktycznie heroizm w chuj. :lol:
Odwagę to ma np. taki władca śmieci, nie pokazuje twarzy ale jak trzeba to każdego zjebie werbalnie. Poza tym o jakiej odwadze tu mowa, już samo przerzucanie się postami czy nawet wyzywanie na czacie jest mało poważne.
Jeszcze jakby King coś tam na nią gadał, a nie cicha transmisja i w nagłówku 'tox mnie ciśnie'
King, nic do Ciebie nie mam bo już Cie 'znam' długo, ale chodzi mi o to, że takie transmisje pod tox'a to tylko dają jej pożywkę do kolejnego pie.dolenia przez następne miesiące. :yes4:

Jakby ktoś zrobił jakąś konkretną transmisje odnośnie toxic, to by się obsrała, a tak? tylko się nabija że ta na transmisji leży, ten ma piec kaflowy i naciągnięta koszulka, tamta jakas zezowata.. i potem rzeczywiście ona myśli, że jest najlepsza.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


yoko pisze:tox :bad: właśnie konfabuluje jak to chodzi do warszawskich klubów na imprezy z Amnesia666 i kimś tam jeszcze..

jej już zamiast warszawskich klubów zostały tylko dancingi w Ciechocinku
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 22:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W Ciechocinku to Tox mogą zatrudnić jako sprzątaczkę, ale to też jest bardzo mało prawdopodobne. Kurort podupadł, ale nie do tego stopnia. :beach:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Stara baba, a pstro w głowie aż boli. Hipokrytka i wielka cwaniara. Fałsz bije z jej twarzy, a hipokryzja to jej drugie imię. Do tego dochodzi całkowity brak pokory i odrobiny zdrowego samokrytycyzmu. Jak ktoś bredzi od rzeczy to w komentarzach zaraz o tym przeczyta. No i klops. Bo myślała że wszyscy łykają ściemę i z zachwytem przyklasną.

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
CzarnaMamba
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 29 lip 2016, 19:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Toxic jest dzisiaj jakoś wyjątkowo spokojna chyba musiała zażyć jakieś bardzo mocne leki :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Przypatruje się jej od dawna.... no cóż wydaje się, że ma osobowość histrioniczną. Jak dla mnie też jest niezwykle interesujące to, jak silnie można zatracić się w życiu kamerkowym... dziś nad ranem cisnęła niejakiej Wiki Słodziaczek z jakimś zdjęciem które miała niejaki Pierdzioszkowa czy inna... pociski były żenujące, ani śmieszne, ani inteligentne, przerywane co jakiś czas śmiechem Toxic, oczywiście z własnych komentarzy... grupa klakierów potakiwała.... To jest tak słabe, marne, ze aż zaciekawiające. Będę się dalej przyglądał- interesuący przypadek.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


toxic to rzeczywiście interesujący przypadek dla psychiatrów :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Tutaj https://showup24.tv/profile/banany_mi_smakuja możecie zobaczyć 50 twarz ToxicAngel sorry menela.
Mano_Negra


Mano_Negra pisze:Tutaj https://showup24.tv/profile/banany_mi_smakuja możecie zobaczyć 50 twarz ToxicAngel sorry menela.


To mi się podoba najbardziej :lol:

http://images76.fotosik.pl/824/d56733f5d7bdabd0med.jpg
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Właśnie debilka straszy Joankę urzędem skarbowy, przeklęty babsztyl.
Pewnie zaraz będzie do Ziobry dzwoniła żeby nasz aresztować kazał za te foty. :laugh3: :laughingnew: :laugh3:
Mano_Negra


Mano_Negra pisze:Właśnie debilka straszy Joankę urzędem skarbowy, przeklęty babsztyl.


A to z jakiej racji?
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Żeton pisze:
Mano_Negra pisze:Właśnie debilka straszy Joankę urzędem skarbowy, przeklęty babsztyl.


A to z jakiej racji?

Pewnie dla tego, ze jesteśmy smutne korniszony z brodzika intelektualnego :lol2: :lol2: :rofl:
Mano_Negra


Ale co to ma wspólnego ze skarbówką i Joanką?
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pewnie chodzi o znaną sprawę o której toxic już wiele razy mówiła. Joanna według toxic prowadzi nielegalny handel Yorkami :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Pustak właśnie wymyślił , że Joannę wywala ciągle z transmisji bo się jej słownik ortograficzny wiesza w systemie.
Mano_Negra


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość