ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
29 lip 2016, 20:09
Nie wiem do kogo ten moralitet napisałeś, Mirek.
Jeśli chodzi o mnie, to nie potrzebuję pouczanek, rad i wskazówek.
Robię to co uważam za stosowne i tak jak ja chcę.
I całkiem sporo pożytecznych rzeczy również.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
29 lip 2016, 20:34
Mirku, zupełnie nie zgadzam się z tobą w miejscu, w którym piszesz o "hejcie na hejt".
Nigdy nie użyłam w tym temacie żadnego obelżywego epitetu i porównania, w stylu: "jeśli piszesz o obwisłych cycach, to sam spójrz na swój wiszący i pomarszczony wór", albo: "jeśli taki z ciebie znawca i kreator mody, to spójrz na swoje wątpliwej jakości szmaty", czy: "jeśli piszesz o czyimś braku inteligencji i krytykujesz cudze błędy w wymowie, to dlaczego sam jesteś takim matołem i napierdalasz tak koszmarne ortografy", itd. itp. Pewnie byłoby mi wtedy o wiele łatwiej przekazać o co mi chodzi, niż próbując bawić się w Wersal, używać rzeczowych argumentów i w ten sposób starać się trafić do cudzej wyobraźni.

P.S. Post Czarnej Mamby ukazał się po moim, zatem odpowiem w największym skrócie.
Proszę poczytać wszystkie komentarze w tym wątku i postarać się skupić na samych wulgaryzmach i epitetach. Jeśli jako kobieta, nie ma pani żadnych obiekcji do wyrażania w ten sposób swojej dezaprobaty w stosunku do cudzego wyglądu, sposobu ubierania się, inteligencji, sposobu poruszania się, mówienia - właściwie wszystkiego, to jaką ma pani wrażliwość? Teraz proszę przeczytać moje komentarze (ze zrozumieniem) i przestać mnie porównywać do kogokolwiek. Nie jestem taka, jak większość z was i nie jestem taka jak Toxic.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
29 lip 2016, 22:06
Żeton pisze:
pussycat pisze:Od czego się ten cały hejt zaczął, tego już prawdopodobnie najstarsi górale nie pamiętają.


Pamiętają nawet niepełnoletni. Tox zrobiła antytransmisję wyśmiewając jedną z dziewczyn. Menda sama zaczęła konflikt, bo ma charakter intrygantki i plotkary nie znoszącej faktu, że inne dziewczyny są autentycznie ładne i mają nieporównanie więcej widzów. Bez podbijania licznika.


Nieprawda, zaczęło się wiele miesięcy wcześniej. Jak ktoś czytał uważnie wątek to wie o nagraniach np jej wypowiedzi o prywatnym życiu PureDream.
A tak naprawde to zaczęło się dużo wcześniej. Ale to nie jest czas i miejsce na pisanie takich opowieści...
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
30 lip 2016, 01:22
Na ostatniej transmisji po zejsciu Pumci, Toxic-cytuje " Ja przynajmiej nie musze się zabawiać cipką i mam wiecej od Niej " :drag:
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
30 lip 2016, 02:07
pussycat pisze:Proszę poczytać wszystkie komentarze w tym wątku i postarać się skupić na samych wulgaryzmach i epitetach.


Proszę najpierw posłuchać jakiejkolwiek transmisji Toxa,a potem pałać świętym oburzeniem.
Chuj, obleśna torba, korniszon, debil, imbecyl, pierdolona szmata, zarzygana pijaczka, trędowata z hemoroidami, zjeb genetyczny, jebany gnój - to tylko maleńka próbka umiejętności Twojej idolki.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
30 lip 2016, 02:11
Proponuję poczytać samego siebie oraz dokładnie tego, co ja napisałam, a później wmawiać mi idoli.
Z moich komentarzy nie wynika nic, prócz tego, że nienawidzę samosądów, polowań na "czarownice", publicznych chłost i pręgierzy, nienawidzę owczych pędów, braku własnego zdania i podłączania się pod akcję - wszyscy na jedną. Niektórzy aż czekają na taką okazję, żeby pod pozorem posiadania wspólnego wroga, komuś dokopać.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
30 lip 2016, 02:17
A ja proponuję przestać strofować tu ludzi, którzy pokazują prawdę o zwykłej szmacie, która ma radochę z tego, że jedna z dziewczyn jest maltretowana przez męża.

Nie rób tu prowokacji.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
30 lip 2016, 02:20
Proponuję nie strofować mnie, bo jestem dorosła i mam prawo do wyrażania własnych opinii, zwłaszcza, że nie są tak upokarzające, jak twoje.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
30 lip 2016, 02:24
Boszzzze, albo piszesz, że odnoszę się do Ciebie jak do niepoczytalnej, albo że mam Cię za wroga, albo że piszę rzeczy Cię upokarzające.

Porcelana ma więcej wytrzymałości chyba i nie konfabuluje.

Kończę z Tobą rozmowę. Nie będę Ci dłużej udowadniał, że bronisz wulgarnej prostackiej mendy.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
30 lip 2016, 02:26
Coś czuje, że przy takim tempie jeszcze dzisiaj toxic dobije do 1000 :)

ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
30 lip 2016, 02:33
Nie mnie upokarzające, żeby była jasność. Ty mi TYLKO wmawiasz idoli.
Napisałam ci, co robię... że wyrażam własną opinię na temat tego, co dzieje się w tym wątku.
Zwłaszcza zafrapował mnie dziś jeden cytat, o tym, co robią mali ludzie... w zderzeniu z faktem, że jest tu już aż 50 stron, wniosek dla mnie był prosty. Później nastąpiła cała reszta, czyli odpowiedzi, na wyraźne "wywoływanie mnie do tablicy".

Dobrej nocy życzę i poczekam na kolejne 50 stron neverending story...
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
30 lip 2016, 06:22
pussycat pisze:Nie mnie upokarzające, żeby była jasność. Ty mi TYLKO wmawiasz idoli.
Napisałam ci, co robię... że wyrażam własną opinię na temat tego, co dzieje się w tym wątku.
Zwłaszcza zafrapował mnie dziś jeden cytat, o tym, co robią mali ludzie... w zderzeniu z faktem, że jest tu już aż 50 stron, wniosek dla mnie był prosty. Później nastąpiła cała reszta, czyli odpowiedzi, na wyraźne "wywoływanie mnie do tablicy".

Dobrej nocy życzę i poczekam na kolejne 50 stron neverending story...


Przykre jest to, że taka pussy(...) w jakikolwiek sposób chce zrobić katów z forumowiczów, którzy pisząc tu ukazują prawdzie oblicze ToxicAngel podsumowując jej sposób bycia i zwrócenia uwagi na swoją osobę poprzez krzywdę drugiego człowieka, gdyby nie to forum to ta kobieta czuła by się całkowicie bezkarna ogłaszając publicznie co jej ślina na język przyniesie. Przyznam szczerze, że może nie personalnie, ale ogólnie mówiąc mnie takie myślenie zabolało jako osoby tylko biernie czytającej jak najbardziej trafny komentarz tego co ona wyprawia * nie mam siły, ani ochoty cytować tego co powiedziała w kierunku innych( wejdź tam na 10 min i przysłuchaj się temu co mówi jak tak można ?! na prawdę czujesz poczucie nie sprawiedliwości wobec kobiety, która śmiejąc się (wręcz rżąc) opowiada, nie od czasu do czasu ale codziennie przez 10 godzin brednie na temat innych osób?! myślę ,że chcąc cokolwiek zaprzestać to właśnie z nią powinnaś spróbować jakiegokolwiek dialogu, aby fala nienawiści(?)i miała swój kres- i niestety otrzymasz odpowiedź, która z prawdą wspólnego wiele nie ma ,że ktoś coś zrobił-powiedział= mało tego dalej robi i chce jej zaszkodzić ?! przecież ostatnio byłam świadkiem jak uważała , iż całe forum należy do Ann , bo kto inny chciał by jej tak dopiec :shock2: i dlatego może przedstawiać ja w złym świetle każdego dnia , choć argument jest kompletnie bez zasadny.
Awatar użytkownika
CzarnaMamba
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 29 lip 2016, 19:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
30 lip 2016, 06:43
pussycat pisze:Nie mnie upokarzające, żeby była jasność. Ty mi TYLKO wmawiasz idoli.
Napisałam ci, co robię... że wyrażam własną opinię na temat tego, co dzieje się w tym wątku.
Zwłaszcza zafrapował mnie dziś jeden cytat, o tym, co robią mali ludzie... w zderzeniu z faktem, że jest tu już aż 50 stron, wniosek dla mnie był prosty. Później nastąpiła cała reszta, czyli odpowiedzi, na wyraźne "wywoływanie mnie do tablicy".

Dobrej nocy życzę i poczekam na kolejne 50 stron neverending story...

Ps. wchodzę w profil tej użytkowniczki i widzę ,że jest najaktywniejsza w wątku Anki92x i stara się udowadniać ludziom jak zakłamana jest biedaczka wyciągająca miesięcznie więcej niż jej dawca. Wstyd, bo ta Anka potrafi chociaż od początku do końca trzymać się swojej wersji i pomysłu na siebie, a ty bronisz Toxic, która codziennie przez pierwsze 4 godziny robi z siebie ofiarę, a przez resztę wieczoru obraża osoby ,które w jej chorej głowie chcą jej zaszkodzić ? choć mają ją głęboko gdzieś .... to tak jakby sądzić ofiarę napaści przez pryzmat tego ,że jej torebka błyszczała zbyt mocno :hypnotized:
Idź to bohaterki tego wątku i zaproponuj zakończenie wątku, jak nie wyciągniesz nauki z postępowania tej osoby to na prawdę musisz być mentalnym toxiciem :blind:
Awatar użytkownika
CzarnaMamba
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 29 lip 2016, 19:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
30 lip 2016, 10:32
pussycat pisze:Mirku, zupełnie nie zgadzam się z tobą w miejscu, w którym piszesz o "hejcie na hejt".


Można się z tym nie zgadzać ale faktem jest, iż hejt wcale nie musi być obelżywy by był hejtem.
Awatar użytkownika
HandlarzMirek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 09 sie 2015, 23:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
30 lip 2016, 15:31
Przykre jest to, że taka pussy(...) w jakikolwiek sposób chce zrobić katów z forumowiczów


Przykre jest to, że taka Mamba(...) napisała co wiedziała, dokopała i od razu poczuła się lepiej.
Nie podoba ci się to, co piszę, więc co ty robisz? - Stosujesz najprostszy i najbardziej prymitywny zabieg, żeby mnie pomniejszyć, upokorzyć i ośmieszyć, mianowicie:
celowo nie dodajesz reszty mojego nicku...
Dalszą część wywodu zachowam dla siebie, ponieważ i tak niewiele z niego zrozumiesz. Takie kopanie się z koniem jest jednak czasochłonne, a i kontuzji nabawić się można.

Jeśli tobie odpowiada sposób działania Anki - żebranki i jej pomysł na układanie sobie życia kosztem oszukanych i naciągniętych ludzi, to już problem twojej mentalności. Ja z nią dyskutować nie chcę i nie umiem, ponieważ - i tu masz całkowitą rację, bardzo daleko odbiega od mojej.
Nastąpiło małe przekłamanko, Mambo(...), najaktywniejsza jestem w dziale - Fetysze. Następnym razem postaraj się być bardziej skrupulatna. Postaraj się też zestawić moje posty w temacie Anki, do ogólnej liczby moich komentarzy (518 w tym naliczanych 391). Dziękuję. ;)


Można się z tym nie zgadzać ale faktem jest, iż hejt wcale nie musi być obelżywy by był hejtem.


Jasne, właśnie krzywo spojrzałam na twój post. ;)


Pozdrawiam serdecznie Mambę(...) i Mirka, bo zdaje się, że bardzo dobrze się oboje znają. ;) Życzę dalszych pięknych lat we wspólnym porozumieniu i miłości. Peace and Love!
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
31 lip 2016, 00:13
Oczywiście, że forum należy do Ann. Opłaca nas wszystkich przecież.

Gdyby mi nie płaciła, nie siedziałabym tu :D



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Megan
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 10 gru 2015, 11:06
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SU
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
31 lip 2016, 02:10
Megan pisze:Oczywiście, że forum należy do Ann. Opłaca nas wszystkich przecież.

Gdyby mi nie płaciła, nie siedziałabym tu :D



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv

Osz kurde to nas rozpracowali i się wydało, że jesteśmy z białostockiej mafii kartoflano-buraczanej. :laugh3: :laughingnew: :laugh3: :laughingnew: :laugh3:
Mano_Negra


Re: ToxicAngel
31 lip 2016, 02:36
Tłuk jest niezawodny. Zawsze wymyśli coś nowego. Dzisiaj tłuk ogłosił, że ludzie się obrażają , gdy są przez tłuka wyzywani, bo nie rozumieją, że to są żartobliwe wypowiedzi. :sarcastic:

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
31 lip 2016, 03:16
Debilka się cieszy z tego, ze o niej tutaj się niepochlebnie pisze, gwiazdeczka się znalazła od siedmiu boleści. :laughingnew:
Mano_Negra


Re: ToxicAngel
31 lip 2016, 03:26
Pussycat :shock2:
Znowu walczysz z wiatrakami ?
Ze sforą nie wygrasz, w kupie siła, w kupie i "gówno" jest składową siły.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość