webcamrecording, chomikuj, xvideos...

Tutaj możesz zgłosić skargę oraz wyrazić zgodę lub sprzeciw na publikacje
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


colette pisze:zalezy gdzie znajdziesz nagranie.Jesli jest to strona typu webcamrecordings-raczej po ptokach, tam nikt nie rewaguje na maile, nikt niczego nie usuwa.

Na serwerze webcamrecordings.com są tylko zdjęcia, których nie da się usunąć,
natomiast nagrania są na różnych zewnętrznych hostingach, skąd można je usunąć.
W dziale download zamieściłem instrukcję, jak uzyskać bezpośrednie linki, które później można zgłaszać.
viewtopic.php?f=31&t=129&start=20#p9651
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




Jeśli się człowiek uprze, to wszystko jest do wykrycia.
W internecie tak naprawdę nikt nie jest anonimowy.
Jedna i druga strona może ponieść konsewkencje
Można komuś zniszczyć życie, narobić problemów, może się skończyć rozprawą w sądzie, odszkodowaniem

Wydaje mi się, że to jest w dużej mierze kwestia zaufania społecznego.
Tak samo jak nie zabiera się ''pamiątek'' ze sklepu, nie podpisuje własnym nazwiskiem pod pracą innej osoby, nie wchodzi się do knajpy z własnym piwem, albo nie wrzuca do sieci rozneglikżowanych zdjęć swojej byłej dziewczyny, idąc do restauracji nie wychodzisz z talerzem jedzenia bez płacenia rachunku :P

Ogólnie tak się nie robi, ale to nie znaczy, że każdy tego przestrzega
Kwestia jakichś zasad, świadomości, wyobraźni
Trzeba się liczyć z ryzykiem, aczkolwiek
jeśli chcecie mieć fajne privy, to nie nagrywajcie albo nie miejcie pretensji, że później dziewczyny boją się pokazać coś więcej itp :)
To działa trochę w dwie strony.
Podobno dobre zachowania szybciej rozpowszechniają się w społeczeństwie :P

Czy to moralne, czy nie bla bla
no nie wiem, różne rzeczy się dzieją na tym świecie, ale widocznie takie kamerki są potrzebne, skoro ludzie z tego korzystają
Możemy sobie dywagować tutaj godzinami

Moim zdaniem nagrywanie priv nie jest w porządku, już nie mówię o wrzucaniu tego do sieci
ale chyba każdy ma własne sumienie
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ola_fasola007 pisze:Jeśli się człowiek uprze, to wszystko jest do wykrycia.
W internecie tak naprawdę nikt nie jest anonimowy.
Jedna i druga strona może ponieść konsewkencje
Można komuś zniszczyć życie, narobić problemów, może się skończyć rozprawą w sądzie, odszkodowaniem

Wydaje mi się, że to jest w dużej mierze kwestia zaufania społecznego.
Tak samo jak nie zabiera się ''pamiątek'' ze sklepu, nie podpisuje własnym nazwiskiem pod pracą innej osoby, nie wchodzi się do knajpy z własnym piwem, albo nie wrzuca do sieci rozneglikżowanych zdjęć swojej byłej dziewczyny, idąc do restauracji nie wychodzisz z talerzem jedzenia bez płacenia rachunku :P

Ogólnie tak się nie robi, ale to nie znaczy, że każdy tego przestrzega
Kwestia jakichś zasad, świadomości, wyobraźni
Trzeba się liczyć z ryzykiem, aczkolwiek
jeśli chcecie mieć fajne privy, to nie nagrywajcie albo nie miejcie pretensji, że później dziewczyny boją się pokazać coś więcej itp :)
To działa trochę w dwie strony.
Podobno dobre zachowania szybciej rozpowszechniają się w społeczeństwie :P

Czy to moralne, czy nie bla bla
no nie wiem, różne rzeczy się dzieją na tym świecie, ale widocznie takie kamerki są potrzebne, skoro ludzie z tego korzystają
Możemy sobie dywagować tutaj godzinami

Moim zdaniem nagrywanie priv nie jest w porządku, już nie mówię o wrzucaniu tego do sieci
ale chyba każdy ma własne sumienie

dobrze napisane ! :D
Awatar użytkownika
marcovv
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 29 lip 2016, 18:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: majka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




marcovv pisze:
ola_fasola007 pisze:Jeśli się człowiek uprze, to wszystko jest do wykrycia.
W internecie tak naprawdę nikt nie jest anonimowy.
Jedna i druga strona może ponieść konsewkencje
Można komuś zniszczyć życie, narobić problemów, może się skończyć rozprawą w sądzie, odszkodowaniem

Wydaje mi się, że to jest w dużej mierze kwestia zaufania społecznego.
Tak samo jak nie zabiera się ''pamiątek'' ze sklepu, nie podpisuje własnym nazwiskiem pod pracą innej osoby, nie wchodzi się do knajpy z własnym piwem, albo nie wrzuca do sieci rozneglikżowanych zdjęć swojej byłej dziewczyny, idąc do restauracji nie wychodzisz z talerzem jedzenia bez płacenia rachunku :P

Ogólnie tak się nie robi, ale to nie znaczy, że każdy tego przestrzega
Kwestia jakichś zasad, świadomości, wyobraźni
Trzeba się liczyć z ryzykiem, aczkolwiek
jeśli chcecie mieć fajne privy, to nie nagrywajcie albo nie miejcie pretensji, że później dziewczyny boją się pokazać coś więcej itp :)
To działa trochę w dwie strony.
Podobno dobre zachowania szybciej rozpowszechniają się w społeczeństwie :P

Czy to moralne, czy nie bla bla
no nie wiem, różne rzeczy się dzieją na tym świecie, ale widocznie takie kamerki są potrzebne, skoro ludzie z tego korzystają
Możemy sobie dywagować tutaj godzinami

Moim zdaniem nagrywanie priv nie jest w porządku, już nie mówię o wrzucaniu tego do sieci
ale chyba każdy ma własne sumienie

dobrze napisane ! :D


Tak, ładnie napisane. Brawo Ola. Tylko czy to coś zmieni? Czy ten ładny tekst, mimo że prawdziwy spowoduje, że ruszą się sumienia i ktoś skasuje to czego być nie powinno? Nie. Być może skutek będzie wręcz odwrotny.

Dlaczego pojawiają się takie nagrania? Powodów jest kilka. Na pewno część robi to
zwyczajnie z powodu "bo mogę". Część nagrywa dla siebie i nie udostępnia. Część nagrywa na wymianę, część nagrywa i udostępnia bo tak im się podoba. Są też tacy którzy nagrywają i udostępniają bo chcą zarobić.

Ja bym tych ludzi rozgraniczył na dwie grupy. Nagrywanie z przyczyn niematerialnych i z przyczyn materialnych. Po pierwsze tych pierwszych jest mniej i moim zdaniem nie ma skutecznego mechanizmu aby z tym walczyć i wygrać. Dziewczyny powinny zrozumieć, że mimo iż takie zachowanie jest nieetyczne, naganne, godne potępienia, karane przez prawo bo zakazywane przez autora, to pomimo walki, żalu, wylewanych łez i potencjalnych kar nie spowoduje to zaprzestania procederu.

Jeśli zaś chodzi o drugą grupę która nagrywa ze względu na pieniądze, to jest to walka z wiatrakami ponieważ sex erotyka itp to jest tak wielki interes i tak wielkie pieniądze, że nie jest to do ruszenia. Serwisy i miejsca w których można obejrzeć "nielegalne" privy mają różne cele. Może to być handel, wymiana, sprzedaż albo pułapki dla grup chcących zainfekować urządzenia internautów. Powodów może być wiele jednak tutaj moim zdaniem dziewczyny mogą trochę powalczyć.
Jeśli przeszkadza im, że ktoś obcy zarabia na ich "pracy" to jeśli przyjmą do wiadomości, że nie wygrają z nieupoważnionym udostępnianiem ich nagrań powinny zamiast szukać sposobu na usuwanie, zakazywanie itp działania, zadać sobie JEDNO bardzo ważne pytanie. Skoro wszystkich nagrań nie usuniemy i nie powstrzymamy pojawiania się nowych to dlaczego ONE na tym nie zarabiają? Dlaczego nie widziałem jeszcze żadnej dziewczyny która widząc jak dużo nagrań z jej udziałem krąży po sieci, nie napisała na swoim profilu, że sama nagrywa i za drobną opłatą udostępni to i owo? Dlaczego za oceanem niektóre gwiazdy i celebryci zarabiają na SEX taśmach które są dokładnie takim samym materiałem jak nagrania priv z SU? Odpowiedź jest prosta. Bo ktoś im powiedział, że jeżeli nie mogą wygrać wojny i nie mają co liczyć na usunięcie niepożądanych treści z internetu, a w dodatku ktoś na ich nagraniach zarabia to jedynym logicznym rozwiązaniem jest też na tym zarobić albo przynajmniej zrobić tak, żeby CI którzy niesłusznie na tym zarabiają, zarobili mniej.

Jaki procent dziewczyn na SU siedzi dla zabawy albo innych niematerialnych zysków? 2, 3, 5% Reszta tam jest dla pieniędzy dlatego moim zdaniem, że jest się tam dla pieniędzy to nie ma co się obrażać, że ktoś chce kosztem dziewczyn zarobić bo obrażanie się tutaj nic nie pomoże i niczego nie zmieni. Trzeba do tego podejść rynkowo. Zrobić chujom konkurencje.
user




Obrazek

yin i yang
Odwieczna walka dobra ze złem :D

Na wieki wieków.
Amen.
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




a ze tak sie tylko zapytam, na chomikuj ktoś próbował skorzystać z opcji zgłoszenia łamania regulaminu?
Czy ktos kogo nagranie się tam pojawiło, próbował go usunąć i z jakim skutkiem :)?
Awatar użytkownika
Psotnik
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 22 lip 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Psotnik pisze:a ze tak sie tylko zapytam, na chomikuj ktoś próbował skorzystać z opcji zgłoszenia łamania regulaminu?
Czy ktos kogo nagranie się tam pojawiło, próbował go usunąć i z jakim skutkiem :)?


Słyszałem o kilku przypadkach usunięcia nagrania z chomika po napisaniu wiadomości. To jest wykonalne, ale często jedno nagranie krąży u wielu innych osób, więc trochę trzea poszukać :)
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Mr.B pisze:
Psotnik pisze:a ze tak sie tylko zapytam, na chomikuj ktoś próbował skorzystać z opcji zgłoszenia łamania regulaminu?
Czy ktos kogo nagranie się tam pojawiło, próbował go usunąć i z jakim skutkiem :)?


Słyszałem o kilku przypadkach usunięcia nagrania z chomika po napisaniu wiadomości. To jest wykonalne, ale często jedno nagranie krąży u wielu innych osób, więc trochę trzea poszukać :)


Dobrze słyszałeś.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




A jak myślicie co z nagraniami dziewczyn na których nie widać twarzy lecz tylko i wyłącznie sylwetkę ?? Bądź też twarz widoczna jest do połowy (usta, nos)?? Ciężej jest chyba z tym walczyć tak mi się wydaje.
Awatar użytkownika
KaMaZ_022pl
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2016, 16:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Rospija
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Adam_030_




sam się zastanawiam czy wtedy da się coś zrobić :)
Awatar użytkownika
Psotnik
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 22 lip 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




ŚnIĘta_gejoska_3 pisze:Wszystko znajdziecie jak dobrze poszukacie.

Ja jakoś nie potrafię znaleźć...:( help!
fanfan33




fanfan33 pisze:Ja jakoś nie potrafię znaleźć...:( help!


Chcesz mieć to szukaj, czy może Panu Hrabiemu pod nos zapodać coby nie zamęczył swoich trzech szarych komórek ?
Obrzydlistwem jest handel (wymiana) filmikami dziewczyn, a ten jeszcze JĘCZY : HELP!
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Usunęli komuś nagranie z webcamrecordings po napisaniu do administracji?
Awatar użytkownika
Ritka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 04 lip 2016, 12:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ja ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ritka pisze:Usunęli komuś nagranie z webcamrecordings po napisaniu do administracji?


Niegdyś przekopałem pół internetu anglojęzycznego i cały polski i nie znalazłem nawet najmniejszej wzmianki na temat ich adresu mailowego, nie wspominając o innych formach kontaktu z nimi.

Wiadomo o nich tylko tyle, że istnieją - przecież ktoś musiał założyć stronę itp.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




Każda inteligentna kobieta zdaje sobie z tego sprawę, że można w łatwy sposób nagrać i wrzucić w sieć. Takie ryzyko zawodowe.
Te klauzule to sobie można w dupę wsadzić.

Trzeba by komuś udowodnić, że to on nagrał i on świadomie to rozpowszechniał, że ucierpiała z tego powodu i masę innych rzeczy. Ciągnięcie się po sądach, ciężkie do udowodnienia, kary pewnie też niewielkie a nagrania i tak gdzieś będą.

Po prostu jeśli ktoś nie chce później siebie oglądać to nie pokazuje twarzy i tyle.
Awatar użytkownika
StrangeDick
SU-holik
SU-holik
Posty: 125
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hole69
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dziewczyny sią nietykalne przecież mają napisane w profilu że będzie trzeba bulić gruby hajs za pokazanie ich filmów w necie :D
Awatar użytkownika
krupski
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 18 lis 2015, 10:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: hotmess
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Krupski żarty się Ciebie trzymają :D

Jak wyżej pisałem, udowodnienie czegokolwiek nie jest prostą sprawą. W dodatku filmik można kopiować i udostępniać setki razy. Jeśli ktoś się tego boi, to po prostu nie pokazuje twarzy i tyle. Na wymiar sprawiedliwości bym nie liczył. Może i spowodują, że filmik zniknie z danej strony ale może się pojawić ponownie.
Awatar użytkownika
StrangeDick
SU-holik
SU-holik
Posty: 125
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hole69
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ostatnio widziałem jeden profil laski, która tylko leży na transmisjach, nic nie pokazuje, a w profilu ma wjebane chyba pół kodeksu karnego.. to już jest jakieś kosmiczne odjebanie umysłowe.
Czasem to już wygląda tak niedorzecznie, że sąd mógłby to nawet uznać za kpienie i szydere z paragrafów, oraz wycieranie sobie nimi dupy, na wiadomo jakim portalu.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Czyli z tego wynika, że nie ma żadnej możliwości prośby o usunięcie zdjęć z tej strony ?
sensiGOLD




W przypadku chęci zgłoszenia organom ścigania/sądowi takiej sprawy warto by było pamiętać o opłacaniu podatku za zarobki z SU, by przez przypadek nie wpaść jak śliwka w kompot. Wbrew pozorom nie daleko pada jedne urzędy od drugich...
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Zażalenia i Zgody na publikacje (REKLAMA)



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości