Żetony za zgłoszenia

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Żetony za zgłoszenia
28 sty 2016, 00:41


kiedyś specjalnie czyhałem na transmisjach żeby coś dostać i łącznie udało mi sie tylko 2 razy :( ale jak ktoś jest cierpliwy to na transmisjach najbardziej nielubianych lasek można pewnie sporo zgarnąć chociaz nie wiem czy u ankix92 to obowiązuje heh :D :rofl:

http://pp.showup.com.pl
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Żetony za zgłoszenia
28 sty 2016, 11:07


tajemniczysu pisze:kiedyś specjalnie czyhałem na transmisjach żeby coś dostać i łącznie udało mi sie tylko 2 razy :( ale jak ktoś jest cierpliwy to na transmisjach najbardziej nielubianych lasek można pewnie sporo zgarnąć chociaz nie wiem czy u ankix92 to obowiązuje heh :D :rofl:

...ale jak można donosić na słusznie oburzonych ludzi, którzy wyzywają Ankę92x? ;)
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Re: Żetony za zgłoszenia
28 sty 2016, 21:16


Marshall pisze:
tajemniczysu pisze:kiedyś specjalnie czyhałem na transmisjach żeby coś dostać i łącznie udało mi sie tylko 2 razy :( ale jak ktoś jest cierpliwy to na transmisjach najbardziej nielubianych lasek można pewnie sporo zgarnąć chociaz nie wiem czy u ankix92 to obowiązuje heh :D :rofl:

...ale jak można donosić na słusznie oburzonych ludzi, którzy wyzywają Ankę92x? ;)


mam na myśli osoby takie jak Ekolog który ciśnie po ludziach znających prawde na temat Anki
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Żetony za zgłoszenia
16 lut 2016, 16:08


dostałem pare razy zety za te zgloszenia ale ostatnio jakos lipnie jest z tym
Awatar użytkownika
Manius88
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 14 lut 2016, 12:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick.DorisKin
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Manius88r


Re: Żetony za zgłoszenia
16 lut 2016, 21:25


Mnie to chyba raz czy dwa udało się dostać cokolwiek za zgłoszenia. Moim zdaniem gra nie warta świeczki.
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Żetony za zgłoszenia
13 mar 2016, 15:31


Ja zgłaszałam czasem ,ale nigdy nic nie dostałam
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Żetony za zgłoszenia
13 mar 2016, 20:18


tez sie przyznam ze zglaszalam malolatow jak widzialam ale kiszka nic mi nie przyszlo,widac olali mnie i malolata :evil:
a mysle ze takie cos na SU powinno sie tepic
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Żetony za zgłoszenia
13 mar 2016, 20:35


wysyłam często, jak ktoś mnie bardzo denerwuje na czyjejś trans i ewidentnie przeszkadza, ale tylko raz cokolwiek od nich dostałem. moim zdaniem pic na wodę.
Awatar użytkownika
dejwool
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 23 sty 2016, 13:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: black heart
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Żetony za zgłoszenia
06 kwie 2016, 17:37


Jak to weszło, to sporo polowałem na obelgi... zgłosiłem kilka (w tym ze dwie takie naprawdę hardcorowe) i... nic. Niestety.
Awatar użytkownika
Zmielony
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 16 lis 2015, 14:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Żetony za zgłoszenia
06 kwie 2016, 21:13


Kilka razy zgłaszałem ale niestety..nic z tego nie wynikło..także lipa, szkoda zachodu.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Żetony za zgłoszenia
06 kwie 2016, 21:27


Ja raz zgłosiłem i na drugi dzień dostałem 20 żetonów :P
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Żetony za zgłoszenia
15 kwie 2016, 06:25


Ostatnio wpadłem zobaczyć co się dzieje u Hard_Deep, i zobaczyłem, że jeden typ notorycznie rzucał w jej stronę kur**mi itp., więc zgłosiłem. Kolejnego dnia bonusowe 20 żetów zasiliło moje konto :smoke:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Żetony za zgłoszenia
15 kwie 2016, 12:22


sadistik pisze:Ostatnio wpadłem zobaczyć co się dzieje u Hard_Deep, i zobaczyłem, że jeden typ notorycznie rzucał w jej stronę kur**mi itp., więc zgłosiłem. Kolejnego dnia bonusowe 20 żetów zasiliło moje konto :smoke:


hahahaha :D z Hard to jest taka akcja, że ona to sama mówi, że jest kurwą, suką itp, też miałem podobną sytuacje u niej, tzn widziałem jak typ trochę nadużywał epitetow, zwrocilem lekko uwage, a Hard_Deep do mnie 'ja jestem kurwą' :lol: od tego czasu zrozumialem jej podejscie ktore szanuje, jest to rasowa suka:)

nie sądziłem, ze za wulgaryzmy też dają złoto, ale pewnie niejedna 'kurwa' tam poleciała :lol:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Żetony za zgłoszenia
15 kwie 2016, 19:29


msn pisze:hahahaha :D z Hard to jest taka akcja, że ona to sama mówi, że jest kurwą, suką itp, też miałem podobną sytuacje u niej, tzn widziałem jak typ trochę nadużywał epitetow, zwrocilem lekko uwage, a Hard_Deep do mnie 'ja jestem kurwą' :lol: od tego czasu zrozumialem jej podejscie ktore szanuje, jest to rasowa suka:)

nie sądziłem, ze za wulgaryzmy też dają złoto, ale pewnie niejedna 'kurwa' tam poleciała :lol:


Wiem, że u niej takie słowa na czacie są normalnością, jednak potrafię jeszcze jako tako z kontekstu wypowiedzi wyłapać czy chodzi o wyzywanie jej jako formę interakcji podczas szoł, czy raczej o rozładowanie swojej frustracji życiowej ;)
Akurat w tym przypadku koleś miał ewidentnie jakiś problem w stosunku do Hard, co zresztą potwierdziło się gdy wyrzuciła go z transmisji.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Żetony za zgłoszenia
30 kwie 2016, 17:11


sadistik pisze:Ostatnio wpadłem zobaczyć co się dzieje u Hard_Deep, i zobaczyłem, że jeden typ notorycznie rzucał w jej stronę kur**mi itp., więc zgłosiłem. Kolejnego dnia bonusowe 20 żetów zasiliło moje konto :smoke:


W sumie jestem ciekaw czym sie kieruje administracja decudując o przyznaniu żetonów bądź nie. Zdarzyło mi się ostatnio kilka razy zgłosić posty które ewidentnie obrażały transmitującą(gośc wszedł na trans tylko po to, żeby sobie powyzywać, chwilę potem został zbanowany) ale jak było 0 na koncie tak jest dalej :D
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Żetony za zgłoszenia
30 kwie 2016, 17:25


Mr.B pisze:W sumie jestem ciekaw czym sie kieruje administracja decudując o przyznaniu żetonów bądź nie. Zdarzyło mi się ostatnio kilka razy zgłosić posty które ewidentnie obrażały transmitującą(gośc wszedł na trans tylko po to, żeby sobie powyzywać, chwilę potem został zbanowany) ale jak było 0 na koncie tak jest dalej :D


Wydaje mi się, że żetony dostaje ten kto zgłosi jako pierwszy. Ale tak naprawdę czym się kierują to nie wie nikt :mocking:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Żetony za zgłoszenia
30 kwie 2016, 17:35


sadistik pisze:
Mr.B pisze:W sumie jestem ciekaw czym sie kieruje administracja decudując o przyznaniu żetonów bądź nie. Zdarzyło mi się ostatnio kilka razy zgłosić posty które ewidentnie obrażały transmitującą(gośc wszedł na trans tylko po to, żeby sobie powyzywać, chwilę potem został zbanowany) ale jak było 0 na koncie tak jest dalej :D


Wydaje mi się, że żetony dostaje ten kto zgłosi jako pierwszy. Ale tak naprawdę czym się kierują to nie wie nikt :mocking:


Pierwszy albo pierwsze dwie osoby. Jakoś tak miało być :D Po dwóch zgłoszeniach post ma automatycznie znikać z czata. Ale jak widać administracja ma jeszcze dodatkowe kryteria albo dużą tolerancje na obelgi :)
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Żetony za zgłoszenia
01 maja 2016, 04:14


a po trzecie, to jest to też trochę trudne do odgadnięcia, bo niektóre laski lubią być wyzywane i szmacone na transmisji, więc ciekawe jak oni do tego dochodzą.
podobnie jest z tymi yebanymi lewymi obiegami, moim zdaniem to czasem trudno jest dociec meritum.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Żetony za zgłoszenia
01 maja 2016, 07:48


Te które lubią być szmacone na ogólnej trans to chyba jakiś nieznaczny margines, bo większość jednak jeżeli już lubi takie akcje to chciałoby zostać za nie godziwie wynagrodzona. I "szmacenie" na czacie wygląda trochę inaczej niż zwykłe gimnazjalne bluzgi, choć i tu zdarzają się pomyłki, kolega dostał bana (który na szczęście zdjęli) za powiedzenie na czacie "Ludzie to jednak w większości sprzedajne kurwy" ale nie było to o pani z transmisji tylko o politykach, luźno sobie dyskutowali o bodjaże Kukizie i PO ale ktoś zgłosił i ban poleciał. A lewy obieg jest banalny do wykrycia dysponując dostępem do danych jakie mają moderatorzy i łatwy do udowodnienia, zresztą nawet domorośli detektywi z szołapa potrafią łatwo powiedzieć, które panie co najwyżej zwracają żetony za PW albo za niewykorzystany priv i mają "realnych" sponsorów którzy za rzucony grosz chcą otrzymać "coś w zamian" a tymi, które dostają nielegalne wsparcie od managerów z Brooklinu :)

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Żetony za zgłoszenia
10 maja 2016, 16:47


Ja zgłaszałem niejednokrotnie a nic nie dostałem coś tu nie działa im zbyt sprawnie. Zresztą jak cały portal, który jest przeładowany flashem i przykładowo na iPhonie nie odpali.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
lexxxotica
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 18 lis 2015, 04:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sweet_raspberry
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości