Opóźnienia w wypłatach żetonów

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Witam :) czy ktoś z Was w ostatnim czasie ma lub miał opóźnienia w wypłacie żetonów? Regulamin mówi, że maksymalny czas to 7 dni a ja czekam już...15 dzień a przelew nadal wisi jako czekający na realizację. Pisałam do SU przedwczoraj ale brak odzewu. Jak wygląda to u Was? Czy miałyście też taki problem? Jeśli tak to po jakim czasie wysłali Wam kase? Lub czy jej nie wysłali podając jakiś powód? Dodam, że nie mam żadnych banów na tym koncie i mogę wszystko na nim robić.

Jeśli to istotne to dodam, że w danych do przelewu podałam jedynie imię bez nazwiska, choć zawsze tak robiłam i kasa była.
Kiedyś miałam definitywnego bana na innym koncie, jednak po założeniu nowego profilu problemu nie było (używam tego samego konta bankowego)
Na obecnym profilu wszystko działa, brak banów i blokad. Jedynie kasa wisi.

Czy ktoś ma lub miał podobny problem?
Awatar użytkownika
SzołFAP
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 06 lis 2015, 14:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Najlepiej podawać również nazwisko.

Ja zleciłem wypłatę wczoraj wieczorem, a dzisiaj od 10:30 mam już w przelewach zrealizowanych.
Z tym, że ja nie robię pokazów na SU i nie muszą weryfikować wszystkiego ;)

Odnośnie korespondencji, to potrafią bardzo długo nie odpisywać, a nawet wcale.
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




Pytanie czy na tym drugim koncie, nowym zostały zrealizowane już jakieś wypłaty? Przy banie podają chyba info, że definitywnie kończą współpracę i założenie drugiego konta nie pomoże. Łatwo się połapią co i jak tym bardziej, że konto bankowe na drugim koncie się nie zmieniło.
Awatar użytkownika
skoczekk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 201
Rejestracja: 25 paź 2015, 11:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .




dokładnie, skoro był ban na zawsze to zakończyli z Tobą współprace. Nowe konto raczej nie pomaga jeżeli masz bana to mogą skojarzyć po nr.konta bankowego. Zresztą i dobrze...za byle co bana na zawsze się nie dostaje, więc popieram eliminowanie oszustek i oszustów;p;p;p
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm




Raz był ban całkowity (przekierowanie do google). Mimo to na nowym koncie były przelewy normalnie. Nawet kilka przelewow (to samo konto bankowe). Tu tez poszedl ban ale tylko na wiadomosci (za podawanie kontaktu). Wiec zalozone nowe konto na ktorym mialbyc pierwszy przelew ktory wlasnie wisi. Nie sadze by brak przelewy byl zwiazany z poprzednimi banami gdyz konto funkcjonuje w pelni tj. dzialaja transmisje, wiadokosci, wysylka zetonow na inne profile itp.
Awatar użytkownika
SzołFAP
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 06 lis 2015, 14:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




ja mam to samo mi juz 20 dni nie wyplacaja SU za byle co juz zaczelo banowac paranoja. Tez zalozylam nowe konto z nowej lokalizacji bo na tym samym lapku nie dalo rady i pozniej logowalam sie u siebie i bylo ok ale zarobione zetony wisza juz 20 dni podalam to samo imie i nazwisko i konto bankowe wiec pewnie po tym mnie maja i nie wyplacaja paranoja co sie stalo z tym SU za byle co ban na poprzednim koncie tez mam taki ban ze przekierowanie na google. ale teraz nie wyplacaja i nie wiem co z tym zrobic...
Awatar użytkownika
kiti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hmm




Ostatnio dodali kilka punktów w regulaminie https://showup24.tv/site/regulations Sprawdźcie może łapiecie się na jakiś punkt :D Teraz nawet jak wykryją, że ktoś na lewo żetony sprzedaje to mogą zbanować.
"Transakcje podejrzane zakupu żetonów oraz ich wypłaty (a w szczególności mogące stanowić wyłudzenia w stosunku do właściciela portalu, pranie brudnych pieniędzy lub podobne) będą skutkować wstrzymaniem płatności oraz blokadą konta użytkownika na portalu. Decyzję podejmuje moderator lub administrator portalu i można się od niej odwołać pisemnie zgodnie z procedurą reklamacji."
Awatar użytkownika
showupfan
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 25 wrz 2015, 14:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona_w_sieci
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wiem, który punkt złamałam (podawanie kontaktów). Niestety proszenie ich o zdjęcie bana nie pomogło. Nowe konto z innego kompa i na inne konto bankowe wypłata również nie pomogła, internet ze zmiennym ip. Z tego widać, że zainwestowali porządnego informatyka, bo kiedyś te triki przechodziły, z tego co czytałam. Może ktoś jednak rozwikłał i ten problem na obejście bana?
Awatar użytkownika
gosia_091
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 29 gru 2015, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




skoro inny komputer, inny internet i inne konto bankowe to dziwne ze nie wyplacaja ;/ przeciez nie maja podstaw by skojarzyc to z innym profilem (wczesniej zbanowanym). skoro jest inny net, komp i konto bankowe to tak jakby byl to calkiem inny uzytkownik
Awatar użytkownika
SzołFAP
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 06 lis 2015, 14:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Banowanie za samo podawanie kontaktu jest raczej bez sensu. Wystarczy zablokować pw jak to chyba robią cały czas. Możliwe, że jeszcze w inny sposób podpadłaś.
Awatar użytkownika
_olek_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 306
Rejestracja: 25 wrz 2015, 14:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ...




gosia_091 pisze:Wiem, który punkt złamałam (podawanie kontaktów). Niestety proszenie ich o zdjęcie bana nie pomogło. Nowe konto z innego kompa i na inne konto bankowe wypłata również nie pomogła, internet ze zmiennym ip. Z tego widać, że zainwestowali porządnego informatyka, bo kiedyś te triki przechodziły, z tego co czytałam. Może ktoś jednak rozwikłał i ten problem na obejście bana?


A ta kasa na zablokowanym profilu to im nic nie mówi ? Zmieniasz IP, konto na SU, konto bankowe itd., ale ta kasa gdzieś tam wisi na SU i nawet przelewając ją z zablokowanego konta na inne zostawiasz ślad. Może ktoś zagiął parol na Ciebie i pilnuje.
Nie wiem czy dobrze myślę, ale tak to widzę.
Awatar użytkownika
Honved
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 28 mar 2017, 10:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Honved pisze:A ta kasa na zablokowanym profilu to im nic nie mówi ? Zmieniasz IP, konto na ShowUp.tv, konto bankowe itd., ale ta kasa gdzieś tam wisi na ShowUp.tv i nawet przelewając ją z zablokowanego konta na inne zostawiasz ślad. Może ktoś zagiął parol na Ciebie i pilnuje.
Nie wiem czy dobrze myślę, ale tak to widzę.



Znaczy się ta kasa jest jakby w zleconych wypłatach jakby czeka na realizację od ponad miesiąc. Z tego co mi odpisali w mailu nie będą współpracować z kimś kto robi pokazy poza portalem a tu wyszukuje osoby bo to jest okradanie portalu. No jednak wiadomo, że jakby ceny żetonów były niższe to nikt nie bawiłby się w takie rozwiązania no ale..

Być może logują również jakieś dane od dostawcy internetu ( lokalizacja?) lub po ciele/pozycji/ewentualnie jakiś elementach mieszkania (chociaż wątpię aby moderator się chciał w to bawić, bo twarzy nie pokazuje). Zobaczymy za tydzień dziś wypłaciłam z mobilnego internetu, na konto znajomego, z kompa z systemem zainstalowanym od nowa, z nowego konta showup. :D
Awatar użytkownika
gosia_091
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 29 gru 2015, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




gosia_091 z całym szacunkiem, ale Ty albo ściemniasz, albo robisz za blondynkę, albo sztucznie nakręcasz temat. Wałkujesz ten sam wątek w dwóch tematach: "Opóżnienia...." i "Płynność.....". To wszystko się kupy nie trzyma.

Znaczy się ta kasa jest jakby w zleconych wypłatach jakby czeka na realizację od ponad miesiąc. Z tego co mi odpisali w mailu nie będą współpracować z kimś kto robi pokazy poza portalem a tu wyszukuje osoby bo to jest okradanie portalu....


Nie ma w tym przypadku czegoś takiego jak jakby. Jeżeli zleciłaś je ze zbanowanego konta do przelewu, to przesunęli je do realizacji i na koncie nie masz nic.
Dostałaś bana, kasę Ci zabrali i jej już nie ma (prysła bańka mydlana), to że nie usunęli z rejestru oczekujących ? Może .... może i tak jest, ale to dziwne.

... Zobaczymy za tydzień dziś wypłaciłam z mobilnego internetu, na konto znajomego, z kompa z systemem zainstalowanym od nowa, z nowego konta showup. :D


Skoro (vide supra) nie masz dostępu do kasy zleconej do wypłaty, to jak mogłaś ją wypłacić powtórnie tzn. ponownie zlecić jej wypłatę. Całkowicie bez sensu

Weż Ty Dziewczyno albo pisz sensownie, albo przestań ściemniać i sztucznie nakręcać tematy na forum.
Awatar użytkownika
Honved
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 28 mar 2017, 10:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Honved pisze:gosia_091 z całym szacunkiem, ale Ty albo ściemniasz, albo robisz za blondynkę, albo sztucznie nakręcasz temat. Wałkujesz ten sam wątek w dwóch tematach: "Opóżnienia...." i "Płynność.....". To wszystko się kupy nie trzyma.

Znaczy się ta kasa jest jakby w zleconych wypłatach jakby czeka na realizację od ponad miesiąc. Z tego co mi odpisali w mailu nie będą współpracować z kimś kto robi pokazy poza portalem a tu wyszukuje osoby bo to jest okradanie portalu....


Nie ma w tym przypadku czegoś takiego jak jakby. Jeżeli zleciłaś je ze zbanowanego konta do przelewu, to przesunęli je do realizacji i na koncie nie masz nic.
Dostałaś bana, kasę Ci zabrali i jej już nie ma (prysła bańka mydlana), to że nie usunęli z rejestru oczekujących ? Może .... może i tak jest, ale to dziwne.

... Zobaczymy za tydzień dziś wypłaciłam z mobilnego internetu, na konto znajomego, z kompa z systemem zainstalowanym od nowa, z nowego konta showup. :D


Skoro (vide supra) nie masz dostępu do kasy zleconej do wypłaty, to jak mogłaś ją wypłacić powtórnie tzn. ponownie zlecić jej wypłatę. Całkowicie bez sensu

Weż Ty Dziewczyno albo pisz sensownie, albo przestań ściemniać i sztucznie nakręcać tematy na forum.


Opisałam sytuację jak wygląda u mnie, bo chciałam pomóc dziewczynom, które mają ten sam problem. Ale widzę, że nie potrzebnie..

Opiszę Ci to najprościej jak potrafię. Miałam konto na którym normalnie miałam pw, wiadomości i mogłam transmitować. Wypłaty przychodziły. Ostatnią wypłatę zleciłam pod koniec grudnia - nie została zrealizowana w ciągu 7 dni wiec na pisałam do showupa, napisali, że mam bana za podawanie kontaktu. To konto jest nadal aktywne - mogę transmitować itd, w przelewach oczekujących na realizację jest zlecona wypłata z datą grudniową, ale z powodu naruszenia mi jej nie wypłacą. Żetony te przygarną showup dla siebie, mimo to wypłata jest nadal w oczekujących na realizację, jeśli potrzebujesz wstawię Ci screena.

Co do kolejnej kwestii to wydało mi się logiczne, że zrozumiesz no ale również przetłumaczę. Założyłam nowe konto, zabiłam 1000 zet, aby sprawdzić czy wypłacą i czekam. Serio takie trudne do zrozumienia? Nikt inny jakoś nie miał problemu ze zrozumieniem.

Niestety rozczaruję Cię, będę pisała tam gdzie mi się podoba, i w takich tematach na jakie mam ochotę. Nie podoba się ? Nie czytaj. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
gosia_091
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 29 gru 2015, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie unoś się dziewczyno, nie ma powodu. Dopiero teraz napisałaś klarownie i wyczerpująco (jak dla mnie, napewno inni są lotniejsi umysłowo), a co najważniejsze napisałaś:
"...Założyłam nowe konto, zbiłam 1000 zet, aby sprawdzić czy wypłacą i czekam. ..."
W takim razie stawiam na to, że się doczekasz.
Co do przelewu oczekującego i bana to czy nie jest tak przypadkiem, że dostałaś bana czasowego (piszesz, że konto zbanowane jest aktywne). W przypadku takich banów na czas ich trwania zamrażali realizację przelewu. Jeszcze się nie spotkałem z banem na przelew, bez calkowitego bana na konto.
Chyba, że wprowadzili coś nowego. Jak wszystkim wiadomo za modami z SU, ich decyzjami i kryteriami oceny łamania regulaminu jeszcze nikt nie trafił.
Powodzenia :good3:
Awatar użytkownika
Honved
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 28 mar 2017, 10:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Honved pisze:Jeszcze się nie spotkałem z banem na przelew, bez calkowitego bana na konto.
Chyba, że wprowadzili coś nowego. Jak wszystkim wiadomo za modami z ShowUp.tv, ich decyzjami i kryteriami oceny łamania regulaminu jeszcze nikt nie trafił.


Tak, bany jakiekolwiek mają duże znaczenie zapewne w tym wszystkim, zresztą Gosia trochę też jakby bierze 'nas' pod włos, to już nie pierwszy taki podejrzany wątek, jaki widzę tu i na poprzednim forum, były rzadko, ale się zdarzają raz na jakiś czas.

wątpię, na prawdę wątpię, żeby SU z płatnościami było jakoś specjalnie niedyspozycyjne czy coś, hajs mają - jestem tego niemal pewien, a tutaj to bardziej chodzi o jakieś ich zasady/regulamin - łamanie go. Choć zawsze tez mogę się mylić.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




msn pisze:....., to już nie pierwszy taki podejrzany wątek, jaki widzę tu i na poprzednim forum, były rzadko, ale się zdarzają raz na jakiś czas. .....


Widzę, że nie tylko ja miałem takie skojarzenie z poprzednim forum. Nie byłem w 100% pewien więc nie pisałem tego coby nie wyjść na konfabulującego maniaka z domieszką lekkiej paranoi. :scratch_one-s_head:
Toś mnie uspokoił msn. :good3:
Awatar użytkownika
Honved
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 28 mar 2017, 10:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Oczywiście miało być zarobiłam. Może źle to napisałam konto jest aktywne - nie mam bana na nic, poza wypłatą (zleconą) której nie realizują. W mailu od nich nie napisali, że to ban, tylko, że zakończyli współprace. Wiec jak napisał msn tu nie chodzi o to, że SU ma jakieś problemy finansowe (raczej nigdzie takie stwierdzenie nie padło z mojej strony), tylko o nieprzestrzeganie regulaminu.

Biorę Was pod włos - ale po co ? Widzę na forum, że kilka dziewczyn ma podobną sytuację, więc napisałam jak to jest u mnie i tyle.
Awatar użytkownika
gosia_091
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 29 gru 2015, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ja mam to samo i sie wciekam bo wtapiam kolejne zetony a to wkoncu pieniadze ale nie wyplacaja ja nie wiem robia wala mozna nadawac transmisje zrobic ale nie wyplacaja nie mam juz do tego sily czy ktos wie jak to ominać? :cray:
Awatar użytkownika
kiti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hmm




ja juz mysle o tym ze jak zmienie dostawce internetu czyli poprostu podpisze umowe z innym dostawca netu do domu to bedzie git i chyba wtedy koniecznie jeszcze laptopa musze zmienic i powinno byc ok jak myslicie?
Awatar użytkownika
kiti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hmm


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości