Wypłaty żetonów

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Wypłaty żetonów
17 cze 2016, 07:19
Karolinaa pisze:Co konkretnie jest zawiłe?


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Wlasnie odprowadzanie zaliczek na podatek dochodowy? o co w tym chodzi? nie mozna poprostu tylko w pit 37 uwzglednic inne dochody wpisac i zaplacic za caly rok z gory podatek?
A jesli nawet regularnie przychodza wyplaty z ShowUp.tv to mam w roznych bankach konta wiec... nie chce mi sie zakladac dzialalnosc bo nie sa to jakies duze sumy i po odliczeniu zusu nie wiele mi zostanie wolalabym sie poprostu rozliczyc rocznie z pitem 37 bez jakis zaliczek na podatek dochodowy... czy moge tak? a zmusic przeciez nikt mnie nie zmusi do prowadzenia dzialalnosci i odprowadzania pelnego zusu
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wypłaty żetonów
22 cze 2016, 13:53
Hej, mam pytanie

Czy istnieje możliwość rozliczenia się z podatku za rok 2015 bez konsekwencji prawnych i karnych? mam tu na myśli spłate podatku na raty czy coś w tym stylu? Czy udać się z tym do prawnika? Czy dać sobie spokój? Niestety nie rozliczyłam się ale mnie to męczy.
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 13:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wypłaty żetonów
25 cze 2016, 07:04
a w jaki sposob bys chciala to zrobic? pit 37 ? ja tez wolalabym z pitem 37 ale dziewczyny pisza ze lepiej zalozyc dzialalnosc . Zarabiam malo i nie oplaca sie mi sie dzialalnosc i teraz pytanie. Dziewczyno zawsze jest kara skarbowa za niezlozenie w terminie poza tym nie boisz sie tego ze urzad moze sie toba zainteresowac czemu nie zrobilas tego w terminie? no chyba ze kupilas wypasiony samochod i teraz potrzebujesz na szybko udokumentowania z tym ze nie tak to sie robi bo jak po czasie... ehhh nie wiem dziewczyny pozmozcie tez bym sie rozliczyla z podatku za 2015 r ale w picie 37 jak wpisze to boje sie ze zaczna pytac a skad to a za co i wtedy dojda ze w 2014 tez to robilam
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wypłaty żetonów
25 cze 2016, 09:38
sisis pisze:
gtr pisze:Nikt Was na szołapie na siłę nie trzyma. Sezon się rozpoczyna, do smażalni ryb potrzebują niewykwalifikowany personel. Poza tym są biedronki, Lidle i Kauflandy. Ale to łatwość pozyskiwania gotówki na szołapie tak Was kurczowo trzyma na tym portalu więc przestańcie marudzić i się zabierajcie do roboty.




osz kur jacy wy madrzy latwosc zarobku? jaka latosc jakbys czytal co napisalm wczesniej to bys wiedzial ze mowilam o tym ze nie jest lekko zdoczency mala daja chca najlpeije wszystko za darmo i wyciaga sie grosze na show up taka jest prawda jest coraz to gorzej kiedys wystarczylo ze sie czlowiek zalogowal juz rwali bo chcieli niezmeczona wyrwac taka co nie siedzi godzine czy dwie a teraz to sie siedzi godzine albo dwie i zero zetona wiec sie zastanow normalnie dol czlowieka bierze a ty o jakiejs latwosci zarobku piszesz



to pokazywanie cipki za kase nie jest dla ciebie łatwe? to co byś chciała robić w życiu może żeby płacić ci za spanie? a to że teraz zarabiasz nie 100 a 50 na godzine to faktycznie kurwa tragedia bo niektorzy w ciągu dnia w NORMALNEJ pracy nawet nie mają 15 na godzine, no ale faktycznie poza ciałem to wy nic wiecej nie macie do zaprezentowania najczęściej :?
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wypłaty żetonów
28 cze 2016, 09:14
sisis pisze:
Karolinaa pisze:Co konkretnie jest zawiłe?


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Wlasnie odprowadzanie zaliczek na podatek dochodowy? o co w tym chodzi? nie mozna poprostu tylko w pit 37 uwzglednic inne dochody wpisac i zaplacic za caly rok z gory podatek?
A jesli nawet regularnie przychodza wyplaty z ShowUp.tv to mam w roznych bankach konta wiec... nie chce mi sie zakladac dzialalnosc bo nie sa to jakies duze sumy i po odliczeniu zusu nie wiele mi zostanie wolalabym sie poprostu rozliczyc rocznie z pitem 37 bez jakis zaliczek na podatek dochodowy... czy moge tak? a zmusic przeciez nikt mnie nie zmusi do prowadzenia dzialalnosci i odprowadzania pelnego zusu

Za nierozliczenie w terminie jest karalne, ale nie wiem ile. Ogólnie mogą zacząć dopytywać co i jak i mogą wpaść na to, że masz coś do ukrycia i będą chcieli to sprawdzić. Jeżeli ktoś zarabia konkretne kwoty i ma zamiar kupić dom, samochód, mieszkanie radzę iść do doradcy podatkowego zapłacić te 150-200 zł (kwoty mogą być różne w zależności od miasta). Doradca podatkowy może też sam się skontaktować z US jak podchodzą do zarabiania na kamerkach (każdy urząd może inaczej do tego podchodzić). Nie radzę samemu chodzić i dopytywać bo jak wcześniej wspomniałem może to zbudzić podejrzenia i będą chcieli was sprawdzić. Spokojnie skarbówka nie ma wejścia na konta na ShowUp.tv bo jakim niby prawem :lol: już prędzej sprawdzają profile społecznościowe jak się ludziom żyje (potwierdzona informacja).
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wypłaty żetonów
24 sie 2016, 07:12
Straszenie US, pokazuje mentalność zawistnych "Januszów" - ciekawe kiedy ostatnio dostaliście paragon od dentysty, fryzjera czy mechanika. Znajoma dentystka wybudowała dom płacąc legalnie tylko za materiały,za robocizne płaciła gotówką której oficjalnie nie było. Tak jest wszędzie czy sie to komus podoba czy nie. Natomiast dobre biuro rachunkowe potrafi sprawić że życie staje się prostsze :)
Potrafili np. odzyskać vat z samochodów - gdzie 2 kięgowe z dużych firm twierdziły że to niemożliwe, a najlepsze że to oni sami zaproponowali. Nawet umówili na spotkanie z kierownikiem referatu, który chciał zobaczyć fizycznie podmiot zainteresowania.
Więc spokojnie.
Awatar użytkownika
savino121
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 12 kwie 2016, 02:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aga
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wypłaty żetonów
04 wrz 2016, 21:29
Tak sie boicie a niby co wam zrobia za nierozliczanie przeciez bez podejrzeń nie będą zaglądać na konta bankowe, jesli nikt na was nie doniesie ani nie kupicie wypasionego samochodu czy domu z tym się trzeba liczyc ze beda sprawdzac bo kazdego sprawdzaja to raczej nic wam sie nie stanie.
Multikonta: sexyona, Obserwatorka, NocnaGrzesznica, Blanka i luk_89 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 68
Rejestracja: 14 lip 2016, 09:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wypłaty żetonów
04 wrz 2016, 23:11
Emily pisze:Tak sie boicie a niby co wam zrobia za nierozliczanie przeciez bez podejrzeń nie będą zaglądać na konta bankowe, jesli nikt na was nie doniesie ani nie kupicie wypasionego samochodu czy domu z tym się trzeba liczyc ze beda sprawdzac bo kazdego sprawdzaja to raczej nic wam sie nie stanie.

Naiwność ty błoga, bujaj w obłokach. Niestety ale tak nie jest jak ci się wydaje, wystarczy kontrola skarbowa na SU i od razu kompleksowo sprawdzają wszystkie środki wpływające i wypływające z firmy pod kontem historii przepływu środków i pod względem podatkowym
i nie ma znaczenia fakt iż SU należy do firmy zarejestrowanej w Czechach, bo na mocy europejskiej konwencji podatkowej organy skarbowe poszczególnych państw wymieniają się informacjami.
Mano_Negra


Re: Wypłaty żetonów
05 wrz 2016, 06:16
Hahaha powiedz mi w jaki sposob polski US by sprawdzal konto bankowe w USA?
Multikonta: sexyona, Obserwatorka, NocnaGrzesznica, Blanka i luk_89 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 68
Rejestracja: 14 lip 2016, 09:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wypłaty żetonów
05 wrz 2016, 07:51
Poczytaj sobie o umowach międzynarodowych między Unią Europejską a Stanami Zjednoczonymi to się dowiesz.
A poza tym co tu do rzeczy mają Stany Zjednoczone i gdzie jest powiedziana , że SU ma konta w stanach?
W stanach jest zarejestrowana firma która się obsługą księgowo finansową SU zajmuje ale to nie znaczy, że SU ma konta w USA.
Mano_Negra


Re: wyplaty zetonow
18 sty 2017, 16:25
Kropelka pisze:Możesz pisać co tam tylko chcesz, oni tego nie weryfikują, pieniądze i tak przyjdą. :*
O ile nie masz bana na innym koncie :P


a czyli jak jest ban na innym koncie, to jest możliwosć ze kasa nie przyjdzie na inne konto?

www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
arogancka_
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: aaaaaa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: arogancka_


Re: wyplaty zetonow
18 sty 2017, 17:19
arogancka_ pisze:
Kropelka pisze:Możesz pisać co tam tylko chcesz, oni tego nie weryfikują, pieniądze i tak przyjdą. :*
O ile nie masz bana na innym koncie :P


a czyli jak jest ban na innym koncie, to jest możliwosć ze kasa nie przyjdzie na inne konto?



Wszystko zależy od tego co ci napisali w mailu z BOK-u.
Bo zgaduję, że próbowałaś błagać o przywrócenie dostępu i przebaczenie z poczuciem żalu level 666 ?
Jeśli dostałaś wiadomość, że kończą współpracę i nie wyślą ci już więcej wypłaty to dupa, trzeba się troszkę nakombinować
[zmiana IP i takie tam] bez tego pieniędzy nie dostaniesz, nawet jeśli sobie założysz nowy login i nowe konto w banku.

ale jeśli jest to ban za małe przewinienia [taki, którego zdejmują po paru dniach] to nie powinno być problemu z wypłatami z innego loginu na to samo konto bankowe, a na inny rachunek to już w ogóle [w sensie bezproblemowo] :)

*to tylko moje obserwacje, proszę nie traktować tego jako info z najpewniejszych źródeł
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Wypłaty żetonów
18 mar 2017, 22:23
kiti pisze:dziewczyny mam pytanie
Czy jesli podacie do wyplaty wasz nr konta bankowego ale inne imie i nazwisko to wyplata bedie zrealizowana?


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv




Kiti daj znac jak sobie poradziłaś w koncu z tył banem na maila mojego [email protected] :meeting: p
Awatar użytkownika
tymianek189
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2016, 08:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: dexta
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wypłaty żetonów
19 mar 2017, 02:37
A ja nie odprowadzam podatku. Na prawde powinnam? Ciezka sprawa.. Facet mówi że będzie trzeba niedługo.. A co do wypłat to u mnie ładnie, z dnia na dzień przelewaja, brawo showup!
pureboomb
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 21 sty 2017, 16:32
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pureboomb


Re: Wypłaty żetonów
08 kwie 2017, 09:39
Mam pytanie można wypłacać żetony na dwa różne konta bankowe pomóżcie.
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 12:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wypłaty żetonów
08 kwie 2017, 10:28
LOLA18 pisze:Mam pytanie można wypłacać żetony na dwa różne konta bankowe pomóżcie.

wypłacałam do 4 różnych banków i nie było żadnych problemów :) więc chyba tak
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Wypłaty żetonów
08 maja 2017, 09:49
Kropelka pisze:
LOLA18 pisze:Mam pytanie można wypłacać żetony na dwa różne konta bankowe pomóżcie.

wypłacałam do 4 różnych banków i nie było żadnych problemów :) więc chyba tak

Mam pytanie czy jesteś w stanie dokładnie napisać jak to dokładnie wygląda?
Jaką założyłaś działalność gospodarczą jakie kody z PKD dałaś?
I jakie są opłaty z tym związane?
Będę bardzo wdzięczny za odp.
Awatar użytkownika
OnaiOnParkaSu
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2017, 09:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: OnaiOnParkaSu
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: OnaiOnParkaSu


Re: Wypłaty żetonów
12 maja 2017, 08:16
OnaiOnParkaSu pisze:
Kropelka pisze:
LOLA18 pisze:Mam pytanie można wypłacać żetony na dwa różne konta bankowe pomóżcie.

wypłacałam do 4 różnych banków i nie było żadnych problemów :) więc chyba tak

Mam pytanie czy jesteś w stanie dokładnie napisać jak to dokładnie wygląda?
Jaką założyłaś działalność gospodarczą jakie kody z PKD dałaś?
I jakie są opłaty z tym związane?
Będę bardzo wdzięczny za odp.


Nie odpisała Ci, więc żadnej działaności nie prowadzi, raczej nie ma wiekszego sensu jej zakładania bo szału zarobkowego nie zrobisz, to juz nie te czasy gdzie na ShowUpie zarabiało się po 10 tysięcy.
Awatar użytkownika
ShowUperka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 12 maja 2017, 08:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości