Wypłaty żetonów

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: wyplaty zetonow
31 maja 2016, 14:05
kiti pisze:no to mowie ze w ostatecznosci zaplace zalegly podatek lacznie z odsetkami i jakas kare i z glowy a niektore dziewczyny slyszlam na transmisji twierdza ze nie maja dowodu bo jak udowodnia jej? no wlasnie jak mi udowodnia?


Urząd Skarbowy w przypadku uzasadnionych podejrzeń wobec danej osoby może wystąpić do banku o udostępnienie wszelkich informacji na temat wpływów na konto, a bank w takim przypadku nie ma prawa odmówić. I nie ważne jest dla US to czy wpływy idą w dziesiątkach złotych, czy w tysiącach - jeśli od danych pieniędzy nie został odprowadzony podatek to masz pecha, musisz zapłacić.

Źródła:
1. http://www.bankier.pl/wiadomosc/Czy-urz ... 66118.html
2. http://www.najkonto.pl/p,urzad_skarbowy ... biste.html

PS. Nawet jeśli US nie ma wobec Ciebie podejrzeń, to pamiętaj, że nasz naród jest z natury bardzo zawistny, więc równie dobrze ktoś może "uprzejmie donieść"...


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: wyplaty zetonow
31 maja 2016, 19:50
Mysle, że Twoje lekceważenie US wynika z tego, ze nie miałaś nigdy kontaktu z US i myślisz, że to coś w rodzaju zachodnich urzędów przyjaznych obywatelowi na miarę 21 wieku - nic z tych rzeczy. To bardziej państwo w państwie, specyficzny twór (przyrównywany do innego raka na zdrowej tkance - ZUSu) którego jedynym celem jest zgnębić obywatela a nie mu pomóc. Jeżeli tylko pojawi się jakikolwiek problem z Twoim PITem albo (o zgrozo!) nieujawnionymi dochodami niestety nie pomoże wyrażenie skruchy, szczera chęć poprawy i zapłacenie zaległego podatku o nie! Zapłacisz karne odsetki (które wynoszą bodajże 75% nieujawnionego dochodu) oraz oczywiście zaległy podatek od kwoty i mandat, w najlepszym razie zostanie Ci 3-5% "zarobku", w najgorszym razie dopłacisz. Przy kwotach należnego podatku bodajże powyżej trzykrotności miesięcznego średniego wynagrodzenia za pracę (troszkę ponad 10k) popełniasz przestępstwo skarbowe i możesz nawet pójśc do pierdla. Co najważniejsze - w każdym państwie prawa to na organie państwa (np. prokuratorze) ciąży obowiązek udowodnienia oskarżonemu winy (czyli - jeżeli się nie przyznasz i nie złożysz wyjaśnienień - a masz prawo do nieprzyznania się do winy i odmowy składania zeznań - a organ nie ma dowodów albo ma takie które niejednoznacznie wskazują na Ciebie (wszystkie nieścisłości są traktowane na Twoją korzyść) - wychodzisz wolna. W sprawach sądowych z US to na Tobie ciąży obowiązek udowodnienia, że nie jesteś wielbłądem, każdy brak jakiegoś dokumentu świadczy na Twoją niekorzyść a możesz też zostać skazana bez jednoznacznego wskazania winy, wystarczy że nie masz dowodów na swoją niewinność. Tak jak pisałem wyżej - państwo w państwie, niejednego uczciwego obywatela walki z US kosztowały utratę firmy i rodzinnego majątku a takich, którzy mogą pochwalić się zwycięstwem z nim można policzyć na palcach jednej ręki
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: wyplaty zetonow
01 cze 2016, 04:58
gówno prawda mam z tym pewne doświadczenia i karnych odsetek itp nie zapłaciłam a nie było to 1000 czy 2000 zł a kilkaset tysiecy nie opodatkowanej kaski, o więzieniu tak samo niema co mówić ;]
ruger44 pisze:Mysle, że Twoje lekceważenie US wynika z tego, ze nie miałaś nigdy kontaktu z US i myślisz, że to coś w rodzaju zachodnich urzędów przyjaznych obywatelowi na miarę 21 wieku - nic z tych rzeczy. To bardziej państwo w państwie, specyficzny twór (przyrównywany do innego raka na zdrowej tkance - ZUSu) którego jedynym celem jest zgnębić obywatela a nie mu pomóc. Jeżeli tylko pojawi się jakikolwiek problem z Twoim PITem albo (o zgrozo!) nieujawnionymi dochodami niestety nie pomoże wyrażenie skruchy, szczera chęć poprawy i zapłacenie zaległego podatku o nie! Zapłacisz karne odsetki (które wynoszą bodajże 75% nieujawnionego dochodu) oraz oczywiście zaległy podatek od kwoty i mandat, w najlepszym razie zostanie Ci 3-5% "zarobku", w najgorszym razie dopłacisz. Przy kwotach należnego podatku bodajże powyżej trzykrotności miesięcznego średniego wynagrodzenia za pracę (troszkę ponad 10k) popełniasz przestępstwo skarbowe i możesz nawet pójśc do pierdla. Co najważniejsze - w każdym państwie prawa to na organie państwa (np. prokuratorze) ciąży obowiązek udowodnienia oskarżonemu winy (czyli - jeżeli się nie przyznasz i nie złożysz wyjaśnienień - a masz prawo do nieprzyznania się do winy i odmowy składania zeznań - a organ nie ma dowodów albo ma takie które niejednoznacznie wskazują na Ciebie (wszystkie nieścisłości są traktowane na Twoją korzyść) - wychodzisz wolna. W sprawach sądowych z US to na Tobie ciąży obowiązek udowodnienia, że nie jesteś wielbłądem, każdy brak jakiegoś dokumentu świadczy na Twoją niekorzyść a możesz też zostać skazana bez jednoznacznego wskazania winy, wystarczy że nie masz dowodów na swoją niewinność. Tak jak pisałem wyżej - państwo w państwie, niejednego uczciwego obywatela walki z US kosztowały utratę firmy i rodzinnego majątku a takich, którzy mogą pochwalić się zwycięstwem z nim można policzyć na palcach jednej ręki
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: wyplaty zetonow
01 cze 2016, 07:09
Ehh to może opisz co to była za sytuacja, jak wyglądał przebieg sprawy i jak z tego wybrnęłaś a nie tak zdawkowo. No chyba, że to kolejne "kocie" konto które zostało załżone tylko po to, żeby dyskredytowac za wszelką cenę wszystko to napisze, bez względu na to co napisze
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: wyplaty zetonow
01 cze 2016, 07:18
Kropelka pisze:gówno prawda mam z tym pewne doświadczenia i karnych odsetek itp nie zapłaciłam a nie było to 1000 czy 2000 zł a kilkaset tysiecy nie opodatkowanej kaski, o więzieniu tak samo niema co mówić ;]
ruger44 pisze:Ehh to może opisz co to była za sytuacja, jak wyglądał przebieg sprawy i jak z tego wybrnęłaś a nie tak zdawkowo.


Również chętnie poczytam.
Awatar użytkownika
Karolinaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2016, 12:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: ;)


Re: wyplaty zetonow
01 cze 2016, 08:31
Kropelka pisze:gówno prawda mam z tym pewne doświadczenia i karnych odsetek itp nie zapłaciłam a nie było to 1000 czy 2000 zł a kilkaset tysiecy nie opodatkowanej kaski, o więzieniu tak samo niema co mówić ;]


Również chętnie wysłucham bardziej szczegółowej relacji, bo jakoś niezbyt chce mi się wierzyć w brak odsetek karnych - tym bardziej przy setkach tysięcy...
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: wyplaty zetonow
01 cze 2016, 11:11
powiem bez głębszych szczegółów ale powiem , nieważne skąd, nie ważne jak ale przez kilka lat miałam duże wpływy na konto co roku zmiana konta itp wszystkie [teoretycznie] zabezpieczenia. W felernym roku miałam wpływy na łączną sumę 4** k zł [tak samo jak z ShowUp.tv zawsze z zagranicznego konta ] niedługo po pitach dostałam pismo juz nie pamietam szczegółów ale od US z jakimiś wyliczeniami kary itd. podatku wraz z karą było do zapłacenia ponad 150k , szybko się odwołałam coś w stylu "nie wiedziałam że to trzeba wpisać do pitu bardzo przepraszam obiecuje poprawe" karę zdjęli stosunkowo nie duża była bo okolo 10k a ja musiałam grzecznie zapłacić w wyznaczonym terminie , w miedzy czasie oczywiście konsultacje z prawnikiem, i to nie z Panem "Waldkiem" z jakiejś chu*owej kancelarii tylko u Romanowskich w Wwa. Sprawa była prosta jeśli mam na siebie majątek pirzekraczajacy te 140k to grzecznie płacić , jeśli nie to mieć w d**e i udawać biedną tylko nie brać kasy na swoje konto przez najbliższe X lat nie pamietam już ile ale o pierdlu nie ma mowy jeżeli juz to komornik, jako że majątek miałam to musiałam grzecznie zapłacić i akcje w stylu nagłe przepisanie na obcą osobę nie przejdą jak coś bo i to chciałam zrobić ale odrazu mi powiedzieli że us może wyśledzić i sciagnac... A ogólnie cała akcja bo jakiś KARAKAN podpierdolił, od tak US nie moze sprawdzić ci konta [nwm jak teraz jest bo jakieś ustawy miały wchodzić] No taka tam historia krótka sory za błedy jak coś sie pojawilo ale pisane na szybko na kolanie
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: wyplaty zetonow
01 cze 2016, 11:16
Wracając do zarobków z ShowUp.tv to, podatek wynosi 5,5 albo 8,5% nie pamietam dokładnie , od tego możesz odliczyć 50% kosztów uzyskania , i chyba tyle w praktyce .... ja swoją showupową "działalność" prowadzę ksiegowa wszystko zalatwia, tylko jest problem że na dobra sprawe powinnam za kazdego priva wystawiac rachunek albo faktury miedzy mna showup a showup nie chce w to wchodzić.... ale do tej pory hyba juz z 2 lata bedzie nikt sie o nic nie przyjebal
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: wyplaty zetonow
01 cze 2016, 21:08
Trudno uwierzyć w taką kolej losu, że ktoś kto dostaje 400k rocznie "nieważne skąd" przez kilka lat teraz upadł tak nisko, że musi świecić pipą za 50 żetonów. Co zrobiłaś z tak olbrzymią kasą, przepierdoliłaś na buty i torebki? "Zainwestowałaś" w Amber Gold?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: wyplaty zetonow
02 cze 2016, 08:26
ok zobaczcie sobie to dosc dlugi wywod ale mowiacy wyrazie ze co najwyzej zalegly podatek sie placi plus 15% czyli koleznaka ma racje jak dostala te 150 k do zaplacenia przy przelewach na sumke 400 k

Podatki

Zbliża się nieuchronnie termin ostateczny składania zeznań podatkowych za rok 2012, nie ma więc już co odkładać tego zapowiadanego wcześniej tematu. Zaznaczam, że nie jest ten wpis poradą ani żadną wiążącą interpretacją przepisów prawnych.

1. Temat podatków pojawia się czasami w czasie czatu. Kilka lasek - nie wymieniam tu nicków - mówiło wprost "nie płacę, i tak mnie nie złapią". Odradzam takie przechwałki. Urzędnicy skarbowi też lubią czasem walić (podobnie jak ich dobry przyjaciel prokurator) i nie należy w tak oczywisty sposób się podstawiać. Przypominam, że podatki są obowiązkowe, a uchylanie się od tego obowiązku stanowi wykroczenie bądź przestępstwo skarbowe.

2A. W komentarzach pojawiały się głosy, że to co się dzieje na ShowUp.tv to prostytucja, a od prostytucji podatków się nie płaci. A czy to aby na pewno prostytucja? Tego tu nie rozstrzygniemy. Obawiam się, że urząd skarbowy niekoniecznie podzieli tą opinię. Bo przecież stosunku nie ma, spotkania nie ma... itd... A może e-prostytucja? Nie ma takiego terminu w prawie. Prawo jak zwykle jest w tyle. Przyjęcie strategii, że "nie płacę, bo jestem prostytutką" może być więc ryzykowne. W razie kontroli nie należy oczekiwać, że urzędnik kiwnie głową, odfajkuje "tak, tak" i "następny proszę". Należy się spodziewać pytań w rodzaju: "a kiedy? a z kim? a co dokładnie pani robiła? a proszę to udowodnić..." itd. Przypuszczam, że jeśli zawodniczka będzie twarda, to sprawa skończy się w sądzie. Nie są mi znane wyroki w podobnych sprawach - wątpię, by jakiekolwiek do tej pory miały miejsce.
Warto też zauważyć, że ShowUp.tv "pośredniczy finansowo" poprzez przelewy, więc cała kasa zarobiona będzie widoczna - co do grosza. Wszystko co wpływa na konto może być uznane za dochód. No chyba, że jest to pożyczka czy kredyt itd...
2B. Przelew z ShowUp.tv to po prostu przelew. Nie widać za co. Nie widać, co dana osoba robiła na tych kamerkach. Czy śpiewała, czy pokazywała cycki, czy miło rozmawiała z przyjaciółmi, robiła palcówkę, czy był to zupełny hardkor bez granic (nawet nie chcę pisać, co przez to rozumiem). ShowUp.tv - jak wiecie - nie zabiera głosu w jakichkolwiek sporach, a za treść transmisji odpowiedzialny jest wyłącznie ten, co transmituje.
Gdyby więc przyszło dowodzić, że na ShowUp.tv się dzieje prostytucja, to obawiam się, że nawet jakby laska przyniosła do urzędu filmiki z samą sobą nagrane jakimś tajemniczym sposobem :), to obawiam się, że szanse zakwalifikowania tego jako nierząd byłyby nikłe, choćby i urzędnik był nie wiem jak zatwardziałym katolikiem.

3. Kontroli skarbowej można się spodziewać... o dowolnej porze dnia i nocy... ale najczęściej w godzinach pracy urzędów. A tak poważniej - raczej szaraczków bez przyczyny się nie kontroluje. Musi być jakiś powód. Błąd w zeznaniu rocznym. Donos (może to dotyczyć wykonawczyń, które są rozpoznawalne przez twarz, głos). Spory wydatek osoby, która nie wykazywała znacznych dochodów, np. jak ktoś kupuje domek czy auto.
Ostatnio jest też taka "moda", by robić kontrolę tym, co przychodzą do urzędu z zapytaniem. Jak pyta, to znaczy, że czegoś nie wie... może więc już popełnił jakiś błąd - taka to jest logika. Jeśli by więc jakaś praworządna szołapowiczka zechciała w urzędzie wyjaśnić jak to właściwie jest, to lepiej nie robić tego osobiście - tylko np. przez doradcę podatkowego, który może wystąpić w imieniu klienta nie podając jego danych.

4. Spotkałem się z poglądem, że te napiwki na ShowUp.tv to jest "darowizna". Darowizna bez umowy to nie jest żadna darowizna. A umowa musi zawiera dane personalne obu stron i dokładną kwotę. Sprawę komplikuje tu fakt, że między tymi osobami jest jeszcze "pośrednik finansowy".
Dodajmy, że darowizny od obcych osób też nie są tak zupełnie wolne od podatków - poczytajcie sobie.

5. Dochód z kamerek najprościej wpakować do rubryki "inne dochody". Trzeba wtedy zapłacić 19% od kwoty zadeklarowanej pomniejszonej o kwotę wolną od podatku.
Pewnym pomysłem jest wrzucenie 20% kwoty do opodatkowania w rubrykę "koszty" - tak się robi przy umowach o dzieło i zlecenie. Nie wiem, czy to się obroni.
Jeszcze inny pomysł to wrzucenie w koszty 50% - dotyczy to zawodów artystycznych, czyli twórców tekstów, kompozytorów itd. Trzeba by wtedy argumentować, że to co się robi to są "internetowe teatralne spektakle o tematyce erotycznej" itd... Gorzej, jak urzędnik zapyta o scenariusz itd. Na ten temat wpłynęło zapytanie do Biura Krajowej Informacji Podatkowej od jednej z webcam model (uzyskującej bezumownie przychody na zagranicznych kamerkach)- odpowiedź można sobie przeczytać tutaj (mnie to akurat nie dotyczy, a tekst jest bardzo długi i pokrętny, więc nie czytałem; laskom, które sporo zarobiły w 2012 polecam lekturę).

6. ShowUp.tv to też są zagraniczne kamerki. Firma prowadząca stronę jest czeska. Przelewy są z Czech. Można rzec, że w 2012 znacznie wzrosła liczba kobiet pracujących u naszego południowego sąsiada.
Przychody z zagranicy należy ujawnić w osobnych formularzu PIT/ZG. Potem tą kwotę doliczyć do "inne dochody" w zwykłym picie, czyli np. PIT-37 albo PIT-36 (osoby prowadzące DG).
Dla każdego kraju, w którym się uzyskiwało w danym roku trzeba złożyć osobny PIT/ZG i potem je zsumować (programy do robienia pitów same to potem łączą). Dotyczyć to może osób, które udzielały się na różnych stronkach z kamerkami - jak wiadomo rozsiane są one po całym świecie.

7. Najłatwiej jest składać PIT poprzez internet. Nie trzeba wtedy chodzić po urzędach, nie ma możliwości pomyłki w obliczeniu podatku (pomylić się można tylko przy sumowaniu przelewów, więc lepiej robić to uważnie).

8. Jest też możliwość, by tą działalność na kamerkach potraktować jako element własnej działalności gospodarczej. Jestem pewien, że niektóre panie tak to robią już od lat. Można wtedy spokojnie zarabiać też co nieco w innych branżach, jakiś sklepik prowadzić czy "aranżację zieleni", a brakującą kasę dorabiać wieczorkami na ShowUp.tv. Albo w ogóle tylko kamerkami się zajmować, a jakoś ładnie to zakwalifikować w PKD (wiele punktów zakreślić, w tym koniecznie jakiś marketing i coś artystycznego :-).

To tyle. Przepraszam za pewien stopień analfabetyzmu. Rachunkowości po prostu nie lubię, a wypowiadam się głównie po to, by przypomnieć temat i wywołać - oby owocną - dyskusję. Liczę na jakieś ciekawe wypowiedzi w komentarzach - szczególnie speców od księgowości i tych dam, które mają już temat opanowany. Spodziewając się natłoku komentarzy o prostytucji, informuję, że nie interesuje mnie teoretyzowanie (idźcie sobie podyskutować z urzędnikami skarbowymi). Jeśli jednak wiecie coś o prawdziwych historiach, jak to ktoś poszedł tą drogą i co z tego wynikło - to jak najbardziej. Szczególnie jakby to były świeże historie związane z kamerkami, a nie te o laskach ze zwykłych burdeli. Myślę jednak, że na takie opowieści to poczekamy jeszcze kilka lat
.
tagi: kamerki, pit, podatki, prostytucja, urząd skarbowy, webcam model

Źródło: http://showup-kamerki.blogspot.com/2013/04/podatki.html
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wyplaty zetonow
02 cze 2016, 20:06
Gdzieś tutaj był podany link do orzeczenia Sądu Najwyższego któy stwierdził, że pokazy erotyczne na kamerkach to NIE jest prostytucja tylko "inna działalność rozrywkowa". Z jednej strony dobrze - bo właściciel ShowUp.tv nie pójdzie siedzieć za czerpanie zysków z nierządu (to jest karalne w PL) a z drugiej - niestety panie przez to nie lądują na przytulnym lotnisku "Nie musisz płacić podatków" a wprost przeciwnie - zostają wyrzucone w sam środek wiru turbulencji "Zawiłe prawo podatkowe".
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: wyplaty zetonow
03 cze 2016, 16:19
sluchajcie mam dzialalnosc uslugowa przez 2 miesiace w roku normalny zus place i takze rozliczam sie ze skarbowka ale nie wypelniam pitu tylko w styczniu skaldam deklaracje 26 a czy jakos tak i mam takie pytanie czy moglabym rozszerzyc dzialalnosc o artystyczno uslugowa tak? w sensie ze dochody z SU podpiac pod to? czy ktos wie czy mozna tak zrobic? i wtedy ze niby tylko przez dwa miesiace to robilam i zarobilam bo nie chce mi sie caly rok placic pelnego zusu itd a przrz te dwa miesiace bym wykazala ze cos dodatkowego robie a nie caly rok mozna tak?
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wyplaty zetonow
03 cze 2016, 16:49
Nie jest to inna działalność rozrywkowa a działalność artystyczna chyba że to sie nie wyklucza.. w każdym razie w takiej kategorii mam dzałalność... widze ruger jestes znawcą FFFSZYSTKIEGO, robiąc na showupie powiem tak.. nie zbiedniałam , tylko teraz doszly mi zusy, podatki, i takie tam... A mówiąc o przepierdalaniu na buty to skąd wiesz jak żyje gdzie mieszkam czym jeżdżę ? Panuje ogólnie nie wiem dlaczego takie przekonanie że laski ShowUp.tv to byle lambadziary, a realia czesto sa zupelnie inne.. zostawiam temat dziewczyn z ShowUp.tv i ich zarobków,
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: wyplaty zetonow
03 cze 2016, 20:20
sisis pisze:sluchajcie mam dzialalnosc uslugowa przez 2 miesiace w roku normalny zus place i takze rozliczam sie ze skarbowka ale nie wypelniam pitu tylko w styczniu skaldam deklaracje 26 a czy jakos tak i mam takie pytanie czy moglabym rozszerzyc dzialalnosc o artystyczno uslugowa tak? w sensie ze dochody z ShowUp.tv podpiac pod to? czy ktos wie czy mozna tak zrobic? i wtedy ze niby tylko przez dwa miesiace to robilam i zarobilam bo nie chce mi sie caly rok placic pelnego zusu itd a przrz te dwa miesiace bym wykazala ze cos dodatkowego robie a nie caly rok mozna tak?


Rozumiem, że podejmujesz przez dwa miesiące w roku działalność gospodarczą, która przez pozostały okres jest zawieszona?
Awatar użytkownika
Karolinaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2016, 12:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: ;)


Re: wyplaty zetonow
03 cze 2016, 22:31
tak dokladnie tak pozniej ta dzialalnosc jest zawieszona. tylko czy warto sie w to bawic trzeba rachunki wystawiac tak i przeslac dokumenty do ShowUp.tv a to juz chyba gra nie warta swieczki bo tylko w tych dwoch miesiach bym wykazywala dochody z ShowUp.tv wiec nie wiem czy to ma sens jak mnie sprawdza to bedzie ze caly rok na okraglo byly przelewy wiec moze lepiej nie
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wyplaty zetonow
04 cze 2016, 06:07
Pisząc o rozszerzeniu działalności zapewne masz na myśli klasyfikację działalności, czyli tzw. kody PKD. Kody PKD można zawsze zaktualizować poprzez wniosek o zmianę wpisu w CEIDG. W praktyce kody PKD są wykorzystywane w celach statystycznych, więc świat się nie powinien zawalić, gdybyś aktualizacji nie dokonała lub nie dokonała jej na czas.
Co do ,,wrzucania" dochodów z SU do działalności przez Ciebie prowadzonej przez dwa miesiące w roku, to prawidłowo powinno wyglądać to tak, że każdorazowo uzyskując dochód powinnaś do 20 dnia następnego miesiąca (o ile nie rozliczasz się kwartalnie) wpłacić zaliczkę na podatek dochodowy na konto urzędu skarbowego, przy czym nie musisz dodatkowo składać żadnych deklaracji. W przypadku, gdy nie opłacisz zaliczki na czas, grożą odsetki za zwłokę. W przypadku, gdy uporczywie nie opłacasz na czas, mamy odpowiedzialność karno skarbową. W teorii więc nie ma możliwości wrzucenia stałego dochodu (bo jak rozumiem, jest on stały) do działalności jaką prowadzisz przez dwa miesiące w roku. Powinnaś więc albo ,,wrzucić" dochody z SU do działalności gospodarczej prowadzonej stale, albo stale pamiętać o opłacaniu zaliczek już poza prowadzoną przez Ciebie działalnością.

Co do wystawiania faktur, to mam wątpliwości co do tego, czy jest to konieczne w przypadku, gdy nie jesteś VATowcem. Wydaje mi się, że wystarczające byłoby zarejestrowanie tego w ewidencji sprzedaży.
Jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi.
Awatar użytkownika
Karolinaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2016, 12:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: ;)


Re: wyplaty zetonow
04 cze 2016, 08:53
mam dzialalnosc na karte podatkowa wiec zadnej mowy o zaliczkach na podatek nie ma wiec moze uposzczona to jest sprawa w takiej sytuacji? niech mi ktos pomoze prosze...



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wyplaty zetonow
04 cze 2016, 12:21
Z kartami podatkowymi doświadczenia nie mam, dlatego wolałabym nie ryzykować, że wprowadzę Cię w błąd. Możliwe, że ktoś z forum ma szerszą wiedzę na ten temat i coś jeszcze doradzi, ale mimo wszystko najlepiej będzie, jak wybierzesz się po poradę do księgowej.
Awatar użytkownika
Karolinaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2016, 12:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: ;)


Re: wyplaty zetonow
07 cze 2016, 15:42
Witajcie.

Czyli jaki najlepszy sposób polecacie aby rozliczeniu się z showupa w przypadku osoby fizycznej nie prowadzącej żadnej działalności gospodarczej? Wybrać się z tym do księgowej? ;)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kulasek
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2016, 13:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wyplaty zetonow
07 cze 2016, 21:05
najlepiej załóż działalność... najbardziej oplacalne jesli zarabiasz wieksze sumki na show


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości