ban calkowity koniec wspolpracy napisali

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Formatowanie całego komputera żeby założyć nowe konto? Rly? :hypnotized: Kto Ci to doradził bo nie wieże w to co czytam. Dziwne te wasze metody. Jak ktoś ma bana to fakt nie ma zmiłuj ale jak ma się do konta jeszcze dostęp do co stoi na przeszkodzie aby przelać żetony na konto znajomej/znajomego i z jego konta zrobić wypłatę? Co do moderatorów to jest ich tam tyle co kot napłakał więc nimi w ogóle bym się nie martwił.


Bierne zarabianie - zarabiaj nawet gdy śpisz!
Awatar użytkownika
cohones_69
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2016, 11:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




cohones_69 pisze:Formatowanie całego komputera żeby założyć nowe konto? Rly? :hypnotized: Kto Ci to doradził bo nie wieże w to co czytam. Dziwne te wasze metody. Jak ktoś ma bana to fakt nie ma zmiłuj ale jak ma się do konta jeszcze dostęp do co stoi na przeszkodzie aby przelać żetony na konto znajomej/znajomego i z jego konta zrobić wypłatę? Co do moderatorów to jest ich tam tyle co kot napłakał więc nimi w ogóle bym się nie martwił.


Bierne zarabianie - zarabiaj nawet gdy śpisz!

wieże kolego to masz na zamku
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 00:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




no wlasnie nie trzeba formata po co tyle zabawy to prostsze ... heh :smoke: moge podpowiedziec na wiadomosci prywatnej
Awatar użytkownika
scatman
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 12 gru 2016, 11:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: QueenSCAT
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: scatman




Robienie formata żeby "zgubić" namierzanie IP przypomina wymienianie całego bloku silnika bo jedna świeca się spaliła :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




bizjan pisze:hejka mam do was pytanie dziewczyny. Czy ban idzie tez na imie i nazwisko? bo rozumiem ze ban idzie na numer konta bankowego ale jak zmienie numer konta bankowego i wpisze inne imie nazwisko niz to co w numerze konta bankowego to sprawdzaja ze nazwiska sie nie zgadzaja??? ..


Kurczę, nie sądziłem, że jak świecisz piczką na ShowUp.tv, to jeszcze im dajesz imię i nazwisko... :D

Przelew o ile wiem powinien dojść bez danych, na sam numer konta - albo z fałszywym nazwiskiem, jeśli wymagają jakiegoś... ;)
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...




Emily pisze:Administracja i Moderatorzy nic nie ogarniaja :-D


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv



to chociaż by się przydało aby zaczęli odpisywać na wiadomość ;)
Awatar użytkownika
arogancka_
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: aaaaaa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: arogancka_




A nie lepiej założyć program do zmiennego IP ? Oni blokują na IP wiec jak masz zmienne to różne wtedy wydaje mi się ze nie złapie
Awatar użytkownika
Showup25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Showup25 pisze:Oni blokują na IP wiec jak masz zmienne to różne wtedy wydaje mi się ze nie złapie
Brednie XD
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




IP chyba blokują jak masz tymczasowy ban, jak masz perma to stosują ta blokadę cookies (rozpoznającą cechy szczególne komputera a nie adres z jakiego się loguje). Więc oprócz zmiany IP w VPNie trzeba też mieć inny komputer
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Jest tak jak pisze Ruger. Trzeba zmieniać komputer
Awatar użytkownika
bebi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 10 kwie 2019, 20:54
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Przelew bez podania prawdziwego imienia i nazwiska powinien zostać zrealizowany, otrzymywałam takie przelewy wielokrotnie (nie na SU). Podajesz zmyślone imię i nazwisko, tylko podaj numer konta, którego nigdy nie używałaś na SU, oraz za każdym razem będziesz musiała podawać już to samo imię i nazwisko, bo te dane zostaną automatycznie przydzielone do tego konta bankowego przez ich system.
Awatar użytkownika
MaryJane
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jeżeli masz bana to przecież możesz założyć inne konto nie ujawniać się nie pokazywać twarzy.
Lub pogadaj z moderacją może coś da się jeszcze odkręcić.
A co do przelewu to raczej SU nie weryfikuje numeru konta i nawet jak podawałeś swoje nazwisko prawdziwe przy przelewach z konta które ci zbanowali a założysz nowe konto na SU i będziesz podawał to samo konto co wcześniej i wpisywał swoje prawdziwe dane to raczej nie powinni ciebie wyłapać.Ja kiedyś dostałam już bana na swoje konto założyłam nowe konto na SU i wypłacam na ten sam numer konta i na swoje dane tak jak wcześniej.Więc raczej nie weryfikują tego.Chyba że narobiłeś coś bardzo bardzo ujowego to mogą sobie sprawdzać i się doczepić Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET




Wszelkie działania moderacji na tym portalu opierają się na zasadzie "Czy im się będzie chciało... chyba nie". Wpisać numer konta do jakiegoś skryptu żeby sprawdzał wyniki z bazą danych kont na które przelewały osoby zbanowane to jest chwila dla informatyka ale z jakiegoś powodu tego nie zrobili więc pewnie od czasu do czasu sprawdzają "ręcznie" osoby które "rzucają się w oczy" (np. Ankę Żebrankę czy inne charakterystyczne persony). Niestety nigdy nie wiadomo kiedy im się będzie chciało, SU nigdy szczególnie jakoś nie szukało osób sprzedających na lewo żeton, nawet na allegro były oferty wystawiane więc czuli się w pewnym stopniu bezkarni, ale ostatnio w piątek dużo osób dostało baniszcza za kupowanie lewego żetona i była to zorganizowana akcja (konta leciały "sznurkiem przelewowym" więc jak wpadło jedno - banowane były wszystkie z których szedł ruch w jakąkolwiek stronę). Takie podejście do tematu sugeruje, że firma zaczyna się starać i zatyka dziury którymi wylatuje z portalu lewa kasa. Lepiej się pilnować i nie ryzykować niepotrzebnie
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Cześć. Może nie w odpowiednim temacie, ale to najwyżej ktoś przeniesie. :)
Jakiś czas temu dostałam bana na 30 dni ostrzegawczego (tak mi napisali). Minęło już 30 dni, a ban nadal nie został zdjęty. Nie odpisują mi na wiadomości. Czy ktoś miał kiedyś taką sytuację, albo wie czym to może być spowodowane?
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Nie wiem o co ich się w mailu pytałaś, ale jak im napiszesz że przepraszasz i że jest Ci przykro, nie wiedziałaś i że więcej nie będziesz, do tego jeszcze jak coś tam zarabiasz, to tym bardziej napisz że chciała byś dalej wrócić, to Ci zdejmą raz dwa. ew załóż nowe konto bo raczej masz bana na konto nie na IP
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości