Unikanie Bana

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Unikanie Bana
29 maja 2016, 13:31


Witam :) Zdaję sobie sprawę, że to dział "żetony i wypłaty", jednak jak większość z Was zapewne zauważyła, w tym dziale wiele osób zgłasza problem związany z wypłatami z powodu bana. Tak więc, aby temat omijania bana nie był porozrzucany we wszystkich wątkach, postanowiłem założyć taki "wątek zbiorczy".

Zacznę od kilku swoich pytań.

Jak wiadomo, gdy złapiemy bana permanentnego to założenie nowego konta nic nie pomoże, gdyż mamy na starcie zablokowane wiadomości czyli jak łatwo się zorientować, ShowUp.tv jakimiś sposobem kojarzy nowe konto z tym starym zbanowanym. Tak więc jakie kroki trzeba poczynić aby móc "zacząć od nowa"?

W związku z powyższym mam kilka pytań.

Przede wszystkim na podstawie czego ShowUp.tv jest w stanie zidentyfikowac nasze nowe konto z tym starym zbanowanym?? Czy jest to:
-komp
-źródło internetu (np karta sim w przypadku neta mobilnego)
-modem
-konto bankowe?

Domyślam się, że problem tkwi w któryś z tych czynników tak więc proszę o informacje co ma znaczenie a co nie... Proszę tez o informację jak rozwiązać dany problem.


1. Jeśli ShowUp.tv weryfikuje nas po komputerze to czy wystarczy zrobić format systemu czy konieczne jest wykonanie jakiś innych czynność ( np zmiana płyty głównej itp)

2. Jeżeli korzystamy z neta mobilnego i w trakcie złapania bana na jednym koncie uzywalismy danej karty SIM to czy trzeba nabyć nową czy to z jakiej karty korzystamy nie ma znaczenia a problem tkwi w modemie /routerze?

3. Jak wyżej... czy konieczna jest zmiana modemu na nowy, jeśli na obecnym dostaliśmy kiedyś bana?

4. Konto bankowe... Wiadome jest, że przy zleceniu przelewu nie musimy podawac nazwiska, jednak mam pytanie czy jeżeli korzystaliśmy z danego konta ShowUp.tv i z niego wypłacaliśmy środki na dane konto bankowe i nagle dostaliśmy bana to czy konieczne jest zakładanie nowego konta? Czy ShowUp.tv zapisuje gdzieś na jaki rachunek bankowy były wypłacane środki z profilu, który po jakimś czasie został zbanowany? Jeśli tak to po jakim czasie konto bankowe stanie się "czyste"? Mam na mysli to, że dawniej wypłacałem środki np na konto w mBanku i dostałem bana po jakimś czasie. W związku z tym założyłem nowe konto bankowe np w ING. Tu dostałem równiez bana po pewnym czasie. I tu moje pytanie czy jeśli ShowUp.tv bierze pod uwage konto bankowe to muszę zakładac nowe konto w banku czy mogę spowrotem korzystac z tego konta na które wypłacałem środki pół roku temu. Czy istnieje ryzyko, że portal sobie przypomni, że pół roku temu na to konto wypłacane były środki z profilu które następnie zbanowano?


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
SzołFAP
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 06 lis 2015, 14:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Unikanie Bana
10 cze 2016, 15:09


Od kiedy jestem na ShowUp.tv a jestem 3 lata to raz mnie zbanowali , utworzyłam konto na innym kompie wpisałam ten sam numer konta imie i nazwisko i przelew dotarł. Przedwczoraj także zbanowali mi konto za podawanie kontaktu , weszłam na chwilke na inne konto które utworzył mi kolega , dociągnęłam do minimalnej wypłaty i kaska doszła dzisiaj także.
Ps. a konto mi już odbanowali , napisałam im , że także są nie w porządku wobec nas nie wypłacając nam pieniędzy.
Pozdrawiam :)
Ps.2 po wpisaniu innego nazwiska aniżeli właściciela podanego konta pieniążki też dojdą.
Awatar użytkownika
camerka
SU-holik
SU-holik
Posty: 93
Rejestracja: 25 maja 2016, 16:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Alexis
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: camerkaniunia


Re: Unikanie Bana
14 cze 2016, 14:27


tak ale jesli odbanuja to pieniadze na to samo konto dotra ale jak nie odbanuja to pieniadze nie dotra wiem bo mam to sparwdzone mi napisali ze po raz drugi za podawanie kontaktu mni zbanowali i ze zakonczyli ze mna wspolprace no i nie odnbanowali a hajc przepadl jak utoworzylam nowe konto na show up to niestety wpisalam te same dane do przelewu i hajc caly czas wisial nigdy nie byl jako zrealizzowany wiec no wlasnie jesli nie jestes odbanowany to tylko nowe konto na show up z komputera kolegi i nowe konto bankowe chodz imie i nazwisko to samo ale banuja po numerze konta
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Unikanie Bana
21 cze 2016, 16:19


sisis pisze:tak ale jesli odbanuja to pieniadze na to samo konto dotra ale jak nie odbanuja to pieniadze nie dotra wiem bo mam to sparwdzone mi napisali ze po raz drugi za podawanie kontaktu mni zbanowali i ze zakonczyli ze mna wspolprace no i nie odnbanowali a hajc przepadl jak utoworzylam nowe konto na show up to niestety wpisalam te same dane do przelewu i hajc caly czas wisial nigdy nie byl jako zrealizzowany wiec no wlasnie jesli nie jestes odbanowany to tylko nowe konto na show up z komputera kolegi i nowe konto bankowe chodz imie i nazwisko to samo ale banuja po numerze konta


czyli wniosek z tego taki, że trzeba podać inny numer konta (np. z innego banku), i zmyślone imię i nazwisko (tego bank nie weryfikuje przyjmując przelew)

w Polsce tych banków trochę jest, więc tym sposobem można się długo bujać:D
Awatar użytkownika
fejk
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 21 cze 2016, 14:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: _joanka92xxl.pl_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Unikanie Bana
28 lip 2016, 03:53


Z ciekawości - jak oni sprawdzają czy ktoś podał dane? Sprawdzają każdy priv czy jak? Byłam kiedyś świadkiem jak dziewczyna podawała swojego fb (nie ja :D) a bana nie dostała
Awatar użytkownika
Ritka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 04 lip 2016, 12:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ja ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Unikanie Bana
12 wrz 2016, 20:34


Kurde, czyli po banie i założeniu drugiego konta SU, podaniu tego samego rachunku ta kasa do mnie nie dotrze?
Po pierwszym banie mogłyście jeszcze wypłacić, czy dopiero po tych kolejnych?

Dostałam wczoraj bana, raczej za podanie kontaktu, sporo żet mi przepadło, ale dziś założyłam drugie konto, na próbę zarobiłam 1000 i od razu dałam do wypłaty z tymi samymi danymi... Ciekawe czy wypłacą, teraz jeszcze te opóźnienia, więc w ogóle nie wiadomo czy mi się opłaca tam wchodzić, skoro mają mi tego nie wypłacić złodzieje :D
Awatar użytkownika
kudlata_marchewka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2016, 20:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Unikanie Bana
17 paź 2016, 18:54


nie da rady daj se spokuj
Awatar użytkownika
kula
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 16 paź 2016, 20:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: charlizeeee
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Unikanie Bana
20 lis 2016, 22:52


Może się mylę, ale wydaje mi się, że jedyne, czym weryfikuje się bana, to e-mail i IP.
Awatar użytkownika
ildk
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 27 paź 2016, 22:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: shawshank
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: To_nick



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości