Podatek - jak rozliczyć przychód z kamerek?

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: podatek
07 cze 2017, 11:58


to zalezy co kupujesz za ta kase. Jesli drogie samochody,mieszkania i nie masz innego zrodla dochodu to generalnie jest szansa na taka kontrole.Jezeli placisz gotowka normalnie wydajac kase(zakupy,rozrywka,male wycieczki), to jak mieliby przeprowadzic taka kontrole i co mialaby wykazac? Na poczatku US wzywa do siebie na kontrole prosi o zlozenie oswiadczenia i to z reguly jak cie ktos "pod*****li".100 azy czesciej kontrolowane sa firmy niz normalni smietelnicy


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: podatek
07 cze 2017, 12:55


beznadzieja pisze:to zalezy co kupujesz za ta kase. Jesli drogie samochody,mieszkania i nie masz innego zrodla dochodu to generalnie jest szansa na taka kontrole.Jezeli placisz gotowka normalnie wydajac kase(zakupy,rozrywka,male wycieczki), to jak mieliby przeprowadzic taka kontrole i co mialaby wykazac? Na poczatku US wzywa do siebie na kontrole prosi o zlozenie oswiadczenia i to z reguly jak cie ktos "pod*****li".100 azy czesciej kontrolowane sa firmy niz normalni smietelnicy


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv

Niby tak ale podpier***** moze cie bank lub kasjer w banku jesli widzi ze co miesiac ktos wyplaca z konta spore sumy
Multikonta: zyrek, Geras, Lenka21, ingaona, RudaSunia, Annhel, Hipis, Elunia, Obsesyjna, Koneser, devina, PogromczyniJanuszow, JanuszeZazdrosne, Beginer, Adela, Zniechecona, Ruda_25, MirekKrk i Mruczek!!!!!!!

https://showup24.tv/profile/CzarnaMILF
https://mini.zbiornik.com/Goraca_Dominika
Awatar użytkownika
BlackBitch30
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 07 cze 2017, 10:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _BlackBitch30_


Re: podatek
07 cze 2017, 14:02


Bank może to zgłosić i proszę nie słuchać śmiesznych doradców w stylu, że "bank zgłasza tylko od kwoty bla bla". To nieprawda.
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: podatek
08 cze 2017, 03:50


Bank zgłasza Cie do GIIF jeśli w krótkim okresie czasu (kilka dni????) wpłyną kwoty lub kwota na twoje konto w wysokości rownej 40-50 tyś. zl od tego samego nadawcy. Chodzi o podejrzenie prania brudnych pieniędzy lub wspierania terroryzmu. W innym wypadku Bank nie zgłasza. Za dużo ludzi i nie wiedzą kto gdzie pracuje co robi i czy ma wlasciwa umowę. Nie ma podstaw do sprawdzenia tego. Mi od zawsze SU wyplacal ok 10-12 tyś. zł miesięcznie, co ujawnialam każdego roku w PIT jako dochody INNE. Placilam 18% podatku od całości rocznej (32% od pozostałej kwoty przekraczajacy 3 próg podatkowy). Po 2 latach mieszkanie kupiłam i nikt mnie nie skontrolowal. Ufff. :) Ja to traktuje jako działalność wykonywaną osobiście, a więc nie mam firmy. :) Teraz również się rozliczam. To są za duże kwoty. Kary są takie że zabierają 75% nieujawnionych dochodów + odsetki. Można stracić prawie wszystko. Po co ryzykować. Fiskus jak się zainteresuje to przeswietli twoje konto do 5 lat wstecz i naliczy zalegle odsetki.
Awatar użytkownika
florka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 30 maja 2017, 22:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: podatek
08 cze 2017, 06:55


florka pisze:Bank zgłasza Cie do GIIF jeśli w krótkim okresie czasu (kilka dni????) wpłyną kwoty lub kwota na twoje konto w wysokości rownej 40-50 tyś. zl od tego samego nadawcy. Chodzi o podejrzenie prania brudnych pieniędzy lub wspierania terroryzmu. W innym wypadku Bank nie zgłasza. Za dużo ludzi i nie wiedzą kto gdzie pracuje co robi i czy ma wlasciwa umowę. Nie ma podstaw do sprawdzenia tego. Mi od zawsze ShowUp.tv wyplacal ok 10-12 tyś. zł miesięcznie, co ujawnialam każdego roku w PIT jako dochody INNE. Placilam 18% podatku od całości rocznej (32% od pozostałej kwoty przekraczajacy 3 próg podatkowy). Po 2 latach mieszkanie kupiłam i nikt mnie nie skontrolowal. Ufff. :) Ja to traktuje jako działalność wykonywaną osobiście, a więc nie mam firmy. :) Teraz również się rozliczam. To są za duże kwoty. Kary są takie że zabierają 75% nieujawnionych dochodów + odsetki. Można stracić prawie wszystko. Po co ryzykować. Fiskus jak się zainteresuje to przeswietli twoje konto do 5 lat wstecz i naliczy zalegle odsetki.

Czemu piszesz nikt cie nie skontrolowal i Uff? skoro mialas wszystko udokumentowane to nawet jakby cie skontrolowali to wszystko byloby ok skontrolowac i tak mogą cie do kilku lat.
Multikonta: zyrek, Geras, Lenka21, ingaona, RudaSunia, Annhel, Hipis, Elunia, Obsesyjna, Koneser, devina, PogromczyniJanuszow, JanuszeZazdrosne, Beginer, Adela, Zniechecona, Ruda_25, MirekKrk i Mruczek!!!!!!!

https://showup24.tv/profile/CzarnaMILF
https://mini.zbiornik.com/Goraca_Dominika
Awatar użytkownika
BlackBitch30
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 07 cze 2017, 10:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _BlackBitch30_


Re: podatek
08 cze 2017, 07:16


Odprowadzanie podatku dochodowego opłaca się tylko przy większych zarobkach, zarobiąc 4000zł na miesiąc plus 19% podatku czyli 760zł księgowa 300zł ZUS 500zł daje razem 1560 czyli z 4000zł zostało by tylko 2440zł.
Awatar użytkownika
TheBestka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2017, 07:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: podatek
08 cze 2017, 08:12


florka pisze:Bank zgłasza Cie do GIIF jeśli w krótkim okresie czasu (kilka dni????) wpłyną kwoty lub kwota na twoje konto w wysokości rownej 40-50 tyś. zl od tego samego nadawcy. Chodzi o podejrzenie prania brudnych pieniędzy lub wspierania terroryzmu. W innym wypadku Bank nie zgłasza. Za dużo ludzi i nie wiedzą kto gdzie pracuje co robi i czy ma wlasciwa umowę. Nie ma podstaw do sprawdzenia tego. Mi od zawsze ShowUp.tv wyplacal ok 10-12 tyś. zł miesięcznie, co ujawnialam każdego roku w PIT jako dochody INNE. Placilam 18% podatku od całości rocznej (32% od pozostałej kwoty przekraczajacy 3 próg podatkowy). Po 2 latach mieszkanie kupiłam i nikt mnie nie skontrolowal. Ufff. :) Ja to traktuje jako działalność wykonywaną osobiście, a więc nie mam firmy. :) Teraz również się rozliczam. To są za duże kwoty. Kary są takie że zabierają 75% nieujawnionych dochodów + odsetki. Można stracić prawie wszystko. Po co ryzykować. Fiskus jak się zainteresuje to przeswietli twoje konto do 5 lat wstecz i naliczy zalegle odsetki.

Tzn przy rozliczeniu rocznym wykazywałaś to w dochodach innych i w rozliczeniu wychodził Ci normalnie podatek do zapłaty za cały rok zarobionych pieniędzy? Dobrze to rozumuję ? ;)
Awatar użytkownika
RamZes
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 06 cze 2017, 20:31
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Parka20I8
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: podatek
09 cze 2017, 20:42


RamZes dokładnie tak.
Awatar użytkownika
florka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 30 maja 2017, 22:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: podatek
10 cze 2017, 07:11


florka pisze:Bank zgłasza Cie do GIIF jeśli w krótkim okresie czasu (kilka dni????) wpłyną kwoty lub kwota na twoje konto w wysokości rownej 40-50 tyś. zl od tego samego nadawcy. Chodzi o podejrzenie prania brudnych pieniędzy lub wspierania terroryzmu.



Bzdura, sam niejednokrotnie byłem wzywany, a jak nie wierzysz to po weekndzie mogę dać fotkę pisemka nawet:p
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: podatek
10 cze 2017, 07:20


tomcio_paluszek pisze:
florka pisze:Bank zgłasza Cie do GIIF jeśli w krótkim okresie czasu (kilka dni????) wpłyną kwoty lub kwota na twoje konto w wysokości rownej 40-50 tyś. zl od tego samego nadawcy. Chodzi o podejrzenie prania brudnych pieniędzy lub wspierania terroryzmu.



Bzdura, sam niejednokrotnie byłem wzywany, a jak nie wierzysz to po weekndzie mogę dać fotkę pisemka nawet:p


Z tego co mi wiadomo to nie odprowadzanie podatku od przelewów przychodzących z ShowUp to nie jest przestępstwo skarbowe, conajwyżej zatajenie dochodów.
Multikonta: zyrek, Geras, Lenka21, ingaona, RudaSunia, Annhel, Hipis, Elunia, Obsesyjna, Koneser, devina, PogromczyniJanuszow, JanuszeZazdrosne, Beginer, Adela, Zniechecona, Ruda_25, MirekKrk i Mruczek!!!!!!!

https://showup24.tv/profile/CzarnaMILF
https://mini.zbiornik.com/Goraca_Dominika
Awatar użytkownika
BlackBitch30
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 07 cze 2017, 10:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _BlackBitch30_


Re: podatek
11 cze 2017, 21:16


bez podatku :)
Awatar użytkownika
Dekoder2222
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 11 cze 2017, 21:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...ccc
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Dekoder2222


Re: podatek
12 cze 2017, 16:08


A za zatajanie dochodów kara maksymalna to?:>
Kiedyś jedna z drugą panią zostaną nawet przypadkowo skontrolowane, a później sznureczkiem całe już może to pójść dalej.
Zaraz ktoś wyskoczy, że jak to, przecież to zagraniczna firma i inne głupotki, no ale ja tylko ostrzegam:P

Z US żartów nie ma, nawet tu kilka osób z forum wie doskonale o tym, bo sama się przekonała choćby podczas prowadzenia działalności:P
Jak już nie odprowadzacie pdoatkówe to chociaż lepiej siedzieć cicho i nie chwalić się tym nawet realnym znajomym, Polacy lubią donosić, niestety.
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: podatek
26 sty 2018, 10:36


Byłem u radcy prawnego z zapytaniem o działalność, powiedział ze nie ma problemu nawet moznai się starać o dotacje z urzedu pracy, ale qrwa połowę zarobków zabiera Państwo więc będzie szukał rajów podatkowych gdzie założenie działalności gospodarczej jest bardziej opłacalne, więc czekam do połowy przyszłego tygodnia
kamchm9578


Re: podatek
26 sty 2018, 11:33


Ty o to wszystko pytasz bo chcesz nadawać na kamerkach? Może najpierw spróbuj bez rejestracji działalności? Z rajami podatkowymi to tez bym zaczekał...to się opłaca przy naprawdę wysokich dochodach i specyficznych rodzajach działalności. Jest jeszcze kwestia rezydencji podatkowej...ale ok, masz radce.

Swoja droga ciekawa kwestia dofinansowania z urzędu pracy ;) Co jeśli jakaś laska poszłaby do urzędu z biznesplanem ze potrzebuje na dofinansowanie działalności? potrzebuje na komputer, kamerkę, kilka dildo i np sprzęt do BDSM :D
Opcja nr2... idziesz do UP z nagraniami np Rafatusa i wykazem jego dochodów....prosisz o dofinansowanie na komputer, kamerkę i skrzynkę wódki na dobry początek...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: podatek
27 sty 2018, 10:51


Odpowie ktos jednoznacznie czy, placi podatki na SU?, nie jestem urzedem skarbowym
kamchm9578


Re: podatek
27 sty 2018, 15:48


Wiekszosc dziewczyn, szczegolnie tych ktore traktuja to jak normalna prace i zarabiaja dosc duzo placi podatki. Maja normalnie zarejestrowana dzialalnosc.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: podatek
27 sty 2018, 18:01


Jestem ciekawy czy mozna tylko odprowadzić podatek dochodowy od tego zarobku, bez zakładania działalności
kamchm9578


Re: podatek
05 lut 2018, 23:52


Czytam wypowiedzi niektórych pań i zastanawiam się jak im się udaje żyć bez mózgu. Może więcej mają szczęścia niż rozumu... Ale nie o tym chciałam napisać.

Ktoś tu napisał, że "nie opłaca się" płacenie podatku od dochodu w wysokości tych 18% bo z 4000 tysięcy zostaje 2500. Po pierwsze: byłaś kiedyś w normalnej pracy? Ile wynosiła tam różnica w zarobku brutto i netto? Po drugie: 75% + odsetki + kara + obciach wydaje się bardziej kuszące? Rozumiem dziewczyny, które są na utrzymaniu rodziców, nie pracują, na SU przychodzą tylko pogadać i wyciągają mniej niż kwota wolna od podatku (ale ile takich jest? Bo za kilka stówek miesięcznie żadna z nas by tu nie siedziała). Wszystkie inne powinny się trochę zastanowić. Nie bez powodu mówi się, że nic w życiu nie jest tak pewne jak śmierć i podatki.
Biustwo


Re: podatek
06 lut 2018, 05:45


Rozumiem że płacisz podatki z zarobków na SU?, jaki płacisz podatek i jak to udowadniasz US że właśnie tyle zarobiłaś ?
Dziękuję z góry za odpowiedź :)
kamchm9578


Re: podatek
06 lut 2018, 08:58


Biustwo pisze:Czytam wypowiedzi niektórych pań i zastanawiam się jak im się udaje żyć bez mózgu. Może więcej mają szczęścia niż rozumu... Ale nie o tym chciałam napisać.

Ktoś tu napisał, że "nie opłaca się" płacenie podatku od dochodu w wysokości tych 18% bo z 4000 tysięcy zostaje 2500. Po pierwsze: byłaś kiedyś w normalnej pracy? Ile wynosiła tam różnica w zarobku brutto i netto? Po drugie: 75% + odsetki + kara + obciach wydaje się bardziej kuszące? Rozumiem dziewczyny, które są na utrzymaniu rodziców, nie pracują, na SU przychodzą tylko pogadać i wyciągają mniej niż kwota wolna od podatku (ale ile takich jest? Bo za kilka stówek miesięcznie żadna z nas by tu nie siedziała). Wszystkie inne powinny się trochę zastanowić. Nie bez powodu mówi się, że nic w życiu nie jest tak pewne jak śmierć i podatki.

Trudno dawac darmozjadom 19zl z kazdej stowki to tez sie nie oplaca poza tym kto mowi o gwarantowanej kontroli po kilku latach i tak podchodzi pod przedawnienie.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Koneser->BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 05 lut 2018, 05:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TryskamySramy
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości