Przelew zrealizowany a zamknięte konto w banku

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Witam,
Zleciłam trzy wypłaty na łączną kwotę około 1600 złotych. Później dowiedziałam się że moje konto w banku zostało zamknięte. Te pieniądze nie zostały zaksięgowane bo konto zostało zamknięte przed wpływem tych środków na konto. Kilka razy pisałam do administratora w tej sprawie. Odpowiedź otrzymałam tylko raz, że jeżeli przelew odbije z powrotem to żetony wrócą na moje konto oraz żebym podała nazwę użytkownika i dane tych przelewów. Tak też zrobiłam. Do tej pory nie otrzymałam więcej żadnej odpowiedzi ani zwrotu żetonów. Czy jest szansa że odzyskam te pieniądze?



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Milena642


Myślę, że mozesz pożegnać się z kasą, a tak swoją drogą to po co zleciałas wyplate pieniedzy na konto, które zamykałaś, chyba bank ci sam nie zamknął?
Awatar użytkownika
Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 68
Rejestracja: 14 lip 2016, 09:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


No właśnie bank mi sam zamknął powołując się na jakiś artykuł z umowy :/ Czyli uważasz że z Showapu mi nie oddadzą pieniądze?
Milena642


Napisz do SU jeżeli konto miałaś zamknięte to tak czy siak przelew wrócił do SU.
Ja też tak miałam napisałam do SU i dostałam zwrot żetonów na konto na SU.
Także wszystko da się wyjaśnić trzeba po prostu opisać swoją sytuację. Buziaki :heart:
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Pieniądze nie znikają (przynajmniej nie w czasie przelewu między bankami)
1. Napisz do banku że miał być na Twoje konto w banku przelew ale zostało zamknięte, i niech Ci powiedzą co się stało z pieniędzmi (na 95% je oddali wpłacającemu, na 5% mogą przez kilka dni mieć na koncie technicznym i Ci je wypłacą jak podasz nr konta nowego i udowodnisz że Ty to Ty)
2. Napisz do SU że miałaś konto w banku X o numerze Y.
3. Podaj swój nick i ile wypłacałaś
4. Napisz że konto zostało zamknięte (swoją drogą, banki tak po prostu nie zamykają kont) i że pieniądze do nich pewnie wróciły.
5. Podaj nowe konto i czekaj na wypłatę.
6. Wydaj mądrze :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości