lipa na show up czy wypalanie zawodowe?

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


komin pisze:Problem "odlezyn"- powszechnie znany, olac- nie placic.
Problem sepow, naciagaczy, "negocjatorow" - powszechnie znany, olac.
Problem ze ShowUp.tv sie nie rozwija jako portal - powszechnie znany, olac, nie liczyc na cud.
Zudzenie portalem? owszem, zapewne jest i widac ze czesc "dawcow" sie wykruszyla. Zwyczajnie brakuje klimatu jaki byl jeszcze dwa lata temu. Mnie osobiscie baaardzo brakuje po prostu zabawy, funu i najwazniejsze tej "interakcji" z nadajacymi jaka byla dawniej. Niestety coraz wiecej lasek dzialajacych w trybie "nie pierdol-zaplac-zobacz cipke-spierdalaj" nawet ich nie stac na jakies papa czy dziekuje na koniec priva...rozlaczy sie to cos w pierwszej sekundzie po zakonczeniu.
To tyle narzekania :D


to do kogo TY wchodzisz na privy...współczuje...


Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 00:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




asot pisze:
to do kogo TY wchodzisz na privy...współczuje...


TY zrozumiales co ja pisze? bo nie wiem czy to wspolczucie to wyraz agresji, empatii, czy debilizmu...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin wchodzi do korpusów na priv bo taki ma gust a potem mu sie nie podoba i wylewa swoje zale tu na forum.
Awatar użytkownika
Filmowiec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 05 sie 2017, 21:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jestem na ShowUp.tv zarejestrowany od 3-4 lat nie pamiętam dokładnie, i od ponad roku widzę jak ten portal jedzie w dół. Gdzie te transmisje gdzie było po 3-4 tysiące ludzi lub więcej, gdzie Pani uśmiechnięte, u których można było zagadać i czas leciał, gdzie privy na których Pani dorzucały te kilkanaście sekund żeby utrzymać atmosferę. Wydaje mi się że wina leży i u Pań i u nas drodzy Panowie.
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 19:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20




lordfixu pisze:Jestem na ShowUp.tv zarejestrowany od 3-4 lat nie pamiętam dokładnie, i od ponad roku widzę jak ten portal jedzie w dół. Gdzie te transmisje gdzie było po 3-4 tysiące ludzi lub więcej, gdzie Pani uśmiechnięte, u których można było zagadać i czas leciał, gdzie privy na których Pani dorzucały te kilkanaście sekund żeby utrzymać atmosferę. Wydaje mi się że wina leży i u Pań i u nas drodzy Panowie.


Dokładnie tak. Panie coraz bardziej idą na łatwiznę ale jest w tym i nasza wina. Z jednej strony sami je do tego przyzwyczajamy dając żetki za nic, a z drugiej strony nie wynagradzamy tych, które się naprawdę starają.
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




pusty_nick pisze:
lordfixu pisze:Jestem na ShowUp.tv zarejestrowany od 3-4 lat nie pamiętam dokładnie, i od ponad roku widzę jak ten portal jedzie w dół. Gdzie te transmisje gdzie było po 3-4 tysiące ludzi lub więcej, gdzie Pani uśmiechnięte, u których można było zagadać i czas leciał, gdzie privy na których Pani dorzucały te kilkanaście sekund żeby utrzymać atmosferę. Wydaje mi się że wina leży i u Pań i u nas drodzy Panowie.


Dokładnie tak. Panie coraz bardziej idą na łatwiznę ale jest w tym i nasza wina. Z jednej strony sami je do tego przyzwyczajamy dając żetki za nic, a z drugiej strony nie wynagradzamy tych, które się naprawdę starają.


Podpisuję się rękami i nogami. Wina jest w obu stronach, nie zwalajmy wszystkiego na dziewczyny.
Wiele pań jest niedocenianych i wykorzystywanych w pewnym sensie przez sępy - po pewnym czasie pewnie i one przestaną się starać
Awatar użytkownika
Londoner1
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 06 sie 2017, 14:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Czas mega lipy na ShowUp.tv znów trwa.



Blog ShowUp.tv
Multikonta: zyrek, Geras, Lenka21, ingaona, RudaSunia, Annhel, Hipis, Elunia, Obsesyjna, Koneser, devina, PogromczyniJanuszow, JanuszeZazdrosne, Beginer, Adela, Zniechecona, Ruda_25, MirekKrk i Mruczek!!!!!!!

https://showup24.tv/profile/CzarnaMILF
https://mini.zbiornik.com/Goraca_Dominika
Awatar użytkownika
BlackBitch30
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 07 cze 2017, 10:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _BlackBitch30_




BlackBitch30 pisze:Czas mega lipy na ShowUp.tv znów trwa.


Skoro taka bieda, to znajdź inne zajęcie zamiast marnować czas i energię na ShowUp.tv.
Nie rozumiem, narzekać i nic z tym nie robić. :nea:
Awatar użytkownika
TĘPA SZCZAŁA
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 04 wrz 2017, 09:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LuckyKarma
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: C...




TĘPA SZCZAŁA pisze:
BlackBitch30 pisze:Czas mega lipy na ShowUp.tv znów trwa.


Skoro taka bieda, to znajdź inne zajęcie zamiast marnować czas i energię na ShowUp.tv.
Nie rozumiem, narzekać i nic z tym nie robić. :nea:

To tak samo jak ja ciebie nie rozumiem, że zakładasz konto, z błędem w nick'u tylko po to zeby shejtować mój post mówiący prawdę.
Multikonta: zyrek, Geras, Lenka21, ingaona, RudaSunia, Annhel, Hipis, Elunia, Obsesyjna, Koneser, devina, PogromczyniJanuszow, JanuszeZazdrosne, Beginer, Adela, Zniechecona, Ruda_25, MirekKrk i Mruczek!!!!!!!

https://showup24.tv/profile/CzarnaMILF
https://mini.zbiornik.com/Goraca_Dominika
Awatar użytkownika
BlackBitch30
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 07 cze 2017, 10:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _BlackBitch30_




BlackBitch30 pisze:
TĘPA SZCZAŁA pisze:
BlackBitch30 pisze:Czas mega lipy na ShowUp.tv znów trwa.


Skoro taka bieda, to znajdź inne zajęcie zamiast marnować czas i energię na ShowUp.tv.
Nie rozumiem, narzekać i nic z tym nie robić. :nea:

To tak samo jak ja ciebie nie rozumiem, że zakładasz konto, z błędem w nick'u tylko po to zeby shejtować mój post mówiący prawdę.

ok, przekonałaś mnie, że nie ma co prowadzić z tobą rozmowę...
Awatar użytkownika
TĘPA SZCZAŁA
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 04 wrz 2017, 09:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LuckyKarma
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: C...




BlackBitch30 pisze:Czas mega lipy na ShowUp.tv znów trwa.



Blog ShowUp.tv


To może zmień coś w transmisji, godziny wchodzenia, Privki, sposób jej prowadzenia i wtedy się przekonaj ze jednak tej lipy nie ma :)
Awatar użytkownika
CuteLady
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 25 lip 2016, 00:28
Podziękował: 24 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




blacklayers pisze:
BlackBitch30 pisze:Czas mega lipy na ShowUp.tv znów trwa.



Blog ShowUp.tv


To może zmień coś w transmisji, godziny wchodzenia, Privki, sposób jej prowadzenia i wtedy się przekonaj ze jednak tej lipy nie ma :)

Wy macie zawsze lipe to wam wiekszej roznicy nie robi ale faktycznie jest straszna masakra z januszami.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Lenka21->BlackBitch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2017, 14:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Kate pisze:Bądźmy dla nich wyrozumiałe, dają nam platformę dzięki której zarabiamy kokosy. Młode laski po tysiąc dziennie, życie jak w Madrycie. Gdzie znajdziemy taką pracę? Zarabiajmy póki ciało młode i szanujmy ich. Sama czasem pytam setki razy kiedy kasa... Maja 7dni czy komuś się spóźnili w ciągu np . ostatniego pol roku, a skąd! Kochany portal, super kasa i dla nas cierpliwość;)


Blog ShowUp.tv

Nie podniecaj sie bo cudow na ShowUp juz nie ma z kasą.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
ingaona->BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 06 wrz 2017, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




no racja kokosow już nie ma
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 12:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ingaona pisze:
Kate pisze:Bądźmy dla nich wyrozumiałe, dają nam platformę dzięki której zarabiamy kokosy. Młode laski po tysiąc dziennie, życie jak w Madrycie. Gdzie znajdziemy taką pracę? Zarabiajmy póki ciało młode i szanujmy ich. Sama czasem pytam setki razy kiedy kasa... Maja 7dni czy komuś się spóźnili w ciągu np . ostatniego pol roku, a skąd! Kochany portal, super kasa i dla nas cierpliwość;)


Blog ShowUp.tv

Nie podniecaj sie bo cudow na ShowUp.tv juz nie ma z kasą.

To może Ty nie masz....widzę czarny PR z dwóch nickow. Jak nie ma cie to szkoda, ale są laski które mają. Sama tak.pracuje myślę, ze tysiące dziennie co ladniejsza może mieć
Awatar użytkownika
Kate
SU-holik
SU-holik
Posty: 106
Rejestracja: 24 lip 2017, 11:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




LOLA18 pisze:no racja kokosow już nie ma

Ostatnio gadalam z laską, która zarabia po 2-3 dziennie. Wiem, ze ludzie maja siedzi po 10tys facetów nie robcie czarnej roboty. To.kwestia prezencji, a siedzą także brzydkie

W tej pracy przy zerowym wysiłku masz 3tys miesięcznie, postarasz się masz 10,20 to jest zła praca. Masz swój biznes
Awatar użytkownika
Kate
SU-holik
SU-holik
Posty: 106
Rejestracja: 24 lip 2017, 11:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Kate pisze:
ingaona pisze:
Kate pisze:Bądźmy dla nich wyrozumiałe, dają nam platformę dzięki której zarabiamy kokosy. Młode laski po tysiąc dziennie, życie jak w Madrycie. Gdzie znajdziemy taką pracę? Zarabiajmy póki ciało młode i szanujmy ich. Sama czasem pytam setki razy kiedy kasa... Maja 7dni czy komuś się spóźnili w ciągu np . ostatniego pol roku, a skąd! Kochany portal, super kasa i dla nas cierpliwość;)


Blog ShowUp.tv

Nie podniecaj sie bo cudow na ShowUp juz nie ma z kasą.

To może Ty nie masz....widzę czarny PR z dwóch nickow. Jak nie ma cie to szkoda, ale są laski które mają. Sama tak.pracuje myślę, ze tysiące dziennie co ladniejsza może mieć

Tysiace dziennie nie rozsmieszaj mnie w granicach 600-700 przy dobrej passie to jest realny zarobek a to co teraz jest to jest lipa.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
ingaona->BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 06 wrz 2017, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




BlackBitch30 niedługo będziesz mieć więcej kont niż wszystkich aktywnych użytkowników :mrgreen:
Aż chyba muszę spytać pani na ShowUpie co siedzi pod tym nickiem czy naprawdę to ona, bo jeśli tak to... :? :shock: :o Nie no,to niemożliwe by to było prawdą XD
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




No rzeczywiście jest lipa i potem dochodzi do tego typu sytuacji czyli "odleżynek" zamieszczonych na screenie. Obrazek
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Hipis->BlackBitch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 04 paź 2017, 07:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Moim skromnym zdaniem, wszystko skopal showup przez usuniecie tego konkursu na transmisje dnia. Od tego posuniecia i potem od problwmu z wyplatami portal zdechl i teraz kreci sie bo sie kreci ale cala tamta aura gdzies sie rozwiala i juz jak ktos wspomnial nie ma tego funu. Wszyscy lubia rywalizacje i kobiety i mezczyzni. Byl wiekszy " ruch" na portalu.



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: bezloginu, DaritkaMarusia i 92 gości