lipa na show up czy wypalanie zawodowe?

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: podatek
10 maja 2017, 10:37
OnaiOnParkaS pisze:
Annhel pisze:Nie wiem czy jest sens zakładać firmę bo zarobki na ShowUp.tv spadły.


Ale zawsze coś się da zarobić ;) Nawet Gdyby koszt to ok 500zł to myślę że więcej się da wykamerkować jednak ;)


Spadly? Ja nie narzekam i w sumie nie widze roznicy w zaeobkach. Wydaje mi sie, ze te dziewczyny co placza, ze lipa, same sie nakrecaja, wchodza niechetnie, siedza jeszcze dluzej zeby dobic do jakiejs stawki a wszystko z czasem sie przejada. Tak wiec proponuje zrobic sobie kilka dni lub tygodni wolnego. Wraca sie z wiekszym entuzjazmem i hajs sie zgadza xD



Post został przeniesiony z tematu dotyczącego podatku:
viewtopic.php?f=10&t=2489&start=80
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: podatek
12 maja 2017, 08:13
miszmasz pisze:Spadly? Ja nie narzekam i w sumie nie widze roznicy w zaeobkach. Wydaje mi sie, ze te dziewczyny co placza, ze lipa, same sie nakrecaja, wchodza niechetnie, siedza jeszcze dluzej zeby dobic do jakiejs stawki a wszystko z czasem sie przejada. Tak wiec proponuje zrobic sobie kilka dni lub tygodni wolnego. Wraca sie z wiekszym entuzjazmem i hajs sie zgadza xD


Spadły i nie podlega to dyskusji, mało gdzie są privy a jak już są to za 100 żetonów, na dodatek wystarczy spojrzeć na liste transmitujących dziewczyn na ogólnym, jak jest ich mało, nie wiem dlaczego tak się podziało z tym portalem, jeszcze dwa lata temu były super zarobki.
Awatar użytkownika
ShowUperka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 12 maja 2017, 08:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: podatek
12 maja 2017, 10:39
Stalo sie tak od momentu kiedy zmienili wlasciciela i byl ten kryzys co przez miesiac wyplat nie robili. Wczesniej showup bylo reklamowane i bilbordy i imprezy pod logo ShowUp.tv, cos sie dzialo. Teraz nawet tego smiesznego bloga przestali pisac. Przestali cokolwiek modernizowac i ogolnie postawili na jest jak jest.. niech sie kula. Ale ja po sobie nie zauwazylam zebym gorsze zarobki miala. Jest sporo stalych bywalcow, wchodza na najdrozsze privy, nowych tez nie brakuje i ogolnie kreci sie. Czesto nie bywam, ale jak jestem, to nie narzekam na brak privow, choc cele zazwyczaj ida slabiej niz kiedys
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ShowUperka pisze:
PaniElsa pisze:Co do ponoć panującej lipy na Showupie - nie zauważyłam, wręcz przeciwnie.


nie ma lipy? Zobacz na ShowUp teraz jaka lipa jest jak lubisz siedziec godzine bez priva to warto wejsc teraz.


Showupperko - znam swoją swoich odbiorców i kiedy mają czas poświecić czas na priva. Dlatego nie siedzę bez potrzeby nie wiadomo ile. Siadam wieczorem i to nie każdym - Bo wtedy są moi odbiorcy. Zdaje sobie sprawę, ze mamy różnych. Ja nie narzekam.


miszmasz pisze:Nigdy nie zostalam zbanowana. Nie robia tego bez przyczyny. Sprawdz regulamin, moze podawalas komus swoje dane, wklejalas linki itp. Po co by mieli oszukiwac? Co im po Twoim tysiaku i zakonczeniu wspolpracy skoro mogliby miec hajs z Ciebie gdybys zostala, przeciez nabijasz im prowizje.


Miszmasz - mnie zbanowali raz, za podawanie danych kontaktowych i to dawno temu. Przyznaję, zjebałam świadomie z pazerności, ale przyswoiłam lekcję i od tego czasu siedzę cały czas na jednym koncie bez bana czy zmiany IP.




Cytaty i posty zostały przeniesione z tematu dotyczącego płynności wypłat:
viewtopic.php?f=10&t=52&start=3040#p77049
Awatar użytkownika
PaniElsa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 25 maja 2016, 08:41
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: PaniElsa


PaniElsa pisze:Showupperko - znam swoją swoich odbiorców i kiedy mają czas poświecić czas na priva. Dlatego nie siedzę bez potrzeby nie wiadomo ile. Siadam wieczorem i to nie każdym - Bo wtedy są moi odbiorcy. Zdaje sobie sprawę, ze mamy różnych. Ja nie narzekam.

Miszmasz - mnie zbanowali raz, za podawanie danych kontaktowych i to dawno temu. Przyznaję, zjebałam świadomie z pazerności, ale przyswoiłam lekcję i od tego czasu siedzę cały czas na jednym koncie bez bana czy zmiany IP.

Jesli konczysz transmisje z zarobkiem 100zl i nie narzekasz to znaczy ze nie masz zbyt duzych wymagan i nie zauwazasz lipy ktora panuje.
Awatar użytkownika
ShowUperka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 12 maja 2017, 08:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja nie zauważyłam lipy. Jest troszkę mniejszy ruch, ale ogólnie spoko. Stali bywalcy wchodzą co chwilę, czasami nie mam nawet czasu fajka przypalić, bo wchodzą jeden priv za drugim. Co prawda też się zdarzają słabsze dni, ale ogólnie tendencja nie jest spadkowa. Raczej utrzymuje się od kilku miesięcy na tym samym poziomie.
Awatar użytkownika
xnxx123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 23 sie 2016, 12:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: klaudia17
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ShowUperka pisze:
PaniElsa pisze:Showupperko - znam swoją swoich odbiorców i kiedy mają czas poświecić czas na priva. Dlatego nie siedzę bez potrzeby nie wiadomo ile. Siadam wieczorem i to nie każdym - Bo wtedy są moi odbiorcy. Zdaje sobie sprawę, ze mamy różnych. Ja nie narzekam.

Miszmasz - mnie zbanowali raz, za podawanie danych kontaktowych i to dawno temu. Przyznaję, zjebałam świadomie z pazerności, ale przyswoiłam lekcję i od tego czasu siedzę cały czas na jednym koncie bez bana czy zmiany IP.

Jesli konczysz transmisje z zarobkiem 100zl i nie narzekasz to znaczy ze nie masz zbyt duzych wymagan i nie zauwazasz lipy ktora panuje.


Moja droga, nie kończę zarobków wynikiem 100 zł, ani 200 zł. Nie przyszłam też się kłócić, ani z Tobą, ani z nikim innym. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
PaniElsa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 25 maja 2016, 08:41
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: PaniElsa


Nie wiem drogie panie po co to wzajemne zaglądanie sobie w finanse.

Co do rzekomej lipy finansowej na SU drogie panie, więcej kreatywności na transmisjach
i zmian, widz lubi być zaskakiwany, monotonia szybko się nudzi.
Mano_Negra


Nie zla lipa na SU panuje nic sie nie dzieje prawie same stare siedza tylko
Multikonta: zyrek, Geras, Lenka21, ingaona, RudaSunia, Annhel, Hipis, Elunia, Obsesyjna, Koneser, devina, PogromczyniJanuszow, JanuszeZazdrosne, Beginer, Adela, Zniechecona, Ruda_25, MirekKrk i Mruczek!!!!!!!

https://showup24.tv/profile/CzarnaMILF
https://mini.zbiornik.com/Goraca_Dominika
Awatar użytkownika
BlackBitch30
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 07 cze 2017, 10:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _BlackBitch30_


Bo myślę że zmienia się również nieco trend tj privy privami, ale mam wrażenie że widownia wraca do starych czasów i coraz chętnej ogląda zmysłowe lub szalone pokazy na ogólnym.


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
matiso87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 330
Rejestracja: 19 paź 2016, 08:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To juz nie ten ShowUp co kiedys zbyt malo konkretnych panow na priv a wiekszosc szukajacych darmowego zwalenia sobie.
Multikonta: zyrek, Geras, Lenka21, ingaona, RudaSunia, Annhel, Hipis, Elunia, Obsesyjna, Koneser, devina, PogromczyniJanuszow, JanuszeZazdrosne, Beginer, Adela, Zniechecona, Ruda_25, MirekKrk i Mruczek!!!!!!!

https://showup24.tv/profile/CzarnaMILF
https://mini.zbiornik.com/Goraca_Dominika
Awatar użytkownika
BlackBitch30
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 07 cze 2017, 10:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _BlackBitch30_


BlackBitch30 pisze:To juz nie ten ShowUp co kiedys zbyt malo konkretnych panow na priv a wiekszosc szukajacych darmowego zwalenia sobie.


Owszem zgadza się, że i bywają Panowie którzy chcą dużo zobaczyć " za darmoszkę". Ale absolutnie nie wydaje mi się żeby tendencja była spadkowa :mrgreen: . Nieraz zaglądam po zakończonej transmisji na inne panie jak sobie radzą, i powiem szczerze że różnie jest.Te co działają, i faktycznie maja ciekawe transmisje, nie narzekają na brak żetonów, wręcz przeciwnie same do nich lecą. Są i też tak, które siedzą i wręcz żebrają o tego żetona, narzekają, żalą się, wyzywają. :blush:
Wszystko zależy od was.
A szeptany marketing robi więcej już billbordy na mieście:)
Awatar użytkownika
Małami333
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 27 sty 2017, 11:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: brak


Nie sie co oszukiwac poprostu jest chujnia i tyle.



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Multikonta: zyrek, Geras, Lenka21, ingaona, RudaSunia, Annhel, Hipis, Elunia, Obsesyjna, Koneser, devina, PogromczyniJanuszow, JanuszeZazdrosne, Beginer, Adela, Zniechecona, Ruda_25, MirekKrk i Mruczek!!!!!!!

https://showup24.tv/profile/CzarnaMILF
https://mini.zbiornik.com/Goraca_Dominika
Awatar użytkownika
BlackBitch30
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 07 cze 2017, 10:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _BlackBitch30_


Faktycznie niektórym sie skończył dzień dziecka i jak transmitowały raz dziennie to teraz po trzy razy dnia zeby swoją norme zrobić nie odpuszczają.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Geras->BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 12 kwie 2017, 15:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Geras


A może po prostu zagraniczne portale oferują większą różnorodność transmitujących. Jest lepsza zabawa, więcej opcji. A showup stoi w miejscu i się nudzi.
Awatar użytkownika
kinio
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 08 lis 2015, 14:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Moim zdaniem poprostu wiele osob sie odcielo sie od showup i nie wydaje tam kasy a jak juz to brane sa na privy te przecietne o marnej urodzie.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Geras->BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 12 kwie 2017, 15:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Geras


Ja zawsze jestem ciekaw jakiś nowych twarzy i na priv szukałem kogoś kogo jeszcze nie widzialem. Teraz przez bypass juz mi wiele "zdobyczy" odpadło no i żetonu zostaje :D
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wiszu pisze:Ja zawsze jestem ciekaw jakiś nowych twarzy i na priv szukałem kogoś kogo jeszcze nie widzialem. Teraz przez bypass juz mi wiele "zdobyczy" odpadło no i żetonu zostaje :D

To raczej marny twoj los bo nowych twarzy malo a jak juz cos sie trafi to nie pokazuja twarzy na priv.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Geras->BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 12 kwie 2017, 15:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Geras


Wystarczy popatrzeć ile "topowych" Pań odeszło i nie wiadomo czy nadają gdzieś indziej czy dały sobie spokój m.in. po tej aferze z żetonami. Sam utraciłem kilka swoich ulubionych Pań, dla których zakupywałem żetony.
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 19:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20


Ja myślę, że powodów jest kilka i one się niestety sumują.

Po pierwsze - monotonia. Na stronie głównej codziennie identyczne avatary transmisji, pokazane wszystko co się da z ginekologicznym zbliżeniem, nierzadko słabe świało i kamerki. To powoduje, że wielu widzów zamiast szukać perełek płynnie przechodzi na zagraniczne portale, szczególnie ci z zasobniejszym portfelem.

Po drugie - mnie się tak ostatnio zdarzyło - jak wymyślam nowy pomysł na transmisje na ogólnym, kupuje akcesoria, kąpie się, czeszę, maluje, ustawiam światło i dekoruje pokój, a potem jest 350 widzów, z czego poza "oo będę walić" może dwóch cokolwiek zagada, a nikt z nich nie rzuci nawet symbolicznych 10 żet (na ogólnym nie sępie nigdy żetonów, ale fajnie jakbym wiedziała że się podoba, a przecież to jest niecałe 2 złote i chodzi o zabawę) to się odechciewa, bo równie dobrze mogę do lustra nadawać.

Po trzecie - świadomość konsumencka, że za oglądanie się płaci (po prostu) oraz, że chodzi o zabawę i te żetony nawet w małych ilościach powodują, że dziewczyna czuje się doceniona, bardziej się stara i robi lepsze show. Ja osobiście nie żebram o żetony, ani nie wściekam się, ani nie kłócę. Jak po 1,5 h wyginania się, uśmiechania i masowania widzę, że jest 300 osób ale nikt nic nie rzucił, to po prostu się grzecznie żegnam i idę.

tyle :))


Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
xxAriadnexx
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 03 sie 2017, 22:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ariadne


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości