lipa na show up czy wypalanie zawodowe?

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Sadistik pisze:
Obserwatorka pisze:Ja nie moge narzekac ale inne kobiety z pewnoscia tak.


Więc dlaczego to Ty najczęściej narzekasz w tym wątku na to, że jest lipa, skoro nie możesz narzekać? xD


heheheh obserwatorko kochana, jeszcze nie tak dawno płakałaś, że wyciągasz ledwie połowę tego co przed awarią, podaj swój nick na SU, a obiecuję z ręką na sercu poratować dobrym słowem i dyszką na bułeczkę, żebyś nam nie głodowała, albo co gorsza nie musiała iść do normalnej pracy
:laugh3: :kiss:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Idz swiecic gola dupa w avatarze i zamiast zajac sie w sobotni wieczor facetem to ty wolisz na showup przesiadywac, ale przeciez wolisz jak rucha inna, kiedys bylas tylko popoludniami, a teraz calymi dniami widac ze lipa ci sie udzielila albo sie nachapac nie mozesz, ale mam nadzieje ze te bezguscia, które porywają cię na priv kiedyś przejżą na oczy.
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 01:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


heheh ja nie narzekam, lubię to co robię, mi moje życie pasuje, a ty nadal unikasz tematu swojego nicku :P

Wracając do tematu, ja lipy nie zauważam a nawet wręcz przeciwnie ^^
Polecam się częściej uśmiechać, wtedy wszystko od razu staje się lepsze :hi:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Tak trzymaj nie ma sensu się kłócić, musisz być spełniona zawodowo. :) ":]"
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 01:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


Obserwatorka skoro Ciebie problem spadku zarobków/wypalenia zawodowego nie dotyczy ? to skąd wiesz ,że w ogole jest jakiś problem ?


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


beznadzieja pisze:Obserwatorka skoro Ciebie problem spadku zarobków/wypalenia zawodowego nie dotyczy ? to skąd wiesz ,że w ogole jest jakiś problem ?


Nie licz na sensowną odpowiedź od Obserwatorki... Według mnie to jej właśnie najbardziej ta rzekoma lipa dotyczy i stąd się bierze ten ból dupy xD
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Sadistik pisze:
Obserwatorka pisze:Ja nie moge narzekac ale inne kobiety z pewnoscia tak.


Więc dlaczego to Ty najczęściej narzekasz w tym wątku na to, że jest lipa, skoro nie możesz narzekać? xD


Z przyzwyczajenia ? Ze swojej natury ? A może po prostu jęczy bo jęczy bo jęczeć wypada ? Takie tam pierdo...nie o Szopenie. Jest jęczenie jest zabawa.
:yahoo:
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Faktycznie jest spadek w privach i napiwkach, wystarczy przeglądnąć transmisję, takie kobiety wysokiej klasy, typu SENSUALITE, czy JENY84, które powinny mieć priv za priv za privem siedzą i nic się nie dzieję, tylko piszą do nich tylko o głupotach typu jaka pozycję lubisz albo inne głupoty, jak już privy mają to te z niższej półki.

www.ShowUp24.tv
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
NocnaGrzesznica->Emily
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 05 lis 2016, 22:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: JENY84
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


NocnaGrzesznica pisze:Faktycznie jest spadek w privach i napiwkach, wystarczy przeglądnąć transmisję, takie kobiety wysokiej klasy, typu SENSUALITE, czy JENY84, które powinny mieć priv za priv za privem siedzą i nic się nie dzieję, tylko piszą do nich tylko o głupotach typu jaka pozycję lubisz albo inne głupoty, jak już privy mają to te z niższej półki.


Kobiety wysokiej klasy typu SENSUALITE czy JENY84?
To ciekawe, że ja wchodzę na showupa już kilka lat i nawet nigdy nie słyszałem o takich osobach :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Warto też dodac, że w ostatnim czasie zwiększyły się ceny za privy, a nie poszła za tym jakość usług. Dawno temu, kiedy dinozaury żyły jeszcze na ziemi, większość dziewczyn miała w ofercie priv 100 żet na 5 minut i jakąś tam nagość na czymś takim. Dzisiaj spotkać takie privy to rzadkość. Dzisiaj za 100 żetonów można albo dostać gówno, bo najtańsze są np od 150 albo dostać mniejsze gówno czyli priv na 2 minuty za kurwa stopy! Oczywiście nie mówię tutaj o laskach z topu, bo one są drogie - to oczywiste, ale nawet u tych mniej popularnych ceny są nieadekwatne do oferty.

Zresztą powiem więcej - za podwyższeniem cen poszło moim zdaniem OBNIŻENIE jakości. Kiedy portal był świeży wydawało mi się, że dziewczyny bardziej się przykładały do privów. Żeton zawsze rządził, ale było tez dużo osób, które po prostu lubiły się bawić. Dzisiaj spotkać takie to jak znaleźć biednego Żyda. Mnie od pewnego czasu odechciało się wchodzić na privy, bo sztuczność i brak zaangażowania sprawiały wrażenie jakby dziewczyna siedziała tam za karę.

Kolejną rzeczą jest to o czym pisała Pussycat wcześniej - modelki z góry traktujące walikoniów. No kurwa - wyobraźcie sobie sprzedawcę powiedzmy eleganckich garniturów który ma swój sklep w centrum handlowym i w godzinach sprzedaży wychodzi tuż przed wejście do swojego sklepiku i nawija do drugiego sprzedawcy na cały głos tak żeby wszyscy usłyszeli "CI JEBANI SZTYWNIACY, INO W GARNITURACH BY CHODZILI PIERDOLONE BURŻUJE, I TAK WYGLĄDAJĄ JAK PSIE GÓWNA, OBOJĘTNIE CO BY ZAŁOŻYLI" i potem taki koleś wraca do siebie i dziwi się że nikt do niego nie wchodzi? Prawie nikt nie jest takim idiotą żeby coś takiego powiedzieć, ale no własnie - prawie nikt :ugeek:
Awatar użytkownika
vth22
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 05 mar 2016, 22:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Chciałem w tym miejscu podziękować babci Toxic za doprowadzenie do takiego stanu na ShowUp.tv.
Dziewczęta zamiast szmacić się w internecie pewnie teraz wzięły się za normalną pracę albo siedzą przy książkach. :?


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 13:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


vth22 pisze:Warto też dodac, że w ostatnim czasie zwiększyły się ceny za privy, a nie poszła za tym jakość usług. Dawno temu, kiedy dinozaury żyły jeszcze na ziemi, większość dziewczyn miała w ofercie priv 100 żet na 5 minut i jakąś tam nagość na czymś takim. Dzisiaj spotkać takie privy to rzadkość. Dzisiaj za 100 żetonów można albo dostać gówno, bo najtańsze są np od 150 albo dostać mniejsze gówno czyli priv na 2 minuty za kurwa stopy! Oczywiście nie mówię tutaj o laskach z topu, bo one są drogie - to oczywiste, ale nawet u tych mniej popularnych ceny są nieadekwatne do oferty.

Zresztą powiem więcej - za podwyższeniem cen poszło moim zdaniem OBNIŻENIE jakości. Kiedy portal był świeży wydawało mi się, że dziewczyny bardziej się przykładały do privów. Żeton zawsze rządził, ale było tez dużo osób, które po prostu lubiły się bawić. Dzisiaj spotkać takie to jak znaleźć biednego Żyda. Mnie od pewnego czasu odechciało się wchodzić na privy, bo sztuczność i brak zaangażowania sprawiały wrażenie jakby dziewczyna siedziała tam za karę.

Ludzie przestana wchodzic na privy, dziewczyny dodja do wniosku ze trzeba obnizyc cene albo beda siedziec bez sensu przed kamerkami ;P wg mnie i tak okres śwetności portal przechodził przy czasach konkursów za 2000zet, od tego czasu mniej nowych dziewczyn się pojawia
Awatar użytkownika
ravee
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 26 lis 2015, 21:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: egzotycznaprzygoda
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obserwatorka pisze:Panowie lipa nadal trwa przez co liczba transmitujacych kobiet spada zrobcie cos z tym :D


Janusze-niedoruchańce za mało sypią :) ? . O jak mi przykro :) . Musisz obserwatorko im wybaczyć, minął okres letnich prac montażowo-budowlanych w Pl, DE, UK i niedojeby pewnie się już spłukali :) . Na zimę rosną też rachunki(gaz,prąd) i inne koszty tak więc kamerki schodzą na dalszy plan :) .

Generalnie śmieszą mnie wasze narzekania... proszę isć do zwykłej pracy i zobaczyć jak ciężko zarobić jest zwykłe 100 zł. We łbach wam się już poprzewracało.

Ps. Z tego co widzę dość liczna grupa hojniejszych januszy, drobnych napinaczy na ShowUp.tv to są fizole na emigracji. Beka z nich w uj. Zamiast ciułać kasę, przejebują kasę na showapowe pustaki. Niektórym, to chyba trzeba zakładać tabliczkę na szyji z napisem : " jestem zjebem, proszę mnie nie dymać" :) .
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przez ciągłe podbijanie cen privów w zasadzie tylko pracując na emigracji można sobie pozwolić na bywanie co kilka dni na priv u ulubienicy, panie same sobie zgotowały ten los wyganiając naszych najlepszych chłopaków za granicę :-P

www.ShowUp24.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Kiedyś to uciekinierki z fotki robiły show. Teraz moderator wyłapuje takie gwiazdy, bardzo szybko.
Awatar użytkownika
radu78
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2016, 18:10
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie nadaje
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze:Przez ciągłe podbijanie cen privów w zasadzie tylko pracując na emigracji można sobie pozwolić na bywanie co kilka dni na priv u ulubienicy, panie same sobie zgotowały ten los wyganiając naszych najlepszych chłopaków za granicę :-P

http://www.ShowUp24.tv


Ceny tych privów są na showupie tak absurdalnie wysokie, że nigdy nie jestem w stanie zrozumieć jak głupi muszą być Ci, którzy na nie wchodzą.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:
ruger44 pisze:Przez ciągłe podbijanie cen privów w zasadzie tylko pracując na emigracji można sobie pozwolić na bywanie co kilka dni na priv u ulubienicy, panie same sobie zgotowały ten los wyganiając naszych najlepszych chłopaków za granicę :-P

http://www.ShowUp24.tv


Ceny tych privów są na showupie tak absurdalnie wysokie a ich jakość coraz niższa, że nigdy nie jestem w stanie zrozumieć jak głupi muszą być Ci, którzy na nie wchodzą.

Fix'd
Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 13:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A ja dzisiaj tak zerkając na to co sie dzieje, dochodze do wniosku, ze wlasnie przylazly jakies takie badziewne podstarzałe pizdencje co to wszystko odwalają na ogólnym za psi piniądz i dlatego nikt nie musi wchodzić na priv. Ginekologicznie zaprezentowane cipy, macanie sie prawie pod orgazm, bez żadnego celu praktycznie. Troche mordy jak sie pojawi to widać ze muzeum, ale cyce zrobione, figury spoko, w miare chude wiec napaleńcy trzepią a koneserów mało :P
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Fakt, wcześniej żeby zobaczyć cycka, albo jakąś palcówkę na ogólnym, trzeba było się zrzucać. A dziś Panie rozbierają się z nadzieją że ktoś im to wynagrodzi w żetonach.
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 19:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20


Moim zdaniem coś nie dobrego podziało się na ShowUp, zamiast wybierac kilka kobiet do których idą na priv, to siedzi np. 30 kobiet i żadna bez priv a jak wejdą 2-3 na które są uparci to leci do nich na priv bez opamiętania a u reszty kicha, dawniej tego nie było, ale to moje zdanie.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Annhel->BlackBitch
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 13 lis 2016, 06:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości