lipa na show up czy wypalanie zawodowe?

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

komin pisze:Problem "odlezyn"- powszechnie znany, olac- nie placic.
Problem sepow, naciagaczy, "negocjatorow" - powszechnie znany, olac.
Problem ze ShowUp.tv sie nie rozwija jako portal - powszechnie znany, olac, nie liczyc na cud.
Zudzenie portalem? owszem, zapewne jest i widac ze czesc "dawcow" sie wykruszyla. Zwyczajnie brakuje klimatu jaki byl jeszcze dwa lata temu. Mnie osobiscie baaardzo brakuje po prostu zabawy, funu i najwazniejsze tej "interakcji" z nadajacymi jaka byla dawniej. Niestety coraz wiecej lasek dzialajacych w trybie "nie pierdol-zaplac-zobacz cipke-spierdalaj" nawet ich nie stac na jakies papa czy dziekuje na koniec priva...rozlaczy sie to cos w pierwszej sekundzie po zakonczeniu.
To tyle narzekania :D

to do kogo TY wchodzisz na privy...współczuje...

Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper

Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

asot pisze:
to do kogo TY wchodzisz na privy...współczuje...

TY zrozumiales co ja pisze? bo nie wiem czy to wspolczucie to wyraz agresji, empatii, czy debilizmu...
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Twoja ulubienica z SU: aktualniebrak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

komin wchodzi do korpusów na priv bo taki ma gust a potem mu sie nie podoba i wylewa swoje zale tu na forum.
Awatar użytkownika
Filmowiec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv:

Jestem na ShowUp.tv zarejestrowany od 3-4 lat nie pamiętam dokładnie, i od ponad roku widzę jak ten portal jedzie w dół. Gdzie te transmisje gdzie było po 3-4 tysiące ludzi lub więcej, gdzie Pani uśmiechnięte, u których można było zagadać i czas leciał, gdzie privy na których Pani dorzucały te kilkanaście sekund żeby utrzymać atmosferę. Wydaje mi się że wina leży i u Pań i u nas drodzy Panowie.
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper

Nick na ShowUp.tv: fixu20

lordfixu pisze:Jestem na ShowUp.tv zarejestrowany od 3-4 lat nie pamiętam dokładnie, i od ponad roku widzę jak ten portal jedzie w dół. Gdzie te transmisje gdzie było po 3-4 tysiące ludzi lub więcej, gdzie Pani uśmiechnięte, u których można było zagadać i czas leciał, gdzie privy na których Pani dorzucały te kilkanaście sekund żeby utrzymać atmosferę. Wydaje mi się że wina leży i u Pań i u nas drodzy Panowie.

Dokładnie tak. Panie coraz bardziej idą na łatwiznę ale jest w tym i nasza wina. Z jednej strony sami je do tego przyzwyczajamy dając żetki za nic, a z drugiej strony nie wynagradzamy tych, które się naprawdę starają.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper

Twoja ulubienica z SU:
Nick na ShowUp.tv:

pusty_nick pisze:
lordfixu pisze:Jestem na ShowUp.tv zarejestrowany od 3-4 lat nie pamiętam dokładnie, i od ponad roku widzę jak ten portal jedzie w dół. Gdzie te transmisje gdzie było po 3-4 tysiące ludzi lub więcej, gdzie Pani uśmiechnięte, u których można było zagadać i czas leciał, gdzie privy na których Pani dorzucały te kilkanaście sekund żeby utrzymać atmosferę. Wydaje mi się że wina leży i u Pań i u nas drodzy Panowie.

Dokładnie tak. Panie coraz bardziej idą na łatwiznę ale jest w tym i nasza wina. Z jednej strony sami je do tego przyzwyczajamy dając żetki za nic, a z drugiej strony nie wynagradzamy tych, które się naprawdę starają.

Podpisuję się rękami i nogami. Wina jest w obu stronach, nie zwalajmy wszystkiego na dziewczyny.
Wiele pań jest niedocenianych i wykorzystywanych w pewnym sensie przez sępy - po pewnym czasie pewnie i one przestaną się starać
Awatar użytkownika
Londoner1
SU-holik
SU-holik

Nick na ShowUp.tv:

Czas mega lipy na ShowUp.tv znów trwa.

Blog ShowUp.tv
Multikonta: zyrek, Geras, Lenka21, ingaona, RudaSunia, Annhel, Hipis, Elunia, Obsesyjna, Koneser , devina i PogromczyniJanuszow!!!!!!!
Awatar użytkownika
BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Co masz w Majtkach?: Pussy
Nick na ShowUp.tv: BlackBitch30

BlackBitch pisze:Czas mega lipy na ShowUp.tv znów trwa.

Skoro taka bieda, to znajdź inne zajęcie zamiast marnować czas i energię na ShowUp.tv.
Nie rozumiem, narzekać i nic z tym nie robić. :nea:
Awatar użytkownika
TĘPA SZCZAŁA
SU-ciekawy
SU-ciekawy

Twoja ulubienica z SU: LuckyKarma
Nick na ShowUp.tv: C...

TĘPA SZCZAŁA pisze:

Skoro taka bieda, to znajdź inne zajęcie zamiast marnować czas i energię na ShowUp.tv.

To tak samo jak ja ciebie nie rozumiem, że zakładasz konto, z błędem w nick'u tylko po to zeby shejtować mój post mówiący prawdę.
Multikonta: zyrek, Geras, Lenka21, ingaona, RudaSunia, Annhel, Hipis, Elunia, Obsesyjna, Koneser , devina i PogromczyniJanuszow!!!!!!!
Awatar użytkownika
BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Nick na ShowUp.tv: BlackBitch30

BlackBitch pisze:
TĘPA SZCZAŁA pisze:

To tak samo jak ja ciebie nie rozumiem, że zakładasz konto, z błędem w nick'u tylko po to zeby shejtować mój post mówiący prawdę.

ok, przekonałaś mnie, że nie ma co prowadzić z tobą rozmowę...
Awatar użytkownika
TĘPA SZCZAŁA
SU-ciekawy
SU-ciekawy

Twoja ulubienica z SU: LuckyKarma
Nick na ShowUp.tv: C...

Blog ShowUp.tv

To może zmień coś w transmisji, godziny wchodzenia, Privki, sposób jej prowadzenia i wtedy się przekonaj ze jednak tej lipy nie ma :)
Awatar użytkownika
blacklayers
SU-holik
SU-holik

Twoja ulubienica z SU: imagine_cherry
Nick na ShowUp.tv: blacklayers

blacklayers pisze:

Blog ShowUp.tv

To może zmień coś w transmisji, godziny wchodzenia, Privki, sposób jej prowadzenia i wtedy się przekonaj ze jednak tej lipy nie ma :)

Wy macie zawsze lipe to wam wiekszej roznicy nie robi ale faktycznie jest straszna masakra z januszami.
Multikonto BlackBitch !!!!!!!
Awatar użytkownika
Lenka21->BlackBitch
SU-ciekawy
SU-ciekawy

Nick na ShowUp.tv:

Kate pisze:Bądźmy dla nich wyrozumiałe, dają nam platformę dzięki której zarabiamy kokosy. Młode laski po tysiąc dziennie, życie jak w Madrycie. Gdzie znajdziemy taką pracę? Zarabiajmy póki ciało młode i szanujmy ich. Sama czasem pytam setki razy kiedy kasa... Maja 7dni czy komuś się spóźnili w ciągu np . ostatniego pol roku, a skąd! Kochany portal, super kasa i dla nas cierpliwość;)

Blog ShowUp.tv

Nie podniecaj sie bo cudow na ShowUp juz nie ma z kasą.
Awatar użytkownika
ingaona->BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Nick na ShowUp.tv:

no racja kokosow już nie ma
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper

Nick na ShowUp.tv:

ingaona pisze:
Kate pisze:Bądźmy dla nich wyrozumiałe, dają nam platformę dzięki której zarabiamy kokosy. Młode laski po tysiąc dziennie, życie jak w Madrycie. Gdzie znajdziemy taką pracę? Zarabiajmy póki ciało młode i szanujmy ich. Sama czasem pytam setki razy kiedy kasa... Maja 7dni czy komuś się spóźnili w ciągu np . ostatniego pol roku, a skąd! Kochany portal, super kasa i dla nas cierpliwość;)

Blog ShowUp.tv

Nie podniecaj sie bo cudow na ShowUp.tv juz nie ma z kasą.

To może Ty nie masz....widzę czarny PR z dwóch nickow. Jak nie ma cie to szkoda, ale są laski które mają. Sama tak.pracuje myślę, ze tysiące dziennie co ladniejsza może mieć
Awatar użytkownika
Kate
SU-holik
SU-holik

Nick na ShowUp.tv:

LOLA18 pisze:no racja kokosow już nie ma

Ostatnio gadalam z laską, która zarabia po 2-3 dziennie. Wiem, ze ludzie maja siedzi po 10tys facetów nie robcie czarnej roboty. To.kwestia prezencji, a siedzą także brzydkie

W tej pracy przy zerowym wysiłku masz 3tys miesięcznie, postarasz się masz 10,20 to jest zła praca. Masz swój biznes
Awatar użytkownika
Kate
SU-holik
SU-holik

Nick na ShowUp.tv:

Kate pisze:
ingaona pisze:

Blog ShowUp.tv

Nie podniecaj sie bo cudow na ShowUp juz nie ma z kasą.

To może Ty nie masz....widzę czarny PR z dwóch nickow. Jak nie ma cie to szkoda, ale są laski które mają. Sama tak.pracuje myślę, ze tysiące dziennie co ladniejsza może mieć

Tysiace dziennie nie rozsmieszaj mnie w granicach 600-700 przy dobrej passie to jest realny zarobek a to co teraz jest to jest lipa.
Awatar użytkownika
ingaona->BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Nick na ShowUp.tv:

BlackBitch niedługo będziesz mieć więcej kont niż wszystkich aktywnych użytkowników :mrgreen:
Aż chyba muszę spytać pani na ShowUpie co siedzi pod tym nickiem czy naprawdę to ona, bo jeśli tak to... :? :shock: :o Nie no,to niemożliwe by to było prawdą XD
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper

Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek

No rzeczywiście jest lipa i potem dochodzi do tego typu sytuacji czyli "odleżynek" zamieszczonych na screenie. Obrazek
Awatar użytkownika
Hipis->BlackBitch
SU-ciekawy
SU-ciekawy

Nick na ShowUp.tv:

Moim skromnym zdaniem, wszystko skopal showup przez usuniecie tego konkursu na transmisje dnia. Od tego posuniecia i potem od problwmu z wyplatami portal zdechl i teraz kreci sie bo sie kreci ale cala tamta aura gdzies sie rozwiala i juz jak ktos wspomnial nie ma tego funu. Wszyscy lubia rywalizacje i kobiety i mezczyzni. Byl wiekszy " ruch" na portalu.

www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
miszmasz
SU-holik
SU-holik

Twoja ulubienica z SU: szefowa
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna

Wróć do Żetony i wypłaty

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości