lipa na show up czy wypalanie zawodowe?

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
To pozostaje Wam tylko jedno, wzorem Aurelki i Niny Ryczącej robić co trzy minuty konkurs na 2967 orgazm.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Merlin pisze:To pozostaje Wam tylko jedno, wzorem Aurelki i Niny Ryczącej robić co trzy minuty konkurs na 2967 orgazm.


Wystarczy jakoś urozmaicić swoją transmisje, zachęcić potencjalnego klienta. Dodać coś, czego być może u żadnej z modelek jeszcze nie było i wtedy znajdą się chętni na częstsze odwiedzanie priv.

Sporo modelek siedzi przed kamerą w bezruchu i czeka aż ktoś wyśle zaproszenie na priv.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


nie mowie ze nie ma wogole napiwkow i privow ale jest ich duzo mniej niz bylo!!!! wiec darujcie sb przytaczanie transmisji :lol:
chodzi o to ze ja bym zrozumiala ze strona sie znudzila czy ja sie znudzilam (nie tylko ja zreszta) ale nie tak z dnia na dzien nagle tylko byloby stopniowo coraz gorzej
wczozraj ogladalam jedna laske z topu i z 2 h siedziala i 50 zl napiwku do celu!
Awatar użytkownika
julkaja
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 27 lip 2016, 19:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nicxxxk.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


julkaja pisze:nie mowie ze nie ma wogole napiwkow i privow ale jest ich duzo mniej niz bylo!!!!


Na ShowUp.tv nie ma ustalonych odgórnie stawek godzinowych tak jak w normalnej pracy. Musisz się liczyć z tym, że są dni tłuste i chude. Może warto także pomyśleć o zmianie godzin nadawania.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


BasiazLodzikowa pisze:Jakiś desperat dał im właśnie 12950 żet - https://showup24.tv/tomek06?


Na męskiej transmisji ktoś dał 12950 żetonów?
a widziałaś co takiego działo się wtedy na tamtej transmisji?
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:
BasiazLodzikowa pisze:Jakiś desperat dał im właśnie 12950 żet - https://showup24.tv/tomek06?


Na męskiej transmisji ktoś dał 12950 żetonów?
a widziałaś co takiego działo się wtedy na tamtej transmisji?


Ja wszedłem z ciekawości na tę transmisję zaraz po opublikowaniu posta przez Basię i w napiwkach było jedynie 100 żetów, a przed kamerką stał jeden chłopak bez koszulki. Więc nie wiem, albo Basia pomyliła link, albo transmisja została po tym wielkim napiwku od razu zresetowana :dontknow:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Sadistik pisze:
Książe_showupa pisze:
BasiazLodzikowa pisze:Jakiś desperat dał im właśnie 12950 żet - https://showup24.tv/profile/tomek06


Na męskiej transmisji ktoś dał 12950 żetonów?
a widziałaś co takiego działo się wtedy na tamtej transmisji?


Ja wszedłem z ciekawości na tę transmisję zaraz po opublikowaniu posta przez Basię i w napiwkach było jedynie 100 żetów, a przed kamerką stał jeden chłopak bez koszulki. Więc nie wiem, albo Basia pomyliła link, albo transmisja została po tym wielkim napiwku od razu zresetowana :dontknow:

Nie nie pomyliłam linku ,dostali zresztą dużo więcej napiwków . Transmisja nie skończyła się na tych 12950 żet .Po dostaniu napiwków od razu zresetowali transmisję .Na tej transmisji nie działo się, zresztą nic szczególnego .Większość napiwków dostali od użytkownika emper .

https://showup24.tv/profile/emper
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 22:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Witajcie :hi:

Wracając do głównego tematu, ja zgodzę się z autorką posta, widzę wyraźny spadek liczby priwów (jeśli chodzi o moje transmisje). Moje transmisje wyglądają podobnie jak przed "aferą", natomiast liczba osób korzystających z priw jest znacznie mniejsza. Jestem transmitującą bardziej z dołu, niż z "topki", ale ogólnie liczba widzów mniej więcej taka sama jak zawsze, a nawet nie ma z kim popisać. Czasem siedzi się pół godziny i nikt nic nie napisze - szkoda.

Myślę, że tak jak ktoś wyżej napisał, Panowie rozważniej dysponują żetonami. Gdyż, jak już się zdecydują to biorą te dłuższe, a nie wchodzą po kilka razy na 3 minutowe.
Awatar użytkownika
agnieszka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 23 maja 2016, 19:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


julkaja pisze:nie mowie ze nie ma wogole napiwkow i privow ale jest ich duzo mniej niz bylo!!!! wiec darujcie sb przytaczanie transmisji :lol:
chodzi o to ze ja bym zrozumiala ze strona sie znudzila czy ja sie znudzilam (nie tylko ja zreszta) ale nie tak z dnia na dzien nagle tylko byloby stopniowo coraz gorzej
wczozraj ogladalam jedna laske z topu i z 2 h siedziala i 50 zl napiwku do celu!


Całe szczęście, że nie podałaś tego jaki masz nick na showupie bo myślę, że jakbyś podała to wtedy pewnie już nikt więcej by nie wszedł do Ciebie na priva :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spadek zarobków na ulungach? To straszne :) Jak wyżyć teraz za te 5 tys zł zamiast 10 ? :)

Ale po kolei:

primo: Lato się skończyło a wraz z nim letnie prace sezonowe. Janusze zwyczajnie opuszczają budowy. Fizole, tynkarze, hydraulicy, elektrycy, wykończeniowcy i drobni byznesmeni mają mniej pracy i mniej januszowej pensji przeznaczają na żetony. Chyba że mają jakieś drobne oszczędności ale tutaj na wiele bym nie liczył bo generalnie cymbały nie mają odłożonych zbyt dużych sum :) . Aktywnośc wielu pań w temacie dot. płynności wypłat też nie była bez znaczenia.

secundo: Jak juz gdzieś pisałem, kamerki dawno sie przejadły. Gapienie się w mały ekranik laptopa na jakąś modelkę to kiepska rozrywka w większości dla zaściankowej ubogiej Polski z małych miast i wsi, gdzie dopiero niedawno dotarł internet. Kolesie z kasą generalnie inaczej spędzają czas nie siedząc np gdzieś w zapyziałej norce na 6 piętrze w starym blokowisku.

Moja analiza jest oczywiście mocno uproszczona ale jest coś na rzeczy.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Takiej lipy jak teraz jest to nigdy nie było minimalnie więcej się zarobi niż w normalnej pracy, miejmy nadzieję ze się poprawi.
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 02:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


Niestety mimo wielu prób różnych sił które starały się wpłynąć na społeczeństwo i jego obraz postrzegania kamerek (tzn. przesunięcia suwaczka z "dziwki siedzo przed kamero i pokazujo picze za kase" w stronę "coś artystycznego") oraz pokazania go jako sposobu spędzania wolnego czasu równie dobrego co np. siedzenie w barze przy piwku albo grania ze znajomymi w gry; nie udało się nic zmienić i po początkowej eufori (reklamy w TV, bannery na ulicach dużych miast etc) zainteresowanie maleje. Do tego sytuacja robi się iście podbramkowa dla "przeciętniar" które nie mają ciał supermodelek i nie robią jakichś artystycznych tańców-wygibańców tylko zwykłe palcowanie manekina bez głowy (a czasami nawet głosu) bo jest coraz więcej młodych i ładnych dziewczyn które "wygryzają" stare wyjadaczki. Trzeba albo podnieść poziom usługi albo się przyzwyczaić do zarobków które będą coraz bardziej zniżać się w stronę "realnych" 2-3k miesięcznie (siedząc po 8 godzin 7 dni w tygodniu) a nie "dyrektorskich" (typu 10k za 2 godziny siedzenia dziennie)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Ostatnio drugi raz w przeciągu krótkiego okresu czasu byłem świadkiem tego jak dziewczyna nadawała równocześnie na innym serwisie. Było słychać dźwięk kiedy dostawała napiwki i robiła różne rzeczy np. "pokaż cycki" "wypnij się" kiedy na ShowUp.tv nikt jej nic nie dawał. Na czat odpisywała z opóźnieniem. Niestety nie wiem jaki to serwis. Może niektórzy bawią się w innym lepszym miejscu.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
user


user pisze:Ostatnio drugi raz w przeciągu krótkiego okresu czasu byłem świadkiem tego jak dziewczyna nadawała równocześnie na innym serwisie. Było słychać dźwięk kiedy dostawała napiwki i robiła różne rzeczy np. "pokaż cycki" "wypnij się" kiedy na ShowUp.tv nikt jej nic nie dawał. Na czat odpisywała z opóźnieniem. Niestety nie wiem jaki to serwis. Może niektórzy bawią się w innym lepszym miejscu.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


To raczej nie jest za bardzo możliwe bo nie ma drugiego takiego portalu, który mógłby się równać z showupem.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A moze nie hcodzi o polskie portale...czemu zakladacie ze dziewczyny tylko ShowUp.tv okupija;)?
Co do wypalenia zawodowego-zdarza się, ja wtedy zawijam się w swoje ulubione miejsce na weekend, resetuje glowe i wracam po jakimś czasie na swiezo do pracy:)

Generalnie podziwiam dziewczyny, ktore dzien w dzien siedza na ShowUp.tv:)
Awatar użytkownika
colette
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 27 wrz 2015, 19:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


user pisze:Ostatnio drugi raz w przeciągu krótkiego okresu czasu byłem świadkiem tego jak dziewczyna nadawała równocześnie na innym serwisie. Było słychać dźwięk kiedy dostawała napiwki i robiła różne rzeczy np. "pokaż cycki" "wypnij się" kiedy na ShowUp.tv nikt jej nic nie dawał. Na czat odpisywała z opóźnieniem. Niestety nie wiem jaki to serwis. Może niektórzy bawią się w innym lepszym miejscu.


Skoro było słychać dźwięk gdy dostawała napiwki to pewnie był jeden z zagranicznych portali, bo chyba jeszcze żaden z naszych nie obsługuje tej, jakże zaawansowanej, technologii :sarcastic:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Sadistik właśnie powstał niedawno taki portal na którym słychać dźwięk dawanych żetonów.


Z racji, iż ShowUp.tv "pada":

http://tv.redhouse24.com

Co prawda portal dopiero w budowie, ale może warto spróbować.


Jak zobaczyłem tą informację od Incredible Couple to wszedłem tam na chwilę zobaczyć jak ten portal wygląda. Jeszcze Caprice też na tym portalu nadawała a może nawet jeszcze nadal nadaje.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:Sadistik właśnie powstał niedawno taki portal na którym słychać dźwięk dawanych żetonów.


Z racji, iż ShowUp.tv "pada":

http://tv.redhouse24.com

Co prawda portal dopiero w budowie, ale może warto spróbować.


Jak zobaczyłem tą informację od Incredible Couple to wszedłem tam na chwilę zobaczyć jak ten portal wygląda. Jeszcze Caprice też na tym portalu nadawała a może nawet jeszcze nadal nadaje.


Wiem, że ten portal istnieje i nawet się tam zarejestrowałem podczas "afery żetonowej" na Szołapie. Jednak za każdym razem jak wchodziłem to nie sypały się tam żadne żetony, czy jak to się tam zwie, więc nie miałem okazji usłyszeć tego dźwięku ;)

Topic: jak pokazał ten weekend, na SU wcale nie ma lipy, są za to transmitujące niepotrafiące przekonać do siebie publiczności :sarcastic:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Faktycznie w niedziele 3-4 kobiety z nadmiarem tkanki tluszczowej i brzydka twarza mialy kilka privow lecz to nie zmienia faktu ze lipa jest nadal.
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 02:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


Obserwatorka pisze:Faktycznie w niedziele 3-4 kobiety z nadmiarem tkanki tluszczowej i brzydka twarza mialy kilka privow lecz to nie zmienia faktu ze lipa jest nadal.


Obserwatorka, jeśli najbrzydsza osoba na showupie toxic angel dostaje po kilka tysięcy żetonów to znaczy, że żadnej lipy na showupie nie ma :)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości