lipa na show up czy wypalanie zawodowe?

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
BasiazLodzikowa pisze:
Sadistik pisze:
Książe_showupa pisze:
BasiazLodzikowa pisze:Jakiś desperat dał im właśnie 12950 żet - https://showup24.tv/profile/tomek06?


Na męskiej transmisji ktoś dał 12950 żetonów?
a widziałaś co takiego działo się wtedy na tamtej transmisji?


Ja wszedłem z ciekawości na tę transmisję zaraz po opublikowaniu posta przez Basię i w napiwkach było jedynie 100 żetów, a przed kamerką stał jeden chłopak bez koszulki. Więc nie wiem, albo Basia pomyliła link, albo transmisja została po tym wielkim napiwku od razu zresetowana :dontknow:

Nie nie pomyliłam linku ,dostali zresztą dużo więcej napiwków . Transmisja nie skończyła się na tych 12950 żet .Po dostaniu napiwków od razu zresetowali transmisję .Na tej transmisji nie działo się, zresztą nic szczególnego .Większość napiwków dostali od użytkownika emper .

https://showup24.tv/profile/emper?


Widziałem wczoraj ich transmisję i czegoś takiego jeszcze na showupie nie widziałem.
2 wyjątkowo głupich i bezczelnych gówniarzy tak obrzydliwie pazernych na żetony, że przy nich nawet Anka92x wzbudza sympatię.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ogólnie troche czasami wieje biedą, kilka dziewczyn z topki nie wróciło, coś się niedobrego dzieje, albo to chwilowe
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 20:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20


Dokladnie w ostatnim czasie wieje lipą 2-3 dni jest troche lepiej potem znow mega bieda.
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 02:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


lordfixu pisze:Ogólnie troche czasami wieje biedą, kilka dziewczyn z topki nie wróciło, coś się niedobrego dzieje, albo to chwilowe


nie mam pojecia kto nie wrocil ale na privy naprawde trzeba sie naczekac a jak tak przez godzine nic to masakra nie chce sie siedziec nie mowie juz o jakis bogatych privach ale tych nawet za 50 zet nie wchodza a jak tak sie siedzi przez godzine i zero priva to naprawde sie odechciewa siedziec

ja rozumiem zimno przyszlo w lato bardziej sie chce trzepac moze i zrozumiale a najgorszy miesiac to chyba luty ale teraz chyba wiecej czasu temu poswiecilam a zarobek mniejszy niz z ubieglym roku czasem mysle nawet ze moze wina neta bo tnie moze mnie nie widac zerwalo polaczenie moze kamerka za zla ale jesli ten watek powstal to nie tylko ja mam lipe
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Myśle, że porównania z ubiegłym rokiem są niepoważne, w tamtym roku to było Eldorado (zarówno jezeli chodzi o kasę, stałych sponsorów jak i ilość widzów) ale rzeczywiście da się już zauważyć dość spore spowolnienie ruchu. Czy to tylko chwilowe czy to stały trend? Raczej stały, Szołap się przejadł, jego formuła się trochę wyczerpała a administracja nie robi NIC żeby ten portal rozruszać - od ponad roku nic się nie dzieje, nie ma żadnych zmian, nawet blog "umarł" w grudniu 2015 bo po prostu nikt już nawet nie udaje że mysli nad jakimiś zmianami typu nowy konkurs dla par
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


no tak moze sie zgodze ze w zeszlym roku eldorado teraz zwyczajnie siedziec sie nie chce jak nie ma priva nawet raz na godzine to fakt . No ale sluchajcie wlasciciel sie zmienil wiec moze cos ruszy jak zauwaza drastyczny spadek to moze z reklamami rusza niby ciagle nowych osob przybywa sa nowe modelki to i pewnie ogladajacy a walenie konia pewnie nigdy sie tu nikomu nie znudzi wiec biznes ma szanse powodzenia ale chyba wlasnie przystopowali z reklamami ja nie widzialam zadnej ale panowie moze bardziej wiedza jak to z tymi reklamami jest powinni caly czas reklamowac mnie sie wydaje
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sisis pisze:... jak to z tymi reklamami jest powinni caly czas reklamowac mnie sie wydaje


Oni współpracowali chyba tylko z tą firmą reklamową - http://pkreklamowa.pl/realizacje/ (sądząc po tym portfolio).
Aktualnie prowadzą tylko FanPage ShowUp.tv za kilka tys. miesięcznie i być może coś jeszcze ...
Ten FanPage raczej należy do nich i jest warty kilkadziesiąt tys. zł - jakby ktoś chciał kupić ;)

Ponad to mają wielu współpracowników, którzy reklamując ShowUp.tv nieźle zarabiają na prowizji w Nowym Programie Partnerskim SU - każdorazowo 10% od zakupu żetonów przez pozyskanego użytkownika :good3:

Jeśli chodzi o obroty na ShowUp.tv, to po prowizji widzę, że najlepszy był lipiec, natomiast sierpień i wrzesień słabe - tylko po 50%, ale po połowie października widzę, że ten miesiąc będzie już dobry, a koniec roku zapowiada się bardzo dobrze, tak więc zapraszam do współpracy - Ty też zarejestruj się w Nowym Programie Partnerskim SU i pomóż rozbujać ten zacny portal na nowo i niech wrócą stare dobre czasy :drag:
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Moze i jest spadek ale tu zadna reklama nie pomoze. Zgodze sie ze portal nie robi nic zeby go jakos ulepszyc. Jednak najwiekszy problem moim zdaniem stanowicie Wy drogie "modelki". Ja od ostatniego zakupu zetonow, a bylo to pewnie ze 2 tygodnie temu, zdazylem wydac ledwo tysiaka i to tylko dzieki temu ze cos tam czasem wrzucam na ogole. Po prostu niema do kogo na priwa wejsc. Kilka starych wyjadaczek zwyczajnie mi sie znudzilo, a reszta... szkoda gadac... Drogie panie jesli zabieracie sie za prace "modelki kam" czy jak to tam zwal, to trzeba sobie uswiadomic ze to jednak jest praca, wiec pracujcie a nie tylko narzekanie ze "siedze i nic niema". Drugi zarzut to Wasze "korpusy"...myslicie ze ile razy facet bedzie wchodzil do bezglowej i niemej modelki? wejdzcie sobie na meski i poogladajcie bezglowe i nieme kutasy...zajebista rzecz. Trzecia sprawa..jesli chce sie zarabiac cialem...nawet na kam, to naprawde wypadaloby o nie zadbac... niestety ale zatrwazajaca ilosc Was nomen omen "modelek" sprawia wrazenie ze nawet nie wie jak zadbac o minimum higieny wiec co tu gadac wiecej... Naprawde mam wejsc na 10-15 minutowego priva do laski z 15kg nadwagi ktora od tygodnia siedzi w tych samych ujebanych majtkach, na tym samym ujebanym przescieradle i bedzie sobie wpychac do niedogolonej cipki paluchy ze zdartym lakierem sprzed 2ch tygodni? Oczywiscie "buzi niema" i glos sie zepsul...I mam za to dac 50, 100zlotych? Naprawde, biedny nie jestem, ale mnie nie pojebalo.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Żeton jest, tylko dziewczyny też powinny być bardziej kreatywne i robić ciekawsze, zróżnicowane i niekonwencjonalne pokazy. Ostatnio nawet ciężko o jakieś dobre cele na ogólnym.

-> Pomysłowośc = żeton



www.ShowUp24.tv
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


komin zgadzam sie z toba ale w praktyce jest zupelnie inaczej do zadbanych i ladnych nie idziecie na priv tylko do takich co nawet paznokci nie maluja.
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 02:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


Obserwatorka pisze:komin zgadzam sie z toba ale w praktyce jest zupelnie inaczej do zadbanych i ladnych nie idziecie na priv tylko do takich co nawet paznokci nie maluja.


Obserwatorka możesz podać swojego nicka na showupie?
Myślę, że bardzo wiele osób chciałoby zobaczyć jaka Ty jesteś atrakcyjna i zadbana :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Obserwatorka nie wiem na jakiej podstawie uknulas swoja teorie. Nie chcesz mi chyba wmowic ze faceci na SU preferuja zaniedbane pasztety... Owszem zdaza sie ze te powiedzmy "niezbyt atrakcyjne wizualnie" maja spora ogladalnosc ale to dzeiki temu ze maja jakis pomysl na siebie a przede wszystkim sa najczesciej interaktywne. Bycie ladna nie wystarczy jesli tylko "siedzisz i czekasz".
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Książe_showupa pisze:
BasiazLodzikowa pisze:
Sadistik pisze:
Książe_showupa pisze:
BasiazLodzikowa pisze:Jakiś desperat dał im właśnie 12950 żet - https://showup24.tv/profile/tomek06?


Na męskiej transmisji ktoś dał 12950 żetonów?
a widziałaś co takiego działo się wtedy na tamtej transmisji?


Ja wszedłem z ciekawości na tę transmisję zaraz po opublikowaniu posta przez Basię i w napiwkach było jedynie 100 żetów, a przed kamerką stał jeden chłopak bez koszulki. Więc nie wiem, albo Basia pomyliła link, albo transmisja została po tym wielkim napiwku od razu zresetowana :dontknow:

Nie nie pomyliłam linku ,dostali zresztą dużo więcej napiwków . Transmisja nie skończyła się na tych 12950 żet .Po dostaniu napiwków od razu zresetowali transmisję .Na tej transmisji nie działo się, zresztą nic szczególnego .Większość napiwków dostali od użytkownika emper .

https://showup24.tv/profile/emper?


Widziałem wczoraj ich transmisję i czegoś takiego jeszcze na showupie nie widziałem.
2 wyjątkowo głupich i bezczelnych gówniarzy tak obrzydliwie pazernych na żetony, że przy nich nawet Anka92x wzbudza sympatię.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Ej a ten Emper to nie nawrzucał dzis dużego bilonu u Calypso? jakis dobroczynca roku czy wałkarz?
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 01:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


to cute calipso jeszcze nadaje?



www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wunderbaum pisze:https://showup24.tv/profile/emper?

Ej a ten Emper to nie nawrzucał dzis dużego bilonu u Calypso? jakis dobroczynca roku czy wałkarz?


Chyba wałkarz, coś za lekko mu to rzucanie szło
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Moim zdaniem mści się fakt robienia wałków, głupich konkursów itp. badziewi. Jak nielogi się napatrzą na przekręty i 2987 orgazm Aurelki w ciągu godziny, to odechciewa się im rejestracji i wydawania pieniędzy.
Taki typowy strzał modelek w stopę.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Showup upadnie przez przyzwolenia na oszustwa przy licytacjach, przekręty z wyłudzaniem żetonów za nierealizowanie celów, akceptację dla wszelkiej maści naganiaczy którym laski wysyłały żetony aby napalona stuleja nie miała szans wygrać priva. I największy problem czyli przyzwalanie na istnienie takich dosłownie KUREW na portalu jak Toxic, Madam, żebranka92x, monikaskype, Aurelka96, MokraKasia, imaginecherry i reszta spierdolin umysłowych. Pamiętam jeszcze taką jedną paskudną rurę jak rewolucja997 czy inna demolka, zbanowali ją dopiero jak zaczęła jeżdzić po moderatorach. Laski ogólnie z czasem zaczęły być tak cwane, że zaczęły życzyć sobie więcej za swoje privy, jednocześnie obniżając ich jakość :laughingnew: - amnesia666, kiedyś rakieta na privach, teraz zachowuje się tak jakby robiła je za karę.

Te lepsze odeszły albo przez swoją głupotę (myślały że nikt ich nie rozpozna) lub przez pokurwioną konkurencje (Toxic i jej zazdrosne wrzuty, z takim ryjem jak Toxia nic dziwnego że musiała sobie odreagować).

Podsumowując - jest nudno, drogo i brzydko. Już wolę xvideos i pewnie nie jestem w tej opinii odosobniony że jakość showupa jest dramatycznie niska w porównaniu z cenami (i administracja ma wyjebane na wyłudzanie pieniędzy bo sami to popierają).
Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 14:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze:
Wunderbaum pisze:https://showup24.tv/profile/emper?

Ej a ten Emper to nie nawrzucał dzis dużego bilonu u Calypso? jakis dobroczynca roku czy wałkarz?


Chyba wałkarz, coś za lekko mu to rzucanie szło


Wczoraj też był u Pocahontas - https://showup24.tv/profile/FitJumpGirl? i u niej też rzucił z tysiaka chyba. Ale u CC to wiadomo, że transmisja była troszkę podkręcona żetonowo, jak to przystało na modelki z topki.

Jakby jakaś dziewczyna z dołu tabeli dostała 15.000 żet, to by zemdlała z wrażenia, a takie CC, WrednePaule, Wisnie itd.. to nawet ich już to nie rusza.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Z drugiej strony te Wiśnie i Wredne chyba same wierzą w to, że mają status megagwiazdy, poustawiają cele za 10k i siedzą i pachną ale czasami sobie pozwalają na zrobienie transmisji BEZ udziału "sypaczy", wtedy aż smutno jest patrzeć na te ich minki zbitego psa gdy muszą siedzieć i odpisywać głupoty gołodupcom a żetonu ani widu ani słychu... Pamiętam jak Wredna kiedyś miała od 21 do 22:00 czterdzieści (40!) żetonów na koncie i ZERO privów, siedziała zdenerwowana i cały czas gdzieś dzwoniła (pewnie "czemu nie podbijasz!!!"), to musi być żenujące dla transmitującej jak niby ma pierwsze albo drugie miejsce w ilości widzow i NIC, zero, ani privów ani żetonów.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


A moze troche szolap sam some winien. Ktos kto jest dluzej pewnie pamieta te "legendarne" transmisje gdzie panienki na jednej transmisji zgarnialy kilkadziesiat tysiecy zet.W wiekszosci "lewy obieg" za cichym przyzwoleniem ShowUp.tv, a podejrzewam tez ze czesc takich akcji byla celowo ustawiana przez wlascicieli ShowUp.tv. Tak oto przyzwyczaili ogladajacych ze te ich ceny sa normalne. Przez jakis czas sie krecilo, ludziska placili, dziewczyny zarabialy... Sam pamietam ze zostawialem chore pieniadze na ShowUp.tv, ale przyznam tez ze wtedy naprawde bylo duzo funu i jakies zupelnie inne podejscie dziewczyn do klientow. Niewazne... W kazdym razie w Polske poszla fama ze na ShowUp.tv mozna zarobic kilka-kilkanascie tysi miesiecznie za siedzenie na dupie. I laski zaczely sie schodzic... wzor mialy gotowy u innych, 10minut priwa za 500, 1000 albo i wiecej... Tyle ze jakosc uslug poszla sie je... przy okazji. Ogladajacym tez juz sie przejadlo ciagle to samo za ceny wziete z dupy...

Mnie osobiscie wydaje sie ze ceny privow sa mocno wygorowane i maja sie nijak do mozliwosci przecietnego Kowalskiego. Ja wiem ze nie temu sluzy ShowUp.tv, ze to inna forma rozrywki, ale umowmy sie ze drogim modelkom sie chyba lekko pojebalo. Przecietny Kowalski po pierwszym zachlysnieciu pomysli: o fuck, mam kupic zetony za 170zlotych i dac je jakiejs lasce ktora przez te 15-20minut postrzela sobie z palca? ...to moze lepiej udam sie do jakiegos przybytku gdzie za te same pieniadze porucham przez cala godzinke... Ok wiem, za 170 to bedzie laska lekko budzetowa, ale zawsze moge dolozyc stowke i miec zajebista na zywo niz dwa takie sobie privy.
Takie moje obserwacje...spowodowane glownie tym ze widze dziewczyny na ShowUp.tv ktore, jesli sa w miare atrakcyjne i maja pryzwoite privy w cenie 100-200zet to raczej co chwila na nich znikaja...czyli da sie.

Tak na zdrowy rozsadek to wszystko biorac drogie panie, dlaczego Wy "e-prostytutki" macie realnie brac o wiele wieksze pieniadze za kilka mazniec palcem po cipce w komfortowych warunkach niz prawdziwa prostytutka za swoja ciezka prace? Moze czas zejsc na ziemie? :?: :scratch_one-s_head:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości