lipa na show up czy wypalanie zawodowe?

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Jest lipa tylko po drugiej stronie kamery :cool3:



http://showup24.tv
user


Lipa chyba u ciebie w portfelu, jak tak dalej pojdzie to showup upadnie, a jesli nie to na pewno troche dziewczyn odejdzie bo nie zarobi na wynajem mieszkania i życie.
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 02:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


Obserwatorka pisze:Lipa chyba u ciebie w portfelu, jak tak dalej pojdzie to showup upadnie, a jesli nie to na pewno troche dziewczyn odejdzie bo nie zarobi na wynajem mieszkania i życie.

STRASZNE ŻE BĘDĄ MUSIAŁY PÓJŚĆ DO PRACY


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 14:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


nie zostaje nic innego jak zbierac manatki z tego żałosnego portalu i jechać za granicę wyrwać jakiegoś Niemca :mrgreen: ciekawa jestem tylko co zrobia laski ktore sie tylko z tego utrzymuja i zarabialy po 10 tys na czysto a nagle nie bd z czego oplacac czynszu itd a sa juz podstarzale jak wredna paula (dzisiaj zarobila 160 zl i poszla spac bo nikt nie dawal)
Awatar użytkownika
julkaja
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 27 lip 2016, 19:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nicxxxk.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


julkaja pisze:nie zostaje nic innego jak zbierac manatki z tego żałosnego portalu i jechać za granicę wyrwać jakiegoś Niemca :mrgreen: ciekawa jestem tylko co zrobia laski ktore sie tylko z tego utrzymuja i zarabialy po 10 tys na czysto a nagle nie bd z czego oplacac czynszu itd a sa juz podstarzale jak wredna paula (dzisiaj zarobila 160 zl i poszla spac bo nikt nie dawal)



Julko...., Julko... Juleczko.....
Skąd w Tobie tyle negatywnych emocji do innych...
Spróbuj spojrzeć na świat nieco bardziej przychylnie.
Apeluje do Ciebie o nieco ciepłych uczuć do świata w Twoim, jakby to powiedziała Anka Żebranka, dobrym zapewne serduszku...
Hendeho. Szpricen.
Pan z Tobą.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Julka Julka Juleczko, podaj nam swój nick - to się zrobi jakąś zrzutę dla Ciebie. :D
Podejrzewam, że okupujesz ostatnie rzędy na ShowUp.tv i stąd ta lipa.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Julkaja podejrzewam że wielu jak to określasz "koniobijców" przejrzało twój nick stąd spadki w twoich zarobkach, ja na miejscu admina showupa dał ci od razu bana żebyś juz nie pisala tych durnot co masz w zwyczaju.



https://showup24.tv
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Julka, coś Ty sie tak uczepiła tej WrednejPauli ??
Ciągle coś Ci nie pasuje w niej, jak nie to że są liderzy dużych napiwków to teraz to, że poszła spać wcześniej ... - chore.
Jedź do tych Niemiec i wyrwij sobie kogoś, tak jak to napisałaś :laugh3: po co tu jeszcze siedzisz?
I jeszcze jedno... Wątpie, żeby modelki, które zarabiają 10tys miesięcznie, nagle przestały tyle zarabiać.
A uwierz mi, że wcale nie trzeba siedzieć 5 dni w tygodniu i wsadzać sobie wibro czy inne gadżety.
Współczuję Ci, że masz takie a nie inne podejście.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wredna najbardziej "daje po oczach" bo ma najwięcej lewizny a pojawia się praktycznie codziennie, każdą modelkę boli że na 2k żetonu musi "tyrać" kilka godzin a taka Paula dostaje tyle w jednym napiwku od "zakochańca"


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


julkaja pisze:nie zostaje nic innego jak zbierac manatki z tego żałosnego portalu i jechać za granicę wyrwać jakiegoś Niemca :mrgreen: ciekawa jestem tylko co zrobia laski ktore sie tylko z tego utrzymuja i zarabialy po 10 tys na czysto a nagle nie bd z czego oplacac czynszu itd a sa juz podstarzale jak wredna paula (dzisiaj zarobila 160 zl i poszla spac bo nikt nie dawal)


Julka czytając Twoje komentarze myślę, że powinnaś zostać umieszczona na liście 10 największych idiotek showupa :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ja bym jeszcze zaapelował do Julki by wycięła sobie jajniki. Nie daj bóg jeszcze spłodzi po pijaku potomstwo gdzieś tam w socjalnej melinie, gdzie pewnie teraz mieszka, i przedłuży plemię kretynów.

Co do tematu. Najwięcej pewnie narzekają manekiny leżące 12h na dobę z cipą na wierzchu i się wielce dziwią że nikt już nie chce oglądać ich pizd :) . Wszystko sie kiedyś nudzi i nic nie trwa wiecznie , byłyście na SU za często nie mając nic ciekawego do zaoferowania i janusze was już omijają.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Niektore maja branie na privy nawet podczas tej lipy.



http://showup24.tv
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 02:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


sliskiTroll pisze:Ja bym jeszcze zaapelował do Julki by wycięła sobie jajniki. Nie daj bóg jeszcze spłodzi po pijaku potomstwo gdzieś tam w socjalnej melinie, gdzie pewnie teraz mieszka, i przedłuży plemię kretynów.

Co do tematu. Najwięcej pewnie narzekają manekiny leżące 12h na dobę z cipą na wierzchu i się wielce dziwią że nikt już nie chce oglądać ich pizd :) . Wszystko sie kiedyś nudzi i nic nie trwa wiecznie , byłyście na ShowUp.tv za często nie mając nic ciekawego do zaoferowania i janusze was już omijają.

co sie tak do mnie przy******bales????? moze zobacz na siebie a potem obgaduj innych jprld zebys ty nie splodzil drugich takich co to bd siedziec na SU z wywieszonym jezorem nie dajac ani zl
a co tu niby mozna ciekawego pokazac??? strona chyba jest o jednym... ja jakos nie zauwazylam tego brania, obserwuje dziewczyny i lipa wszedzie!! ja tez mam privy i zety ale bez porownania z tym co bylo przed efera

wgl ciekawi mnie dlaczego w 99% wpowiadaja sie tu faceci... jak zwykle w temacie ktory ich 'najbardziej' dotyczy
Awatar użytkownika
julkaja
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 27 lip 2016, 19:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nicxxxk.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


julkaja pisze:
sliskiTroll pisze:Ja bym jeszcze zaapelował do Julki by wycięła sobie jajniki. Nie daj bóg jeszcze spłodzi po pijaku potomstwo gdzieś tam w socjalnej melinie, gdzie pewnie teraz mieszka, i przedłuży plemię kretynów.

Co do tematu. Najwięcej pewnie narzekają manekiny leżące 12h na dobę z cipą na wierzchu i się wielce dziwią że nikt już nie chce oglądać ich pizd :) . Wszystko sie kiedyś nudzi i nic nie trwa wiecznie , byłyście na ShowUp.tv za często nie mając nic ciekawego do zaoferowania i janusze was już omijają.

co sie tak do mnie przy******bales????? moze zobacz na siebie a potem obgaduj innych jprld zebys ty nie splodzil drugich takich co to bd siedziec na ShowUp.tv z wywieszonym jezorem nie dajac ani zl
a co tu niby mozna ciekawego pokazac??? strona chyba jest o jednym... ja jakos nie zauwazylam tego brania, obserwuje dziewczyny i lipa wszedzie!! ja tez mam privy i zety ale bez porownania z tym co bylo przed efera

wgl ciekawi mnie dlaczego w 99% wpowiadaja sie tu faceci... jak zwykle w temacie ktory ich 'najbardziej' dotyczy


Dziewczyno czesto jestem u mojej ulubienicy ktora bardzo rzadko ma powyzej 200 a nawet 100 oglądających bo nic nie pokazuje na ogólnym (od jakiegos czasu nawet juz twarz tylk od polowy) ale ma branie na privy takie ze ciezko czasami nadążyć jej cos na ogolnym napisac albo wybrac priva a moze wszystko tylko dlatego bo nie jest zawistna i arogancka jak ty? czytasz swoje wypowiedzi zanim je puscisz w internet czy piszesz co slina na język przyniesie?
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


julkaja pisze:tez zauwazylyscie jaka bieda na showup po tej aferze z zetonami? koniobijcy nie biora priow, a jesli juz to jakies najtansze, siedze na transmicji i nie mam co robic bo nikt nie wchodzi na priv, kazdy chce tylko zeby mu pokazywac za darmo ;/ ogladalam z ciekawosci taka jedna laske i siedziala ponad pol godziny przed monitorem i ani jednego zetonu. przed ta afera wrzesniowa bylo calkiem inaczej, ledwo weszlam i od razu priv priv priv


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Wejdź sobie jak najszybciej Julka na transmisję do Imagine cherry i zobacz jaka tam u niej jest dopiero bieda :)

https://showup24.tv/imagine_cherry
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kim jest Julkaja?
Ktoś wie?
Julka zrób no komingałta...
Ja np na szołapie mam zaskakujący nick HenryChinaski (mam epigona heniu_chinaski ale to nie ja).
Wszedłbym do Julki i sypnął żetonem, może nawet na trzy Argusy z Lidela :-)



http://showup24.tv
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Noooo Julka ujawnij się, ja tez się dorzucę żeby kasa się zgadzała. Nie poddawaj się zbyt łatwo, dupy dać jakiemuś staremu Niemcowi jeszcze zdążysz.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


to ciekawe że w poprzednich postach wszyscy pisali że wiedzą jak mam nick dlatego nikt do mnie nie wchodzi na priv xD hahha :lol:
Awatar użytkownika
julkaja
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 27 lip 2016, 19:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nicxxxk.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Biorąc pod uwagę niespotykaną wręcz inteligencję Julki to ja wcale bym się nie zdziwił jakby ona miała na showupie wyjątkowo zaskakujący nick - julkaja :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Temat powstał kilka dni po tym jak nijaka Keitii dostała bana a jednym z nicków jaki używała ta pani na ShowUp.tv była "Julitta" więc już mamy podejrzaną nr 1 :)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości