Dziwna sytuacja

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Dziwna sytuacja
25 paź 2016, 19:48
Hejka, dzisiaj przy doładowywaniu mojego konta sms'em, zamiast końcówki "06" wpisalem "05", w skutek czego moje żetony trafiły na konto innego użytkownika. Mogę je w jakiś sposób odzyskać ?
Awatar użytkownika
h4lek
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2016, 19:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: imagine_cherry
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Dziwna sytuacja
25 paź 2016, 19:51
Wydaje mi się, że już przepadło i musisz się pogodzić z utratą kasy. Jednak na pewno nie zaszkodzi jak napiszesz do Supportu SU, może coś pomogą w tym temacie.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Dziwna sytuacja
25 paź 2016, 23:44
Nie dość, że przepłacił bo kupił sms-em, to jeszcze zatankował komuś innemu konto. :ok: :lol:
jak chcesz, to napisz mi Twój nick na PW, to Ci coś sypne, bo aż szkoda. A święta idą..
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Dziwna sytuacja
25 paź 2016, 23:50
Ja kiedyś też kupowałem przez sms-y żetony dość często, żeby mieć na pisanie. Ale wtedy to miałem telefon w MIX i nie miałem co robić z kasą na koncie, więc w takim przypadku to całkiem spoko opcja ;)

MSN, jaki z Ciebie dobry wujek jest :D Wszystkim byś tylko żetony rozdawał :biggrin:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Dziwna sytuacja
25 paź 2016, 23:56
Spoko opcja? toż to zabójcza prowizja :D ale od biedy skorzystać można, też skorzystałem z tego gówna kiedyś kilka razy. Jednak 'yeti' chyba jest najwygodniejsze. Chyba, że ktoś jest ogarnięty w temacie bitcoinów, to też dobra opcja.



ShowUp.tv
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Dziwna sytuacja
26 paź 2016, 00:19
msn pisze:Spoko opcja? toż to zabójcza prowizja :D


Chodziło mi o to, że spoko opcja, kiedy nie ma się na co wydać kasy doładowanej na telefon :D
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Dziwna sytuacja
26 paź 2016, 05:16
ostatnio w różnych sieciach dają kase za zarejestrowanie nr telefonu (w Play z tego co mi wiadomo można dostać nawet 400 zł) więc jeśli tę kase mozna przeznaczyć na smsy premium na Showupie to całkiem niezły biznes :D
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Dziwna sytuacja
26 paź 2016, 05:51
tajemniczysu pisze:ostatnio w różnych sieciach dają kase za zarejestrowanie nr telefonu (w Play z tego co mi wiadomo można dostać nawet 400 zł) więc jeśli tę kase mozna przeznaczyć na smsy premium na Showupie to całkiem niezły biznes :D


Niestety nie jest tak różowo. Wszelkie numery specjalne i usługi premium są wyłączone z promocji w każdej z sieci. Do tego jest pełno haczyków odnośnie tych bonusów, ale to nie o tym temat, więc nie będę się rozpisywał ;)
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Dziwna sytuacja
26 paź 2016, 18:55
h4lek pisze:Hejka, dzisiaj przy doładowywaniu mojego konta sms'em, zamiast końcówki "06" wpisalem "05", w skutek czego moje żetony trafiły na konto innego użytkownika. Mogę je w jakiś sposób odzyskać ?


Ja nie szczęście nie miałem nigdy takiej sytuacji. A skąd wiesz o tym, że te żetony trafiły na konto innej osoby?
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Dziwna sytuacja
27 paź 2016, 06:17
Książe_showupa pisze:
h4lek pisze:Hejka, dzisiaj przy doładowywaniu mojego konta sms'em, zamiast końcówki "06" wpisalem "05", w skutek czego moje żetony trafiły na konto innego użytkownika. Mogę je w jakiś sposób odzyskać ?


Ja nie szczęście nie miałem nigdy takiej sytuacji. A skąd wiesz o tym, że te żetony trafiły na konto innej osoby?


Może dostał zwrotny SMS z potwierdzeniem, że transakcja przebiegła pomyślnie? Już dawno nie korzystałem z opcji kupna żetów przez SMSy, ale zdaje mi się, że jakieś potwierdzenie się dostawało.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Dziwna sytuacja
27 paź 2016, 08:28
h4lek pisze:Hejka, dzisiaj przy doładowywaniu mojego konta sms'em, zamiast końcówki "06" wpisalem "05", w skutek czego moje żetony trafiły na konto innego użytkownika. Mogę je w jakiś sposób odzyskać ?


Kiedy kupujesz żetony przez sms'a jesteś zalogowany na swoim koncie i w wysyłanej treści nie wpisujesz przecież nazwy cudzego profilu, ani czyjegoś maila. Jeśli więc ciulnąłeś się w numerze podanym przez SU, to pieniądze rozpłynęły się w cyberprzestrzeni ;), a najprawdopodobniej trafiły na konto Twojego operatora komórkowego. Następnym razem pięć razy sprawdź numer, zanim naciśniesz "wyślij".
Pozdrawiam. :)
szary


Re: Dziwna sytuacja
27 paź 2016, 20:21
tajemniczysu pisze:ostatnio w różnych sieciach dają kase za zarejestrowanie nr telefonu (w Play z tego co mi wiadomo można dostać nawet 400 zł) więc jeśli tę kase mozna przeznaczyć na smsy premium na Showupie to całkiem niezły biznes :D

Tak różowo to nie ma, ludzie kupowali by masowo startery i płacili za wszystko sms, zawsze jest jakiś haczyk :)
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: Dziwna sytuacja
27 paź 2016, 22:26
szary pisze:
h4lek pisze:Hejka, dzisiaj przy doładowywaniu mojego konta sms'em, zamiast końcówki "06" wpisalem "05", w skutek czego moje żetony trafiły na konto innego użytkownika. Mogę je w jakiś sposób odzyskać ?


Kiedy kupujesz żetony przez sms'a jesteś zalogowany na swoim koncie i w wysyłanej treści nie wpisujesz przecież nazwy cudzego profilu, ani czyjegoś maila. Jeśli więc ciulnąłeś się w numerze podanym przez ShowUp.tv, to pieniądze rozpłynęły się w cyberprzestrzeni ;), a najprawdopodobniej trafiły na konto Twojego operatora komórkowego. Następnym razem pięć razy sprawdź numer, zanim naciśniesz "wyślij".
Pozdrawiam. :)


Ja tylko raz kupowałem żetony za pomocą sms-a i to w dodatku jeszcze bardzo dawno temu ale właśnie mi się wydawało, że wygląda to dokładnie tak jak napisałeś, że te żetony nie mogły trafić na konto innej osoby przy błędnym wpisaniu kodu.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości