ban a wypłata

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
ban a wypłata
26 sty 2017, 08:25


Witam, na jedno konto dostałam bana za podawanie kontaktu zapewne [ aczkolwiek żadnego emaila ani wyjaśnienia w tej sprawie nie dostałam więc do końca nie wiem]
Mam drugie konto ale przelewy mi wiszą od wtorku, czy wypłacą czy nie oto jest pytanie?
Oczywiście zero kontaktu od ShowUp.tv.
Awatar użytkownika
asktheeu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 24 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: asktheeu


Re: ban a wypłata
26 sty 2017, 10:34


asktheeu pisze:Witam, na jedno konto dostałam bana za podawanie kontaktu zapewne [ aczkolwiek żadnego emaila ani wyjaśnienia w tej sprawie nie dostałam więc do końca nie wiem]
Mam drugie konto ale przelewy mi wiszą od wtorku, czy wypłacą czy nie oto jest pytanie?
Oczywiście zero kontaktu od ShowUp.tv.


Hej : )
Jeśli dostaniesz bana to nie dostajesz z automatu powiadomienia o powodzie blokady, musisz sama napisać do nich maila z prośbą o wyjaśnienie, a jeśli nie odpisują to pisać aż do skutku- często potrzeba dużoooo cierpliwości-tam też pracują ludzie i czasami okażą trochę serca i litości i może cię odblokują -jakby co- [email protected]

Wydaje mi się, że jeśli to tylko podawanie kontaktu to powinnaś mieć wypłacane pieniądze z drugiego konta i nie powinni ci blokować tych środków...
Piszesz, że od wtorku...jest coś takiego, że nowe konta na realizację pierwszego przelewu muszą czasami poczekać parę dni, nawet do tygodnia, ja miałam 3 konta i zawsze pierwsza wypłata została zrealizowana dopiero 7 dnia od zlecenia przelewu.
A jeśli masz stare konto to musisz czekać, jeśli w ciągu tych 7 obiecanych dni ci go nie zrealizują to wtedy pisz do nich maile-może coś wyjaśnią.
Trzymam kciuki żeby wszystko się wyjaśniło :hi:


PS. no chyba, że pisałaś do nich i Cię kompletnie zlewają-to nie wiem co Ci poradzić :(
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: ban a wypłata
26 sty 2017, 12:45


Dziękuje Ci bardzo za wyjaśnienie! Bardzo mi ulzylo skoro te opóźnienia przez nowe konto.
Pisalam do nich ale na razie cisza. Starym kontem się nie przejmuje, jedynie mnie opóźnienie w wyplatach martwił o. Poczekam tydzień i zobaczymy. Mam nadzieje ze wszystko pójdzie zgodnie z planem :)
Awatar użytkownika
asktheeu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 24 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: asktheeu


Re: ban a wypłata
26 sty 2017, 13:36


Za kontakty bany są chyba na jakis czas, wydaje mi się, że tydzień. Zapytaj na BOKU.
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 00:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości