Brak żetonów za prywatną transmisję

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Witam. Miałam ostatnio dość dziwą sytuację na privku, mianowicie wykonywałam prywatny pokaz dla chłopaka. Gdy czas się skończył ten chłopak zniknął i pojawiła się informacja na czerwonym tle ''Transmisja została zgłoszona do moderacji - wkrótce zostanie podjęta decyzja w sprawie żetonów''. Przesyłam zrzut ekranu: https://zapodaj.net/7ee9c850285de.png.html
Ile trwa rozpatrzenie tej sprawy? Co powinnam zrobić w tej sytuacji? Czy ktoś z was miał podobny przypadek? Dziękuję z góry, pozdrawiam was.
Awatar użytkownika
kasiulkaaa27
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2017, 18:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zazwyczaj rozpatrują szybko. U mnie takie akcje kończą się do dwóch dni przelaniem żetonów na moje konto. Także spokojna głowa. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
xnxx123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 23 sie 2016, 12:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: klaudia17
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wlasnie teraz wlogowalam sie na konto i zobaczylam, ze otrzymalam polowe zetonow za prywatna transmisje. Chcialabym dodac, ze privek nie zostal wykonany przeze mnie do końca, także satysfakcjonuje mnie polowa wpłaty żetonów. Temat z mojej strony zakończony, dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
kasiulkaaa27
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2017, 18:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kasiulkaaa27 pisze:Chcialabym dodac, ze privek nie zostal wykonany przeze mnie do końca, także satysfakcjonuje mnie polowa wpłaty żetonów.


Ach, czyli, skoro piszesz, że czas dobiegł do końca, to znaczy że nie pokazałaś czegoś co miałaś pokazać?... :) No to nie ma co się dziwić.
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości