Działalność a podatki

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Działalność a podatki
20 sie 2017, 12:58


Hej, Chciałabym założyć działalność gospodarczą, ale jak to jest? czy będę musiała rozliczać się z poprzednich lat?
dotąd nie rozliczałam się z US, miesięcznie zarabiam 2tys-3tys na ShowUp.tv. Nie wiem czy wgl opłaca się zakładać działalność,
ale pewnie gdybym ją miała postarałabym się zarabiać więcej.

Czy dziewczyny mają tutaj jakąś działalność ? rozliczają się? Jak to wygląda?
Awatar użytkownika
Kasia_Kasia
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2017, 10:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Oj tam przejmujesz się płaceniem jakichś tam podatków jeszcze przy takim dochodzie. Co to jest 2-3 tys na rękę prawie że nic, a US nawet tego nie zauważy drobne jakieś. Mam nadzieje, że pomogłem. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
bot99
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 02 cze 2017, 21:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




bot99 tak mówisz? A jak będzie chciała kupić mieszkanie czy lepszy samochód to tez powie urzędowi, że eee pani co mi głowę zawracacie, że sobie dorabiałam jakieś drobne 3000zł na miesiąc :mrgreen: No ale każdy jest kowalem własnego losu, tu już kilka pań się sparzyło, więc jak masz zamiar robić coś poważniejszego w życiu to ten podatek radziłbym zapłacić, zaległy również możesz (a nawet musisz według prawa) normalnie póki Cię nie złapią:P

Polecam ten temat, szczególnie to co pisze Colette viewtopic.php?f=10&t=2489&hilit=rozliczy%C4%87&start=40#p47038
i nie zwracaj uwagi na wpisy o tym, że US nie nigdy się nie dowie, ze bank nigdy nie wyda nikogo...to bajki...uwierz mi, bo ja swoje w życiu przerobiłem, a oni swoją wiedzę biorą pewnie tylko z internetu z memów:] Tak naprawdę bank może zainteresować dziwne i 500zł na naszym koncie.
Pozdrawiam.

www.BlogSu.pl
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




Skoro planujesz coś większego w przyszłości (firma, mieszkanie, samochód) to radziłbym się rozliczać. Może się to wydawać głupie i niepotrzebne bo "US na pewno się nie dowie", ale zabezpieczysz się przed ewentualnymi % naliczonymi jeśli jednak by to wyszło. A wyjdzie, jeśli będziesz chciała ogarnąć firmę
Awatar użytkownika
Londoner1
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 06 sie 2017, 14:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




to był SARKAZM, a koleżance polecam wujka google i temat "praca na czarno"
Awatar użytkownika
bot99
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 02 cze 2017, 21:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: bezloginu i 100 gości