Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Śliski...a myślisz, że komuś będzie się chciało czytać historię tego wątku ?
Próżne nadzieje, lepiej to zutylizować.
Będzie problem, powstanie nowy wątek i odezwą się te same idealistki.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja się bardzo cieszę, że problem został zażegnany. Jestem osobą dość sentymentalną (nawet jeżeli chodzi o życie wirtualne) i byłoby po ludzku szkoda tego portalu. Oczywiście dziewczyny by się przeniosły w inne miejsce, ale to by już nie było to.
Awatar użytkownika
vth22
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 05 mar 2016, 22:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyny a co z ekwiwalentem ktory mialysmy dostac i show up sie zastanawial jak nam to wynagrodzic? teraz wogole nawet na ten temat nikt nic do nich nie pisze a mogliby do kazdych 1000 zet dolozyc nawet 100 i byloby milo ale teraz cisza na ten temat i zadna nawet nie zrobi boruty a nam sie zwyczajnie naleza przeciez odsetki bo glodowalysmy i kasy nie bylo przez miesiac
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dzis puszczali wam przelew??
Awatar użytkownika
ingunia
SU-holik
SU-holik
Posty: 66
Rejestracja: 23 maja 2016, 15:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sisis pisze:nam sie zwyczajnie naleza przeciez odsetki bo glodowalysmy i kasy nie bylo przez miesiac


A z jakiej racji należą się wam odsetki? Jeśli SU cokolwiek wypłaci w ramach zadośćuczynienia, to będzie wyłącznie ich dobra wola. Odsetki to się należą jeśli jest coś takiego zawarte w umowie... A chyba nikt nie ma z SU żadnej umowy, prawda? Nawet jeśli przyjąć Regulamin, za swego rodzaju umowę, to nic na temat odsetek tam nie znajdziesz. Jeśli Szołap będzie uczciwy to dotrzyma słowa, jeśli nie to ciesz się chociaż z tego, że już regularnie wypłacają kasę i jednocześnie módl o to, aby więcej nie było takich problemów :)
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


A poza tym w jakiej wysokości te odsetki koleżanko Sisis...?
Koleżanka pisze o 100 od 1000 w skali miesiąca, bo tyle trwał problem.
Co oznacza 10 proc, w skali miesiąca, co z kolei oznacza, przyjmując procent składany ponad 200 proc. w skali roku.
Podczas gdy odsetki lokatowe w Polsce to ok 2 proc. w skali roku, a karno-skarbowe to 8 proc.
Możliwe, ze podstawą do wypłacania odsetek będzie poziom inflacji w Liberii, który wynosi ok 8 proc.
Proponuję zwrócić się z odpowiednim pismem do siedziby spółki w Monrovii. Polecam pocztę gołębią - kombinowaną z wielbłądzią... będzie chyba najszybciej.
Pozdro :-)
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wazne pytanie zablokowali mi wiadomosci prywatne i nie moge wysylac wiadomosci ale zetony na koncie mam czy mozna je wyplacic czy zety wyjda normalnie? czy wyplaca mi?
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sisis pisze:Wazne pytanie zablokowali mi wiadomosci prywatne i nie moge wysylac wiadomosci ale zetony na koncie mam czy mozna je wyplacic czy zety wyjda normalnie? czy wyplaca mi?


Spróbuj a się przekonasz :D Ban na wiadomości nie oznacza blokady wypłat. Także moim zdaniem spokojnie kasa Ci wyjdzie :)
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sisis pisze:Wazne pytanie zablokowali mi wiadomosci prywatne i nie moge wysylac wiadomosci ale zetony na koncie mam czy mozna je wyplacic czy zety wyjda normalnie? czy wyplaca mi?



Ale nie wiem czy Ci odsetki wypłacą, poczekaj jeszcze na nie może:-)

Hehe

Nie mogłem się powstrzymać:-)

Sisis - Pozdro. Polubiłem Cię już kilkadziesiąt postów temu i piszę to autentycznie serio :-)
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


no wlasnie ja zrobilam harasment z odsetkami to od razu mi bana na wiadomosci dali lajdaki jeszcze nie zdazyli odpisac na tamto a juz teraz musialam pisac o wiadomosci i teraz jest tak ze nawet ten mail nie doszedl odnosnie bana na wiadomosci bo nie mam potwierdzenia ze otrzymali i czeka w kolejce chca mnie chyba wyeliminowac ...:( :yu:
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1 pisze:A poza tym w jakiej wysokości te odsetki koleżanko Sisis...?
Koleżanka pisze o 100 od 1000 w skali miesiąca, bo tyle trwał problem.
Co oznacza 10 proc, w skali miesiąca, co z kolei oznacza, przyjmując procent składany ponad 200 proc. w skali roku.
Podczas gdy odsetki lokatowe w Polsce to ok 2 proc. w skali roku, a karno-skarbowe to 8 proc.
Możliwe, ze podstawą do wypłacania odsetek będzie poziom inflacji w Liberii, który wynosi ok 8 proc.
Proponuję zwrócić się z odpowiednim pismem do siedziby spółki w Monrovii. Polecam pocztę gołębią - kombinowaną z wielbłądzią... będzie chyba najszybciej.
Pozdro :-)

Sadistik pisze:
A z jakiej racji należą się wam odsetki? Jeśli ShowUp.tv cokolwiek wypłaci w ramach zadośćuczynienia, to będzie wyłącznie ich dobra wola. Odsetki to się należą jeśli jest coś takiego zawarte w umowie... A chyba nikt nie ma z ShowUp.tv żadnej umowy, prawda? Nawet jeśli przyjąć Regulamin, za swego rodzaju umowę, to nic na temat odsetek tam nie znajdziesz. Jeśli Szołap będzie uczciwy to dotrzyma słowa, jeśli nie to ciesz się chociaż z tego, że już regularnie wypłacają kasę i jednocześnie módl o to, aby więcej nie było takich problemów :)



Ano z takiej racji Panowie biznesmeni żetonowi:
Kodeks Cywilny Art 481.
§ 1. Jeżeli dłużnik opóźnia się ze spełnieniem świadczenia pieniężnego, wierzyciel może żądać odsetek za czas opóźnienia, chociażby nie poniósł żadnej szkody i chociażby opóźnienie było następstwem okoliczności, za które dłużnik odpowiedzialności nie ponosi.
§ 2. Jeżeli stopa odsetek za opóźnienie nie była oznaczona, należą się odsetki ustawowe za opóźnienie w wysokości równej sumie stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych
Awatar użytkownika
_spocony_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 02 wrz 2016, 11:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


_spocony_ pisze:
HenryChinaski1 pisze:A poza tym w jakiej wysokości te odsetki koleżanko Sisis...?
Koleżanka pisze o 100 od 1000 w skali miesiąca, bo tyle trwał problem.
Co oznacza 10 proc, w skali miesiąca, co z kolei oznacza, przyjmując procent składany ponad 200 proc. w skali roku.
Podczas gdy odsetki lokatowe w Polsce to ok 2 proc. w skali roku, a karno-skarbowe to 8 proc.
Możliwe, ze podstawą do wypłacania odsetek będzie poziom inflacji w Liberii, który wynosi ok 8 proc.
Proponuję zwrócić się z odpowiednim pismem do siedziby spółki w Monrovii. Polecam pocztę gołębią - kombinowaną z wielbłądzią... będzie chyba najszybciej.
Pozdro :-)

Sadistik pisze:
A z jakiej racji należą się wam odsetki? Jeśli ShowUp.tv cokolwiek wypłaci w ramach zadośćuczynienia, to będzie wyłącznie ich dobra wola. Odsetki to się należą jeśli jest coś takiego zawarte w umowie... A chyba nikt nie ma z ShowUp.tv żadnej umowy, prawda? Nawet jeśli przyjąć Regulamin, za swego rodzaju umowę, to nic na temat odsetek tam nie znajdziesz. Jeśli Szołap będzie uczciwy to dotrzyma słowa, jeśli nie to ciesz się chociaż z tego, że już regularnie wypłacają kasę i jednocześnie módl o to, aby więcej nie było takich problemów :)



Ano z takiej racji Panowie biznesmeni żetonowi:
Kodeks Cywilny Art 481.
§ 1. Jeżeli dłużnik opóźnia się ze spełnieniem świadczenia pieniężnego, wierzyciel może żądać odsetek za czas opóźnienia, chociażby nie poniósł żadnej szkody i chociażby opóźnienie było następstwem okoliczności, za które dłużnik odpowiedzialności nie ponosi.
§ 2. Jeżeli stopa odsetek za opóźnienie nie była oznaczona, należą się odsetki ustawowe za opóźnienie w wysokości równej sumie stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych


To ja byznesłoman żetonowy
Chyba, ze mamy do czynienia z klauzulą Siły Wyższej
np taką, która w cudowny sposób przeniesła siedzibę spółki z Ostrawy do Monrovii..., hehe.
A serio.. o jakim kodeksie cywilnym mówimy może tym z Lyberyji?
Panie Spocony.. dajże Pan spokój, na litość Boską...:-)
Sisis... nie awanturuj się, masz do czynienia z biznesem pogranicznym - Twoje rzekome prawa nie będą respektowane.
Trzymaj się Panienko.
I pamiętaj.. podczas szpricen, hendeho. Ałfidersejn :-)
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Panie z SU są cudowne, jak każemy im płacić podatki za zarobki z SU to zasłaniają się brakiem mocy sprawczej polskiego US dla firmy z Czech (teraz z Liberii) i możliwości ścigania ich jako pracowników gdyż nie posiadają umowy o pracę z tą firmą, ale jeżeli to anonimowy pan Kunta Kinte z firmy-krzak wisi im odsetki od nieistniejącej umowy dotyczącej nieistniejącej pracy to gotowe są pójśc choćby i do Sądu Najwyższego i walczyć używając całego wachlarza przepisów polskiego prawa...
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Panie z ShowUp.tv są cudowne, jak każemy im płacić podatki za zarobki z ShowUp.tv to zasłaniają się brakiem mocy sprawczej polskiego US dla firmy z Czech (teraz z Liberii) i możliwości ścigania ich jako pracowników gdyż nie posiadają umowy o pracę z tą firmą, ale jeżeli to anonimowy pan Kunta Kinte z firmy-krzak wisi im odsetki od nieistniejącej umowy dotyczącej nieistniejącej pracy to gotowe są pójśc choćby i do Sądu Najwyższego i walczyć używając całego wachlarza przepisów polskiego prawa...



Hahaha :lol: :lol: Bez kitu.
Dlatego najpierw trzeba sie zastanowić, zanim sie cos napisze,
A nie przelewać na klawiaturę to, co ślina na język przyniesie.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1 pisze:To ja byznesłoman żetonowy
Chyba, ze mamy do czynienia z klauzulą Siły Wyższej
np taką, która w cudowny sposób przeniesła siedzibę spółki z Ostrawy do Monrovii..., hehe.
A serio.. o jakim kodeksie cywilnym mówimy może tym z Lyberyji?
Panie Spocony.. dajże Pan spokój, na litość Boską...:-)
Sisis... nie awanturuj się, masz do czynienia z biznesem pogranicznym - Twoje rzekome prawa nie będą respektowane.
Trzymaj się Panienko.
I pamiętaj.. podczas szpricen, hendeho. Ałfidersejn :-)


A to nie wiedziałem :D
Myslałem, ze mogę się przypierdolić :/
Każdy może się walnąć :P
Awatar użytkownika
_spocony_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 02 wrz 2016, 11:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hej dziewczyny dawno mnie nie było na SU i ciekawa jestem jak teraz wyglądają wypłaty żetonów na konto? Realizują codziennie jak wcześniej? Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Migotka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 23 maja 2016, 21:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Migotka pisze:Realizują codziennie jak wcześniej?


Wypłaty realizowane codziennie, tak jak było przed awarią. Obsuwy czasowe pojawiają się weekendami.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 10:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Swoja droga ciekawe by było, gdyby przelewy były wstrzymane na dłuższy czas. Jak wielki lament wówczas podniosłyby "kobiety wyzwolone"? ;)
Awatar użytkownika
Ibrahimovic
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 07 paź 2016, 10:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NiemaTuNic27
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ibrahimovic pisze:Swoja droga ciekawe by było, gdyby przelewy były wstrzymane na dłuższy czas. Jak wielki lament wówczas podniosłyby "kobiety wyzwolone"? ;)


Masz udokumentowane na 143 stronach tego tematu jaki lament podnosiły w związku z "aferą żetonową" (czyt. brakiem wypłat). Szczerze polecam jako lekturę przed snem :mrgreen:



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości