Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Małami333 pisze:
jarexxqq pisze:
Małami333 pisze:
MyNameIsMystery pisze:Śmieszne jesteście...
Normalnie wypłacają kasę a Wy nadal robicie z igły widły - porażka.

Dobrze, że chociaż Tobie wypłacają, bo pewni jakby się takiej gwieździe spóźnili, to dopiero byłby lament :)





http://www.ShowUp24.tv


Wypłacają właśnie gwiazdom w pierwszej kolejności, reszta musi grzecznie czekać :D


No nie koniecznie :) Ale w końcu mamy tutaj specjalistki, dla których w sumie to jest główne źródło utrzymania więc na pewno wiedzą lepiej :D :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:


Główne źródło utrzymania? Współczuje.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MyNameIsMystery pisze:
Małami333 pisze:
jarexxqq pisze:
Małami333 pisze:
MyNameIsMystery pisze:Śmieszne jesteście...
Normalnie wypłacają kasę a Wy nadal robicie z igły widły - porażka.

Dobrze, że chociaż Tobie wypłacają, bo pewni jakby się takiej gwieździe spóźnili, to dopiero byłby lament :)





http://www.ShowUp24.tv


Wypłacają właśnie gwiazdom w pierwszej kolejności, reszta musi grzecznie czekać :D


No nie koniecznie :) Ale w końcu mamy tutaj specjalistki, dla których w sumie to jest główne źródło utrzymania więc na pewno wiedzą lepiej :D :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:


Główne źródło utrzymania? Współczuje.


Dlaczego współczujesz? Przecież jesli ktoś tutaj zarobi 6-7 tyś miesięcznie, to po co ma pracować w spożywczaku za 1800zł?
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Annhel->BlackBitch
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 13 lis 2016, 06:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Annhel pisze:
MyNameIsMystery pisze:
Małami333 pisze:
jarexxqq pisze:
Małami333 pisze:
MyNameIsMystery pisze:Śmieszne jesteście...
Normalnie wypłacają kasę a Wy nadal robicie z igły widły - porażka.

Dobrze, że chociaż Tobie wypłacają, bo pewni jakby się takiej gwieździe spóźnili, to dopiero byłby lament :)





http://www.ShowUp24.tv


Wypłacają właśnie gwiazdom w pierwszej kolejności, reszta musi grzecznie czekać :D


No nie koniecznie :) Ale w końcu mamy tutaj specjalistki, dla których w sumie to jest główne źródło utrzymania więc na pewno wiedzą lepiej :D :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:


Główne źródło utrzymania? Współczuje.


Dlaczego współczujesz? Przecież jesli ktoś tutaj zarobi 6-7 tyś miesięcznie, to po co ma pracować w spożywczaku za 1800zł?


Bo z szołapem jest różnie dziś masz 7 tyś jutro nie masz nic i budzisz się z ręką w nocniku Obrazek
jarexxqq


Przypomnijcie sobie jak było np. z Keitiii, wydawało się że z takim ciałem i sposobem na wyciskanie z Januszy żetonsów ma zapewnione źródło utrzymania do końca życia na ShowUp i co? Jeden błąd, jeden banik na stałe i źródełko wyschło, na Zbiorniku nie była w stanie nawet połowy tego co na ShowUp zarobić i odeszła. Albo Anka Żebranka - kiedyś za mniej niż 100 zł/h nie chciało jej się nawet z łóżka wstawać, wybanili ją na szołapie i teraz na Zbiorniku jak ma 1000 zł na miesiąc to jest sukces
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


msn pisze:Kusicielka_80D, tak mi się właśnie wydawało, że gdzieś Cie tu widziałem kiedyś na forum, ale tematu nie znalazłem.. a Kusicielka jednak jest i krąży sobie tutaj w temacie.
pozdro Kusicielko xD



Msm czasami dodam od siebie coś aczkolwiek rzadko, tematu nie ma i nawet dobrze. Chociaż o jednej Kusicielce jest dość obszerny temat ale na szczeście to nie o mnie. Kusicielka_80D lub _Kusicielka_80D jest tylko jedna :) i siedzi sobie skromnie :)
Pozdrawiam msn
Kusicielka_80D
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 45
Rejestracja: 25 maja 2016, 11:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Kusicielka_80D


MyNameIsMystery pisze:
Małami333 pisze:
jarexxqq pisze:
Małami333 pisze:
MyNameIsMystery pisze:Śmieszne jesteście...
Normalnie wypłacają kasę a Wy nadal robicie z igły widły - porażka.

Dobrze, że chociaż Tobie wypłacają, bo pewni jakby się takiej gwieździe spóźnili, to dopiero byłby lament :)





http://www.ShowUp24.tv


Wypłacają właśnie gwiazdom w pierwszej kolejności, reszta musi grzecznie czekać :D


No nie koniecznie :) Ale w końcu mamy tutaj specjalistki, dla których w sumie to jest główne źródło utrzymania więc na pewno wiedzą lepiej :D :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:


Główne źródło utrzymania? Współczuje.



A czego współczuć? Niektórym się życie inaczej układa, niż szanownej koleżance co ma zawsze dużo do powiedzenia ( złota zasada- z dużej chmury mały deszcz). O ile dana dziewczyna wykonuje swoją pracę sumiennie, nie oszukuje na żetonach to niech zarabia jak chce, popatrz wpierw na siebie a potem na kogoś innego. Współczuć to raczej należy Tobie bo z nadmiaru wolnego czasu przeglądałam posty, i strasznie włazisz im w dupe. Bronisz tego portalu jakby to była Twoja ostatnia deska ratunku, przypadek ? Nie sądzę :) :biggrin:
Awatar użytkownika
Małami333
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 27 sty 2017, 11:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: brak


Małami333 pisze:Bronisz tego portalu jakby to była Twoja ostatnia deska ratunku, przypadek ? Nie sądzę :) :biggrin:


Szołap ostatnią deską ratunku dla Ari, która nadaje raz na kilka tygodni, albo i jeszcze rzadziej czasem :scratch_one-s_head: No to się uśmiałem :laughingnew:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Ćpunek pisze:
Małami333 pisze:Bronisz tego portalu jakby to była Twoja ostatnia deska ratunku, przypadek ? Nie sądzę :) :biggrin:


Szołap ostatnią deską ratunku dla Ari, która nadaje raz na kilka tygodni, albo i jeszcze rzadziej czasem :scratch_one-s_head: No to się uśmiałem :laughingnew:


Dobre hahah :laughingnew: Małami Obrazek
jarexxqq


Gównoburza rozpętana ;D Obrońcy ucieśnionych z ShowUp.tv się odezwali ;D :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
Małami333
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 27 sty 2017, 11:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: brak


Małami333 pisze:Gównoburza rozpętana ;D Obrońcy ucieśnionych z ShowUp.tv się odezwali ;D :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:


Takie coś nazywasz gównoburzą? xdDDDDDDDDD Oj przeceniasz swoje możliwości dziewczyno, przeceniasz fchuj :lol2:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Ćpunek pisze:
Małami333 pisze:Gównoburza rozpętana ;D Obrońcy ucieśnionych z ShowUp.tv się odezwali ;D :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:


Takie coś nazywasz gównoburzą? xdDDDDDDDDD Oj przeceniasz swoje możliwości dziewczyno, przeceniasz fchuj :lol2:


Jak kobieta ma wygląd to nie musi mieć innych źródeł utrzymania oprócz ShowUp'a bo zawsze zarobi tutaj więcej niż w normalnej pracy, to chyba naturalne.
Awatar użytkownika
luk_89->Emily
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 19 mar 2017, 10:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUpTV
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ćpunek pisze:
Małami333 pisze:Gównoburza rozpętana ;D Obrońcy ucieśnionych z ShowUp.tv się odezwali ;D :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:


Takie coś nazywasz gównoburzą? xdDDDDDDDDD Oj przeceniasz swoje możliwości dziewczyno, przeceniasz fchuj :lol2:


Na pewno nie tak jak Ty:D Ale ShowUp.tv nauczyło mnie jedno, z debilami nie należy dyskutować, bo mają przewagę liczebną :D Także pozdrawiam, i proponuję wyjść troszku poza tym portalem :D :dance3: :dance3: :dance3: :dance3:
Awatar użytkownika
Małami333
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 27 sty 2017, 11:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: brak


O ktorej dzis zrealizowali przelewy?
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Blanka->Emily
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 07 mar 2017, 10:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Patologia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


Małami333 pisze:
Ćpunek pisze:
Małami333 pisze:Gównoburza rozpętana ;D Obrońcy ucieśnionych z ShowUp.tv się odezwali ;D :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:


Takie coś nazywasz gównoburzą? xdDDDDDDDDD Oj przeceniasz swoje możliwości dziewczyno, przeceniasz fchuj :lol2:


Na pewno nie tak jak Ty:D Ale ShowUp.tv nauczyło mnie jedno, z debilami nie należy dyskutować, bo mają przewagę liczebną :D Także pozdrawiam, i proponuję wyjść troszku poza tym portalem :D :dance3: :dance3: :dance3: :dance3:


Ok, więc razem z Ćpunkiem uroczyście oświadczamy iż więcej z Tobą nie będziemy dyskutować skoro lepiej nie dyskutować debilami :P
jarexxqq


Riposta godna dziecka z przedszkola :D
P.S Prosze nauczyc się czytać ze zrozumieniem :D A jeżeli to za dużo dla Ciebie, to proponuję zacząc korzystac z portali EDUKACYJNYCH a nie erotycznych :D
Awatar użytkownika
Małami333
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 27 sty 2017, 11:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: brak


Małami333 pisze:Riposta godna dziecka z przedszkola :D
P.S Prosze nauczyc się czytać ze zrozumieniem :D A jeżeli to za dużo dla Ciebie, to proponuję zacząc korzystac z portali EDUKACYJNYCH a nie erotycznych :D


hahhah no to teraz błysnęłaś zapraszamy na czat jesteś ostra jak brzytwa, masakra. Jak chcesz sobie ponabijać posty to się wykaż w innych tematach bo ja z tobą (celowo z małej ) kończę. Pa, buziaczki wyedukowana panno. :good3:
jarexxqq


jarexxqq pisze:
Małami333 pisze:Riposta godna dziecka z przedszkola :D
P.S Prosze nauczyc się czytać ze zrozumieniem :D A jeżeli to za dużo dla Ciebie, to proponuję zacząc korzystac z portali EDUKACYJNYCH a nie erotycznych :D


hahhah no to teraz błysnęłaś zapraszamy na czat jesteś ostra jak brzytwa, masakra. Jak chcesz sobie ponabijać posty to się wykaż w innych tematach bo ja z tobą (celowo z małej ) kończę. Pa, buziaczki wyedukowana panno. :good3:


Oj Oj Ego aż tutaj było czuć :D:D :taunt.: :taunt.: :taunt.: :taunt.: :taunt.:
Awatar użytkownika
Małami333
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 27 sty 2017, 11:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: brak


Witam, jak z wyplatami realizowali wczoraj przelewy?
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Annhel->BlackBitch
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 13 lis 2016, 06:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Całe szczęście nie jest to moja ostatnia deska ratunku jak twierdzisz :)
I całe szczęście jestem tu raz na jakiś czas, a nawet rzadziej niż myślisz :)
Nie chcę Cię obrazić Małami333, bo jesteś bardzo wrażliwa, ale jakoś nie wypada mi dyskutować z takim poziomem.
Baw się dobrze i nie bierz tak wszystkiego do siebie, bo wpadniesz w depresję, a tego byśmy nie chcieli...
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MyNameIsMystery pisze:Całe szczęście nie jest to moja ostatnia deska ratunku jak twierdzisz :)
I całe szczęście jestem tu raz na jakiś czas, a nawet rzadziej niż myślisz :)
Nie chcę Cię obrazić Małami333, bo jesteś bardzo wrażliwa, ale jakoś nie wypada mi dyskutować z takim poziomem.
Baw się dobrze i nie bierz tak wszystkiego do siebie, bo wpadniesz w depresję, a tego byśmy nie chcieli...

Juz popadłam !
Myślałam, że troszkę tu większy poziom panuję, niestety się zawiodłam :(


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Małami333
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 27 sty 2017, 11:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: brak


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości