Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Powiedzcie mi jak to możliwe że miałem dwa zlecenia wypłat a na pasku zrealizowanym jest tylko jedna ? powinni to chyba na raz realizować wygodniej i prościej. Czy coś jest nie tak ? miał ktos tak ?

http://pp.showup.com.pl
Awatar użytkownika
nietakibiedny
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2015, 11:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie mieliście ostatnio problemu z płynnością wypłat przedświątecznych? Ogólnie przeważnie czekam 3-4 dni na zlecenie.
Jednak teraz mam nie wypłacone wypłaty z 19.12 oraz 25.12, nie wiem czy jest to spowodowane okresem świątecznym i mają opóźnienie u wszystkich czy mają jakiś problem? Maila napisałam we wtorek, ale oczywiście cisza.
Awatar użytkownika
gosia_091
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 29 gru 2015, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Korzystajac z watku, Orientuje sie ktos czy sa nadal dostepne płatnosci gotowkowe w postaci przelewu bankowego? W opcjach widnieje napis, że metoda chwilowo niedostepna ale jak sie zaakceptuje to pdf z danymi do wysłania sie wyświetla.
Awatar użytkownika
gagulinka1993
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 10 lis 2015, 20:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Co mam robic jak SU nie wyplaca mi zarobionej kasy minelo 7 dni i nie dostalam przelewu na konto wczesniej z innego konta zostalam zbanowana ale to konto bylo uczciwie zarobione i nie jest zabnowane normalnie moge z niego nadawac ale SU nie wyplaca mi kasy co teraz? bo nadal moge normalnie na nim zarabiac ale jak nie wyplacaja kasy to co robic?
Awatar użytkownika
kiti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hmm


kiti pisze:Co mam robic jak ShowUp.tv nie wyplaca mi zarobionej kasy minelo 7 dni i nie dostalam przelewu na konto wczesniej z innego konta zostalam zbanowana ale to konto bylo uczciwie zarobione i nie jest zabnowane normalnie moge z niego nadawac ale ShowUp.tv nie wyplaca mi kasy co teraz? bo nadal moge normalnie na nim zarabiac ale jak nie wyplacaja kasy to co robic?



Możesz napisać do administracji, ale chyba niewiele to da - u mnie napisali, że zakończyli ze mną współprace, a hajs przepadł.
Awatar użytkownika
gosia_091
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 29 gru 2015, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


nietakibiedny pisze:Powiedzcie mi jak to możliwe że miałem dwa zlecenia wypłat a na pasku zrealizowanym jest tylko jedna ? powinni to chyba na raz realizować wygodniej i prościej. Czy coś jest nie tak ? miał ktos tak ?

http://pp.showup.com.pl


Ja miałam taką sytuację, załóżmy w poniedziałek zleciłam wypłatę żetonów, a następnie kolejną wypłatę w środę, w czwartek wysłali mi te z poniedziałku a w piątek te ze środy. Chyba system jakoś w kolejności zleca wypłaty.
Awatar użytkownika
Megan
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 10 gru 2015, 10:06
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SU
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


kiti pisze:Co mam robic jak ShowUp.tv nie wyplaca mi zarobionej kasy minelo 7 dni i nie dostalam przelewu na konto wczesniej z innego konta zostalam zbanowana ale to konto bylo uczciwie zarobione i nie jest zabnowane normalnie moge z niego nadawac ale ShowUp.tv nie wyplaca mi kasy co teraz? bo nadal moge normalnie na nim zarabiac ale jak nie wyplacaja kasy to co robic?


i jak? wyslali Ci? jesli tak to ile dni opóxnienia miałaś?
A jesli nie wysłali to pisałaś do nich? dali Ci bana? czy po prostu kasa tak nadal wisi jako oczekująca do realizacji?


gosia_091 pisze:Możesz napisać do administracji, ale chyba niewiele to da - u mnie napisali, że zakończyli ze mną współprace, a hajs przepadł.


Podobne pytanie... Odpisali Ci ze kończa współpracę? a co w takim razie z Twoja kasą na Twoim profilu? Dali Ci bana na konto czy tak po prostu sobie wisi, że normalnie masz w pełni funkcjonalne konto na SU, ale kasa z wielkim opoznieniem czeka na realizacje?

ja mam zleconą wyplate 13 stycznia, wiec teoretycznie 20tego powinna byc na koncie, a tu niestety mamy 25ty a moja kasa nadal widnieje jako "przelewy czekające na realizację"

Proszę o odpowiedzi czy opóźnienia czesto się zdarzają czy raczej sa to odosobnione przypadki

czy komus tez przyszla kasa z opoznieniem?? jesli tak to ile dni?
Awatar użytkownika
SzołFAP
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 06 lis 2015, 14:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


no wlasnie kasy mi nie wyslali i kasa wisi tj zlecenie a konto normalnie dziala to dziady chca zeby zarabiac a sami nie wyplacaja i chca zeby nadal zarabiac bo konto funkcjonuje paranoja jak mozna tak nas robic chyba musimy cos z tym zrobic bo normalnie nie mam slow na to !!!

dziewczyny ile ja juz stracilam kasy przez to ! kasa wisi i nie wypalcaja a o co chodzi nie widomo bo nawet wiadomosci nie zbanowane jaj normalnie zrobmy cos z tym co mozna z tym zrobic ???
Awatar użytkownika
kiti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hmm


kiti pisze:no wlasnie kasy mi nie wyslali i kasa wisi tj zlecenie a konto normalnie dziala to dziady chca zeby zarabiac a sami nie wyplacaja i chca zeby nadal zarabiac bo konto funkcjonuje paranoja jak mozna tak nas robic chyba musimy cos z tym zrobic bo normalnie nie mam slow na to !!!

dziewczyny ile ja juz stracilam kasy przez to ! kasa wisi i nie wypalcaja a o co chodzi nie widomo bo nawet wiadomosci nie zbanowane jaj normalnie zrobmy cos z tym co mozna z tym zrobic ???


U mnie to samo. Nic nie wypłacone. Z nowych kont można normalnie transmitować, ale mimo wszystko nie wypłacają.
Niestety nie jest to ban na kompa, bo sprawdzałam na dwóch lecz na prawdopodobnie na internet (mimo zmiennego ip).
Inny komputer, inne ip, inne konto do wypłaty i niestety nadal nie wypłacają. Jakieś propozycje co można zrobić?
Awatar użytkownika
gosia_091
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 29 gru 2015, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


skoro inny komputer, inny internet i inne konto bankowe to dziwne ze nie wyplacaja ;/ przeciez nie maja podstaw by skojarzyc to z innym profilem (wczesniej zbanowanym). skoro jest inny net, komp i konto bankowe to tak jakby byl to calkiem inny uzytkownik
Awatar użytkownika
SzołFAP
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 06 lis 2015, 14:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


SzołFAP pisze:skoro inny komputer, inny internet i inne konto bankowe to dziwne ze nie wyplacaja ;/ przeciez nie maja podstaw by skojarzyc to z innym profilem (wczesniej zbanowanym). skoro jest inny net, komp i konto bankowe to tak jakby byl to calkiem inny uzytkownik



Net ten sam tylko adres ip zmieniony być może pobierają jakieś dane od dostawcy, lokalizacji ? Nie wiem. Być może mają jakieś nagrania i dopasowują osoby po wyglądzie, kto ich tam wie. Dziś z mobilnego puściłam - zobaczymy za tydzień :)
Awatar użytkownika
gosia_091
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 29 gru 2015, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jestem bardzo ciekawa czy sie uda?
Awatar użytkownika
kiti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hmm


i jak udalo sie?
Awatar użytkownika
kiti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hmm


kiti pisze:i jak udalo sie?


Czekam. W piątek zleciłam. Więc jeszcze mają czas, dam znać jaki efekt.
Awatar użytkownika
gosia_091
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 29 gru 2015, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


no juz teraz maja tylko jeden dzien dzis musza juz przelac i jak? udalo sie?
Awatar użytkownika
kiti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hmm


kiti pisze:no juz teraz maja tylko jeden dzien dzis musza juz przelac i jak? udalo sie?


Tak, w środę zrealizowali :D
Awatar użytkownika
gosia_091
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 29 gru 2015, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To chyba jest ok., ale może napisz jak z tą zaległą kasą, która wisiała w przelewach oczekujących. ?
Bo pewnie piszesz o nowym przelewie, a ten stary ? Dalej jest niewyjaśniony ?
Awatar użytkownika
Honved
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 28 mar 2017, 10:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Honved pisze:To chyba jest ok., ale może napisz jak z tą zaległą kasą, która wisiała w przelewach oczekujących. ?
Bo pewnie piszesz o nowym przelewie, a ten stary ? Dalej jest niewyjaśniony ?



Tak, wypłacili kasę z nowego konta. Na stara konta się nie loguje, bo nie chce ich powiązać (logując się z tego samego kompa/neta), ale na bankowym nic nie mam. W mailu napisali, że zakończyli współpracę i nie wypłacą, prośby i przepraszanie nie pomogły, więc raczej nie ma na co liczyć. Trudno :shock:
Awatar użytkownika
gosia_091
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 29 gru 2015, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


no to wyplacili z nowego ale kasa nie przyszla na konto tak mam to rozumiec? czy jak?
Awatar użytkownika
kiti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hmm


czyli wlasciwie co zrobilas dokladnie. Zarejestrowalas sie w innej lokalizacji tak z innego kompa i pozniej dzialalas na internecie mobilnym robiac transmisje czy tylko zlecenie przelewu puscilas z mobilnego netu czy caly czas transmitowalas na mobilnym necie? kurcze taki mobilny net jest wolniejszy tzn z telefonu tak o ten chodzi rozsiewanie wifi z telefonu na komp?
Awatar użytkownika
kiti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hmm


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości