Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


gosia_091 pisze:
Tak, wypłacili kasę z nowego konta. Na stara konta się nie loguje, bo nie chce ich powiązać (logując się z tego samego kompa/neta), ale na bankowym nic nie mam. W mailu napisali, że zakończyli współpracę i nie wypłacą, prośby i przepraszanie nie pomogły, więc raczej nie ma na co liczyć. Trudno :shock:



Gosia mam pytanie, a wlasciwie kilka:

1. czy nowe konto SU zakładałaś na innym kompie czy korzystalas z tego kompa co wczesniej?
2. korzystajac z nowego konta SU uzywalas innego komputera czy tego samego na ktorych Cie panowano?
3. przelewu dokonywalas korzystajac z calkiem innego neta?, ktorego wczesniej nie uzywalas do SU?
4. czy z SU korzystalas tylko i wylaczie za posrednictwem tego neta mobilnego czy tego neta uzylas tylko w trakcie przelewu?
5. czy podalas przy przelewie to samo konto bankowe co wczesniej czy calkiem nowe??
6. czy w danych do przelewu podalas imie i nazwisko??

dziekuje z gory

http://pp.showup.com.pl
Awatar użytkownika
SzołFAP
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 06 lis 2015, 14:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




SzołFAP pisze:
gosia_091 pisze:
Tak, wypłacili kasę z nowego konta. Na stara konta się nie loguje, bo nie chce ich powiązać (logując się z tego samego kompa/neta), ale na bankowym nic nie mam. W mailu napisali, że zakończyli współpracę i nie wypłacą, prośby i przepraszanie nie pomogły, więc raczej nie ma na co liczyć. Trudno :shock:



Gosia mam pytanie, a wlasciwie kilka:

1. czy nowe konto ShowUp.tv zakładałaś na innym kompie czy korzystalas z tego kompa co wczesniej?
2. korzystajac z nowego konta ShowUp.tv uzywalas innego komputera czy tego samego na ktorych Cie panowano?
3. przelewu dokonywalas korzystajac z calkiem innego neta?, ktorego wczesniej nie uzywalas do ShowUp.tv?
4. czy z ShowUp.tv korzystalas tylko i wylaczie za posrednictwem tego neta mobilnego czy tego neta uzylas tylko w trakcie przelewu?
5. czy podalas przy przelewie to samo konto bankowe co wczesniej czy calkiem nowe??
6. czy w danych do przelewu podalas imie i nazwisko??

dziekuje z gory

http://pp.showup.com.pl


1. Inny komputer (ale prawdopodobnie wystarczy przeinstalowanie systemu),
2. Z innego,
3. Korzystałam z internetu mobilnego, zaczęłam z niego korzystać po zbanowaniu, wcześniej nie,
4. Cały czas mobilny,
5. Inne.
6. Tak, takie jak przypisane do konta, ale to nie ma znaczenia, bo przychodzą pieniądze nawet jak jest inne nazwisko w banku niż na przelewie z SU.


Kiti cały czas na mobilnym transmitowałam. No niestety jest słabszy, ale na próbę był ok.
Awatar użytkownika
gosia_091
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 29 gru 2015, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




jejku zeby trzeba bylo takie kombinacje robic po zbanowaniu tragedia . Czyli nowy komp i nowy net? ja na pocztaku korzystalam z mobilnego to caly czas mowili mi sie przerywa jest duzo slabszy mobilny net ale jak w domu sie zmieni operatora neta to chyba tez powinno byc ok. To wiem ze nie trzeba wpisywac imienia i nazwiska swojego wazne ze konto dobrze wpisane i kasa na 100 % dojdzie

Gosia a co z tamtymi przelewami ktore wisza? niech chociaz oddadza zetony na wykorzystanie na privach moze taka opcja jest mozliwa propbowalas poprosic administracje bo przeciez uczciwie zarobione no nie?
Awatar użytkownika
kiti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hmm




Dzieki gosia:) ja poki co sprobuje z obecnego neta i obecnego kompa.

wyczyscilam pliki cookies, flash cookies, historie i korzystan z innej przegladarki. a wyplata na inne konto bankowe pojdzie.
moze to pomoze:) a jak nie to to format systemu i nowy necik


kiti: skoro srodki zawieszone to chyba nie byly do konca uczciwie zarobione :)
Awatar użytkownika
SzołFAP
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 06 lis 2015, 14:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Z tego co wiem , to sa jakies problemy z platnosciami. Tylk o co dokldnie chodzi ? czemu sie spozniaja ?
Awatar użytkownika
Darek35
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 14 lut 2016, 13:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: dariusz365




Darek35 pisze:Z tego co wiem , to sa jakies problemy z platnosciami. Tylk o co dokldnie chodzi ? czemu sie spozniaja ?



tutaj juz nie chodzi opoznienia tylko po prostu brak checi wyplacania zetonow uzytkownikom ktorzy w jakis sposobpodpadli portalowi
Awatar użytkownika
SzołFAP
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 06 lis 2015, 14:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Ech... Zanim zdarzylam puscic przelew na nowe konto bankowe to poszedl ban (przekierowanie do google z wyszukaniem hasla banned).

Jesli ktos ogarnia sytuacje.... Czy w tym przypadku pomoze przeinstalowanie systemu w laptopie i kupno np nowego modemu i neta na karte?
Awatar użytkownika
SzołFAP
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 06 lis 2015, 14:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




moje byly uczciwie zarobione i wisza juz 1,5 mc a naprawde uczciwie zarobione kurcze widze ze duzo dziewczyn ostatnio dostaje bana na SU chyba SU robi jakies przesiewki te ktore byly tez coniektore maja nowe nicki a tak to dzialaly przez 3 lata na tych samych
Awatar użytkownika
kiti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hmm




SzołFAP pisze:Ech... Zanim zdarzylam puscic przelew na nowe konto bankowe to poszedl ban (przekierowanie do google z wyszukaniem hasla banned).

Jesli ktos ogarnia sytuacje.... Czy w tym przypadku pomoze przeinstalowanie systemu w laptopie i kupno np nowego modemu i neta na karte?



A masz internet ze zmiennym ip? Spróbuj przeinstalować, nic nie tracisz. Możesz spróbować jakiś programów do maskowania ip, ale u mnie to nie działało, w sensie ten program blokował mi działanie przeglądarki. I czy pokazujesz twarz na ogólnym - może w jakiś sposób po tym Cie rozpoznali lub po pomieszczeniu (ale to raczej mało prawdopodobna opcja)? Od razu dostałaś bana( w sensie, że np podczas tego jak admin teraz weryfikuje te nowe profile)?
Awatar użytkownika
gosia_091
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 29 gru 2015, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Konto miałam kilka dni. Jeszcze nie robilam z niego wyplaty. Na koncie ok 700 zet. Z niego nie robilam trans jeszcze. Zetony pochodzily z prywatnych wiadomosci. Z dwiema osobami. Jedna osoba to znajomy poznany jeszcze za czasow poprzedniego konta a drugi to nowopoznany facet ktorego poznalam na czacie na trans innej dziewczyny. Bana dostalam gdy nic nie robilam. Po prostu bylam zalogowana ale nie siedzialam przy kompie. Po prostu siadlam do kompa odsiwezylam strone a tu banned. A co masz na mysli piszac o weryfikacji nowych profili?
Awatar użytkownika
SzołFAP
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 06 lis 2015, 14:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




SzołFAP pisze:Konto miałam kilka dni. Jeszcze nie robilam z niego wyplaty. Na koncie ok 700 zet. Z niego nie robilam trans jeszcze. Zetony pochodzily z prywatnych wiadomosci. Z dwiema osobami. Jedna osoba to znajomy poznany jeszcze za czasow poprzedniego konta a drugi to nowopoznany facet ktorego poznalam na czacie na trans innej dziewczyny. Bana dostalam gdy nic nie robilam. Po prostu bylam zalogowana ale nie siedzialam przy kompie. Po prostu siadlam do kompa odsiwezylam strone a tu banned. A co masz na mysli piszac o weryfikacji nowych profili?



Napisz do nich dlaczego ? Może jakiś kontakt podałaś w wiadomości? Weryfikacja nie wiem jak to nazwać, teraz jak tworzysz nowy profil jest on na końcu mimo np. 40 widzów jest ostatni a przed nim laski które mają 10 widzów. I u mnie było tak, że moderator napisał żebym pomachała do kamery bo sprawdza czy to nie film, pomachałam i za chwile byłam we właściwym miejscu po ilości widzów, taka jakby weryfikacja.
Awatar użytkownika
gosia_091
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 29 gru 2015, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




A to tez mialam zeby pomachac reka do moderatora ale sie dziwie co to daje w zasadzie nic im moderatorom to nie daje.

A jesli chodzi o program do maskowania ip to fakt gogogle mi tez nie chodzilo z tym programem ale np wyszukiwarka bing chodzila.

Czyli w gruncie rzeczy wystarczy przeinstarowac program czyli zrobic formata (dobrze rozumiem) i dzialac na innym internecie koniecznie to wszystko dziala? ja nawet mysle o tym zeby zmienic operatora internetu domowego gdyz wtedy przynajmniej nie bedzie mi mulil net
Awatar użytkownika
kiti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hmm




Tak z ciekawości. Przez SU przechodzi sporo kasy. Wszystko jest robione bez umów, osób kontaktowych w razie problemów z płatnościami?
Nie ma Kadrowej gdzieś fizycznie z numerem telefonu?
Awatar użytkownika
lesio85
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 07 mar 2016, 19:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pikantnapapryczka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Witajcie, czy istnieje możliwość wypłaty np. na procesory płatnicze typu paypal/payza? Czy możemy tylko wypłacać na swoje konta bankowe? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kulasek
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2016, 13:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




kulasek pisze:Witajcie, czy istnieje możliwość wypłaty np. na procesory płatnicze typu paypal/payza? Czy możemy tylko wypłacać na swoje konta bankowe? Pozdrawiam.


Wyciąg z regulaminu ShowUp.tv:

31. Przelewy z tytułu wypłaty środków będą robione tylko i wyłącznie na konto bankowe (rachunek bankowy) znajdujące się w Polskim oddziale banku i prowadzone w PLN (złote polskie).
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




Mam pytanie ... Dlaczego gdy zrealizowali mi przelew jeden w poniedzialek 2 dzis nie mam pieniedzy jszcze na koncie skoro predej jak robili mialam odrazu ??
Awatar użytkownika
kicia91
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2015, 21:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: seximonis




Mam ten sam problem, kasa jest już w '' zrealizowanych przelewach'' a na koncie już drugi dzień nie ma, do banku też dzwoniłam i lipton nie mają żadnych przelewów oczekujących :evil: coś ktoś wie na ten temat ?


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
oliwia
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 17 maja 2016, 13:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




kicia91 pisze:Mam pytanie ... Dlaczego gdy zrealizowali mi przelew jeden w poniedzialek 2 dzis nie mam pieniedzy jszcze na koncie skoro predej jak robili mialam odrazu ??


Jeżeli masz ING Bank Śląski to coś zasysają ostatnio z przelewami. :nea:
Awatar użytkownika
Haazard
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 22 lis 2015, 15:21
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Amelinium
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Prawdopodobnie serwer SU został postawiony w Stanach Zjednoczonych.


Ostatni przelew który został wysłany to firma Masterpay llc 412 n main street ste 100 BUFFALO


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
oliwia
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 17 maja 2016, 13:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ja też jeszcze nie mam. przelew zrealizowany niby w piątek - ale do dziś nie mam na koncie (dodam, że popoludniu w piątek dostałam przelew z Republiki Czeskiej, a potem puścili kolejny - ale ten nie doszedł).
Czy z Waszymi przelewami coś sie wyjasnilo?
Awatar użytkownika
pani_twego_czasu
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 19 kwie 2016, 18:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości