Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
tomoxx, robimy zaklad ze nastapi zmian kilku linijek tekstu w regulaminie SU? ;) stawiam 100 na tak :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Kiki pisze:
Towelie pisze:Na of forum

może to Loboda ;) nikomu nie odpowiedzieli, tylko ona dostała odpowiedz.Dziwna sprawa ;)


Bo Ona ma stały układ barterowy i wie pierwsza :-P
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tez się ku temu skłaniam bo nie ma żadnego info że KNF wydało jakikolwiek komunikat ostrzegający przed digigoods itp. A to przecież działający legalnie operator z licencja KNF. Wiec 100 od Ciebie, 100 ode mnie tylko da 200 że to jednak nie bezie to.

A to KYC to pasuje do nowych spółek jak na CDD deklarują że będą robić po kilkanaście wypłat dziennie z transakcji internetowych ( to już jeden risk factor) i do tego z działalności erotycznie ( to drugi) a tych faktorów to na szybko się długa lista robi bez zagłębiania się w szczegóły.

Btw. Case jest taki sam jak ostatnio, przelewy nie wychodzą, ale wpłacać kasę można
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx, Nom, tez za tym optuje ze jest taka akcja jak juz wiele razy byla, tylko tym razem SU "zapomnialo" zaktualizować regulamin :D Co prawda tym razem to Digi troche smierdzi, ale jednak... czasowo to wypada ze już pora ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin, pewnie jak to by było coś wyjątkowego to dla samego siebie z ciekawości bym się zagłębił i zbadał temat, ale po 2 wcześniejszych historiach, już teraz mi się nie chce :) albo już za stary jestem
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


komin pisze:tomoxx, Nom, tez za tym optuje ze jest taka akcja jak juz wiele razy byla, tylko tym razem SU "zapomnialo" zaktualizować regulamin :D Co prawda tym razem to Digi troche smierdzi, ale jednak... czasowo to wypada ze już pora ;)


No z tym digi jest trochę nietypowo, bo teoretycznie przelewy zostały wysłane do nich 5ego i na tym etapie je wcięło. Nie cofnięto nam ich w panelu, nie pojawiły się na kontach, a niezmiennie widnieją jako zrealizowane/wypłacone przez SU. Jeśli więc przyjmiemy, że to co widzimy w panelu wypłat jest zgodne z prawdą ( a nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek to się nie zgadzało), to jednak w digi coś się musiało wtedy wydarzyć.
Ale to już zagadki dla CSI, nam pozostaje cierpliwie czekać ;)
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Mi zrealizowali 5 tego : pisałam do nich wczoraj bo mam problem z upublicznianiem transmisji i czymś tam jeszcze :D zapytałam o wypłaty przy okazji odpisali na każdy wątek pomijając ten o przelewy :)
Awatar użytkownika
normalna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2016, 08:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: normalna


Userka pisze:
komin pisze:tomoxx, Nom, tez za tym optuje ze jest taka akcja jak juz wiele razy byla, tylko tym razem SU "zapomnialo" zaktualizować regulamin :D Co prawda tym razem to Digi troche smierdzi, ale jednak... czasowo to wypada ze już pora ;)


No z tym digi jest trochę nietypowo, bo teoretycznie przelewy zostały wysłane do nich 5ego i na tym etapie je wcięło. Nie cofnięto nam ich w panelu, nie pojawiły się na kontach, a niezmiennie widnieją jako zrealizowane/wypłacone przez SU. Jeśli więc przyjmiemy, że to co widzimy w panelu wypłat jest zgodne z prawdą ( a nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek to się nie zgadzało), to jednak w digi coś się musiało wtedy wydarzyć.
Ale to już zagadki dla CSI, nam pozostaje cierpliwie czekać ;)


Zdarzało się i sama tak miałam 2 lata temu. Dwa przelewy miałam zrealizowane, ale brak na koncie. Po wznowieniu wypłat cofnięte do ponownego zlecenia. Inne laski miały to samo i miały problem, że do wypłaty jedna duża kwota....
A gdyby chodziło faktycznie o Diggi to realizowaliby PayPro, a tego nie robią.
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 618
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wlasnie w okresie swiateczno-noworocznym byla zwiecha na CB i przez 2 tyg wiekszosc lasek nie dostala pieniedzy ;) panika byla, ze ho ho. Pokazuje to, ze nikt z tego biznesu nie jest powazny ;)


tomoxx pisze:To ja tez pozdrowię Goryla z tamtego forum:)


SU nie potrzebuje żadnej licencji z ministerstwa bo nie jest polskie tylko ruskie.
Chaturbate czy inne tego typu firmy nie zawieszają przelewów co 3 lata.

Kasa będzie tylko nie bardzo wiadomo od kogo i kiedy.
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


powiem wam tak:

patrzeć w regulamin... zmieni się nazwa spółki dodajcie sobie do tego 2-4tyg i kasa bedzie
Why so serious ?! cuz always jokin'
Awatar użytkownika
Guziec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2019, 13:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zzz
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


normalna pisze:Mi zrealizowali 5 tego : pisałam do nich wczoraj bo mam problem z upublicznianiem transmisji i czymś tam jeszcze :D zapytałam o wypłaty przy okazji odpisali na każdy wątek pomijając ten o przelewy :)


I co odpowiedzieli jeśli chodzi o upublicznienie transmisji bo mam coraz częściej ostatnio taki sam problem? :(
Awatar użytkownika
gee
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:14
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ta ze to moja wina aktualizacje se zrobić przeglądarki albo spróbować z innej :D jeszcze pytałam o program partnerski ale napisali tylko ze narazie nie działa
Awatar użytkownika
normalna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2016, 08:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: normalna


normalna pisze:Ta ze to moja wina aktualizacje se zrobić przeglądarki albo spróbować z innej :D jeszcze pytałam o program partnerski ale napisali tylko ze narazie nie działa

Ale zakup zetonow działa, powinni jak najszybciej rowiazac problem bo dziewczyny im pouciekają do konkurencji no i wiadomo ze obieg bez nas nie funkcjonuje
Awatar użytkownika
Sexi030
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 14 maja 2021, 13:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hmmm ale program partnerski działa dalej. Regularnie przychodzą mi na konto żetony z programu. To oznacza że tylko strona nie działa ze szczegółami.
Awatar użytkownika
Sexi_gang
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 02 gru 2021, 00:17
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sexi_gangsta
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Sexi_Gangsta


bezloginu pisze:A gdyby chodziło faktycznie o Diggi to realizowaliby PayPro, a tego nie robią.

tak, tutaj pełna zgoda :)
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Zero odpowiedzi,zero info od 11.01,brak realizacji wypłat,brak srodkow na koncie i co myśleć?
Awatar użytkownika
Kiki
SU-holik
SU-holik
Posty: 194
Rejestracja: 31 maja 2022, 17:26
Podziękował: 53 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sexi_gang pisze:
bezloginu pisze:Podobnie było 2 lata temu. Dokładnie 16.11. 2020 godz.13:31
To mi odpisali i przerwa trwała 1,5 miesiąca.

Witam

Na wstępie pragniemy gorąco przeprosić za wszelkie utrudnienia powstałe w wyniku wstrzymania szybkich wypłat. Decyzja ta jest niezależna od nas i podyktowana faktem zmiany umów między operatorami płatności, którzy realizują szybkie przelewy. Zmiany te wymagają ponownego zweryfikowania nas jako klienta i podpisania nowej umowy współpracy. Do tego czasu system wypłat musi zostać zawieszony.

Zapewniamy, że przelewy zostaną przywrócone tak szybko jak to możliwe. Rozumiemy niepokój związany z wstrzymaniem wypłat i jeszcze raz przepraszamy za te niedogodności. Prosimy jednak o więcej zaufania. Działamy już wiele lat i zawsze sumiennie wywiązujemy się z naszych zadań. Przez te lata zaufała nam ogromna liczba użytkowników, którzy są z nami od samego początku. Raz jeszcze przepraszamy za problemy, zdajemy sobie sprawę z narastającego poziomu zdenerwowania i niepokoju w związku z brakiem środków za Waszą ciężką pracę. Prosimy jednocześnie o jeszcze chwilę cierpliwości.



Pozdrawiam


Gdzie ty tu widzisz podobieństwo? Tam zmienili spółkę więc płatnika również musieli do tego podpiąć. Tutaj pośrednik przechodzi kontrolę która jest powszechna od tamtego. Aktualnie na SU przy zmianie konta musisz wysłać potwierdzenie w formie dokumentu i wyciągu z banku.

To dwie różne rzeczy. Na spokojnie czekamy.



To teraz już wiesz gdzie widziałam podobieństwo od samego początku ;)
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 618
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


normalna pisze:Ta ze to moja wina aktualizacje se zrobić przeglądarki albo spróbować z innej :D


A z jakiej przeglądarki korzystasz? Dasz znać czy zmiana na inna coś dała?
Awatar użytkownika
gee
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:14
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gee pisze:
normalna pisze:Ta ze to moja wina aktualizacje se zrobić przeglądarki albo spróbować z innej :D


A z jakiej przeglądarki korzystasz? Dasz znać czy zmiana na inna coś dała?


Mam ten sam problem. Nie zawsze mi to pomaga
Mam google i Microsoft
Awatar użytkownika
Towelie
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 224
Rejestracja: 30 lis 2022, 17:11
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja ;*
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gee pisze:
normalna pisze:Ta ze to moja wina aktualizacje se zrobić przeglądarki albo spróbować z innej :D


A z jakiej przeglądarki korzystasz? Dasz znać czy zmiana na inna coś dała?


To ja wtrące ;) ostatnio ciągle tak mam, i nie ma reguły która przeglądarka zadziała. Np przedwczoraj nadawałam z chrome, wczoraj już na chromie moja transmisja widoczna nie była. Przeskoczenie na opere gx pomogło. Ale nie jest powiedziane, że następny stream będzie już bezproblemowy :lol2: Jednego wieczoru 4 razy zmieniałam przeglądarki zanim udało się wystartować :rofl:
sweettomeetu
SU-holik
SU-holik
Posty: 126
Rejestracja: 05 paź 2022, 12:31
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sweettomeetu


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KaFka25 i 6 gości