Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Czego się boimy? Na przykład wycieku danych. Umówmy się, ShowUp to nie jest poważna firma na poziomie chaturbate.
Awatar użytkownika
pusheen
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2019, 01:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


pusheen pisze:Czego się boimy? Na przykład wycieku danych. Umówmy się, ShowUp to nie jest poważna firma na poziomie chaturbate.


aaaa dobra ;) sorki, o tym nie pomyslalam, naturalne dla mnie jest ze nadaje na legitnych stronach ;)
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


7
pusheen pisze:Czego się boimy? Na przykład wycieku danych. Umówmy się, ShowUp to nie jest poważna firma na poziomie chaturbate.

Czy kiedyś wyciekły dane użytkowników SU? Muszą robić weryfikacje żeby szesnastki nie wchodziły i nie steamingowały, (czy jak to tam się pisze;))
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


nvm_uwm pisze:7
pusheen pisze:Czego się boimy? Na przykład wycieku danych. Umówmy się, ShowUp to nie jest poważna firma na poziomie chaturbate.

Czy kiedyś wyciekły dane użytkowników SU? Muszą robić weryfikacje żeby szesnastki nie wchodziły i nie steamingowały, (czy jak to tam się pisze;))


chyba bardziej chodzi o to, ze SU numery lubi robic z tymi wyplatami... tak, mi sie wydaje ze tu 16stki sie burkaja o weryfikacje :D no i dobrze, skonczy sie pajacowanie nieletnich
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bbb pisze:
pusheen pisze:Ja się w ogóle dziwię, że tyle lasek nadal siedzi na SU, nie wiedząc nawet, jakiego sposobu weryfikacji strona sobie zażąda. Jeśli to będzie skan dowodu, to ja odpadam, nie wejdę tam więcej.
PS na zbiorniku jak wygląda ta weryfikacja dowodem?


no to nigdzia nie zarobisz oprocz zbiornika, bo tylko tam nie ma weryfikacji dokumentami. Na kazdej cywilizowanej stronce dla doroslych jest pelna weryfikacja, showup dzialal do tej pory tal naprawde na granicy nielegalnosci. Przytzwyczaj sie wiec do tego, ze tak bedzie. Nie rozumiem, czemu Wy sie boicie, to sa firmy ktore zajmuja sie weryfikacjami, zeby nie prac pieniedzy itd. Witamy w prawdziwym swiecie.


Na zbiorniku jest weryfikacja dowodem. ;)
Awatar użytkownika
litledevil24
SU-holik
SU-holik
Posty: 179
Rejestracja: 10 lis 2021, 14:28
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


litledevil24 pisze:
bbb pisze:
pusheen pisze:Ja się w ogóle dziwię, że tyle lasek nadal siedzi na SU, nie wiedząc nawet, jakiego sposobu weryfikacji strona sobie zażąda. Jeśli to będzie skan dowodu, to ja odpadam, nie wejdę tam więcej.
PS na zbiorniku jak wygląda ta weryfikacja dowodem?


no to nigdzia nie zarobisz oprocz zbiornika, bo tylko tam nie ma weryfikacji dokumentami. Na kazdej cywilizowanej stronce dla doroslych jest pelna weryfikacja, showup dzialal do tej pory tal naprawde na granicy nielegalnosci. Przytzwyczaj sie wiec do tego, ze tak bedzie. Nie rozumiem, czemu Wy sie boicie, to sa firmy ktore zajmuja sie weryfikacjami, zeby nie prac pieniedzy itd. Witamy w prawdziwym swiecie.


Na zbiorniku jest weryfikacja dowodem. ;)


No to jak sie kolezanka tak boi pokazac dowod, to nigdzie nie zarobi :dontknow: who cares :dontknow:
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bbb pisze:
litledevil24 pisze:
bbb pisze:
pusheen pisze:Ja się w ogóle dziwię, że tyle lasek nadal siedzi na SU, nie wiedząc nawet, jakiego sposobu weryfikacji strona sobie zażąda. Jeśli to będzie skan dowodu, to ja odpadam, nie wejdę tam więcej.
PS na zbiorniku jak wygląda ta weryfikacja dowodem?


no to nigdzia nie zarobisz oprocz zbiornika, bo tylko tam nie ma weryfikacji dokumentami. Na kazdej cywilizowanej stronce dla doroslych jest pelna weryfikacja, showup dzialal do tej pory tal naprawde na granicy nielegalnosci. Przytzwyczaj sie wiec do tego, ze tak bedzie. Nie rozumiem, czemu Wy sie boicie, to sa firmy ktore zajmuja sie weryfikacjami, zeby nie prac pieniedzy itd. Witamy w prawdziwym swiecie.


Na zbiorniku jest weryfikacja dowodem. ;)


No to jak sie kolezanka tak boi pokazac dowod, to nigdzie nie zarobi :dontknow: who cares :dontknow:

Wszedzie jest weryfikacja. Jeżeli chcesz nadawać na stronce 18+ to trzeba się z tym liczyć.
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


Okej - dowodem. Ale w jaki sposób trzeba go przedstawić? Bo zdjęcie dowodu, a skan dowodu z obu stron to dwie różne rzeczy. Przy tym drugim - módlcie się, by nikt z moderacji nie postanowił wziąć na Wasze dane chwilóweczki. :)
Na Showupie też podawałam kiedyś dane z dowodu, ale pozwalali zakryć te kluczowe dane - liczyło się, by zobaczyli datę urodzenia oraz imię i nazwisko.
Awatar użytkownika
pusheen
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2019, 01:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


pusheen pisze:Okej - dowodem. Ale w jaki sposób trzeba go przedstawić? Bo zdjęcie dowodu, a skan dowodu z obu stron to dwie różne rzeczy. Przy tym drugim - módlcie się, by nikt z moderacji nie postanowił wziąć na Wasze dane chwilóweczki. :)
Na Showupie też podawałam kiedyś dane z dowodu, ale pozwalali zakryć te kluczowe dane - liczyło się, by zobaczyli datę urodzenia oraz imię i nazwisko.


masz racje, tez pamietam ze kiedys przez jakis cxzas trzeba bylo pokazac dowod, sama pokazywalam z zakrytymi danymi wrazliwymi. Kurcze rozumiem ze to nie jest wiarygodna firma, no ale wyludzanie danych zeby wyludzic kredyt, to podlega pod parafraf. Nikt nie zrobi takiego numeru, bo jest latwo namierzyc taka osobe. Na zagranicznych jest skan dowodu z dwoch stron bez zadnego zakrywania danych, jak tutaj bedzie nikt nie wie, al ewydaje mi sie ze jak chca dzialania zgodnego z terazniejszym prawem, bedzie trzeba dac skan dowodu. wycike danych moze nawet zdarzyc sie w banku, gdzie pracownik na podstawie Twojego dowodu moze rowniez brac chwilowki...
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pusheen pisze:Ja się w ogóle dziwię, że tyle lasek nadal siedzi na SU, nie wiedząc nawet, jakiego sposobu weryfikacji strona sobie zażąda. Jeśli to będzie skan dowodu, to ja odpadam, nie wejdę tam więcej.
PS na zbiorniku jak wygląda ta weryfikacja dowodem?


Jeśli wszystko masz legitne, rozliczasz się z US itd to śpisz spokojnie i nie obawiasz się niczego. A tym samym możesz nadwać.
Co do weryfikacji to im to też nie jest na rękę i wiedzą, ze mogą potracić laski przez to, ale siła wyższa.
I pewnie wprowadzą minimum formalności, żeby dziewczyny się nie zraziły :)
Faktem jest, że przez naście lat jakos sie ślizgali, a My z Nimi :lol:
Nie ma co martwić się na zapas, nadawajcie dziewczyny spokojnie będzie dobrze :)
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 618
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ciekawe czy te komunikatowe ok 4 tygodnie to od 5.01 czy od pojawienia się komunikatu ;)
Awatar użytkownika
JakaśTaka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 599
Rejestracja: 27 paź 2021, 20:22
Podziękował: 129 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


JakaśTaka pisze:Ciekawe czy te komunikatowe ok 4 tygodnie to od 5.01 czy od pojawienia się komunikatu ;)

Raczej od pojawienia się komunikatu :(
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 618
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Natalka__31
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2023, 07:28
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Annperl
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zdjęcie dowodu od przodu i zdj z dowodem przy twarzy.
Awatar użytkownika
litledevil24
SU-holik
SU-holik
Posty: 179
Rejestracja: 10 lis 2021, 14:28
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
ewelonka93
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 22 sty 2023, 04:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A to zdjęcie dowodu to dopiero jak zlecę wypłatę tak ?
Awatar użytkownika
Natalka__31
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2023, 07:28
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Annperl
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


litledevil24 pisze:Zdjęcie dowodu od przodu i zdj z dowodem przy twarzy.


do aktywacji konta nie jest potrzebne zadne zdjecie dowodu, jest tylko kartka z nickiem i data tak jak mozna tam zobaczyc w aktualnych weryfikacjach. Dziewczyny mowia, ze do pierwszej wyplaty potrzebne zdjecie dowodu ale nie do transmitowania
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyny jeśli chodzi o weryfikację na SU to wydaje mi się że będzie to wyglądało tak jak miesiąc temu kazali mi się zweryfikować jak chciałam zlecić przelew na swój drugi numer konta

Witam
Zgodnie z regulaminem serwisu i obowiązującymi procedurami AML i KYC każdy Wykonawca powinien zlecać wypłaty żetonów na własny rachunek bankowy:
"Warunkiem dokonania wypłaty na rzecz Wykonawcy jest aby dane osobowo-adresowe podane w formularzu elektronicznym pokrywały się z danymi osoby, na którą założony jest rachunek bankowy Wykonawcy (w szczególności wypłata wynagrodzenia nie będzie następować na rachunek bankowy należący do innej osoby niż Wykonawca)."

Prosimy o przesłanie potwierdzenia z banku gdzie widoczny jest numer rachunku, imię i nazwisko jego posiadacza oraz skan dokumentu potwierdzającego tożsamość tej osoby. (skan dokumentu z widocznym zdjęciem, imieniem i nazwiskiem)
pozdrawiam

Być może coś się zmieni ale wydaje mi się że nie wiele i właśnie tak będzie wyglądała weryfikacja :d
Awatar użytkownika
Devilek
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 459
Rejestracja: 29 paź 2019, 17:59
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Devii


Skan dowodu z obu stron? Zakryłaś część swoich danych?
Awatar użytkownika
pusheen
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2019, 01:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości