Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Myślę że Showup zorientował się że dziewczyny ze wschodu stanowią bardzo ważny element dla tego portalu, mimo że wszyscy wiemy że żadna z nich nie pochodzi z Ukrainy, to i tak każda się tym chwali, a odbiorcy łykają to jak pelikany. Dlatego implementacja międzynarodowego płatnika, mimo iż czasochłonna, zwróci się im z potężną nawiązką.
Podsumowując, spodziewajmy się dużego zależy dziewczyn ze wschodu, o studiach kamerkowych nie wspomnę :)
Awatar użytkownika
Sexi_gang
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 02 gru 2021, 00:17
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sexi_gangsta
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Sexi_Gangsta


Userka, tego, że dziewczyny zarabiają tu spore pieniądze nigdy nie negowałem. Natomiast wiele rzuciło to zajecie gdy kupiło już mieszkanie(bo głównie o to im chodziło) i nie wracały tutaj z różnych powodów. Najczęściej wymieniały wstyd przed tym, że ktoś się dowie i miały dosyć całej tej otoczki-głównie głupich pytań/textów.

Sexi_gang, jest kila dziewczyn z Ukrainy(osobiście 2 kojarzę), ile udaje? Nie wiem ale do rosji pewnie żadna się teraz nie przyzna.
System z dedykowaną kartą do bankomatów jest świetną informacją dla tych, co nie mają działalności. Zwłaszcza w czasach gdy skarbówka może wejść na konto bez pytania. Wydaje mi się, że to o którym SU napisało w mailu będzie wolne od tego typu procederu.
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


LobodA pisze:Jestem panikarą, zazwyczaj boje się o przelewy, ale śmieszą mnie osoby, które piszą, że na święta lub wcale. Nikt nie dawałby terminu tak szybkiego jak dwa tygodnie, kiedy trwać miałoby 2 miesiące. SU wypłaci, to pewne, jeśli są zmiany zawsze długo to trwa. Wiem jak to wyglądało w ubiegłych latach i wiedziałam, że tal będzie teraz. Jak byłam nowicjuszem to sama myślałam, że to koniec SU. Nie! Raczej pewne, że najbliższy czas będzie decydujący. Jeśli nie koniec lutego to pierwsze dni marca. Wszystko się wyjaśni. Czy jest cacy? Nie jest, bo ludzie płaca za mieszkania, studia i swoje sprawy. Czy panika jest wskazana? Nie jest, bo nic tym nie zmienisz a bunt można sobie wsadzić. Podejście dziewczyn czy brak transmisji NIC NIE ZMIENI. OTRZYMACIE ŚRODKI NIEDŁUGO. Jak już wiecie warto odłożyć chociaż 5k lub mieć inne źródło. To pikuś przy zarobkach SU.


**Pokaż Spoiler**
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 05:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W poprzednich latach nigdy nie było przerwy 4 miesiące. Najdłuższa to 2
Awatar użytkownika
madzix
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 04 gru 2021, 10:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kasiu nie ma opcji, abyśmy czekały na kasę do świat Wielkanocnych, gdyż nigdy nie było 3 miesięcznej przerwy. Tak wiec daj sobie spokój albo naucz się liczyć. Pracuje tu 10 lat.
Do jakiegoś faceta, zarabiam sporo w zawodzie i mam dużo do stracenia wizerunkowo i mam to w dupie, bo jest coś takiego jak domniemanie niewinności. Mogą podejrzewać, ale nie udowodnią. A mój facet pracuje w urzędzie kontrolującym różne rzeczy, dosyć wysoko i wie jak pracuje. W dupie to mam i on także.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziś takie coś wyłapałem:
Pytanie do moderatora było, czy może część swoich żetonów przelać na inne konto bo ma za dużo już...
Obrazek
Tak, że ban za przelanie swoich żetonów na swoje konto to coś nie halo.
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sexi_gang, Mam takie pytanie, a Ty jesteś Polką? Chyba nie, słuchając Twojej rozmowy z moderatorem,
odniosłem wrażenie, że Twój akcent to mi tak rosyjskim zalatuje lekko.
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:Dziś takie coś wyłapałem:
Pytanie do moderatora było, czy może część swoich żetonów przelać na inne konto bo ma za dużo już...
[ Obrazek ]
Tak, że ban za przelanie swoich żetonów na swoje konto to coś nie halo.


Ja pytalam o to jakiś czas temu i to mi odpisali

Witam,
Tak, może Pani sobie przelać w napiwku. Oczywiście, jeżeli nie ma to na celu podbijania sobie publiczności oraz celu na transmisji.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 618
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:Sexi_gang, Mam takie pytanie, a Ty jesteś Polką? Chyba nie, słuchając Twojej rozmowy z moderatorem,
odniosłem wrażenie, że Twój akcent to mi tak rosyjskim zalatuje lekko.


Moja mama jest z Ukrainy a Ojciec z Polski, urodziłam się w Polsce :) A Rosji kij w oko <3

Zapytałam moderatora czy NA PEWNO mogę przesłać część na drugie konto, bo już mi się liczby mylą, a przy okazji dla bezpieczeństwa. Jak widać możecie dziewczyny to robić.
Awatar użytkownika
Sexi_gang
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 02 gru 2021, 00:17
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sexi_gangsta
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Sexi_Gangsta


Sexi_gang pisze:
Robinek29 pisze:Sexi_gang, Mam takie pytanie, a Ty jesteś Polką? Chyba nie, słuchając Twojej rozmowy z moderatorem,
odniosłem wrażenie, że Twój akcent to mi tak rosyjskim zalatuje lekko.


Moja mama jest z Ukrainy a Ojciec z Polski, urodziłam się w Polsce :) A Rosji kij w oko <3

Zapytałam moderatora czy NA PEWNO mogę przesłać część na drugie konto, bo już mi się liczby mylą, a przy okazji dla bezpieczeństwa. Jak widać możecie dziewczyny to robić.


Aha. To fajnie :-)
Miło się ogląda Twoje transmisje.
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziękuje bardzo :heart:
Znam biegle Rosyjski i Ukraiński, nie powiem że na 100%, ale wszystkie wschodnie dziewczyny, które oglądałam, są z Rosji.
Przy okazji, oni też tam mają takie wielkie forum o kamerkach, a wątek na temat SU jest jednym z najdłuższych haha
Awatar użytkownika
Sexi_gang
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 02 gru 2021, 00:17
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sexi_gangsta
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Sexi_Gangsta


Duży strumień tych dziewczyn (ze wschodu) byłby tragedią dla SU, oni zabijają taki portali (konkurencja nie będzie zdrowa)
Awatar użytkownika
Kiki
SU-holik
SU-holik
Posty: 194
Rejestracja: 31 maja 2022, 17:26
Podziękował: 53 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ciekawe, Rosjanie mogą teraz jakoś przelewać środki na swoje konto?nie pracują w nich teraz Mastercard i Visa,czy nadal mają dostęp do tych kart(system płatności Visa I Master)
Awatar użytkownika
Kiki
SU-holik
SU-holik
Posty: 194
Rejestracja: 31 maja 2022, 17:26
Podziękował: 53 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kiki pisze:ciekawe, Rosjanie mogą teraz jakoś przelewać środki na swoje konto?nie pracują w nich teraz Mastercard i Visa,czy nadal mają dostęp do tych kart(system płatności Visa I Master)


Z tego co wiem to nie mogą
Nawet PayPal zablokowany
Awatar użytkownika
Towelie
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 224
Rejestracja: 30 lis 2022, 17:11
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja ;*
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sexi_gang pisze:Dziękuje bardzo :heart:
Znam biegle Rosyjski i Ukraiński, nie powiem że na 100%, ale wszystkie wschodnie dziewczyny, które oglądałam, są z Rosji.
Przy okazji, oni też tam mają takie wielkie forum o kamerkach, a wątek na temat SU jest jednym z najdłuższych haha

poważnie, wszystkie dziewczyny są z Rosji? na przykład ja jestem Ukrainką(na SU przez 5 lat). Nic, że ponad połowa Ukrainy mówi po rosyjsku?
wschodnia Ukraina, niestety, wszyscy mówią po rosyjsku i słuchają rosyjskiej muzyki, niestety jest to nam narzucone od dzieciństwa.
Awatar użytkownika
Kiki
SU-holik
SU-holik
Posty: 194
Rejestracja: 31 maja 2022, 17:26
Podziękował: 53 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Był okres że była wolna Ameryka na SU i były osoby w Polski - pośrednicy którzy zbierali u Siebie żetony dziewczyn ze wschodu i wypłacali a potem im przekazywali - oczywiście za prowizje.
Potem to ucieli - nie można było wypłacać w taki sposób, ale był na to sposób - tak czytałam na tym forum, że można było dosłownie zdalnie założyć konto w Polskim Banku, chociaż nie każdy ten sposób znał.
Teraz jak będzie wypłata na dowolne konto na świecie. Myślę że będzie duży zalew :)
Awatar użytkownika
Sexi_gang
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 02 gru 2021, 00:17
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sexi_gangsta
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Sexi_Gangsta


Sexi_gang pisze:Był okres że była wolna Ameryka na SU i były osoby w Polski - pośrednicy którzy zbierali u Siebie żetony dziewczyn ze wschodu i wypłacali a potem im przekazywali - oczywiście za prowizje.
Potem to ucieli - nie można było wypłacać w taki sposób, ale był na to sposób - tak czytałam na tym forum, że można było dosłownie zdalnie założyć konto w Polskim Banku, chociaż nie każdy ten sposób znał.
Teraz jak będzie wypłata na dowolne konto na świecie. Myślę że będzie duży zalew :)

wtedy musimy przygotować się na to, że zarobki na SU znacznie spadną. Do diabła z ich międzynarodowym operatorem
Awatar użytkownika
Kiki
SU-holik
SU-holik
Posty: 194
Rejestracja: 31 maja 2022, 17:26
Podziękował: 53 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kiki pisze:
Sexi_gang pisze:Dziękuje bardzo :heart:
Znam biegle Rosyjski i Ukraiński, nie powiem że na 100%, ale wszystkie wschodnie dziewczyny, które oglądałam, są z Rosji.
Przy okazji, oni też tam mają takie wielkie forum o kamerkach, a wątek na temat SU jest jednym z najdłuższych haha

poważnie, wszystkie dziewczyny są z Rosji? na przykład ja jestem Ukrainką(na SU przez 5 lat). Nic, że ponad połowa Ukrainy mówi po rosyjsku?
wschodnia Ukraina, niestety, wszyscy mówią po rosyjsku i słuchają rosyjskiej muzyki, niestety jest to nam narzucone od dzieciństwa.


Nie mówię tu o tobie, po prostu pomyślmy logicznie, aktualnie na Ukrainie są przerwy prądowe, trwają po kilka godzin a potem znowu się pojawia prąd i znowu znika.
Nie znika tylko prąd ale też często internet kablowy z racji że cała infrastruktura zostaje wyłączona.
Ja też mówię po Rosyjsku, też słucham rosyjskiej muzyki, ale każda która mówiła że jest z Ukrainy, prędzej czy później okazuje się z Rosji :p

Wyjątkiem jest ktoś kto wyjechał z Ukrainy i ma nowe życie :)
Awatar użytkownika
Sexi_gang
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 02 gru 2021, 00:17
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sexi_gangsta
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Sexi_Gangsta


Dr_Isabel pisze:Dla rozwiania wątpliwości wszystkich "wystraszonych" - niedawno otrzymałam e-mail.



A wystarczyło żeby to wstawili to w panelu jako "aktualizację" Przecież większość dziewczyn nie zna tego forum ;( i posiłkuje się OF bo przecież Nikomu nie odpisują :(
Serio nie wiem Kto tam rządzi i jest decyzyjny.... bo to jest normalnie wręcz absurdalne co wyprawiają.
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 618
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sexi_gang pisze:
Kiki pisze:
Sexi_gang pisze:Dziękuje bardzo :heart:
Znam biegle Rosyjski i Ukraiński, nie powiem że na 100%, ale wszystkie wschodnie dziewczyny, które oglądałam, są z Rosji.
Przy okazji, oni też tam mają takie wielkie forum o kamerkach, a wątek na temat SU jest jednym z najdłuższych haha

poważnie, wszystkie dziewczyny są z Rosji? na przykład ja jestem Ukrainką(na SU przez 5 lat). Nic, że ponad połowa Ukrainy mówi po rosyjsku?
wschodnia Ukraina, niestety, wszyscy mówią po rosyjsku i słuchają rosyjskiej muzyki, niestety jest to nam narzucone od dzieciństwa.


Nie mówię tu o tobie, po prostu pomyślmy logicznie, aktualnie na Ukrainie są przerwy prądowe, trwają po kilka godzin a potem znowu się pojawia prąd i znowu znika.
Nie znika tylko prąd ale też często internet kablowy z racji że cała infrastruktura zostaje wyłączona.
Ja też mówię po Rosyjsku, też słucham rosyjskiej muzyki, ale każda która mówiła że jest z Ukrainy, prędzej czy później okazuje się z Rosji :p

światłowód działa bez światła, a stacja 1,5 kw wystarczy do nadawania przez 5 godzin,a teraz od 2 tygodni w ogóle nie wyłączają światła.Kto chce pracować, znajdzie wyjście i sposób.
A tak przy okazji, na zachodniej Ukrainie jest jeszcze na szczęście spokój(ze wschodniej Ukrainy musiałam wyjechać).
Awatar użytkownika
Kiki
SU-holik
SU-holik
Posty: 194
Rejestracja: 31 maja 2022, 17:26
Podziękował: 53 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DaritkaMarusia, KaFka25 i 12 gości