Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Towelie pisze:
esperansa21 pisze:Witam,
Oczywiście rozumiemy niepokój i zdenerwowanie związane z brakiem możliwości zlecania wypłat w naszym serwisie. Przez wszystkie lata naszej działalności terminowość wypłat i gwarancja ich otrzymania były jedynymi ze znaków rozpoznawczych showup.tv. Na wstępie chcemy przeprosić za zaistniałą sytuację. W bardzo krótkim odstępie czasu dwóch naszych operatorów płatniczych przestało realizować dla nas zlecenia wypłat, co doprowadziło do obecnej sytuacji. Pragniemy jednak zapewnić, że w terminie najbliższych 2 tyg. (od dnia 18.02.2023r) będziemy mogli wznowić wypłaty już z nowym, międzynarodowym operatorem.

Sytuacja ta będzie niosła ze sobą też dużo pozytywnych zmian. Nowy operator będzie umożliwiał realizowanie wypłat na rachunki bankowe w większości krajów świata. Możliwe będzie również uzyskanie imiennej karty VISA/MasterCard (mamy zapewnienie, że opcja to pojawi się najpóźniej w drugim kwartale 2023).

Nie podajemy tutaj konkretnej daty uruchomienia wypłat z dwóch powodów. Po pierwsze trwają aktualnie prace integracyjne po stronie nowego operatora na które bezpośredniego wpływu nie mamy. Z naszej strony te zostały już zakończone i zatwierdzone. Drugim powodem jest natomiast to, iż finalizujemy równolegle współpracę z drugim operatorem i możliwe, że będziemy mogli przywrócić wypłaty tymczasowo w starym modelu.

Wraz z ponownym uruchomieniem wypłat konieczne będzie wykonanie weryfikacji użytkownika. Z góry informujemy, że środki, które zostały uprzednio zlecone do wypłaty będą wypłacone na starych zasadach. Sam proces weryfikacyjny będzie bardzo prosty i jednorazowy.
Jeszcze raz prosimy o chwilę cierpliwości. Pracujemy z wszystkich sił, by wszystkie osoby występujące otrzymały swoje zarobione żetony jak najszybciej.
pozdrawiam


Co to? To dostałaś odpowiedź? Razem z ta data?

tak dostałam taką odpowiedź dziś
Awatar użytkownika
esperansa21
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oby w tym tygodniu im udało się
Awatar użytkownika
Towelie
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 224
Rejestracja: 30 lis 2022, 17:11
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja ;*
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


18 luty to była sobota. To jak liczyc od 18, to w takim razie do 3 marca powinni ruszyć z wyplatami
Awatar użytkownika
DaritkaMarusia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 518
Rejestracja: 05 lip 2022, 14:02
Podziękował: 142 razy
Podziękowano mu: 98 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jak mamy liczyć od 18 lutego to 2 tygodnie mija wam 4 marca więc jak ruszą to dopiero gdzieś 6 może 8 marca bo oni lubią tak przeciągać wszystko :D
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Ale nas robią w konia :oops:
Awatar użytkownika
Góralczyka
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:24
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 16 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No kur...a oby więcej nie przeciągali, bo ile do kur..y nędzy można czekać
Awatar użytkownika
DaritkaMarusia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 518
Rejestracja: 05 lip 2022, 14:02
Podziękował: 142 razy
Podziękowano mu: 98 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Drogie modelki, widze ze od jakiegos czasu co dzień wiecej różu na forum i ze panuje dosyc nerwowa atmosfera w szołuposkim e-kurniku, jakby e-kuna chodziła i szukała dziury do wejscia do srodka i tylko kwestia czasu bylo az to zrobi. Drogie e-kury (zaznaczam ze sie nie pomyliłem i nie ma w tym wyrazie byc W jak Wańka), jak wiecie w okolicach 2017-2018 pierwotni czescy własicicle portalu postanowili sprzedac go. Obecnych włascicieli pomimo że ciezko komus z zewnatrz byloby nawet okreslic ich narodowosc (mowi sie o rumunach, bułgarach, litwinach), a co dopiero personalia, to powiem tak - znam osobe która dobrze zna nowych włascicieli. Aneta Skotarczak (która rowniez transmituje na SU od czasu do czasu - ale nie dla pieniedzy , bo ma ich zanadto) zna i utrzymuje kontakt z Sergiejem i Jurijem z Petersburga, i ręcze ze są wypłacalni i nie maja najmniejszego zamiaru pojechac siła rozpedu ile się jeszcze tylko da bez wypłat na najgłupszych e-kurewkach i pewnego dnia Forbidden Error 502 po nieoplaceniu serwerów w Kirgistanie (które niestety podrożały 4-krotnie). Także te żetony to czujcie się tak jakbyście normalnie miały te pieniądze w portfelu i sobie je wplanujcie te środki w budżet domowy. Ukraiński moderator SU zatrudniony na umowe-zlecenie poniżej najniższej krajowej będzie oczywiście zwolniony bez wypłacenia żadnych hrywien za to jak wykonuje swoje obowiązki moderatorskie i za to ze w umowie pomimo ze ma klauzule iż będzie nabywał umiejętności w operowaniu jezykiem polskim, nadal tylko: ” słucham ? / tak / nie / w czym mogę pomoc / pracujemy nad tym / do widzenia”.

Rozsiewajace plotki i panike konkurentki wykorzystuja czas i transmituja w warunkach znacznie obniżonej rywalizacji, zarabiając żetony 500% szybciej niż jakby konkurencyjne e-prostytutki miały rozłożone w tym czasie i swoje straganiki z e-usługami waginalno-analnymi na szołuposkiej hali targowej. Bierzcie przykład z Ukrainek czy Daisy1987 – 40letniej kobiety w ciele ktorej uwiziony jest umysł 5-latki i stawiajcie się karnie na stanowiska pracy. Japończycy tak postępując w 50 lat przekształcili swój kraj z zabudowanych tektura pozbijanych dech nakrytych szmatami, w światową potegę gospodarcza , militarną i technologiczna – o czym w polowie XXw przekonały się same Hamburgery co te małe zawzięte skoś**okie ch*jki potrafią. Zobaczycie ze przyjdzie TEN dzień, i te uzbierane fortuny żetonowe jak zaczna wpływać na konta bankowe, to będzie taka balanga ze np. Kristal z radości tego ze już będzie mogła robic przelew za nowe zabiegi chirurgi plastycznej + pieczątki na czoło, będzie serwowała telemark w pełnym rozkroku dla kazdego GRATIS ! NITA za free na pierwszy raz od 2020 wyszoruje psioche z zaschnietej uryny i okresów, a Ann zamówi na wasz koszt gotowana na parze languste w kawiorze + ciemnych czipen dejlsów dla córki żeby w koncu zaruchała.

Dziewczyny, mam nadzieje ze was uspokoiłem, śmiało, no dalej, na transmisje. Pozdrawiamhard.
Awatar użytkownika
TanieSzonySU
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 20 lut 2021, 16:00
Podziękował: 44 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Aniela
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


TanieSzonySU pisze:Drogie modelki, widze ze od jakiegos czasu co dzień wiecej różu na forum i ze panuje dosyc nerwowa atmosfera w szołuposkim e-kurniku, jakby e-kuna chodziła i szukała dziury do wejscia do srodka i tylko kwestia czasu bylo az to zrobi. Drogie e-kury (zaznaczam ze sie nie pomyliłem i nie ma w tym wyrazie byc W jak Wańka), jak wiecie w okolicach 2017-2018 pierwotni czescy własicicle portalu postanowili sprzedac go. Obecnych włascicieli pomimo że ciezko komus z zewnatrz byloby nawet okreslic ich narodowosc (mowi sie o rumunach, bułgarach, litwinach), a co dopiero personalia, to powiem tak - znam osobe która dobrze zna nowych włascicieli. Aneta Skotarczak zna i utrzymuje kontakt z Sergiejem i Jurijem z Petersburga, i ręcze ze są wypłacalni i nie maja najmniejszego zamiaru pojechac siła rozpedu ile się jeszcze tylko da bez wypłat na najgłupszych e-kurewkach i pewnego dnia Forbidden Error 502 po nieoplaceniu serwerów w Kirgistanie (które niestety podrożały 4-krotnie). Także te żetony to czujcie się tak jakbyście normalnie miały te pieniądze w portfelu i sobie je wplanujcie te środki w budżet domowy. Ukraiński moderator SU zatrudniony na umowe-zlecenie poniżej najniższej krajowej będzie oczywiście zwolniony bez wypłacenia żadnych hrywien za to jak wykonuje swoje obowiązki moderatorskie i za to ze w umowie pomimo ze ma klauzule iż będzie nabywał umiejętności w operowaniu jezykiem polskim, nadal tylko: ” słucham ? / tak / nie / w czym mogę pomoc / pracujemy nad tym / do widzenia”.

Rozsiewajace plotki i panike konkurentki wykorzystuja czas i transmituja w warunkach znacznie obniżonej rywalizacji, zarabiając żetony 500% szybciej niż jakby konkurencyjne e-prostytutki miały rozłożone w tym czasie i swoje straganiki z e-usługami waginalno-analnymi na szołuposkiej hali targowej. Bierzcie przykład z Ukrainek czy Daisy1987 – 40letniej kobiety w ciele ktorej uwiziony jest umysł 5-latki i stawiajcie się karnie na stanowiska pracy. Japończycy tak postępując w 50 lat przekształcili swój kraj z zabudowanych tektura pozbijanych dech nakrytych szmatami, w światową potegę gospodarcza , militarną i technologiczna – o czym w polowie XXw przekonały się same Hamburgery co te małe zawzięte skoś**okie ch*jki potrafią. Zobaczycie ze przyjdzie TEN dzień, i te uzbierane fortuny żetonowe jak zaczna wpływać na konta bankowe, to będzie taka balanga ze np. Kristal z radości tego ze już będzie mogła robic przelew za nowe zabiegi chirurgi plastycznej + pieczątki na czoło, będzie serwowała telemark w pełnym rozkroku dla zazdego GRATIS ! NITA za free na pierwszy raz od 2020 wyszoruje psioche z zaschnietej uryny i okresów, a Ann zamówi na wasz koszt gotowana na parze languste w kawiorze + ciemnych czipen dejlsów dla córki żeby w koncu zaruchała.

Dziewczyny, mam nadzieje ze was uspokoiłem, śmiało, no dalej, na transmisje. Pozdrawiamhard.

Myślę, że nikomu Twoich żałosnych wypocin nie będzie się chciało czytac
Awatar użytkownika
DaritkaMarusia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 518
Rejestracja: 05 lip 2022, 14:02
Podziękował: 142 razy
Podziękowano mu: 98 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


DaritkaMarusia pisze:Myślę, że nikomu Twoich żałosnych wypocin nie będzie się chciało czytac

Nie no.. moze ktos tam przeczyta.. chociaz faktycznie nie zachowałem zasady przekazu medialnego XXIw - maksimum tresci, ale nie wiecej niz 3 pięciowyrazowe zdania.
Awatar użytkownika
TanieSzonySU
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 20 lut 2021, 16:00
Podziękował: 44 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Aniela
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


DaritkaMarusia pisze:Myślę, że nikomu Twoich żałosnych wypocin nie będzie się chciało czytac


ja doceniam, postarał się.
4+
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Brzmi bardzo rozsądnie :D
Awatar użytkownika
Malutka20
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 09 lut 2023, 23:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MalinowaKotka pisze:A moderatora widać gdzieś? Bo obserwowałam chwile i raczej nikt nie pracuje tam

Obrazek
Jeszcze nie pouciekali :P
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:
MalinowaKotka pisze:A moderatora widać gdzieś? Bo obserwowałam chwile i raczej nikt nie pracuje tam

[ Obrazek ]
Jeszcze nie pouciekali :P


Wow :shock2: to jednak ktoś tam pracuje :laugh3:
Awatar użytkownika
MalinowaKotka
SU-holik
SU-holik
Posty: 119
Rejestracja: 29 lip 2020, 11:05
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Slodkaaa_blondyneczkaaa


Właśnie dostałam przelew z 5 Stycznia :) A jeden dalej jeszcze wisi do zrealizowania
Awatar użytkownika
Mila.002
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 11 sty 2023, 21:15
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tosiaaaa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Na oficjalu laski piszą ze ruszyla machina i dostaly wyplaty :hi:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 26 sty 2018, 16:16
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bizonn970 pisze:Na oficjalu laski piszą ze ruszyla machina i dostaly wyplaty :hi:


Tak ja dostałam i idę dziś pić
Awatar użytkownika
Towelie
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 224
Rejestracja: 30 lis 2022, 17:11
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja ;*
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wow super....ja czekam ale jestem pełna nadzei :):):):)
Awatar użytkownika
KaFka25
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 12 sie 2021, 09:37
Podziękował: 80 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Towelie pisze:
bizonn970 pisze:Na oficjalu laski piszą ze ruszyla machina i dostaly wyplaty :hi:


Tak ja dostałam i idę dziś pić


Dostałaś te, które teoretycznie były już przez SU wypłacone..tak?
Awatar użytkownika
KaFka25
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 12 sie 2021, 09:37
Podziękował: 80 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Co prawda panel nadal zamknięty ale mam przelew aaaaaaa oboze dziś będę najebana ahahaha
Awatar użytkownika
Towelie
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 224
Rejestracja: 30 lis 2022, 17:11
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja ;*
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dostałam 3 tysiące zaległości
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości