Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Wytłumaczy ktoś mądrzejszy? Czyli co narazie będzie można po staremu wypłacić zarobione środki a później już z weryfikacją? Czy odrazu weryfikacja
Awatar użytkownika
CiekawskiPanicz
SU-holik
SU-holik
Posty: 156
Rejestracja: 31 maja 2020, 21:11
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NinaRici
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KochamNineRici


CiekawskiPanicz pisze:Wytłumaczy ktoś mądrzejszy? Czyli co narazie będzie można po staremu wypłacić zarobione środki a później już z weryfikacją? Czy odrazu weryfikacja


Ja też tak to zrozumiałam, ale....
Bo to byłoby niesprawiedliwe. A to info o procesie weryfikacji powinno zostać dodane do panelu w momencie jego zamknięcia. I kto godzi się na taką metodę weryfikacji dalej zbiera żetony
Ale to jest SU równie dobrze mogli napisać że zarobione do tej pory przepadają, ale już za miesiąc startują z nowym operatorem!
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 618
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


CiekawskiPanicz pisze:Wytłumaczy ktoś mądrzejszy? Czyli co narazie będzie można po staremu wypłacić zarobione środki a później już z weryfikacją? Czy odrazu weryfikacja


Jak ktoś ma niewypłacony przelew, który jest zlecony i wisi w niezrealizowanych przelewach od stycznia to portal teraz wypłaca, niby ma to trwać do 14.03 według starych zasad, czyli tak jak do tej pory było więc dziewczyny czekają i sie wkurwiaja bo to juz dwa miesiące trwa wstrzymanie tych wypłat. Co najmniej wstrzymanie takich wypłat trwało dwa tygodnie, może góra miesiąc choć dawno kiedyś i jedna opowiadała że wstrzymanie wypłat trwało najdłużej trzy miesiace, ale to bardzo dawno było czyli wtedy kiedy mnie tu nie było heh. Ja tylko czekałam najdluzej dwa tygodnie jak byly takie sytuacje. Mniejsza z tym... Pozostała kasa, którą nie możemy wypłacić jest w żetonach i nie możemy zlecić wypłaty bo wyświetla się ten komunikat że wypłaty wstrzymane do odwołania więc kolejne wypłaty które wiszą w żetonach bedzie mozna zlecic dopiero jak admin zweryfikuje tożsamość dziewczyny, czyli takie weryfikacje mają zacząć się od 15.03 , ja to tak rozumiem :yes4:
Awatar użytkownika
manuella
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2023, 10:43
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: manuella


Czekamy rowniez na zmiane regulaminu
Awatar użytkownika
Sexi030
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 14 maja 2021, 13:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


KissDick pisze:
Guziec pisze:
KissDick pisze:
Guziec pisze:jest jedno duże ALE:

Spend up to € 25,000 per year. (Or the equivalent in other currencies)

nie wiem czy to dobrze rozumiem ale te 115k pln to rocznie do wypłaty max to chyba dla pani co sobie dorabia na SU po pracy... przecież ta kwota to żart przy zarobkach

Guziec pisze:limit wyplat rocznie do 120 tys pln tez wywali te "pełnoetatowe" z SU
sredni pomysl z tym nowym operatorem krzakiem


Zdaje się, że po pełnej weryfikacji (2 stopień) limit jest 4 razy większy i wynosi aż 100k EUR czyli 470k PLN


na stronie jest tier 0 i tier 1 - czyli ten po pełnej weryfikacji - do 25k euro, gdzie jest tier 2 ? bo a stronie nic takiego nie znalazłem i niby co by miało być do dane do tier2 ? osobiste stawienie się w firmie i pokaz za free :) ?


Weryfikacja numeru telefonu i deklaracja/oświadczenie pochodzenia pieniędzy.


ale skąd masz takie info ? na stronie operatora nie ma nic od kwocie wiekszej niz 25k euro/rok ?
Why so serious ?! cuz always jokin'
Awatar użytkownika
Guziec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2019, 13:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zzz
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bezloginu pisze:
manuella pisze:


No na niektórych portalach i takich dokumentów wymagają. Wogóle dobrze że tylko tyle tej weryfikacji bo byłam na takich portalach gdzie większej weryfikacji sobie nie wyobrażacie. Robią weryfikacje online i trzeba mieć dobrą kamerę internetową bo inaczej weryfikacja nie przejdzie, albo jest wiecej tej papierologii więc z tego opisu to naprawdę nie jest dużo. Gorsze i trudniejsze weryfikacje przechodziłam :shock2: tutaj te warunki i wymagania to jest nadal bułeczka z masełkiem :ok:


Tylko, że Polandia to dziki kraj i jak będzie weryfikował jakiś Sebix Moderator to będzie miał wszystkie dane lasek.
Mało to jest pojebów? Nie wiem co o tym myśleć...



Też mnie to lekko przeraża jak mogą być wykorzystane nasze dane...
Awatar użytkownika
zosiasamosia
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 09 mar 2023, 17:13
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bezloginu pisze:
manuella pisze:


No na niektórych portalach i takich dokumentów wymagają. Wogóle dobrze że tylko tyle tej weryfikacji bo byłam na takich portalach gdzie większej weryfikacji sobie nie wyobrażacie. Robią weryfikacje online i trzeba mieć dobrą kamerę internetową bo inaczej weryfikacja nie przejdzie, albo jest wiecej tej papierologii więc z tego opisu to naprawdę nie jest dużo. Gorsze i trudniejsze weryfikacje przechodziłam :shock2: tutaj te warunki i wymagania to jest nadal bułeczka z masełkiem :ok:


Tylko, że Polandia to dziki kraj i jak będzie weryfikował jakiś Sebix Moderator to będzie miał wszystkie dane lasek.
Mało to jest pojebów? Nie wiem co o tym myśleć...


a racja, widzisz ja nawet o tym nie zdążyłam jeszcze pomysleć, żeby czyjś adres nie wyciekł a raz jakis stulejarz udostepnil moje niepelny adres na czacie na innym portalu i portal go zablokował i wysłał mu ostrzezenie, wiem że są czuby zryte, miałam kiedyś stalkera i sie upierdolił do mnie że mi tylko szkód narobił cwel jebany . Wiem jak jest. Ale na paszporcie tam adresu nie ma, chyba tylko miejsce urodzenia wiec mozna dac paszport lub prawo jazdy, pewnie moze zeby tylko imie i nazwisko sie tylko im zgadzalo. Jesli tak to bedzie jak do tej pory, na niektórych dowodach tozsamosci nie ma adresu zamieszkania, na pewno na paszporcie i na prawo jazdy, ja dowodu osobistego na żaden portal nie wysyłam, zwykle okazuje sie z paszportu , ewentaulnie prawo jazdy jeśli też taka jest opcja. Wszystkie dane osobiste z sieci pousuwałam tez bo miałam rózne przygody i to mnie nauczylo ze w sieci nalezy byc anonimowym, wiec po imieniu i nazwisku nikt mnie nie odnajdzie w sieci.
Awatar użytkownika
manuella
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2023, 10:43
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: manuella


Lepiej zapytajcie tych mądrych moderatorów co zrobią z waszymi danymi. Czy jest to sprawdzenie zgodności imienia i nazwiska z numerem konta czy również informacja np. dla US.
Awatar użytkownika
zoom
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 12 maja 2016, 13:33
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


CiekawskiPanicz pisze:Wytłumaczy ktoś mądrzejszy? Czyli co narazie będzie można po staremu wypłacić zarobione środki a później już z weryfikacją? Czy odrazu weryfikacja


Ja rozumiem to tak , ż wraz z otwarciem panelu wypłat tj. od 15.03 będzie weryfikacja .
Awatar użytkownika
blondisu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 225
Rejestracja: 19 paź 2022, 11:03
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


zoom pisze:Lepiej zapytajcie tych mądrych moderatorów co zrobią z waszymi danymi. Czy jest to sprawdzenie zgodności imienia i nazwiska z numerem konta czy również informacja np. dla US.


Czemu siejesz ferment? CIA ponoć będzie poinformowane :lol:
Awatar użytkownika
Sexi_gang
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 02 gru 2021, 00:17
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sexi_gangsta
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Sexi_Gangsta


bezloginu pisze:
CiekawskiPanicz pisze:Wytłumaczy ktoś mądrzejszy? Czyli co narazie będzie można po staremu wypłacić zarobione środki a później już z weryfikacją? Czy odrazu weryfikacja


Ja też tak to zrozumiałam, ale....
Bo to byłoby niesprawiedliwe. A to info o procesie weryfikacji powinno zostać dodane do panelu w momencie jego zamknięcia. I kto godzi się na taką metodę weryfikacji dalej zbiera żetony
Ale to jest SU równie dobrze mogli napisać że zarobione do tej pory przepadają, ale już za miesiąc startują z nowym operatorem!

No właśnie bo to trochę nie fair że pracowalyscie 2 msc nie wiedząc hak ma wyglądać ta weryfikacja a teraz dopiero po mailach napisali mi też wysłali ten długi mail miałem dodać ale ktoś już to zrobił
Awatar użytkownika
CiekawskiPanicz
SU-holik
SU-holik
Posty: 156
Rejestracja: 31 maja 2020, 21:11
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NinaRici
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KochamNineRici


CiekawskiPanicz, dokładnie. Mnie to nie rusza, ale jest część dziewczyn, która nie chce się weryfikować lub z pewnych przyczyn nie korzysta z polskich banków do wypłat, a z innych operatorów.

Zarobiony hajs powinni im wypłacić ma starych zasadach, a dopiero po ogłoszeniu takiej zmiany (najlepiej w regulaminie) lecieć z nowymi zasadami, ale to jest showup...
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Userka pisze:CiekawskiPanicz, dokładnie. Mnie to nie rusza, ale jest część dziewczyn, która nie chce się weryfikować lub z pewnych przyczyn nie korzysta z polskich banków do wypłat, a z innych operatorów.

Zarobiony hajs powinni im wypłacić ma starych zasadach, a dopiero po ogłoszeniu takiej zmiany (najlepiej w regulaminie) lecieć z nowymi zasadami, ale to jest showup...


Mnie sama weryfikacja też nie rusza, ale ten 3 krok że Admin wejdzie na priv itd... no to mnie mierzi.
Wypłacać można było tylko na konta w PL i jest to w ich regulaminie.
Poza tym Te co siedziały i zarabiały podczas wstrzymanych wypłat były na "zasadach obecnego regulaminu" w którym nic nie ma o tej weryfikacji.
Nowego regulaminu póki co nie ma.
Ale to tylko oni wiedzą co będzie. My jak zwykle postawione przed faktem dokonanym.
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 618
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A jeżeli mam bank zagraniczny , którego oddział mieści się w Polsce i mam polski numer konta to nie będzie problemu ?
Awatar użytkownika
blondisu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 225
Rejestracja: 19 paź 2022, 11:03
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bezloginu pisze:
blondisu pisze:Wypłaca ktoś zetony na zagraniczne konto ? Czy tylko można na polskie ?

Można tylko na konto PL i jest to w ich regulaminie.


No właśnie kiedyś było napisane, a teraz nie mogę tego znaleźć w regulaminie?
Chyba że już z tego wszystkiego nie widzę dobrze...
Awatar użytkownika
gib88
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 17 sty 2023, 20:35
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


bezloginu, też tak myślałam, ale jak się okazuje działają jeszcze inni pośrednicy płatności umiejscowieni poza UE (nazw nie będę tu podawać) i część dziewczyn dotychczas z powodzeniem z nich korzystała. Podejrzewam, że z nowym systemem weryfikacji ten sposób realizacji wypłat już nie będzie możliwy
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Userka pisze:bezloginu, też tak myślałam, ale jak się okazuje działają jeszcze inni pośrednicy płatności umiejscowieni poza UE (nazw nie będę tu podawać) i część dziewczyn dotychczas z powodzeniem z nich korzystała. Podejrzewam, że z nowym systemem weryfikacji ten sposób realizacji wypłat już nie będzie możliwy


Też mi się tak wydaje ze to ukruci dużo osób
Awatar użytkownika
zosiasamosia
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 09 mar 2023, 17:13
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ukróci albo i nie… ruskie już coś tam kombinują…
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Userka pisze:bezloginu, też tak myślałam, ale jak się okazuje działają jeszcze inni pośrednicy płatności umiejscowieni poza UE (nazw nie będę tu podawać) i część dziewczyn dotychczas z powodzeniem z nich korzystała. Podejrzewam, że z nowym systemem weryfikacji ten sposób realizacji wypłat już nie będzie możliwy


Masz na myśli revolut ?
Awatar użytkownika
blondisu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 225
Rejestracja: 19 paź 2022, 11:03
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Pomoc2023
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 10 mar 2023, 15:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości