Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
18 mar 2023, 08:05
Nie ma co się oszukiwać, to kobiety generują 99% przychodów na koncie. Bez partnera zarobisz, partner bez Ciebie raczej nie. Mało prawdopodobne ze się z partnerem razem rozliczacie. Wypłaty będą musiały być na Was, potem możesz ze swojego konta bankowego sie dzielić. Ze względu na procedury AML nie bedzie możliwości żeby któraś z Was nadawała a pieniądze szły na inne kontom które nie jest na Ciebie zarejestrowane.

Pewnie za chwile pojawi sie odp od operatora platnosci ze jak nadajecie razem to załóżcie wspólne konto.

Ps. Gibraltar został dodany ostanio do listy przez EC jako kraj w który ma podwyższone ryzyko przez pewnie pieniędzy i wspieranie terroryzmu.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


nastolatka_18 pisze:
Samaslodycz pisze:Ja tak miałam, na koncie gdzie nadaje solo zrobiłam weryfikacje na siebie a na koncie gdzie nadajemy wspólnie z partnerem chcieliśmy zrobić weryfikacje na niego i się nie da xd moderator powiedział ze konto jest kobiety i nawet jak nadajemy wspólnie to musimy zrobić weryfikacje na kobietę


Czyli można mieć drugie konto z weryfikacją na kobietę jeśli jest do nadawania wspólnego z partnerem? Wszędzie mnie słuchy dochodzą że tylko jedno konto wykonawcy.


Mam info nawet jak nadajecie wspólnie na koncie w kategorii kobieta kasa nalezy do pani i wypłacić może tylko na swoje konto i łaskawie może lub nie podzielić się z 2 osoba nie będzie kont dla par bo o to pytałem w ogóle suport chamski odp o zachowaniu loda nie wspomnę nie dokończyłem pytania do niego a ten pozdrawiam i wychodzi więc jeśli chcesz żeby kasa szla na konto bankowe faceta musicie mieć nowe konto w kategorii mężczyzna
Awatar użytkownika
CiekawskiPanicz
SU-holik
SU-holik
Posty: 156
Rejestracja: 31 maja 2020, 21:11
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NinaRici
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KochamNineRici


CiekawskiPanicz, Przecież wystarczy ze facet zweryfikuje się na męskim tak aby mógł wypłacać kasę. Robicie później transmisje na damskim jako para, dzielicie zarobione żetony jak chcecie i każdy wypłaca swoją cześć. SU przecież nie zabronilo żebyś wypłacił żetony które otrzymasz od kogoś innego?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


blondisu pisze:
komin pisze:Nie ma co od razu narzekać… dajcie im szanse…
A skoro tak kopiują lekko LJ to moze wprowadza tez ze nie ma nadawania bez twarzy :biggrin: bo jak ktoś dziś słusznie zauważył na czacie korpusiarstwo się rozpleniło na maxa… przed chwila 15 pierwszych transmisji to same korpusy…
Ta, wiem… pretensje do siebie bo przecież sami placimy za to gowno…


Ja nie pokazuje twarzy a zarabiam spoko pieniądze .

Wiem, większość Polek na SU tak ma. Sam z własnej nieprzymuszonej woli wydaje czasem żetony u korpusów. Co nie zmienia faktu ze mi się to niezbyt podoba. Są portale kamerkowe gdzie nie ma wgle możliwości nadawania „bez twarzy” i choc wiem ze SU tego nie wprowadzi to jestem ciekaw co by było gdyby jednak…


Jumpsuits pisze:W tym problem ze nie musisz ;) nikt nie musi kazdy robi to co chce i jak chce jedni moze sie to podobac innym nie , a po drugie przyganiał kocioł garnkowi :biggrin:

Korpusy to się nikomu nie podobają, po prostu taka mamy rzeczywistość i się na nią niechętnie zgadzamy. Fakt, nic nie musimy.
A co do mnie… trafne, ale ja nie zarabiam na SU… owszem dostaje żetony ale nigdy ich nie wypłacam… w zasadzie to te otrzymane na moich trans raczej „rozdaje”.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


nastolatka_18 pisze:
Samaslodycz pisze:Ja tak miałam, na koncie gdzie nadaje solo zrobiłam weryfikacje na siebie a na koncie gdzie nadajemy wspólnie z partnerem chcieliśmy zrobić weryfikacje na niego i się nie da xd moderator powiedział ze konto jest kobiety i nawet jak nadajemy wspólnie to musimy zrobić weryfikacje na kobietę


Czyli można mieć drugie konto z weryfikacją na kobietę jeśli jest do nadawania wspólnego z partnerem? Wszędzie mnie słuchy dochodzą że tylko jedno konto wykonawcy.


Nie wiem, nie zrobiliśmy weryfikacji na wspólnym koncie tylko przelałam żetony na konto na którym nadaje solo i już miałam zweryfikowane
Awatar użytkownika
Samaslodycz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 15 mar 2023, 10:11
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:CiekawskiPanicz, Przecież wystarczy ze facet zweryfikuje się na męskim tak aby mógł wypłacać kasę. Robicie później transmisje na damskim jako para, dzielicie zarobione żetony jak chcecie i każdy wypłaca swoją cześć. SU przecież nie zabronilo żebyś wypłacił żetony które otrzymasz od kogoś innego?


Nie można przelewać żetonów z konta kobiety na konto mężczyzny xd znaczy przelać można ale nie można wypłacić :D
Awatar użytkownika
Samaslodycz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 15 mar 2023, 10:11
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:CiekawskiPanicz, Przecież wystarczy ze facet zweryfikuje się na męskim tak aby mógł wypłacać kasę. Robicie później transmisje na damskim jako para, dzielicie zarobione żetony jak chcecie i każdy wypłaca swoją cześć. SU przecież nie zabronilo żebyś wypłacił żetony które otrzymasz od kogoś innego?

Komin otóż nie oto chodzi to co opisałem taka dostałem informację od SU paranoja
Awatar użytkownika
CiekawskiPanicz
SU-holik
SU-holik
Posty: 156
Rejestracja: 31 maja 2020, 21:11
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NinaRici
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KochamNineRici


komin pisze:Korpusy to się nikomu nie podobają

Sam nie pokazujesz buźki wiec trochę zalatuje mi tu hipokryzją.
Niejedna laska marzy żeby masturbować się na Twój widok ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3121
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Nie macie się już do czego przyczepić ?
Niech każda dziewczyna robi transmisje jak chce . Nikt nie zmusza was do oglądania . Nie podoba się transmisja bez twarzy to idź na taka gdzie jest i tyle .
Awatar użytkownika
blondisu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 225
Rejestracja: 19 paź 2022, 11:03
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


E tam, juz przesadzacie, niech kazdy prowadzi swoj e-kupczący-dupą bazarek jak chce. Przecież pokazywanie twarzy w przypadku wielu e-modelek jest wrecz przeciwskazane (z wiadomych powodów). Taka np. Kinia aka Maddie - nawet spacjalnie nie trze buły jakoś nadmiernie, twarzy nie pokazuje, a na brak bilonu i widzów na pewno nie narzeka. Paradoks moim zdaniem polega wrecz na tym, ze jak odsłoni się wszystko, to pomimo czasowego skoku ogladalnosci i zainteresowania januszy, mamy pozniej obsuwe zainteresowania modelka w funkcji czasu - ten sam casus co nowa e-kureewka w szołuposkim kurniku -> najpierw nie nadaza z pokazywaniem psiochy i odbieraniem priwow, a po roku czasu juz musi szczać skłirty na ogólnym zeby bilans sie zgadzał (a przyzwyczajenie do wysokich zarobkow z poczatku zostało :) ) Dla onanizatora janusza musi być dziura i cycki zeby sie zlał, dla kurewki musza byc piniendze aby mogla sie upiekszać, aby przyciagac jeszcze wieccej onanizatorow - i w takiej samo napedzajacej sie pętli (dzieki przemyslnemu zaimplementowaniu przez matkę naturę popędu u organizmow zywych) toczą sie losy życia na tej planecie. Pozdrawiam_(już_chyba)_bezpański_starzec.
Awatar użytkownika
TanieSzonySU
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 20 lut 2021, 16:00
Podziękował: 44 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Aniela
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Samaslodycz pisze:
komin pisze:CiekawskiPanicz, Przecież wystarczy ze facet zweryfikuje się na męskim tak aby mógł wypłacać kasę. Robicie później transmisje na damskim jako para, dzielicie zarobione żetony jak chcecie i każdy wypłaca swoją cześć. SU przecież nie zabronilo żebyś wypłacił żetony które otrzymasz od kogoś innego?

Nie można przelewać żetonów z konta kobiety na konto mężczyzny xd znaczy przelać można ale nie można wypłacić :D

No poje*** to jest, nadawać możecie razem, przelać kasę możesz, ale twój facet nie może wypłacić, a jak ci się uda to daj znać, bo podobno to nie przejdzie
Awatar użytkownika
CiekawskiPanicz
SU-holik
SU-holik
Posty: 156
Rejestracja: 31 maja 2020, 21:11
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NinaRici
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KochamNineRici


CiekawskiPanicz pisze:
Samaslodycz pisze:
komin pisze:CiekawskiPanicz, Przecież wystarczy ze facet zweryfikuje się na męskim tak aby mógł wypłacać kasę. Robicie później transmisje na damskim jako para, dzielicie zarobione żetony jak chcecie i każdy wypłaca swoją cześć. SU przecież nie zabronilo żebyś wypłacił żetony które otrzymasz od kogoś innego?

Nie można przelewać żetonów z konta kobiety na konto mężczyzny xd znaczy przelać można ale nie można wypłacić :D

No poje*** to jest, nadawać możecie razem, przelać kasę możesz, ale twój facet nie może wypłacić, a jak ci się uda to daj znać, bo podobno to nie przejdzie

No nie przeszło, moderator nie zrobił weryfikacji, powód: żetony pochodzą z konta kobiety xd
Awatar użytkownika
Samaslodycz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 15 mar 2023, 10:11
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Samaslodycz pisze:
CiekawskiPanicz pisze:
Samaslodycz pisze:
komin pisze:CiekawskiPanicz, Przecież wystarczy ze facet zweryfikuje się na męskim tak aby mógł wypłacać kasę. Robicie później transmisje na damskim jako para, dzielicie zarobione żetony jak chcecie i każdy wypłaca swoją cześć. SU przecież nie zabronilo żebyś wypłacił żetony które otrzymasz od kogoś innego?

Nie można przelewać żetonów z konta kobiety na konto mężczyzny xd znaczy przelać można ale nie można wypłacić :D

No poje*** to jest, nadawać możecie razem, przelać kasę możesz, ale twój facet nie może wypłacić, a jak ci się uda to daj znać, bo podobno to nie przejdzie

No nie przeszło, moderator nie zrobił weryfikacji, powód: żetony pochodzą z konta kobiety xd


To co, jak facet zrobi PRIV i dostanie podczas niego napiwek, to też nie będzie mógł tego wypłacić? Bo to jakoś tak wychodzi z tego co jest napisane.
Awatar użytkownika
Zardzewiały_hydrant
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 11 mar 2023, 22:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Samaslodycz pisze:
CiekawskiPanicz pisze:
Samaslodycz pisze:
komin pisze:CiekawskiPanicz, Przecież wystarczy ze facet zweryfikuje się na męskim tak aby mógł wypłacać kasę. Robicie później transmisje na damskim jako para, dzielicie zarobione żetony jak chcecie i każdy wypłaca swoją cześć. SU przecież nie zabronilo żebyś wypłacił żetony które otrzymasz od kogoś innego?

Nie można przelewać żetonów z konta kobiety na konto mężczyzny xd znaczy przelać można ale nie można wypłacić :D

No poje*** to jest, nadawać możecie razem, przelać kasę możesz, ale twój facet nie może wypłacić, a jak ci się uda to daj znać, bo podobno to nie przejdzie

No nie przeszło, moderator nie zrobił weryfikacji, powód: żetony pochodzą z konta kobiety xd

Mówiłem jakas porażka a odp mi support że nie będzie typowych kont dla par jak na innych portalach a ciekawi mnie jak przelałas Zet bo mi odp że np może kobieta swoje et wydać na grupowe privy itp i co dasz powiedzmy jakiemuś randomowi bo ci się przykładowo spodoba wejdziesz na priv czy coś i co koleś niee bd mógł ich wypłacić bo dostał od kobiety?
Awatar użytkownika
CiekawskiPanicz
SU-holik
SU-holik
Posty: 156
Rejestracja: 31 maja 2020, 21:11
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NinaRici
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KochamNineRici


komin pisze:Wiem, większość Polek na SU tak ma. Sam z własnej nieprzymuszonej woli wydaje czasem żetony u korpusów. Co nie zmienia faktu ze mi się to niezbyt podoba. Są portale kamerkowe gdzie nie ma wgle możliwości nadawania „bez twarzy” i choc wiem ze SU tego nie wprowadzi to jestem ciekaw co by było gdyby jednak…


Byłby odpływ kolejnych transmisji, a tego akurat SU teraz nie potrzebuje. Ja nadaję z twarzą i trudno mi teraz wyobrazić sobie, żeby było inaczej (z twarzą mam poczucie, że transmisje są "pełniejsze), ale dajcie ludziom transmitować jak chcą, każdy znajdzie swoją publikę. Znam kilka dziewczyn nadających bez twarzy i na ruch, i zarobki nie mogą narzekać;)
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Zardzewiały_hydrant pisze:
Samaslodycz pisze:
CiekawskiPanicz pisze:
Samaslodycz pisze:
komin pisze:CiekawskiPanicz, Przecież wystarczy ze facet zweryfikuje się na męskim tak aby mógł wypłacać kasę. Robicie później transmisje na damskim jako para, dzielicie zarobione żetony jak chcecie i każdy wypłaca swoją cześć. SU przecież nie zabronilo żebyś wypłacił żetony które otrzymasz od kogoś innego?

Nie można przelewać żetonów z konta kobiety na konto mężczyzny xd znaczy przelać można ale nie można wypłacić :D

No poje*** to jest, nadawać możecie razem, przelać kasę możesz, ale twój facet nie może wypłacić, a jak ci się uda to daj znać, bo podobno to nie przejdzie

No nie przeszło, moderator nie zrobił weryfikacji, powód: żetony pochodzą z konta kobiety xd


To co, jak facet zrobi PRIV i dostanie podczas niego napiwek, to też nie będzie mógł tego wypłacić? Bo to jakoś tak wychodzi z tego co jest napisane.


My przelaliśmy żetony ze wspólnego konta(kobieta) na męskie konto tylko po to żeby zrobić weryfikacje i myśle ze tu jest problem. Bo jak kobieta kupi sobie żetony żeby iść na priv do jakiegoś faceta to przecież to nie jest problem i tak można robić :) tak samo jak facet sobie sam uzbiera żetony do wypłaty przez priv czy grupy to tez może przejść weryfikacje i wypłacić zarobione żetony.
Awatar użytkownika
Samaslodycz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 15 mar 2023, 10:11
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Userka pisze:
komin pisze:Wiem, większość Polek na SU tak ma. Sam z własnej nieprzymuszonej woli wydaje czasem żetony u korpusów. Co nie zmienia faktu ze mi się to niezbyt podoba. Są portale kamerkowe gdzie nie ma wgle możliwości nadawania „bez twarzy” i choc wiem ze SU tego nie wprowadzi to jestem ciekaw co by było gdyby jednak…


Byłby odpływ kolejnych transmisji, a tego akurat SU teraz nie potrzebuje. Ja nadaję z twarzą i trudno mi teraz wyobrazić sobie, żeby było inaczej (z twarzą mam poczucie, że transmisje są "pełniejsze), ale dajcie ludziom transmitować jak chcą, każdy znajdzie swoją publikę. Znam kilka dziewczyn nadających bez twarzy i na ruch, i zarobki nie mogą narzekać;)

Ja to wszystko rozumiem…i sytuacje SU, i to ze wiele lasek głównie z powodu wstydu jaki przyniosłoby im ew rozpoznanie przez znajomych, rodzine itp nie chce pokazywać twarzy. Mogę z tym żyć, choć mi się to nie podoba. Tez uważam ze „bez ryja” to zostaje nam oglądanie anatomii… Nie bez powodu porównałem to do pójścia do roksanki przyjmującej z workiem na głowie….
Nikomu niczego nie zabraniam…robota co chceta…. Trochę tylko śmieszy gdy laski równocześnie krzyczą ze to przecież praca jak każda inna… Z tego co wiem to znane mi kelnerki, sprzedawczynie, księgowe i inne zazwyczaj nie zasłaniają ryja w pracy…
Ktoś tu chyba kogoś oszukuje, prawdopodobnie sam siebie, naginając rzeczywistość. Nadal jednak jest tak ze praca na SU to dla większości nie jest robota która chwalicie się rodzinie na niedzielnym obiedzie…Wyjątki tylko potwierdzają regułę…
Nie mam ochoty się wykłócać tym temacie bo to nic nowego, ale agresja niektórych lasek gdy tylko ruszę ten temat tylko potwierdza ze raczej wyciągam słuszne wnioski.

@Hard… już napisałem, ja nie zarabiam na SU, nie robię transmisji w celu zarobienia pieniędzy… jak już dostanę to z zasady rozdaje laskom na ogólnym „za nic”.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Zardzewiały_hydrant pisze:
Samaslodycz pisze:
CiekawskiPanicz pisze:
Samaslodycz pisze:
komin pisze:CiekawskiPanicz, Przecież wystarczy ze facet zweryfikuje się na męskim tak aby mógł wypłacać kasę. Robicie później transmisje na damskim jako para, dzielicie zarobione żetony jak chcecie i każdy wypłaca swoją cześć. SU przecież nie zabronilo żebyś wypłacił żetony które otrzymasz od kogoś innego?

Nie można przelewać żetonów z konta kobiety na konto mężczyzny xd znaczy przelać można ale nie można wypłacić :D

No poje*** to jest, nadawać możecie razem, przelać kasę możesz, ale twój facet nie może wypłacić, a jak ci się uda to daj znać, bo podobno to nie przejdzie

No nie przeszło, moderator nie zrobił weryfikacji, powód: żetony pochodzą z konta kobiety xd


To co, jak facet zrobi PRIV i dostanie podczas niego napiwek, to też nie będzie mógł tego wypłacić? Bo to jakoś tak wychodzi z tego co jest napisane.

Właśnie wydaje mi się to idiotyczne…sprawdziłbym sto razy u źródła… wiem ze SU miewa zjebana logikę, ale to jest motzno bez sensu…
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


A kiedy będzie można zlecać na pay coś tam ? Ktoś coś wie ?
Awatar użytkownika
blondisu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 225
Rejestracja: 19 paź 2022, 11:03
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


blondisu pisze:A kiedy będzie można zlecać na pay coś tam ? Ktoś coś wie ?

Wypłaty na PayReedem powinny być dostępne pod koniec marca.
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2095
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości