Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
swojakrew pisze:A komu moderator napisał, że pieniądze będą w środę?


nikomu chyba



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
manuela
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 08 wrz 2016, 12:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


manuela pisze:Jesteście u KoKo21 niby mówi ze zna moderatora to niech poda konkretna dane a nie,ściemnia i tyle


Moderator nie zajmuje się raczej sprawami finansowymi portalu i najpewniej ma nakazane jakiej odpowiedzi ma udzielać.
Jeśli komuś zależy na jakiejś oficjalnej odpowiedzi powinien wysłać poczta za zwrotnym potwierdzeniem odbioru oficjalne
zapytanie do firmy Satinar system s.r.o. .
Mano_Negra


tak tylko nie wiadomo czy ta firma tam istnieje i gdzie slac wrednapaula ma dane bo ona im faktury wystawia jest na dzialalnosci wiec tylko ona wie a jej wogole juz nie ma pewnie zawiesila dzialalnosc albo nie wiadomo co wrednej pauli wogole nie ma czy ktos widzial i pytal jej mysle ze ona moglaby cos wiecej wiedziec wkoncu jest na dzialalnosci


wlasnie jak nic nie bedziemy robic to beda miec nas w dupie i robic w ciula dalej trzeba pokazac ze sobie nie damy a tak musimy wzywac moda niech wie ze sie denerwujemy i nie jest nam to obojetne !!! do dziala
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Moderatorzy nic wam nie pomogą w tej sprawie. Oni nie mają żadnej mocy sprawczej.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:Moderatorzy nic wam nie pomogą w tej sprawie. Oni nie mają żadnej mocy sprawczej.

Pomogą czy nie pomogą ... tego nikt nie wie, a fakt, że się wszystkie denerwujemy i martwimy i oficjalnie zaczynamy o tym mówić raczej nie zaszkodzi
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 08:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


to niech chociaz przekaza ze zdenerwoanie jest duze i bunt tez

a nie ze dziewczynki siedza cicho i robia transmije to mozna im nie wyplacac nawet do wigili bo tak to dziala jak ktos sie nie buntuje to robia go w ciula ja chce tylko walczyc o swoje i nie chce byc robiona w ciula niech nie mysla ze bede siedziec cicho i skrobne jakiego maila cichego od czasu do czasu ! musi byc bunt dziewczyny bo inaczej beda nas tak wlasnie traktowac i w ciula dalej robic

Edit:

koko21 nadaje a podobno zna moda wiec jest szansa ze oplaca jej sie nadawac to jest szansa ze kasa bedzie przeciez jakby miala jakies przecieki ze kasa nie zostanie wyplacaona nie nadawalalaby jako znajoma moda wie wiecej ale moze mod jest zobowiazany tajemnica spowiedzi jak ksiadz i nikomu ani slowka nie ma mowic
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Moderatorzy najprawdopodobniej niewiele wiedzą w tej sprawie, przekazują tylko informacje, które ktoś im kazał przekazać a jeśli wiedzą o tym, że pieniądze nie zostaną wypłacone to przecież i tak wam o tym nie powiedzą.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


mnie tylko ciekawi co jutro będą pisać z BOK
Awatar użytkownika
kasiaszolap
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 01 wrz 2016, 06:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nima


kasiaszolap pisze:mnie tylko ciekawi co jutro będą pisać z BOK

oby nie to samo ze nie wiedza i kaza czekac jeszcze kilka dni


trzeba troche popanikowac a nie teraz cisza musza wiedziec ze nie damy sie robic do wigili no kuźwa!!!
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wyślę im rano druga wiadomość zobaczymy może dadzą jakieś konkrety niby na stronie ma się pojawić informacja ale kiedy i jakasię pojawi to uj wie
Awatar użytkownika
kasiaszolap
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 01 wrz 2016, 06:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nima


Chyba jakiś ferment z tym że wredna paula wystawia im faktury, bo kiedy ja chciałam dane na ktore mam im wysyłać to powiedzieli zeby tego nie robić i nie wysyłać, dowodem przychodu dla urzedu skarbowego jest wpłata na konto przynajmniej ja tak ksieguje i do tej poty nie bylo problemu z us oprocz tego ze elektroniki nie chca pozwalac brac w koszty bo dzialanosc artystyczna bla bla bla


A i to że bedziecie im tam grzać w wiadomościach i bunty wzniecać nic nie zmieni, jesli jest problem to dajmy im pracowac bo tylko utrudniac mozemy, a jesli polecieli w chuja to do poki nie zamkna stronki sie tego nie dowiemy, osobiście wieżę że bedzie dalej wszystko działać a takie fermenty jak tu nie raz lecą to można skisnąć od samego patrzenia, az szkoda patrzec ile zawistnych ludzi tu jest i do tego wrednych , byle komus dowalic albo zepsuc dzien
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 451
Rejestracja: 27 paź 2015, 20:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Z tymi fakturami wrednej pauli to pewnie sciema. Mozna sie rozliczac na podstawie wplywu na konto. Watpie zeby oni bawili sie w opcje z fakturami, nie tylko ona ma dzialalnosc.

A co do Koko21, to weszla wczoraj do Leviany i napisala cos w stylu 'kurwa przestancie lamentowac i pierdolic, znam moda od5 lat i mi powiedzial, ze do srody bedzie kasa na koncie' No i to tyle;)

Nie wiem czy u kogos sie pojawil mod i co on mial do powiedzenia. Ale jestem ciekawa co dzisiaj bedzie odpisywalo BOK ;)
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 19:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Witam

Nie miałam zamiaru udzielać się, w tym wątku, a raczej w tej 'gówno burzy', którą tutaj zrobiliście. Ze względu jednak, że mój nick przewinął się kilka razy w ostatnich stronach tego wątku poczułam się wywołana do tablicy.

Tak, owszem mam działalność gospodarczą i wysyłam faktury na adres satinaru od dobrego 1,5 roku. Za każdym razem dostaje potwierdzenie odbioru i nie mam żadnego problemu z rozliczaniem się w US.

Co do tego jakobym miała mieć jakieś inne informacje na temat 'awarii' powiem tylko tyle, że nie ważne czy zarabiacie tysiąc, dwa czy dziesięć i tak mają Was głęboko w dupie!
Wysłałam do nich jedną wiadomość tydzień po tym jak na moje konto nie dotarł żaden przelew i dostałam taką samą 'śpiewkę' jak większość z Was.


Drogie Panie nie ogarniam waszego zachowania. Wysyłacie na BOK po tysiące wiadomości, które i tak nic nowego nie wnoszą do sytuacji, wzajemnie się nakręcacie, wyzywacie od debilek, idiotek, szmat i innych takich.... Pytam się po co? Bo chyba tylko po to, żeby udowodnić jakie to na ShowUp.tv siedzą 'puste żetoniary' z IQ wielkości orzeszka. Czytać się tego nie da!
Panowie - użytkownicy tego forum nie lepsi wyspecjalizowani w hejcie cieszą się z zaistniałej sytuacji i zacierają rączki, bo transmitujące nie dostają swoich pieniędzy. Każda kolejna teoria spiskowa lepsza od poprzedniej.

Zrobiliście z tego tematu 'burdel na kółkach'.
Z 125 stron tego wątku może 5 to jakieś istotne informacje. Reszta to wypociny, których się nie da czytać.
Wstyd mi za niektóre koleżanki 'po fachu'.....

Dziękuje - dobranoc!
Awatar użytkownika
wrednaPaula
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 sie 2016, 12:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wrednaPaula


Święte słowa Paula, nic dodać - nic ująć, poniedziałek przyszedł, zero wypłat więc powinniśmy co najwyżej zamknąć ten wątek i zrobić nowy "Gdzie się podziać po upadku ShowUp.tv", bo coś czuje że w najbliższych dniach tu będzie wielka gównoburza i dalej zero konkretów
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Święte słowa Paula, nic dodać - nic ująć, poniedziałek przyszedl, zero wypłat więc powinniśmy co najwyżej zamknąć ten wątek i zrobić nowy "Gdzie się podziać po upadku ShowUp.tv", bo coś czuje że w najbliższych dniach tu będzie wielka gównoburza i dalej zero konkretów


1. "Powinniśmy co najwyżej zamknąć wątek" - Co ty się w moderatora tu bawisz? Jak już to naucz się chociaż poprawniej dobierać słowa.
2. "poniedziałek przyszedl, zero wypłat więc powinniśmy..." - Koleś, nie utożsamiaj się z nami, bo Ty do wypłaty miałeś chyba piątaka z programu partnerskiego, o ile.
3. "zrobić nowy "Gdzie się podziać po upadku ShowUp.tv" - Kamerek dla gejów jest cała masa, ogólnie męskich, wiec nie będziesz miał problemu, nie ma co robić tu aż tematu na forum dla ciebie, bez przesady... Poradzisz sobie :fap:
4. "bo coś czuje że w najbliższych dniach tu będzie wielka gównoburza i dalej zero konkretów" - Nikt ci nie każe brać udziału w "gównoburzy" ani też jej czytać wiec może po prostu zamilcz i zamknij forum, albo temat, który cie nie dotyczy. Chyba, że nadajesz z partnerką to prosimy oświeć nas nickiem.

Uspokój się już Janek...
Awatar użytkownika
kicia12345
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 04 wrz 2016, 11:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ImagineCherry
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Z tego co mi wiadomo problem z wyplatami jest dlatego, poniewaz showup ma na glowie kontrole z Urzedu Skarbowego. Oprocz sprawdzania ich rozliczen musieli podac numery kont na ktore przesylali pieniadze, wiec mozliwe ze jednoczesnie chca skontrolowac rozliczanie sie przez osoby wyplacajace pieniadze. Podobno US mocno szuka pieniedzy jesli chodzi o niewykazany przychod z tego typu portali, czy glownie bukmacherow i sciga osoby, ktore maja stale srodki z jednego, niepewnego zrodla. W przypadku bukmacherow jest to gorsza sytuacja, bo po aferze hazardowej granie przez internet jest nielegalne, tu problem jest tylko, gdy ktos nie wykazuje przychodu w US.
Awatar użytkownika
KrzysiekWawa
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 12 wrz 2016, 08:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cutex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Eh... Poniedziałek dopiero się zaczął. W większości banków jeszcze nie było sesji wychodzących i przychodzących. Jeżeli do godziny 18:00 dziś nikt nie otrzyma pieniędzy, to wtedy można mówić: "poniedziałek jest a wypłaty nie przyszły"...

Masa siania fermentu z tego co widzę, niepotrzebnego zresztą...
Awatar użytkownika
Vixen
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 28 cze 2016, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: inny


szkoda tylko nie których dziewczyn co nie dostaną mamony
Awatar użytkownika
Zibi1987_CK
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: loloalolal
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziwne ze i tak tyle dupek jeszcze nadaje :shock:Te nowe twarze, te z dolnej półki nawet rozumiem bo dla nich to jest dobry moment by wykorzystac sytuacje ale ze pojawoiaja sie takie etatowki jak Koko,DorisKin,Aurelka96,slodkarizkosz,x_jessi_x czy MonikaSkype.Ta ostatnią to nawet widzialem jak w tygodniu się zarzekala ze jak do niedz nie dostanie kasy to nie wchodzi.Teraz pytanie do innych dupek.Jestescie pewne ze wszystkie nie maja kasy :D Na moje to tak wyglada ze showup mogl z częścią dziewczyn sie dogadac i im hajsy wyplacic.Nie chce mi się wierzyć że te "znane" dalej jadą nie majac wyplat prawie od miesiaca.
Awatar użytkownika
Bialy
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 16 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wrednapaula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie wiedziałam o istnieniu tego forum.Po przeczytaniu ostatnich postów jestem pod wrażeniem zdolności aktorskich osób,które wywołują tutaj niepotrzebną panikę.Zrobiliście z tego tematu jeden totalny cyrk.

WIĘCEJ ZAUFANIA LUDZIE DO PORTALU,KTÓRY DZIAŁA JUŻ OD DOBRYCH KILKU LAT !!!!!! ☺☺☺☺☺



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Monika666
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2016, 09:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Monika666


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości