Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 08:30
Jasne, połóż na wszystkim łapę, ale żeś jest taki niewyżyty, to bym się nie spodziewała...



www.ShowUpTV.blog
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 09:53
Naprawdę? O to dziękuję Henry
Awatar użytkownika
Showup25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 10:03
Ted Bundy pisze:w związku z zaistniałą sytuacją, i przeciekami które ujawnia @ruger44 - kurs skupu na dzisiaj to 65%

Jak jutro nie ruszą wypłaty to i po kursie 0,5 nikt już chyba od was nie kupi.Powoli zaczynam żałować,że kupiłem pewną sumkę po 0,9,bo mogę zostać z tymi żetonami jak Himilsbach z angielskim :wild:
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 10:05
Tak czy siak wyplaca tylko ze np później i tyle ..robicie taka gownoburze tylko jak zawsze . A ty Roger skąd wiesz ze przedłuża o tydzień xd każdy pieprz co mu ślina na język przyniesie
Awatar użytkownika
Showup25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 13:30
żadnych komunikatów od SU nie śledziłem ale z tego co pamiętam podali Wam datę 7.04 czyli niedziela ;) jak wiadomo tradycyjnym przelewem tego dnia nic nie ruszy więc takie to trochę...dziwne na wstępie było.
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 13:33
Typer pisze:żadnych komunikatów od SU nie śledziłem ale z tego co pamiętam podali Wam datę 7.04 czyli niedziela ;) jak wiadomo tradycyjnym przelewem tego dnia nic nie ruszy więc takie to trochę...dziwne na wstępie było.

Nie sprawdzili kalendarza tak jak kiedyś jedna modelka co organizowała urodziny 31 czerwca :D
LEON LXIX


Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 13:53
Typer pisze:żadnych komunikatów od SU nie śledziłem ale z tego co pamiętam podali Wam datę 7.04 czyli niedziela ;) jak wiadomo tradycyjnym przelewem tego dnia nic nie ruszy więc takie to trochę...dziwne na wstępie było.



Zawsze podają niedziele ... i w emailu pisali ze zaczną wypłacać po 7.04 tak jak jest w regulaminie czyli pewnie jutro zaczną wypłacać i być może przelew będzie w oczekujących natomiast czas mają do 7 dni wiec może byc przelew we wtorek-środę itd . Parę razy już się takie akcje zdarzaly wiec nic dziwnego
Awatar użytkownika
Showup25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 14:58
Zapraszamy na blogsu.org... tam najnowsze newsy dotyczace zetona!!!
https://blogsu.org/zydocoin-zetony-showup-tv/

Obrazek
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 19:37
W sumie bedac dobrym wujkiem i mogac zaryzykowac kupie duza ilosc zydonow po 80pln za 1 k sztuk... niech bedzie moja strata i ryzyko. Zainteresowanych zapraszam na pw ...
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:59
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su


Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 19:41
Odkupię każdą ilość żetonów płatność przez yeti. Cena do negocjacji do 60zł za 1tys. Pw
Awatar użytkownika
Inkwizytor
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 07 kwie 2019, 18:27
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 20:03
Żenujący jesteście. Jutro już na pewno będą normalnie wypłaty, nie wiem jaką idiotką trzeba być żeby sprzedawać żetony za 60 zł za 1k. Żenua Panowie.
Kicia


Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 20:23
Teraz za 60, jutro jeżeli znowu odwleką termin to za 40, sama też może będziesz za tyle sprzedawać jak głód przyciśnie i rachunki będą gonić.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 20:30
Nie nie będę Ruder, bo mam oszczędności :laughingnew: :lol:
Kicia


Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 20:30
SokratesNauczycielPlatona pisze:Jak jutro nie ruszą wypłaty to i po kursie 0,5 nikt już chyba od was nie kupi.Powoli zaczynam żałować,że kupiłem pewną sumkę po 0,9,bo mogę zostać z tymi żetonami jak Himilsbach z angielskim :wild:


Jak się boisz strat odkupie od Ciebie ten tysiąc kredytów za 50zł. Zarobie na tym 3 razy tyle :p
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 20:59
Biustwo pisze:
SokratesNauczycielPlatona pisze:Jak jutro nie ruszą wypłaty to i po kursie 0,5 nikt już chyba od was nie kupi.Powoli zaczynam żałować,że kupiłem pewną sumkę po 0,9,bo mogę zostać z tymi żetonami jak Himilsbach z angielskim :wild:


Jak się boisz strat odkupie od Ciebie ten tysiąc kredytów za 50zł. Zarobie na tym 3 razy tyle :p


jesteś pewna że x3? :P
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 21:22
Biustwo, jak Ty na 1000żet kupionych za 50pln zarabiasz razy 3,to się nie dziwię że SU pada :lol:
To już lepiej chodźmy na"emocjonalnego,gadanego" priva 30min za 10000...Ja opowiem o tym jak to kochanka mnie nie rozumie a żona zdradza,Ty powiesz,że w całej swojej kamerkowej karierze nie miałaś jeszcze tak przystojnego i inteligentnego widza....i bum! więz emocjonalna nawiązana!
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 21:48
Nie wiem po co faceci sie tutaj udzielacie? Po to żeby jeszcze bardziej zdenerwować laski czy co? Sprawia wam to satysfakcje?Moze tez kiedys w swoich robotach bedziecie miec taka sytuacje, ze bedziecie pracowac i nie bd wiedziec czy dostaniecie wyplate .zobaczymy czy wtedy bedzie tak do smiechu
Kicia


Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 22:07
Kicia pokazywanie cycków lub narządów dolnych nazywasz pracą to jest nie na miejscu. Dlatego my ludzie pracujący zatrudnieni w normalnych firmach dostajemy pensje. Przeciwieństw do osób które na leniwca podchodzą do życia i prowadzą pasożytniczy tryb. Niech jebnie to SU raz na zawsze. I będziecie zapieprzac w normalnej pracy
Awatar użytkownika
Inkwizytor
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 07 kwie 2019, 18:27
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 22:14
Inkwizytor pisze:Kicia pokazywanie cycków lub narządów dolnych nazywasz pracą to jest nie na miejscu. Dlatego my ludzie pracujący zatrudnieni w normalnych firmach dostajemy pensje. Przeciwieństw do osób które na leniwca podchodzą do życia i prowadzą pasożytniczy tryb. Niech jebnie to SU raz na zawsze. I będziecie zapieprzac w normalnej pracy


Nie wiem jak głupim i zdesperowanym trzeba być, żeby wchodzić na forum dotyczące "pokazywania cycków lub narządów dolnych" i wyładowywać tu swoje frustracje. Musisz mieć bardzo zjebane życie - współczuje. Wszystko za co otrzymujemy pieniądze jest pracą, nie tobie już oceniać czyjąś rangę. Ja jeśli nie mam do kogoś/czegoś szacunku to nie wchodze na fora o tym temacie, musisz być masochistą  :lol:
PS: nie życz nikomu źle bo szybko to może wrócić do ciebie
Kicia


Re: Płynność wypłat z SU
07 kwie 2019, 22:37
Akurat frustracji nie wyładowuje żadnych tylko oceniam fakty. Jak można mieć szacunek do e-kurw które prowadzą pasożytniczy tryb życia a teraz będą lamentować. Wam się wydaje ze to jest praca i waszej podświadomości byście chciały żeby było to tak odbierane. Ale niestety dla normalnej części społeczeństwa to nazywać praca się nie da.
Brak godności do samych siebie brak, emocji, empatia tylko się liczy dla was żeton. I dlatego niech SU pierdolnie raz na zawsze.



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
Inkwizytor
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 07 kwie 2019, 18:27
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości