Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
camerka pisze:kazdemu piszą to samo sprawa może być wyaśniana nawet miesiąc a zdażyło się tak , że zbierałam większą kwoe i 20 wypłaciła. Pech chciał , że to ta nieszczęsna data.
naipsali mi :
"Witam
Proszę podać datę realizacji, dokładną kwotę oraz nick z jakiego zlecono przelew, którego Pani nie otrzymała. Prosimy o tylko jedną wiadomość. Wysyłanie wielu wiadomości w tej samej sprawie niczego nie przyspieszy, wręcz przeciwnie - utrudnia sprawny kontakt jeśli dostajemy kilkanaście wiadomości od jednej osoby w tej samej sprawie. Wyjaśnimy sprawę z bankiem i napiszemy gdy sytuacja zostanie rozwiązana
Pozdrawiam"



Dostałam identyczną wiadomośc, może bym w to uwierzyła że coś z bankiem gdyby nie to że nie które dziewczyny dostały już dawno z tego dnia. No ale nic zobaczymy dzisiaj czy coś ruszy :P


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
melodyjka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 24 maja 2016, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ty.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


melodyjka pisze:
camerka pisze:kazdemu piszą to samo sprawa może być wyaśniana nawet miesiąc a zdażyło się tak , że zbierałam większą kwoe i 20 wypłaciła. Pech chciał , że to ta nieszczęsna data.
naipsali mi :
"Witam
Proszę podać datę realizacji, dokładną kwotę oraz nick z jakiego zlecono przelew, którego Pani nie otrzymała. Prosimy o tylko jedną wiadomość. Wysyłanie wielu wiadomości w tej samej sprawie niczego nie przyspieszy, wręcz przeciwnie - utrudnia sprawny kontakt jeśli dostajemy kilkanaście wiadomości od jednej osoby w tej samej sprawie. Wyjaśnimy sprawę z bankiem i napiszemy gdy sytuacja zostanie rozwiązana
Pozdrawiam"



Dostałam identyczną wiadomośc, może bym w to uwierzyła że coś z bankiem gdyby nie to że nie które dziewczyny dostały już dawno z tego dnia. No ale nic zobaczymy dzisiaj czy coś ruszy :P


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Widzę,że niektórych nieźle pojebało,że kilkanaście wiadomości do nich piszecie w tej samej sprawie :P brawo wy :mocking:
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


To jest odpowiedz na maila z tygoddnia wstecz jak jeszcze nie.wiedzialam ze takowy tenat tu jest zalozony i podejrzewam ze dziewczyny tez pisaly bo powodu faktycznie nie znaly.
Awatar użytkownika
camerka
SU-holik
SU-holik
Posty: 93
Rejestracja: 25 maja 2016, 17:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Alexis
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: camerkaniunia


Ja wysłałam jedną wiadomośc tydzień temu nie odpisywali to wczoraj drugą :P
Więc nie wkładaj wszystkich do jednego wora, ShowUp.tv tak pisze na zapas żeby więcej wiadomości o tej tematyce nie było
Awatar użytkownika
melodyjka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 24 maja 2016, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ty.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ktos cos zaleglego dostal?
Awatar użytkownika
camerka
SU-holik
SU-holik
Posty: 93
Rejestracja: 25 maja 2016, 17:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Alexis
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: camerkaniunia


Nic :(
Awatar użytkownika
pokazto69
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 23 maja 2016, 19:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hej dziewczyny ja tez nadal nic z 20 maja ,odpisali to samo co wam. Jednak trapi mnie kolejny przelew mianowicie wykonali mi wczoraj dwa jeden wpłynął tego samego dnia a drugiego nie ma do dziś . Czy któraś tez nie dostała z 30 maja?
Awatar użytkownika
Cleo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2016, 17:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Cleo pisze:Hej dziewczyny ja tez nadal nic z 20 maja ,odpisali to samo co wam. Jednak trapi mnie kolejny przelew mianowicie wykonali mi wczoraj dwa jeden wpłynął tego samego dnia a drugiego nie ma do dziś . Czy któraś tez nie dostała z 30 maja?


Kiedyś też tak miałam, moderator mi odpisał że przelewy są wykonywane losowo, więc spokojnie pewnie do jutra dojdzie


A co do nieszczęsnego 20tego - nie ma jeszcze :to_take_umbrage:
Awatar użytkownika
melodyjka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 24 maja 2016, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ty.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja piernicze mam nadzieje ze to nie będzie teraz tak w kratkę , bo problemy się zaczęły jak podjęli współpracę z ta firma :sad:
Awatar użytkownika
Cleo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2016, 17:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


melodyjka pisze:
Cleo pisze:Hej dziewczyny ja tez nadal nic z 20 maja ,odpisali to samo co wam. Jednak trapi mnie kolejny przelew mianowicie wykonali mi wczoraj dwa jeden wpłynął tego samego dnia a drugiego nie ma do dziś . Czy któraś tez nie dostała z 30 maja?


Kiedyś też tak miałam, moderator mi odpisał że przelewy są wykonywane losowo, więc spokojnie pewnie do jutra dojdzie


A co do nieszczęsnego 20tego - nie ma jeszcze :to_take_umbrage:




Ale co to znaczy losowo? Skoro są w zrealizowanych dwa tego samego dnia o tej samej godzinie z różnica dwóch sekund.Ze niby tamten wykonali a ten drugi czeka na co? :unsure:
Awatar użytkownika
Cleo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2016, 17:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A tego to ja nie wiem :) jest on niby w zrealizowanych ale tak jakby w kolejce z wypłatami innych dziewczyn.
Przynajmniej tak to mi zostało wytłumaczone, swoją drogą ShowUp.tv mogło by pomyśleć o sumowaniu oczekujących przelewów byłoby dużo prościej i dla nas i dla nich :P


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
melodyjka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 24 maja 2016, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ty.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


śledzę ten wątek i stwierdzam że ci od ShowUp.tv maja nas głęboko w du... .Zresztą z czymkolwiek się do nich nie zwrócisz to ich odpowiedz jest na odpierdol.Przeczyta wstawi swoja jebaną regułkę i wyśle.Co do przelewów jest to dziwne ze jedna dostała druga nie dostała,więc wcale się nie dziwię że sie wkur.... .Najlepiej by było gdyby na ShowUp.tv każda przestała nadawać,robic transmisje.Wiem jest to trudne do zrealizowania bo ponad połowa sie z tego utrzymuje,ale nawet jeżeli załóżmy że przelewy doszły to skąd mamy mieć pewność że za kilka dni podobnej akcji nie będzie.Bez naszych transmisji strona upadnie i wtedy nauczą sie że powinni nas szanować.Pamiętajcie dziewczyny ze ShowUp.tv to nie ost. strona taka są inne.
Awatar użytkownika
transmitujaca na su
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 25 sty 2016, 18:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zgadzam się z Tobą , zrobią wielką łaskę że odpiszą a i tak nic nie wiadomo.
Przeminęło 13 dni a oni dalej wyjaśniają sprawę niby, z czego nie które już dawno mają wyrównane
Jak to rozumiec ? Że jedne mają większe przywileje a te co nie dostały to już trudno ?
Jak dla mnie gruba przesada, tym bardziej że akurat ja zlecałam 19 także mnie afera piątkowa i sobotnia nie obejmuje
ale jak widac to nie ma większego znaczenia.
Awatar użytkownika
melodyjka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 24 maja 2016, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ty.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obawiam sie ze dla paru dziewczyn ktore nie dostaally przelewu , dziewczyny nie zaprzestana transmisj. Skoro one dostalt zaleglosci to znaczy ze my tez.dostaniemy tylko martwi mnie przyczyna tego opuznienia
Awatar użytkownika
camerka
SU-holik
SU-holik
Posty: 93
Rejestracja: 25 maja 2016, 17:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Alexis
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: camerkaniunia


Pierwsza sesja w banku przychodzaca 11:00 nadal brak drugiego przelewu z 30.05. to jakas kpina,nie wspominam juz o tym z 20.05. tez nie ma .Chyba musze zaper..... teraz codziennie zeby jakis przelew losowo wchodzil.A brakujace zapisywac i czekac ile na odpowiedz ?
Totalne zarty. :evil:
Awatar użytkownika
Cleo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2016, 17:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Poczekaj do 15 przeważnie o tej przychodzi, ja mam z wczoraj zrealizowany dzisiaj zobaczymy czy dotrze na konto
Awatar użytkownika
melodyjka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 24 maja 2016, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ty.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


O 15 to sie zastanawiam czy dojdzie ten co dzis wykonali .Bedzie czy nie bedzie oto jest pytanie ? :scratch_one-s_head:
Awatar użytkownika
Cleo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2016, 17:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Oczywiscie ze nikt nie zaprzestanie jest to niemozliwe,gdyz nie kazda ten problem dotyczy.Jedna dostanie i paru innych i co ich ten problem interesuje,wazne ze one maja....człowiek zawsze dbał tylko o swoja du... zawsze tak było i bedzie.Juz ch.. z ta kasa ,ale kontakt z ShowUp.tv i ich nastawienie do naszego problemu to jakies kpiny.Kazdej odp. to samo ,lub w ogóle nie odp. oni maja nas w dupie,bo tak naprawde to co im zrobimy?nic wielkie nic.To ze któras tam nastraszy ze nie bedzie nadawac ,to na nich to zadnego wrazenia nie robi,gdyz na jej miejsce znajda sie inne.TY,ja czy tez inna jestesmy nikim dla ShowUp.tv,masz problem udaja ze go nie ma lub cie zbywaja.Wiekszosc z nas mysli ze jezeli dzieki nam zarabiaja to jestesmy wazne dla nas,wcale tak nie jest jestesmy dla nich nikim.Ogólnie rzecz biorac nic nam to nie da ze bedziemy sie na forum dzielic informacjami,jedynie to co pozostaje to czekac lub pisac maile i czekac na kolejne wklejoną regułkę.
Awatar użytkownika
transmitujaca na su
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 25 sty 2016, 18:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


transmitujaca na SU pisze:Oczywiscie ze nikt nie zaprzestanie jest to niemozliwe,gdyz nie kazda ten problem dotyczy.Jedna dostanie i paru innych i co ich ten problem interesuje,wazne ze one maja....człowiek zawsze dbał tylko o swoja du... zawsze tak było i bedzie.Juz ch.. z ta kasa ,ale kontakt z ShowUp.tv i ich nastawienie do naszego problemu to jakies kpiny.Kazdej odp. to samo ,lub w ogóle nie odp. oni maja nas w dupie,bo tak naprawde to co im zrobimy?nic wielkie nic.To ze któras tam nastraszy ze nie bedzie nadawac ,to na nich to zadnego wrazenia nie robi,gdyz na jej miejsce znajda sie inne.TY,ja czy tez inna jestesmy nikim dla ShowUp.tv,masz problem udaja ze go nie ma lub cie zbywaja.Wiekszosc z nas mysli ze jezeli dzieki nam zarabiaja to jestesmy wazne dla nas,wcale tak nie jest jestesmy dla nich nikim.Ogólnie rzecz biorac nic nam to nie da ze bedziemy sie na forum dzielic informacjami,jedynie to co pozostaje to czekac lub pisac maile i czekac na kolejne wklejoną regułkę.

Dokladnie... za 30 min dajcie znac czy ktos cos dostal


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
camerka
SU-holik
SU-holik
Posty: 93
Rejestracja: 25 maja 2016, 17:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Alexis
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: camerkaniunia


U mnie nadal brak przelewu z 30.05 :?


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
sandra112233
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 24 maja 2016, 16:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość