Wypłata na 2 konta

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Wypłata na 2 konta
14 sie 2021, 23:21
Witam mam pytanie odnośnie wypłat czy z jednego konta można robić wypłatę na 2 konta jako mężczyzna i kobieta jeżeli prowadzi się konto we dwójkę i razem występuje się na transmisjach?
Awatar użytkownika
Maxxr
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 14 sie 2021, 23:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wypłata na 2 konta
15 sie 2021, 00:16
Showup nie lubi kiedy wypłaca się na różne konta i dane, o czym sama się przekonałam...

Lepiej wypłacać ciągle na to samo konto, na te same dane.
Prawdopodobnie jak będą to tylko dwa konta i jeszcze Wasze dane mają te same nazwisko, to będzie ok.
Awatar użytkownika
ThousandFacesGirl
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 11 sty 2021, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SlodkaGepardzica
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: ThousandFacesGirl


Re: Wypłata na 2 konta
15 sie 2021, 03:15
Robię wypłaty na różne konta, jednak zawsze na te same dane. Przechodzi bez problemów.
Przy różnych danych faktycznie może się to wydłużyć
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Re: Wypłata na 2 konta
19 kwie 2022, 15:08
Aktualnie nie można. Nadając jako kobieta przelew może iść tylko na konto polskiego banku, zarejestrowane na kobietę i zawsze te same dane. Możesz wypłacać na różne konta, ale zarejestrowa na te same dane. Nie wiem czemu tak jest, ale takie info wysyła SU na maila po zapytaniu :scratch_one-s_head:
Awatar użytkownika
Jaa162
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 22 gru 2021, 15:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wypłata na 2 konta
25 kwie 2022, 20:00
potwierdzam mozna na 2 konta ale dane musza byc te same, wtedy idzie bez problemu
Awatar użytkownika
ruda_33
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 09 mar 2022, 16:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: blondiXXX
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wypłata na 2 konta
26 kwie 2022, 05:20
Hej mam pytanie, zmieniłam nazwisko z życiowych powodow, i zrobiłam nowe konto w banku przy okazji na ktore chce teraz zlecac, bylo by teraz pierwszy raz na to nowe ale nick stary, na który zlecalam z poprzednim nazwiskiem i innym kontem, To mi nie wysla bo predzej inne nazwisko i nr klnta. Lepiej zalozyc nowy nick ? Ktoś wie? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
shi
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 04 maja 2020, 13:52
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wypłata na 2 konta
26 kwie 2022, 08:26
shi pisze:Hej mam pytanie, zmieniłam nazwisko z życiowych powodow, i zrobiłam nowe konto w banku przy okazji na ktore chce teraz zlecac, bylo by teraz pierwszy raz na to nowe ale nick stary, na który zlecalam z poprzednim nazwiskiem i innym kontem, To mi nie wysla bo predzej inne nazwisko i nr klnta. Lepiej zalozyc nowy nick ? Ktoś wie? Pozdrawiam.


nie ma problemu z tym wystarczy że opiszesz sytuację do SU wyślesz im stosowny dokument czyli zaświadczenie z banku że rachunek należy do ciebie czyli można je wygenerować w banku za darmo w opcjach musisz poszukać zaświadczenie o koncie czy coś takiego pobierasz w PDF opisujesz sytuację jaka jest że zmieniłaś nazwisko masz nowe konto potwierdzasz że należy do ciebie i SU z tym problemu nie będzie miało.

Ja mam dwa rachunki w tym samym banku ale zawsze wypłacałam na jeden i ten sam i kiedyś zdarzyło się że nie wypłacili mi na ten nowy jak zleciłam mimo tego że należał do mnie napisałam do administracji SU i wysłałam potwierdzenie w PDF że numer konta należy do mnie dostałam informację zwrotną że już mogę wypłacać na ten numer konta. No trzeba ich zrozumieć chcą po prostu mieć wszystko na tip top z danymi itp że faktycznie wypłacasz środki na swoje konto a nie do Cioci Babci czy jeszcze tam kogoś :) Pozdrawiam i życzę Miłego Dnia :) :cool3: :heart:
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości