Ban i żet.... handel

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ban i żet.... handel
19 sty 2023, 23:30
Why so serious ?! cuz always jokin'
Awatar użytkownika
Guziec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2019, 13:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zzz
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Ban i żet.... handel
20 sty 2023, 23:02


To dlaczego dziewczyny sprzedajace zetony sa banowane. Mozesz mi pokazac w regulaminie, gdzie jest napisane ze nie jest to z nim niezgodne, prosze? I co to znaczy ol i all?
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Ban i żet.... handel
20 sty 2023, 23:25
pkt 16 o żetonach w regulaminie

żeby złamać zasadę i dostać bana to ona musi najpierw istnieć... wiec miedzy bajki sobie to można wsadzić
Why so serious ?! cuz always jokin'
Awatar użytkownika
Guziec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2019, 13:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zzz
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Ban i żet.... handel
20 sty 2023, 23:41
Jest gdzieś info w reg ze można przelewać żetony między kontami. Tez zależy po co kupujesz, jak po to żeby wydać to się SU wkurzy. Jak po to żeby wypłacić to dla nich to jest neutralne komu wypłaca. 2 lata temu kupiłem całkiem sporo żetonów po 75-80 groszy żeby potem wypłacić, nie miałem z tym problemu. Drobny był przy zakupach od dziewczyn ze wschodu jak ruszyła wojna. Ale tak to swobodnie można było skupować. Dla SU lepien zrobić 1 duży przelew niż puszczać jednego dnia kilkadziesiąt po 1000 jak wszystkie się rzuca na wypłaty
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Ban i żet.... handel
21 sty 2023, 00:07
Guziec pisze:pkt 16 o żetonach w regulaminie

żeby złamać zasadę i dostać bana to ona musi najpierw istnieć... wiec miedzy bajki sobie to można wsadzić


Użytkownik może przekazać innemu Użytkownikowi posiadane żetony na własną odpowiedzialność i z wszelkimi konsekwencjami prawnymi z tym związanymi. - no walsnie jakie to sa te konsekwencje prawne zwiazane z przekazywaniem zetonow?! :shock2:
Nie wiem czy jestem slepa, czy co ale czy dalej istnieje ten zapis o lewym obiegu?
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Ban i żet.... handel
21 sty 2023, 01:05
Niestety bez względu na to czy można czy regulamin pozwala to niestety sypią się bany, znam kilka dziewczyn które dostały. Pytanie czy to ktoś zgłosił czy po prostu. Ale fakt... Jeszcze niedawno było eldorado i można było przesyłać ile się chce :)
Awatar użytkownika
Sexi_gang
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 02 gru 2021, 00:17
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sexi_gangsta
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Sexi_Gangsta


Re: Ban i żet.... handel
21 sty 2023, 02:08
OMG, to sprzedawac, czy nie :lol2:
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Ban i żet.... handel
21 sty 2023, 11:21
bbb pisze:OMG, to sprzedawac, czy nie :lol2:


teraz handel upadl mocno jak zniknely przelewy anonimowe, sam bym chetnie po 80 groszy za zeton kupil ile by sie dalo, ale dla tysiaca zarobku na koniec nie zaryzykuje przelewow z wlasnego konta.

sprzedawaj ale tu przez pw i nie na oficjalnym koncie, zaloz sobie drugie konto na SU tylko na to i przelej sobie zetony ze swojego na transmisji ukrytej i potem sprzedaj.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Ban i żet.... handel
21 sty 2023, 14:39
tomoxx pisze:
bbb pisze:OMG, to sprzedawac, czy nie :lol2:


teraz handel upadl mocno jak zniknely przelewy anonimowe, sam bym chetnie po 80 groszy za zeton kupil ile by sie dalo, ale dla tysiaca zarobku na koniec nie zaryzykuje przelewow z wlasnego konta.

sprzedawaj ale tu przez pw i nie na oficjalnym koncie, zaloz sobie drugie konto na SU tylko na to i przelej sobie zetony ze swojego na transmisji ukrytej i potem sprzedaj.


No niestety moja koleżanka właśnie tak zrobiła przelała sobie na inne konto i dała widzowi też na inne jego konto, wydawało się legit a dostali bana na 4 konta...

A co gdyby osoba kupująca zwyczajnie odpaliła transmisję z czarnym ekranem i wtedy rzucić żetony? Będzie to wyglądało jak napiwek a nie sprzedaż i chyba mniejsze szanse są na przypał
Awatar użytkownika
Devilek
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 459
Rejestracja: 29 paź 2019, 17:59
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Devii


Re: Ban i żet.... handel
21 sty 2023, 15:37
ale z tego 2 konta tez przelewasz na trans, ustawiasz trans prywana i wszystko jest ok, tez chyba mam wrazenie zalezy kto sprzedaje, 2 lata temu mialem widocznych 5 napiwkow od jeden z TOP0ek po ok 4000k zetonow kazdy i nikt z tego nie powodu bana nam nie dal
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Ban i żet.... handel
21 sty 2023, 18:10
tomoxx pisze:
bbb pisze:OMG, to sprzedawac, czy nie :lol2:


teraz handel upadl mocno jak zniknely przelewy anonimowe, sam bym chetnie po 80 groszy za zeton kupil ile by sie dalo, ale dla tysiaca zarobku na koniec nie zaryzykuje przelewow z wlasnego konta.

sprzedawaj ale tu przez pw i nie na oficjalnym koncie, zaloz sobie drugie konto na SU tylko na to i przelej sobie zetony ze swojego na transmisji ukrytej i potem sprzedaj.


W jakim sensie przelewy anonimowe..sorki za glupie pytanie
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Ban i żet.... handel
21 sty 2023, 18:26
wypłacałaś na inne dane niż ma konto w banku, np. Ania Xinska a nazywałaś się Ola Musztarda... jak na poczcie polskiej (dalej to działa btw.)
Why so serious ?! cuz always jokin'
Awatar użytkownika
Guziec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2019, 13:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zzz
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Ban i żet.... handel
21 sty 2023, 18:32
jeszcze tak ze 2 lata temu moglas zrobic przelew na konto przez rachueno, yeti czy tam blue media (to chyba potem bylo rachuneo) i Ty jak ja bym Ci przelal kase jako nadawce bys miala ich podanych. Teraz jakbym chcial, skupic wasze zetony to juz tak nie moge, beda podane moje dane zaciagniete z konta. Czyli nie moge przelac przez posrednika tylko sam (to wlasnie tez poklosie procedur AML) dlatego juz nie kupuje.

Niby jeszcze mozena blikiem do bankomatu, ale to duzo jebania, i tez nie wiem czy tam wtedy danych nie widac jak sie wezmie potwierdzenie wyplaty.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Ban i żet.... handel
21 sty 2023, 19:40
tomoxx pisze:jeszcze tak ze 2 lata temu moglas zrobic przelew na konto przez rachueno, yeti czy tam blue media (to chyba potem bylo rachuneo) i Ty jak ja bym Ci przelal kase jako nadawce bys miala ich podanych. Teraz jakbym chcial, skupic wasze zetony to juz tak nie moge, beda podane moje dane zaciagniete z konta. Czyli nie moge przelac przez posrednika tylko sam (to wlasnie tez poklosie procedur AML) dlatego juz nie kupuje.

Niby jeszcze mozena blikiem do bankomatu, ale to duzo jebania, i tez nie wiem czy tam wtedy danych nie widac jak sie wezmie potwierdzenie wyplaty.


widać już wszystko :)
Why so serious ?! cuz always jokin'
Awatar użytkownika
Guziec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2019, 13:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zzz
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Ban i żet.... handel
24 sty 2023, 21:01
Bany za sprzedaż żet nie są teorią, a faktem od lat. Widocznie miałeś szczęście przez cały czas (brawo). Mam info od osób które zajmują się handlem w większym i mniejszym stopniu z tego co wiem dostawali bany po pare razy w roku - a w ostatnim czasie kilka miesięcy wstecz jest to na tyle nasilone, że wykruszają się z handlu odpuszczają całkiem. Nie banowali też często dziewczyn w wielu przypadkach, głównie celowali w pośrednika. Teraz bana dostają wszystkie strony. Klient, pośrednik (handlarz) który obraca żetonami i dziewczyna która dostarcza żetony do handlu.
Awatar użytkownika
dbifuria
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 07 wrz 2015, 00:32
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BiankaHolms
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości