Weryfikacja na ShowUp.tv

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
bezloginu, wiem , czaje różne zalety posiadania kilku kont, szczególnie ze SU jest jakie jest. Natomiast z punktu widzenia widza, myśle ze przy jednym koncie co niektóre laski byłyby ostrożniejsze z różnymi przekrętami.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


gib88 pisze::hi:
Dziewczyny czy jest możliwość weryfikacji na SU i wypłaty na konto ZEN?

Wszyscy pytają, a odpowiedź konkretna i jednoznaczna jeszcze nie padła?

Z góry bardzo dziękuje! :kiss: :kiss:

NIE MA :(
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Często można dostać bana na SU za " free" kiedyś ktoś napisał do mnie z pytaniem o insta a ja napisałam że nie można tu podawać a dostałam bana bo uczestniczyłam w dyskusji xD dobrze ze tylko na dzień ale jednak, teraz nie odczytuje nawet wiadomości z pytaniem o socjale albo spotkanie żeby się nie narażać ;D
Awatar użytkownika
Devilek
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 459
Rejestracja: 29 paź 2019, 17:59
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Devii


bezloginu pisze:komin, Biorąc pod uwagę obecna przerwę to dobre rozwiązanie bo nie można "dzielić" kwoty do wypłaty i trzeba zlecić tyle ile masz żet. A wiadomo jak jest z większymi jednorazowymi wpływami na konto :)

Dokładnie, dzisiaj moderator napisał mi że mam żetony z drugiego nicka i czy to ja.
Odpisałam że tak i że może nawet sprawdzić że to są uczciwie zarobione pieniądze a nie jakiś wał. Zdają sobie sprawę, że trochę czasu nie można było wypłacać kasy. Zresztą wszystko jest do zweryfikowania.
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


komin pisze:bezloginu, wiem , czaje różne zalety posiadania kilku kont, szczególnie ze SU jest jakie jest. Natomiast z punktu widzenia widza, myśle ze przy jednym koncie co niektóre laski byłyby ostrożniejsze z różnymi przekrętami.

A to na pewno.... zgadzam sie.
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ważny komunikat:
ShowUp.tv pisze:Na bieżąco dokonujemy zmian żeby rozwiązać problemy z weryfikacją. Staramy się ją jak najbardziej udoskonalić.
Jeżeli pojawia się jakiś błąd informacja o złym numerze konta - proszę przejdźcie weryfikację ponownie.
Również jeżeli zbyt długo czekacie.
Pamiętajcie również, że weryfikacja za pomocą przelewu może potrwać nawet do 2 dni.


Jeśli ostatnie 4 cyfry numeru konta się nie zgadzają to:
zalecamy rozpocząć weryfikację od nowa i wybranie w drugim kroku metody z "Przelewem"
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Suzi_Su » pt mar 17, 2023 00:47 am
Bravo dla administracji i moderatorów weryfikacja moja przebiegła pomyślnie i bardzo sprawnie :) Brawo :) Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


KissDick pisze:
Suzi_Su » pt mar 17, 2023 00:47 am
Bravo dla administracji i moderatorów weryfikacja moja przebiegła pomyślnie i bardzo sprawnie :) Brawo :) Pozdrawiam.


Zaakceptowane a sie okaze ze wyplat nie ma :blink: Mnie tam juz nic nie zdziwi :cool3:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 26 sty 2018, 16:16
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Heh :D wszyscy się martwili ze „ babcia z SU” nie ogarnie a tu młode, piękne i inteligentne maja problemy, a babci wszystko śmiga na luzaku :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Heh :D wszyscy się martwili ze „ babcia z SU” nie ogarnie a tu młode, piękne i inteligentne maja problemy, a babci wszystko śmiga na luzaku :biggrin:


Ta Babcia siedzi tu już z 8 lat jak nie dłużej więc obcykana jest :)
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


-Messua- pisze:
komin pisze:Heh :D wszyscy się martwili ze „ babcia z SU” nie ogarnie a tu młode, piękne i inteligentne maja problemy, a babci wszystko śmiga na luzaku :biggrin:


Ta Babcia siedzi tu już z 8 lat jak nie dłużej więc obcykana jest :)


Może wnuczek pomógł z weryfikacją. Kto by się spodziewał, jednak doświadczenie robi swoje :D
Awatar użytkownika
Zardzewiały_hydrant
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 11 mar 2023, 22:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyny jak u Was wyglądał etap 3 weryfikacji? Moderator zaprasza mnie na priva, priv zmienia nazwe "rozmowa z moderatorem" oraz czas na 60min żet 0 i to tyle. Czekam te 3 min a on nawet nie wchodzi na tego priva...
Awatar użytkownika
Userka69696
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2022, 17:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Userka69696 pisze:Dziewczyny jak u Was wyglądał etap 3 weryfikacji? Moderator zaprasza mnie na priva, priv zmienia nazwe "rozmowa z moderatorem" oraz czas na 60min żet 0 i to tyle. Czekam te 3 min a on nawet nie wchodzi na tego priva...

Dziwne.. u mnie wszedl na chat, przywital sie i kazal wlaczyc privy bo nie mialam wlaczonych. Wchodzi na ustawiony przez Ciebie priv np.cycki 100zet 1min ale po wejsciu na niego czas zmienia sie na 60min. Kazal pokazac buzie i to bylo na tyle...
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Userka69696 pisze:Dziewczyny jak u Was wyglądał etap 3 weryfikacji? Moderator zaprasza mnie na priva, priv zmienia nazwe "rozmowa z moderatorem" oraz czas na 60min żet 0 i to tyle. Czekam te 3 min a on nawet nie wchodzi na tego priva...


A weryfikacja Ci przeszła po tym privie?
Była widoczna Twoja twarz?
W tym privie chodzi tylko o to, żeby modek zobaczył Twoją twarz, więc może zobaczył, zaakceptował i poleciał dalej.
Awatar użytkownika
sheer
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 27 cze 2021, 11:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ­ ­ ­ ­ ­
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bizonn970 pisze:
KissDick pisze:
Suzi_Su » pt mar 17, 2023 00:47 am
Bravo dla administracji i moderatorów weryfikacja moja przebiegła pomyślnie i bardzo sprawnie :) Brawo :) Pozdrawiam.


Zaakceptowane a sie okaze ze wyplat nie ma :blink: Mnie tam juz nic nie zdziwi :cool3:



Ja to nadal ciekaw jestem, czy owa "bohaterska" babcia swoją wypłatę dostała :mocking:

Przejść weryfikację to raczej nie problem. Problemem są wypłaty gdyby ktos nie czaił :hi:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 26 sty 2018, 16:16
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sheer pisze:
Userka69696 pisze:Dziewczyny jak u Was wyglądał etap 3 weryfikacji? Moderator zaprasza mnie na priva, priv zmienia nazwe "rozmowa z moderatorem" oraz czas na 60min żet 0 i to tyle. Czekam te 3 min a on nawet nie wchodzi na tego priva...


A weryfikacja Ci przeszła po tym privie?
Była widoczna Twoja twarz?
W tym privie chodzi tylko o to, żeby modek zobaczył Twoją twarz, więc może zobaczył, zaakceptował i poleciał dalej.


Nie przeszła, chociaż miałam dwa privy. Na jednym priv pisałam na czacie to nic nie odpisał a na drugi nawet nie raczył wejść i po 3 min się skończył. Ale fakt nie pokazałam całej twarzy. Dzisiaj spróbuję jeszcze raz. A może nie potrzebnie pisze w opisie transmisji "@Moderator" i on nie wie, że chodzi mi o weryfikację :cry:
Awatar użytkownika
Userka69696
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2022, 17:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Userka69696,
Nie chcę się tu wymądrzać, bo w sumie nie mam zbyt dużej wiedzy w tym temacie i może powinny zabrać głos dziewczyny, które już przeszły weryfikację ale skoro milczą to z tego co piszą w innych wątkach wynika, że po przejściu drugiego etapu czyli po zweryfikowaniu przez bank pojawia się komunikat, by włączyć privy i czekać na moderatora. Wtedy u niego w panelu automatycznie pojawia się info i przychodzi zweryfikować twarz. Nie mam pojęcia czemu był i się nawet nie odezwał. Widać trafiłaś na jakiegoś gbura.
A co do opisu transmisji, to nie powinno mieć nic do rzeczy ale diabli wiedzą co siedzi w głowie takiego modka.
Powodzenia, za którymś razem na pewno się uda.
Awatar użytkownika
sheer
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 27 cze 2021, 11:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ­ ­ ­ ­ ­
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie przeszła, chociaż miałam dwa privy. Na jednym priv pisałam na czacie to nic nie odpisał a na drugi nawet nie raczył wejść i po 3 min się skończył. Ale fakt nie pokazałam całej twarzy. Dzisiaj spróbuję jeszcze raz. A może nie potrzebnie pisze w opisie transmisji "@Moderator" i on nie wie, że chodzi mi o weryfikację :cry:


No jak nie pokazałaś twarzy to jak miał to zweryfikować na privie, czy ty jesteś na tym dowodzie?
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Re: Weryfikacja na ShowUp.tv
08 kwie 2024, 18:39
mam pytanie co do weryfikacji bo cofnęli mi przelew, czy muszę na nowo się weryfikować u moderatora na priv? czy wystarczy sama akceptacja numer konta i wysłanie ponownie wypłaty?
Awatar użytkownika
aroganckaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 37
Rejestracja: 14 mar 2023, 15:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Weryfikacja na ShowUp.tv
09 kwie 2024, 09:14
aroganckaa pisze:mam pytanie co do weryfikacji bo cofnęli mi przelew, czy muszę na nowo się weryfikować u moderatora na priv? czy wystarczy sama akceptacja numer konta i wysłanie ponownie wypłaty?

1 przesłanie zdjęcia dokumentu 1 weryfikacja konta bankowego 3 weryfikacja przez moderatora...te trzy kroki musisz wykonać nawet przy ponownej weryfikacji
Awatar użytkownika
KaFka25
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 12 sie 2021, 09:37
Podziękował: 79 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości