GENERATOR ŻETONÓW

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: GENERATOR ŻETONÓW
03 mar 2016, 17:02


ciekawe kto to łyknie, komentarze pod filmikiem załamują, chciałbym wierzyć, że to podstawione osoby, chociaż wiadomo, że ciemnoty ludu nie brakuje, gimbożeria pewnie wierzy, że to działa :sarcastic:

punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: GENERATOR ŻETONÓW
03 mar 2016, 18:00


Jak byłem nowy na SU i nie znałem się za bardzo to też się interesowałem generatorami. Z tym, że najpierw czytałem opinie ludzi, a nie pobierałem i odpalałem co popadnie. Wiedziałem, że każdy tego typu program może być oszustwem i jeszcze narobić szkód na kompie.

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Mięsny_Jeż
SU-holik
SU-holik
Posty: 126
Rejestracja: 16 lut 2016, 18:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: GENERATOR ŻETONÓW
02 kwie 2016, 20:04


Nie działa ... Naciągacze :P nie polecam
Awatar użytkownika
damzys
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2016, 19:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kleopatra19
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: paweldami


Re: GENERATOR ŻETONÓW
27 kwie 2016, 16:02


Był kiedyś błąd w samym silniku ShowUp.tv i dało się prostym exploitem generować żetony ale z tego co wiem był naprawiony w ciągu kilku dni a wszystkie osoby zbanowane które tego użyły = permanentnie;)
Awatar użytkownika
allibaba123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2016, 15:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: GENERATOR ŻETONÓW
10 maja 2016, 16:49


Wielokrotnie pobierałem i żaden nie działał a w większości to tylko przekierowanie na stronę z jakimś "niby konkursem" czyli naciąganie i tyle.
Awatar użytkownika
lexxxotica
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 18 lis 2015, 04:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sweet_raspberry
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: GENERATOR ŻETONÓW
25 maja 2016, 15:23


Znajomy przez generator staracił zetony za 2tys zł bo na danym generatorze musiał podac login i hasło.. po prostu ktos mu wszedł na konto i dał sobie napiwek na szczescie na ShowUp.tv jest historia transakcji i odzyskał kase z duza nawiązka ;)
Awatar użytkownika
adrian561
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 24 maja 2016, 10:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Adrian561


Re: GENERATOR ŻETONÓW
26 cze 2016, 22:48


Z tego co wiem to pojawiały się czasami na showupie jakieś lewe żetony tylko nie wiem czy one pochodziły z generatorów.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: GENERATOR ŻETONÓW
30 lip 2016, 14:18


Pic na wodę, szkoda czasu i nerwów na rzekome generatory.
Awatar użytkownika
czarny16555
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 30 lip 2016, 13:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: GENERATOR ŻETONÓW
30 lip 2016, 20:51


po co ten temat istnieje w ogóle :P powinno być ogłoszenie tylko, że pic na wode a temat podklejony i zamkniety :yes4:
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: GENERATOR ŻETONÓW
13 lis 2016, 15:20


nie dziala nic :/


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
pejot
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 13 lis 2016, 15:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: hahaana
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: GENERATOR ŻETONÓW
13 lis 2016, 17:02


Wątpie, żeby to kiedykolwiek działało. Ale naiwnych nie brakuje :D


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: GENERATOR ŻETONÓW
14 lis 2016, 00:45


Moderator pisze:Generator żetonów to oszustwo wiem wiem wiem, ale mam pytanie czy był może jakiś chociaż jeden generator który działał chociaż przez chwilę? :D


Patrząc na to jak wielkie ilości żetonów przelewają się przez niektóre transmisje ciężko jest uwierzyć w to, że idiotów może być aż tak wielu, więc myślę, że musiały być na showupie osoby, które miały takie nielegalnie zdobyte żetony.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: GENERATOR ŻETONÓW
14 lis 2016, 07:03


Książe_showupa pisze:
Moderator pisze:Generator żetonów to oszustwo wiem wiem wiem, ale mam pytanie czy był może jakiś chociaż jeden generator który działał chociaż przez chwilę? :D


Patrząc na to jak wielkie ilości żetonów przelewają się przez niektóre transmisje ciężko jest uwierzyć w to, że idiotów może być aż tak wielu, więc myślę, że musiały być na showupie osoby, które miały takie nielegalnie zdobyte żetony.

Generatory żetonów działają doskonale zgodnie z założeniami ich twórców i generują dla nich kasę, bądź to poprzez wyłudzanie danych logowania na SU i czyszczenie kont, bądź to poprzez wyłudzanie numerów telefonów i wysokopłatne usługi.
Nie wiadomo właściwie jaki syf może się kryć w programach mających rzekomo generować żetony.
Nie wiem jak bardzo trzeba być naiwnym i głupim aby wierzyć, że tego typu oprogramowanie może działać i ryzykować dla zaoszczędzenia kilkunastu czy kilkuset złotych.
Mano_Negra


Re: GENERATOR ŻETONÓW
14 lis 2016, 07:42


Wystarczy się przez chwilę zastanowić - kto przy zdrowych zmysłach, kto odkryłby jakis bug w oprogramowaniu systemu pozwalający generować żeetony, dawałby za darmo (albo nawet za grubą kasę) ten program innym skoro mógłby sam w szybki i łatwy sposób dojść do milionów? To tak jakbyś odkrył w podziemiach banku dziurę prowadzącą prosto do skarbca i zamiast wynosić po troszeczku hajsy ustawił koło tej dziury wielki banner "Łatwa kasa =>" i jeszcze wołał ludzi. Jeżeli nielogiczne jest sprzedawanie takiego programu, nawet za grube pieniądze (skoro można samemu na nim zarabiać) to tym bardziej nielogiczne jest dawanie go za darmo każdemu kto umie obsługiwać google. Jeżeli u kogoś logika nie działa na tak podstawowym poziomie to po prostu zasługuje na to, żeby być okradanym bo i tak w życiu sobie nie poradzi.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: GENERATOR ŻETONÓW
14 lis 2016, 15:03


Mano_Negra pisze:
Książe_showupa pisze:
Moderator pisze:Generator żetonów to oszustwo wiem wiem wiem, ale mam pytanie czy był może jakiś chociaż jeden generator który działał chociaż przez chwilę? :D


Patrząc na to jak wielkie ilości żetonów przelewają się przez niektóre transmisje ciężko jest uwierzyć w to, że idiotów może być aż tak wielu, więc myślę, że musiały być na showupie osoby, które miały takie nielegalnie zdobyte żetony.

Generatory żetonów działają doskonale zgodnie z założeniami ich twórców i generują dla nich kasę, bądź to poprzez wyłudzanie danych logowania na ShowUp.tv i czyszczenie kont, bądź to poprzez wyłudzanie numerów telefonów i wysokopłatne usługi.
Nie wiadomo właściwie jaki syf może się kryć w programach mających rzekomo generować żetony.
Nie wiem jak bardzo trzeba być naiwnym i głupim aby wierzyć, że tego typu oprogramowanie może działać i ryzykować dla zaoszczędzenia kilkunastu czy kilkuset złotych.


ruger44 pisze:Wystarczy się przez chwilę zastanowić - kto przy zdrowych zmysłach, kto odkryłby jakis bug w oprogramowaniu systemu pozwalający generować żeetony, dawałby za darmo (albo nawet za grubą kasę) ten program innym skoro mógłby sam w szybki i łatwy sposób dojść do milionów? To tak jakbyś odkrył w podziemiach banku dziurę prowadzącą prosto do skarbca i zamiast wynosić po troszeczku hajsy ustawił koło tej dziury wielki banner "Łatwa kasa =>" i jeszcze wołał ludzi. Jeżeli nielogiczne jest sprzedawanie takiego programu, nawet za grube pieniądze (skoro można samemu na nim zarabiać) to tym bardziej nielogiczne jest dawanie go za darmo każdemu kto umie obsługiwać google. Jeżeli u kogoś logika nie działa na tak podstawowym poziomie to po prostu zasługuje na to, żeby być okradanym bo i tak w życiu sobie nie poradzi.


NIE CZYTAJCIE IH, GENERATORY DZIAŁAJOM NA 1000%!!!!! ONI TAK PISZOM BO CHCOM MIEC WIENCEJ RZETONÓW DLA SIEBIE ŻEBY TRZEPAĆ KITE NA PRIWACH U NAJLEPSZYCH LASEK!!!
WYSTARCZY WYŁONCZYĆ FIREWALL ALBO ANTYWIRUS, POBRAĆ JAKIŚ GENERATOR I BENDZIECIE SYPAĆ ZŁOTEM JAK SZALENI!!! WTEDY KAŻDA LOSZKA WASZA !!! ELO POZDRO MORDECZKI ;)
Awatar użytkownika
Jamulin
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 20 lis 2015, 21:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: GENERATOR ŻETONÓW
14 lis 2016, 18:19


Jamulin pisze:NIE CZYTAJCIE IH, GENERATORY DZIAŁAJOM NA 1000%!!!!! ONI TAK PISZOM BO CHCOM MIEC WIENCEJ RZETONÓW DLA SIEBIE ŻEBY TRZEPAĆ KITE NA PRIWACH U NAJLEPSZYCH LASEK!!!
WYSTARCZY WYŁONCZYĆ FIREWALL ALBO ANTYWIRUS, POBRAĆ JAKIŚ GENERATOR I BENDZIECIE SYPAĆ ZŁOTEM JAK SZALENI!!! WTEDY KAŻDA LOSZKA WASZA !!! ELO POZDRO MORDECZKI ;)


Masz kilka błędów :D Hcom, rzetonuf, rzeby, czepać, najleprzych, kaszda :D Nie musisz dzienkować :D
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: GENERATOR ŻETONÓW
14 lis 2016, 20:01


Nie załapałeś oczywistej ironii :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: GENERATOR ŻETONÓW
14 lis 2016, 20:14


Mano_Negra pisze:[...]
Nie wiem jak bardzo trzeba być naiwnym i głupim aby wierzyć, że tego typu oprogramowanie może działać i ryzykować dla zaoszczędzenia kilkunastu czy kilkuset złotych.


Jednak głupich i naiwnych nie brakuje. Kilka postów w tym wątku wskazuje, że ich autorzy ściągali ów programik na komputer i próbowali szczęścia :lol2: . Kuźwa to jakiś intelektualny dramat :laugh3:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: GENERATOR ŻETONÓW
14 lis 2016, 20:35


Gol samobój, strzał w kolano ? Czy może zaćma pazerności na gałkach ocznych ?
Jak zwał tak zwał, ale powodu do dumy niema..
Tylko wstyd...
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: GENERATOR ŻETONÓW
14 lis 2016, 23:02


ruger44 pisze:Nie załapałeś oczywistej ironii :)


Jeśli masz na myśli mnie to zobacz wyróżnione przeze mnie słowa i zaproponowaną poprawkę :d Potem pisz o wyczuciu oczywistej ironii :)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości