Męski intelekt.

Fetysze, zboczenia i inne. Dział dla fetyszystów!
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Męski intelekt.
31 paź 2016, 03:09


Karolu ja tylko zacytowałem Antoniego Bugonarewa, ale śmiem podejrzewać, ze to był tzw błąd celowy.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Męski intelekt.
31 paź 2016, 07:13


karol16 pisze:Wchodzę na wątek i łudzę się że poznam cech które będzie trzeba bardziej szlifować,


Te trzy cechy powszechnie są znane:
-Buzia
-Duży penis
-Kasa
Jak je ogarniesz i podniesiesz minimum na 8/10 to zdobędziesz każdą kobietę! A w te sapioseksualistyczne bzdury nikt nie wierzy, nie mają one potwierdzenia w realnym życiu
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Męski intelekt.
31 paź 2016, 08:23


@HenryChinaski1

Nie znalazłem nic w necie o autorze tekstu jak i również samego tekstu więc uznałem że to twój błąd.
... A sprawdzałem chłopa bo z jego stylu pisania wynika że nigdy nie był w poważnym związku.

@ruger44

Zdobędziesz 8/10 kobiet... na serio zadowala Ciebie taki wynik. Mnie zadowoli tylko 10/10
A tak na serio. To tymi "cechami" nie zdobędziesz żadnej kobiety co najwyżej wykupisz jej czas by mogła udawać że ją zdobyłeś.
Awatar użytkownika
karol16
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 11 wrz 2016, 19:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Męski intelekt.
31 paź 2016, 08:37


Karol nie mędrkuj tu i nie udawaj nie wiadomo jakiego intelektualisty i eksperta od kobiet, nie zapominajmy, że to Ty byłeś tak ograniczonym osobnikiem, że szukałeś twórczości Antoniego Bugonarewa :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Męski intelekt.
31 paź 2016, 08:43


A skoro Bugonarewa nie znalazłem to musi być pisarzem pokroju " ruger44" tzn coś gdzieś napisał ale bez ładu i składu a że miał znajomości to mu wydali tomik
Awatar użytkownika
karol16
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 11 wrz 2016, 19:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Męski intelekt.
31 paź 2016, 11:15


Że w ogóle wpadłeś na pomysł żeby go szukać to jest śmieszne :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Męski intelekt.
31 paź 2016, 19:41


Czy jest śmieszne? Wątpliwe.
W tym wątku ów autor pojawia się dwa razy więc z czystej rzetelności chciałem coś o nim wiedzieć (i o jego twórczości)
Spójrzmy prawdzie w oczy. Wcale go nie wyszukiwałem tylko wygooglowałem bo co to za trudność i zajmuje 1sek

A tytuł jak i treść wiersza pt "Męszczyzna pierszyzna" skojarzył mi się z Rasputinem (wiec chciałem sprawdzić czy dobrze analizuje wiersz)
Gdyż był na początku rosyjskim niepisemnym chłopem (ów błąd męszczyzna) a następnie stał się najbardziej wpływową osobą na dworze ostatniego cara Rosji Mikołaja II. A największa po nim pamiątka do dziś jest jego penis. w muzeum znajdującym się w mieście St. Petersburgu. Z ponad 15 tysięcy eksponatów "najcenniejszym" jest członek Rasputina, który po jego śmierci został odcięty i zakonserwowany przez jedną z jego wielbicielek.
Awatar użytkownika
karol16
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 11 wrz 2016, 19:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Męski intelekt.
31 paź 2016, 23:43


karol16 pisze: Z ponad 15 tysięcy eksponatów "najcenniejszym" jest członek Rasputina, który po jego śmierci został odcięty i zakonserwowany przez jedną z jego wielbicielek.


Obrazek

Podobno ma 28 cm długości - ruger zdetronizowany!

Loc pisze:
ps: powyższa wypowiedź nie dotyczy tylko jednej osoby: Pussycat


Hmmm...
Loc - inteligentny, z poczuciem humoru, finezyjny uwodziciel. Jestem prawie pewna, że wobec tak silnego arsenału, puściłyby wszystkie moje blokady. :girl_wink:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Męski intelekt.
07 lis 2016, 06:37


Podobno u Rasputina nie tyle wrażenie robił członek co jego oczy, miał hipnotyzujące spojrzenie i każdy kto go spotkał opisywał najpierw to - podobno wystarczyło jedno jego spojrzenie i człowiek czuł się jakby przewiercił jego duszę do cna i poznał wszystkie sekrety, pewnie dlatego miał takie powodzenie u kobiet. Aczkolwiek inteligencja i wielki członek, tak samo jak w moim przypadku, na pewno pomagają :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Fetysze



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości