Co sądzicie o dominach na SU?

Fetysze, zboczenia i inne. Dział dla fetyszystów!
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ja pamiętam jak była taka jedna kiedys miala z >30 lat i coś tam w nicku 997 i przy kości była, ale teraz sobie nicku nie przypomne, ale to też chyba Domina byla :)
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brakujące posty...

pien300 pisze:Miss Lagertha naprawdę daje radę. Młoda piękna, ale jednocześnie od razu pokazuje swoją wyższość i sprowadza do poziomu podłogi.


stopowy pisze:
pien300 pisze:Miss Lagertha naprawdę daje radę. Młoda piękna, ale jednocześnie od razu pokazuje swoją wyższość i sprowadza do poziomu podłogi.
Zgadzam się w 100%. Warto do niej zajrzeć ;)


kusja pisze:Dla mnie dominy na SU to trochę śmieszne... Często nic nie robią na transmisji tylko czekają na "daniny". Niektóre pewnie nigdy sesji "na żywo" nie przeprowadziły bo dominują tylko w swojej wyobraźni.
Pragniesz dominacji? Idź na prawdziwą sesję do prawdziwej dominy.
Znana niektórym Pani Laura jakoś klientów szukać w ten sposób nie musi... i chyba o czymś to świadczy.


Biustwo pisze:
michu123 pisze:Tak sądząc po celach to wgl nie można dostrzec że to domina. Żadnych taki wymyślnych i pasujących celów. Ale za to privy to wszystko tłumaczą

kusja pisze:Dla mnie dominy na SU to trochę śmieszne... Często nic nie robią na transmisji tylko czekają na "daniny". Niektóre pewnie nigdy sesji "na żywo" nie przeprowadziły bo dominują tylko w swojej wyobraźni. Pragniesz dominacji? Idź na prawdziwą sesję do prawdziwej dominy. Znana niektórym Pani Laura jakoś klientów szukać w ten sposób nie musi... i chyba o czymś to świadczy.

O czym świadczy? Mój szewc dorabia też klucze i z obu usług jestem zawsze zadowolona (to było pół żartem, pół serio).
Czy jeśli dziewczyna jest otwarta na tego typu układ z panem (lub grupą panów), ale ma też inne "atrakcje" w ofercie, to od razu jest śmieszna i nie zna się na rzeczy? Chcesz przez to powiedzieć, że rasowa domina nie zniża się do ssania gumowego kutasa lub masturbacji przed kamerą? Pytam z ciekawości, ponieważ mam kilku panów, z którymi odbywam tego typu sesje i nie przeszkadza mi to zupełnie w klepaniu się po dupie za żetony czy oblewaniu piersi olejkiem. Może się mylę... a może niektóre kobiety mają więcej niż jedno oblicze i/lub bywają "wszechstronnie uzdolnione".


źródło: http://archive.fo/Q1Wkb
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ja wole byc zdominowana niz dominowac hehe
Awatar użytkownika
lolaxxx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 12 mar 2024, 12:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Fetysze



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości