Rimming - czyli (temat z d*py)

Fetysze, zboczenia i inne. Dział dla fetyszystów!
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Szanuje takie wyzwolone myślowo dziewczyny, szczególnie pod kątem erotyki.
dziewczyna bardzo lekko, celnie i rzetelnie opisała to, czym dla niej jest rimming/analingus i jak to wszystko wygląda w rzeczywistości.

Zapraszam do lektury... :azn2:

http://proseksualna.pl/seks/rimming-z-czym-to-sie-je
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Doskonały artykuł i świetne wprowadzenie do tematu dla osób które są nastawione "na anty", polecam!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Moja niespełniona fantazja...
"La donna è mobile"
Awatar użytkownika
pi313
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 332
Rejestracja: 18 mar 2016, 12:37
Lokalizacja: Stolica Masturbacji
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zmyslowa077
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: polifoniczny




Wypiąć się sraką na kobietę? - Nigdy! :) A jeśli chodzi o psy to one są usprawiedliwione bo ciągnie je w tym kierunku specyficzny smrodek wydzieliny z gruczołów okołoodbytowych :)
Awatar użytkownika
Adam
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 04 sty 2017, 21:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich jest.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Co maja psy do rzeczy?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Artykuł na wstępie był łaskaw przeczytać? Nie? To niech czyta i nie czepia się :)

Awatar użytkownika
Adam
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 04 sty 2017, 21:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich jest.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Był łaskaw, jak zreszta wiele innych u proseksualnej. Jeden z lepszych portali/blogów nt. seksu w języku polskim. Wybacz ze nie zwróciłem uwagi na obrazek który z samym tekstem niema wiele wspólnego.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Dla jednych ma dla drugich nie - obrazek jest opatrzony opisem angielskim jak i podpisany w języku polskim. Jednak nie o tym chciałem..... filozofię można dopisać dosłownie do wszystkiego - chlanie moczu nazywać urynoterapią a dłubanie palcem w nosie relaksem :)
Kręci Cię lizanie dup to je sobie liż. Jara Cię bycie lizanym w dupsko to daj się wylizywać. Tylko po co dopisywać do tego ideologię?
Awatar użytkownika
Adam
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 04 sty 2017, 21:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich jest.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie zauważyłem żebym ja albo ktokolwiek inny dopisywał do czegokolwiek ideologie. Nigdzie tez nie uzewnętrzniałem co JA lubię. Zwróciłem tylko uwagę ze w całkiem dobrym artykule (bez względu na Twoje preferencje) dostrzegłeś tylko pieski. Także peace&love :D a na koniec cytacik z ww artykułu, może sie przyda...
"Jeżeli lubisz erotyczne przygody, a chcesz spędzić życie z osobą, której fantazje kończą się na wsadzić-wyjąć-wsadzić-wyjąć i nie da się ich renegocjować, to powiem ci jedno: masz przechlapane."
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Dla Ciebie dobrym dla mnie wręcz przeciwnie - w dodatku dopisującym ideologię z dupy i mącącym w głowach takim jak Ty bo sugerującym że jeśli ktoś nie jest zwolennikiem lizania sobie dupsk to musi mieć fchuj ubogie życie seksualne. Wracając do piesków - dostrzegłem je TAKŻE i celowo użyłem do ironicznego komentarza którego zupełnie nie skumałeś i postanowiłeś się dopieprzyć.
Awatar użytkownika
Adam
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 04 sty 2017, 21:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich jest.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wybacz, nie dogadamy sie. Ten artykuł naprawdę nie wymaga interpretacji, tylko czytania ze zrozumieniem. Jeśli ktoś dorobił ideologie to tylko i wyłącznie Ty, bo nie autorka a Ty zrozumiałeś/sugerujesz ze "lizanie dupy" jest warunkiem koniecznym udanego życia seksualnego. Najwyraźniej nie zrozumiałeś tez w jakim celu wkleiłem cytat z tekstu.
Btw. W mojej głowie juz naprawdę ciężko mącić, w zasadzie byłbym miło zaskoczony gdyby komuś sie udało, suma lat razy ilość doświadczeń sprawia ze naprawdę ciężko mnie zaskoczyć. I masz racje dopieprzylem sie lekko do Ciebie bo irytuje mnie gdy jeden człowiek sie solidnie napracuje żeby stworzyć coś wartego choćby zastanowienia a lokalny "mistrz ciętej riposty" spłyci wszystko kiepskim komentarzem. Koniec tematu jak dla mnie.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Ten artykuł przede wszystkim nie wymaga śmiertelnej powagi i jeśli dla Ciebie jest on synonimem solidnej pracy tzn. że nigdy w życiu się porządnie nie narobiłeś. Kiedy w tv widzę reklamę z komentarzem: "koniecznie musisz to mieć" - to wiem że ten produkt powinienem omijać z daleka. Jeżeli ktoś wymyśla fryzurę na wygolone boki i miliony Polek oraz Polaków zaraz biegnie do fryzjera i robi z siebie pajace to też mnie to bawi. Jeśli ktoś sobie ubzdura że obgryzanie cudzych paznokci u stóp jest mega przeżyciem seksualnym - wymyśli dla tej czynności nazwę i dopisze ideologię to ja też niekoniecznie muszę się tym jarać. Ślepe podążanie za modą lub cudzymi preferencjami - w tym także tymi odnoszącymi się do życia seksualnego - nie są naszym najwyższym nakazem i niekoniecznie muszą nam wyjść na zdrowie. We wszystkim trzeba zachować choćby odrobinę krytycyzmu.
Awatar użytkownika
Adam
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 04 sty 2017, 21:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich jest.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




pi313 pisze:Moja niespełniona fantazja...


To najwyższy czas coś z tym zrobić, a najlepiej spełnić.
Super sprawa. Coś niesamowitego.
Awatar użytkownika
samozlo78
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 12 sty 2017, 10:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




To jest własnie problem z rimmingiem - że są osoby które spróbowały i im się podobało i są takie jak Adam którym od początku kojarzy się źle z "pedalstwem" i pieskami i nie spróbują za Chiny - trzeba być otwartym, spróbuj choć raz i dopiero potem oceniaj! A tak jak jest opisane w artykule - lizanie "na czysto" nie rózni się niczym od lizania dowolnej innej części ciała a "na brudno" to wiadomo, scato-perswersja i nikt nie każe Ci tego robić!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




No tak Ruger, ale rzeba pamiętać, że 'rimming' jest bardzo intymną sprawą, i dlatego zawsze będzie opór :P
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




ruger44 pisze:To jest własnie problem z rimmingiem - że są osoby które spróbowały i im się podobało i są takie jak Adam którym od początku kojarzy się źle z "pedalstwem" i pieskami i nie spróbują za Chiny - trzeba być otwartym, spróbuj choć raz i dopiero potem oceniaj! A tak jak jest opisane w artykule - lizanie "na czysto" nie rózni się niczym od lizania dowolnej innej części ciała a "na brudno" to wiadomo, scato-perswersja i nikt nie każe Ci tego robić!


Nie muszę wkładać palca do kontaktu aby wiedzieć że mnie prąd "popieści".
Może po kolei..... po pierwsze - nigdzie nie wspomniałem o "pedalstwie" a po drugie - o ile się nie mylę to autorka tekstu sama była łaskawa ilustrację z pieskami umieścić w artykule. W końcu po trzecie - mam prawo do mówienia NIE nawet jeśli się to komuś nie podoba.
Ruger może sobie być otwarty do tego stopnia że jeśli najdzie go ochota aby we własny tyłek wetknąć granat a następnie wyciągnąć zawleczkę - niech tak uczyni - a nuż okaże się to najbardziej ekscytującym doznaniem jego życia :)
Awatar użytkownika
Adam
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 04 sty 2017, 21:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich jest.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Adam... miałem się już nie czepiać, ale Twoje odpowiedzi są nomen omen "z dupy".
Mógłbyś wytłumaczyć czemu ma służyć np to zdanie:
Adam pisze:
Nie muszę wkładać palca do kontaktu aby wiedzieć że mnie prąd "popieści".

Bo ja rozumiem ze piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia, teoretyzujesz tylko. Jeśli tak, to kiepskie to Twoje porównanie, już pomijając fakt ze nie widzę zagrożenia porównywalnego z "popieszczeniem". Chyba ze nie dostrzegasz różnicy pomiędzy najbardziej nawet barwnym opisem "popieszczenia" a doświadczeniem go osobiście.
W tym wątku, ale także w wątku o scat ubzdurałeś sobie ze to jakaś moda, ze to reklama, dorabianie ideologii itd. Widzisz, źle to rozumiesz, nikt niczego nie reklamuje, nie namawia. Ja odnoszę wrażenie ze masz problem z tym ze ludzie maja inne potrzeby niż Ty, to co nie mieści się w Twojej głowie to ZUO, spisek reklamodawców, syjonistów, kreatorów mody i kogo tam sobie tylko wymyślisz. NIKT Ci nie każe, lizać dupy, smarować się gównem, chodzić w pończochach, oprawiać anala itp. czegokolwiek na co nie masz ochoty, ale wyobraź sobie ze są ludzie których to kreci i zwyczajnie to zaakceptuj. Uwierz lub nie ale te wszystkie fetysze, perwersje istniały na świecie zanim wymyślono internety, reklamy i inne pierdoły.
Z jednym się zgodzę co napisałeś:
Adam pisze: mam prawo do mówienia NIE nawet jeśli się to komuś nie podoba.
TY masz prawo do mówienia NIE, wtedy gdy dotyczy to Ciebie. Niby wszędzie piszesz ze każdy może robić co chce, niestety ze sposobu Twojej wypowiedzi wynika ze zupełnie nie jesteś w stanie zaakceptować faktu ze inni bawią się inaczej niż Ty.

Tak już zupełnie na marginesie... Legenda miejska głosi ze Ruger ma tak silne zwieracze ze po wyciągnięciu zawleczki z granata w dupie jego lufa wypuszcza jedynie dwa zgrabne kolka dymu, wiec bez nadmiernej ekscytacji :smoke:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Komin..... naprawdę chce Ci się czytać moje posty i je analizować? Jeśli nie znasz takich pojęć jak - ironia i przekora to zawsze będziesz doszukiwał się głębszego sensu tam gdzie go nie ma. Dodam że i skróty myślowe odgrywają czasem niebagatelną rolę :) Pozwól że większość Twojego wywodu pominę bo temat lizania sobie tyłków nie jest wart tylu słów ile zostało mu już poświęconych w tym wątku. Odpowiem tylko na Twoje pytanie o "pieszczoty" prądem - otóż - sformułowanie to było użyte jako pierwszy lepszy przykład z brzegu na wytłumaczenie rugerowi (cytat z rugera: "spróbuj choć raz i dopiero potem oceniaj!") że..... i tu też posłużę się przykładem z dupy (dosłownie :)) oraz nawiążę do poruszonego przez Ciebie tematu scata - nie muszę wąchać gówna aby wiedzieć że śmierdzi :) A teraz liżcie sobie co chcecie (nawet tynk ze ścian) jedzcie sobie co lubicie (nawet styropian) wąchajcie sobie co sprawia wam przyjemność (nawet kiszone śledzie) a moimi postami nie zawracajcie sobie głowy bo nie są one godne waszej uwagi :)
Awatar użytkownika
Adam
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 04 sty 2017, 21:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich jest.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Faktycznie, chyba nie są warte.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Wiesz co..... brakowało mi tylko żebyś zapytał o to dlaczego według mnie "Niektórzy lubią między drzwi a jeszcze inni między żeberka od kaloryfera :)" - to a propos mojego wpisu w temacie "Pachy!".

Czasem aż czuję fizyczny bUl gdy staram się powstrzymywać od sarkastycznych komentarzy ;)
Awatar użytkownika
Adam
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 04 sty 2017, 21:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiele ich jest.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Fetysze



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości