Masturbacja butelką

Fetysze, zboczenia i inne. Dział dla fetyszystów!
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Masturbacja butelką
04 mar 2017, 00:57


Zastanawiałem się, czy nie dać tego wątku raczej do dziwnych transmisji, bo na oko to chyba nie fetysz, ale mimo wszystko w pewien sposób pociąga :) Co o tym sądzicie? Trudno mi uwierzyć, że kogoś patrzącego to podnieca - ale z ciekawości sam oglądam, zwłaszcza gdy się widziało już prawie wszystko inne... ;) Zimna i twarda szyjka chyba też nie jest rzeczą, jaką większość kobiet chciałaby mieć w cipce.

Mistrzynią gatunku ostatnio jest https://showup24.tv/ZdradzajacaKinia - tylko za dużo udawanych jęków rozkoszy ;) - a robi to, o dziwo, praktycznie za darmochę, więc może jednak lubi?...
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Re: Masturbacja butelką
04 mar 2017, 03:27


Przeczytałem tytuł tematu i od razu pomyślałem o nicku, który podałeś w swoim poście. Dla mnie to trochę dziwne... nie rozumiem tego :) Patrzyłem raczej z ciekawości niż zeby miało to choć w jakimś stopniu kręcić.. no cóż, może wibro nie ma :D
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Masturbacja butelką
04 mar 2017, 03:56


Marshall pisze:Zastanawiałem się, czy nie dać tego wątku raczej do dziwnych transmisji, bo na oko to chyba nie fetysz, ale mimo wszystko w pewien sposób pociąga :) Co o tym sądzicie? Trudno mi uwierzyć, że kogoś patrzącego to podnieca


Fetyszem jest wszystko co jest w stanie wywołać czy też zaspokoić popęd seksualny... Mnie to nie pociąga w ogóle, ale jestem w stanie zrozumieć ludzi, którym może się to podobać ;)

A co do ZdradzającejKini, może bidulka dopiero zbiera na swoje wymarzone dildo czy wibrator i musi się na chwilę obecną zadowolić butelkami :D
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Masturbacja butelką
04 mar 2017, 12:10


jakoś nigdy nie kręciło mnie oglądanie wkładania do cipki dziwnych przedmiotów, warzyw.. :|
Awatar użytkownika
Szmata
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 14 sie 2016, 14:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ruger44
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SZ


Re: Masturbacja butelką
07 mar 2017, 22:04


Słyszałem kiedyś o masturbacji butelką, która pękła dziewczynie w środku ;] Było o kiedyś napisane w gazecie. Ładnych kilkanaście lat temu.
Awatar użytkownika
Gracjan
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 42
Rejestracja: 07 mar 2017, 21:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Gracjan86


Re: Masturbacja butelką
07 mar 2017, 22:38


Gracjan pisze:Słyszałem kiedyś o masturbacji butelką, która pękła dziewczynie w środku ;] Było o kiedyś napisane w gazecie. Ładnych kilkanaście lat temu.


To dziwne. Może przekombinowała i miała jakieś małe buteleczki. Solidna butelka po browcu, nie ma siły, żeby pękła na szyjce od wkładania do cipki ;)
(Nie rozgrzeje się też chyba aż tak, żeby wystąpiły naprężenia.. ;))
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Re: Masturbacja butelką
08 mar 2017, 07:05


Gracjan pisze:Słyszałem kiedyś o masturbacji butelką, która pękła dziewczynie w środku ;] Było o kiedyś napisane w gazecie. Ładnych kilkanaście lat temu.


Taaa... Każdy chyba słyszał tą miejską legendę o lasce, co jej pękła butelka/słoik w środku, o parze co się zakleszczyła w sobie w szkolnym kiblu i pielęgniarze musieli ich wynosić do szpitala przy aplauzie rozbawionego tłumu (jest też bardziej obleśna wersja - ze starą panną i zakleszczonym psem, fuj!) etc. I zawsze "słyszałem od kogoś...", "kiedyś było w gazecie...", "kolega kolegi opowiadał, że w jego szkole...", nigdy żadnych faktów.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Masturbacja butelką
08 mar 2017, 14:42


ruger44 pisze:o parze co się zakleszczyła w sobie w szkolnym kiblu i pielęgniarze musieli ich wynosić do szpitala przy aplauzie rozbawionego tłumu


Do szpitala? Amatorzy, przecież wystarczyłoby wiadrem zimnej wody ich oblać to by puściło od razu :sarcastic:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Masturbacja butelką
08 mar 2017, 15:36


Ćpunek pisze:
ruger44 pisze:o parze co się zakleszczyła w sobie w szkolnym kiblu i pielęgniarze musieli ich wynosić do szpitala przy aplauzie rozbawionego tłumu


Do szpitala? Amatorzy, przecież wystarczyłoby wiadrem zimnej wody ich oblać to by puściło od razu :sarcastic:


Hahaha nom, tym bardziej, że woda była pod ręką :lol:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Masturbacja butelką
08 mar 2017, 15:53


ruger44 pisze:
Gracjan pisze:Słyszałem kiedyś o masturbacji butelką, która pękła dziewczynie w środku ;] Było o kiedyś napisane w gazecie. Ładnych kilkanaście lat temu.


Taaa... Każdy chyba słyszał tą miejską legendę o lasce, co jej pękła butelka/słoik w środku, o parze co się zakleszczyła w sobie w szkolnym kiblu i pielęgniarze musieli ich wynosić do szpitala przy aplauzie rozbawionego tłumu (jest też bardziej obleśna wersja - ze starą panną i zakleszczonym psem, fuj!) etc. I zawsze "słyszałem od kogoś...", "kiedyś było w gazecie...", "kolega kolegi opowiadał, że w jego szkole...", nigdy żadnych faktów.



No to Cię zaskoczę, bo sam byłem świadkiem jak karetka musiała przyjechać do takiej pary. Biologii nie miałeś w szkole?:P A u zwierząt też nigdy nie widziałeś tego?^^
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: Masturbacja butelką
09 mar 2017, 15:47


Butelka :blink:
przeciez jest wiele innych rzeczy w domu jak np ogorek,marchewka,cukinia :biggrin:
ale polecam prawdziwego faceta z krwi i kosci a nei zaspakajac sie sztucznie :)
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Masturbacja butelką
10 mar 2017, 01:32


tomcio_paluszek pisze:
ruger44 pisze:
Gracjan pisze:Słyszałem kiedyś o masturbacji butelką, która pękła dziewczynie w środku ;] Było o kiedyś napisane w gazecie. Ładnych kilkanaście lat temu.


Taaa... Każdy chyba słyszał tą miejską legendę o lasce, co jej pękła butelka/słoik w środku, o parze co się zakleszczyła w sobie w szkolnym kiblu i pielęgniarze musieli ich wynosić do szpitala przy aplauzie rozbawionego tłumu (jest też bardziej obleśna wersja - ze starą panną i zakleszczonym psem, fuj!) etc. I zawsze "słyszałem od kogoś...", "kiedyś było w gazecie...", "kolega kolegi opowiadał, że w jego szkole...", nigdy żadnych faktów.



No to Cię zaskoczę, bo sam byłem świadkiem jak karetka musiała przyjechać do takiej pary. Biologii nie miałeś w szkole?:P A u zwierząt też nigdy nie widziałeś tego?^^



Jeśli dobrze kojarzę to to się nazywa pochwica :) Sam lęk przed nakryciem może spowodować mimowolny skurcz mięśni i co? Nununu kochany nie uciekniesz ode mnie xD Kubeł zimnej wody nie pomoże :)
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Masturbacja butelką
11 mar 2017, 12:31


Butelka zawsze spoko, tylko od strony denka wiadomo.
Awatar użytkownika
Jose_to_muj_kolega
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 11 mar 2017, 12:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie obecna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Masturbacja butelką
13 mar 2017, 14:29


ruger44 pisze:
Gracjan pisze:Słyszałem kiedyś o masturbacji butelką, która pękła dziewczynie w środku ;] Było o kiedyś napisane w gazecie. Ładnych kilkanaście lat temu.


Taaa... Każdy chyba słyszał tą miejską legendę o lasce, co jej pękła butelka/słoik w środku, o parze co się zakleszczyła w sobie w szkolnym kiblu i pielęgniarze musieli ich wynosić do szpitala przy aplauzie rozbawionego tłumu (jest też bardziej obleśna wersja - ze starą panną i zakleszczonym psem, fuj!) etc. I zawsze "słyszałem od kogoś...", "kiedyś było w gazecie...", "kolega kolegi opowiadał, że w jego szkole...", nigdy żadnych faktów.


Do miejskich legend należy również ta o dziewczynie masturbującej się kaszanką, która pękła w najmniej odpowiednim momencie.
"La donna è mobile"
Awatar użytkownika
pi313
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 332
Rejestracja: 18 mar 2016, 12:37
Lokalizacja: Stolica Masturbacji
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zmyslowa077
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: polifoniczny


Re: Masturbacja butelką
22 mar 2017, 17:13


pi313 pisze:Do miejskich legend należy również ta o dziewczynie masturbującej się kaszanką, która pękła w najmniej odpowiednim momencie.


No ale to chyba nie jest za duży problem? :)

Swoją drogą, od lat chętnie bym tu zobaczył dziewczynę masturbująca się kiełbasą - nie, żeby ten pomysł mnie podniecał, ale - podobnie jak tytuł wątku - ciekawe jak to wygląda... :D
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Re: Masturbacja butelką
23 mar 2017, 09:37


Marshall pisze:
pi313 pisze:Do miejskich legend należy również ta o dziewczynie masturbującej się kaszanką, która pękła w najmniej odpowiednim momencie.


No ale to chyba nie jest za duży problem? :)



Wybieranie drobinek kaszanki z pochwy też może być sexy...

;)
"La donna è mobile"
Awatar użytkownika
pi313
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 332
Rejestracja: 18 mar 2016, 12:37
Lokalizacja: Stolica Masturbacji
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zmyslowa077
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: polifoniczny


Re: Masturbacja butelką
23 mar 2017, 09:53


Dzięki waszej dyskusji o kaszankach i kiełbasach, butelka wydaje się już na prawdę normalną i bardzo przeciętną zabawką :D
Awatar użytkownika
matiso87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 330
Rejestracja: 19 paź 2016, 08:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Masturbacja butelką
23 mar 2017, 13:16


Jakby tak się zastanowić, to butelka to zwykłe szklane dildo.



ShowUp.tv
"La donna è mobile"
Awatar użytkownika
pi313
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 332
Rejestracja: 18 mar 2016, 12:37
Lokalizacja: Stolica Masturbacji
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zmyslowa077
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: polifoniczny


Re: Masturbacja butelką
23 mar 2017, 20:15


Marshall pisze:Swoją drogą, od lat chętnie bym tu zobaczył dziewczynę masturbująca się kiełbasą - nie, żeby ten pomysł mnie podniecał, ale - podobnie jak tytuł wątku - ciekawe jak to wygląda... :D


...Gdy to przeczytałem, stwierdzam, że to wyjątkowo dziwnie zabrzmiało :)

Nie, żebym był perfidnym zboczeńcem z fetyszem dotyczącym jedzenia, ale po prostu jestem ciekaw ;)
A swoją drogą, oglądając coraz to nowe perwersje na SU i traktując oferty scatu, ostre klapsy, masturbacje butelką itp za coraz powszedniejsze zachowania, człowiek się znieczula i zaczyna myśleć: co by tu jeszcze można wymyślić... ;)
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Re: Masturbacja butelką
24 mar 2017, 08:38


Internet sam przynosi inspiracje:

Obrazek

:o
"La donna è mobile"
Awatar użytkownika
pi313
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 332
Rejestracja: 18 mar 2016, 12:37
Lokalizacja: Stolica Masturbacji
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zmyslowa077
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: polifoniczny


Następna

Wróć do Fetysze



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości