Efebofilia - zboczenie czy norma?

Fetysze, zboczenia i inne. Dział dla fetyszystów!
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Jakiś czas temu trafiłem w odmętach internetu na artykuł, który przedstawiał różnice między trzema dewiacjami - pedofilią, hebefilią i efebofilią (z punktu widzenia medycyny, a nie prawa). Pierwsze wszyscy znają i wiedzą, co to jest, więc nie ma co się nad tym rozwodzić. Dwa kolejne natomiast są to zaburzenia, w których odczuwa się pociąg seksualny do osób we wczesnym (hebefilia) i późnym (efebofilia) okresie dojrzewania. Zainteresowało mnie szczególnie właśnie to ostatnie zjawisko i jestem ciekaw waszego zdania w temacie.
No właśnie... bo czy tą efebofilię faktycznie można nazwać zboczeniem/odchyłem/parafilią/zaburzeniem/łotewer? Wszystkie definicje, na jakie natknąłem się w necie, podają ten "późny wiek dojrzewania" jako okres mniej więcej 15-18 lat. Każdy z nas chodził do szkoły, każdy więc wie, jak w tym okresie potrafią nieraz wyglądać dziewczyny ;) Wiadomo, że faceci szaleją na widok zgrabnej nóżki, krągłej pupy, kuszącego dekoltu, ślicznej twarzy itd. Ale czy naprawdę ma znaczenie fakt ile lat ma właścicielka tej nóżki, pupy, dekoltu, twarzy? Jeśli dziewczyna jest po prostu atrakcyjna to jaka jest różnica, czy ma ona np. 30 czy 16 lat? Ja się przyznaję bez bicia, że kiedy widzę młodą, ładną dziewczynę (czy to w internecie, czy na żywo) to świadomość, że ma ona 16-17 lat przyprawia mnie o dodatkowy dreszczyk ;)
A co w przypadku, kiedy taka nastolatka wygląda na starszą niż jest w rzeczywistości? Na pewno każdy spotkał się też z takim przypadkiem. Ładnych parę lat temu trafiłem na Fotce na profile dwóch dziewczyn - jedna prześliczna ze szczupłym ciałem, jak jakaś trenerka fitnessu, druga o bardziej kobiecych kształtach, bo i miała na czym usiąść, i miała naprawdę wielkie piersi. W każdym razie obie wyglądały na 18+ i w obu przypadkach przez mój prostacki, męski umysł przeleciała myśl: "ŁAŁ!! ruchałbym!!" - myśl, która nie wiedziała, gdzie się schować, gdy okazało się, że obie dziewczyny mają po 14 lat. Zresztą nawet na SU przed paroma laty nadawała (bez pokazów) dziewczyna mieszkająca w Holandii, która zszokowała dosłownie wszystkich swoich widzów kiedy przyznała, że ma 13 lat - nikt nie chciał w to uwierzyć, każdy zakładał, że jest już pełnoletnia. Z jej rozmów wynikało zaś, że mimo tego wieku miała już co najmniej (!) trzech facetów (w sensie jak najbardziej seksualnym, nie tym romantycznym).

No więc jak to jest waszym zdaniem? Pociąg do nastolatek to zboczenie, czy normalne, zdrowe, męskie zachowanie?
Piszę ten temat oczywiście z mojego męskiego punktu widzenia, ale wypowiedzi pań na temat odwrotnego układu też są mile widziane ;)
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




To może być lekki odchył, bo o ile się nie mylę, efebofilia dotyczy nie w pełni dojrzałych, młodziutkich laseczek, a nie cycatych, wyglądających jak kobiety, nawet jak mają 16-17 lat. Ale myślę, że to odchył akceptowalny - o ile 30-kilkuletni facet nie próbuje uwodzić 17-latek (a tym bardziej 15-ek). Dopóki ogranicza się to do "podziwiamy, nie dotykamy", to myślę że to w porządku. Chociaż SU daje nowe możliwości ekspresji erotyzmu (i deprawowania) takich dziewcząt w stosunku do tego, jak było, kiedy chodziłem do liceum... Ciekawe, ile z moich koleżanek rozbierałoby się i pieściło przed kamerką i oglądało tryskające na ich widok kutasy starszych facetów, gdyby były takie możliwości... ;)
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...




Jak dla mnie jest to całkowicie normalne.
Bo normą też jest to, że młode osoby, dojrzewające cieleśnie mają lepszy wygląd. Nęci ich potencjalna niewinność takich młodych osób, skóra jest inna w dotyku, etc. Do tego dochodzi aspekt tego, że młode osoby bardzo rzadko są w jakimś związku, co oznacza, że są wolne zazwyczaj, albo w nieobowiązujących relacjach.

No i skoro o dojrzewaniu hormonów mowa, to buzują w takim wieku i osoby (niektóre) są łatwiejsze, bardziej chętne do zbliżeń seksualnych. :yes4:
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Hmm, ciekawe zagadnienie. Myślę, że to dość normalne. Młode dziewczyny, jak to młode dziewczyny, mają zwykle zgrabne ciałka, są uroczo zawstydzone (już coraz mniej). Jest to na pewno odmiana od tego, jak wygląda żona po 2 ciążach.
Awatar użytkownika
Londoner1
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 06 sie 2017, 14:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ja też uważam że to normalne. Niektóre dziewczyny w wieku 15-18 już naprawdę wyglądają kobieco i mają już swoje potrzeby, więc często takie nie są już dziewicami. Skoro one samo myślą, uprawiają i wyzywająco się ubierają to dlaczego tego nie podziwiać :)
Awatar użytkownika
diabolic89
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 18 kwie 2017, 23:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: diabolic89




Londoner1 pisze:Hmm, ciekawe zagadnienie. Myślę, że to dość normalne. Młode dziewczyny, jak to młode dziewczyny, mają zwykle zgrabne ciałka, są uroczo zawstydzone (już coraz mniej). Jest to na pewno odmiana od tego, jak wygląda żona po 2 ciążach.


...chociaż o dziwo, mimo, że nastolatki są śliczne i zawsze mi się podobały, ostatnio stwierdziłem, ku własnemu zaskoczeniu, że jakoś bardziej mnie tu pociągają dojrzalsze kobiety w wieku 30-40, czyli jednak w typie żony po dwóch ciążach... ;)

(...a przynajmniej te, które nadal nieźle wyglądają, tak jak wspomniana żona... :cool3: )
:monster:
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...



Wróć do Fetysze



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości