Kącik pedaua połety- własna twórczoźdź

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Jako, że mamy na forumciu wybitne umysły; 3 w1 pussiscat hónwed siwy;, które mają wrażliwość większą niż Marcel Proust, który płakusiał mocno w podusię jak go mamusia nie przytulała, i wyobraźnię bardziej bujną niż Roland Topor po ostrym pejotlowym siuwaksie, to proponuję tym jakże prominentnym personom podzielenie się swojom twórczościom, a żeby i lumpenproletariat- czyt. anturaż walikoniów- trochę wyższej kultury zaznał wszak i też. Jako że, wybitna połetka wyklęta i niedoceniona,- jeszcze nieznana szerszej publice < ale sondzem, że to się zmieni>- Pussiscat- dała już na forumku próbki swoich wybitnych literackich umiejętności, chciałbym więcej poznać- i zagłębić się w te głębokie jak gardło częstochowskie rymy. A i jestem także ciekaw głębokich życiowych rozkmin jej dwóch kompanów z tej wybitnej 3-osobowej grupy poetyckiej, bo jeszcze nie miałem zaszczytu zaznajomienia się z ich dziełami, ale czuję, że to mógłby być szok i coś wielkiego na miarę chociażby TOTARTU. Czekam z ręką w majtusiach :fap:

Żebyście się nie wstydzili zapodam mojego wiersza nad którym siedziałem dwa lata starając się by każde słowo było dopieszczone i zawierało kilka den:

Świt zajaśniał przebijając się przez żabie zasłonki w oknie
Wstała durna kurwa brudna- i przemyła oczka z ropy
Zasiadła... i dokonała fizjologicznego aktu.. a jej ciało wątłe...
Pru, pru - ona: już Nausicaä z Doliny Wiatru, królowa męskich kroczy

Dumnie kroczy przez życie jak pewien użytnik na obczyźnie!!!
Tylko czasem melancholia dopada, i męczy to życie!!!
Bo życie w życie- to prawie jak nic..
Bo jak żyć, gdy boli rzyć i w nim tkwi nić...

Trza odpalić światło/wodę i pokazać swą urodę
Trza stworzyć pogodę szklaną i odpierdalać wciąż to samo
Trza się bawić, bo życie jedno- a to życie dziwką wredną...

...i tak sobie płynie czas, jak krew z hivem w żyłach
I tak konfaBÓLuje- Forca Bruta , ragazza bella, mamma mia
I to wszystko jakby nie najgorsze- całkiem znośne
Dopóki jakiś Rusek z młotkiem nie podzieli się tym na dropboxie
Awatar użytkownika
ŚnIĘta_gejoska_3
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 12 lut 2016, 16:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości