WSJS - Wielki Słownik Języka Szołapowskiego

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Dla niektórych nowych osób pewne pojęcia, slogany i pseudonimy używane na szołapie i forume mogą być niezrozumiałe dlatego postanowiłem założyć temat ze słownikiem najczęściej używanych pojęć wraz z obajśnieniami

Janusze - osoby które nie potrafią używać ShowUp.tv w sposób właściwy (tzn wejśc, sypnąć żetonem, zwalić, wyjść) tylko dają się wciągać w jakieś matrymonialne gierki między nimi a transmitującymi. Osoby których nikt nie szanuje a modelki doją bez zażenowania i wstydu
Modelka - ponieważ większośc transmitujących pań czuje się obrażona gdy nazywa się je k**** za żeton tudzież innymi camwhorami, ułożyliśmy na forume niekrzywdzący nikogo i na maksa neutrealny termin "modelka"
Złotnicy - panowie którzy sypią dużo żetona
Sępy - panowie znajdujący się po przeciwnej niż złotnicy stronie barykady w odwiecznym starciu między miłością za żeton i miłością do żetona - kultywują zasadę że za prawdziwą miłość nie powinno się płacić
Leżing - panie które chcą zarobić a nie chcą się narobić nie tańczą na transmisji, nie rozbierają się, nie palcują tylko uprawiają leżing stosowany - leżą i czekają na żeton. Krulową i mistrzynią w leżingu i biernym duszeniu żetona jest Kotzur
Sąsiad - ponieważ słowo "narzeczony" bądź (o zgrozo!) "mąż" źle wyglada w oczach Januszy i na pewno nie zacheca do żetonowania i podrywania, modelki stosują słowo "sąsiad" by wytłumaczyć obecność jakiegoś pana kręcącego się po domu

Osoby:
Kotzur - czyli viewtopic.php?f=48&t=380 KOCUREK272 , Krulowa Leżingu, Mistrzyni Biernego Wyduszania Żetona z Januszy, absolutnie i do bólu nierozbieralna persona (o której krążą legendy że gdzieś kiedyś jakoś jej się zdarzyło... I ponoć są filmy z tego epickiego wydarzenia których nikt jednak nie widzial)
ANita - viewtopic.php?f=8&t=518 Słynna Chili, zapisywana na forume w charakterystyczny sposób przez skapitalizowanie dwóch pierwszych liter imienia, ukochana Dżozefa aka "Nigdy nie kupie sobie tej konsoli"
Cuks - viewtopic.php?f=8&t=76 Gdy rozum śpi rodzą się demony, gdy wszyscy śpią Cukierek o 4 rano buszuje na szołapie :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




korniszon - występuje w dwóch znaczeniach:
1' - zamiennie z fapaczem, częstokroć występuje podczas powitania na czacie (przykład: ,,witam zacnych korniszonów i jędrne pierogarki :hi: ")
2"- członek męski - czynność, którą często wykonuje to tzw. dyganie (przykład: ,,korniszon znów mi zaczął dygać, gdy do niej wszedłem na trans, bo jest zacna")

fapacz - forumowy onanista, rozpoczyna dzień od włączenia forume i kończy ów dzionek również na tymże zacnym portalu (przykład: Loc)

pierogarka - żeńska forma fapacza na forume (przykład: zacna KoKo)
,,...bo taki jest ten świat, świat pełen łez" - https://www.youtube.com/watch?v=mxOL3-g3XFw Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kotzurek
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: (kiedyś) LoverOfCats




ruger44 pisze:Dla niektórych nowych osób pewne pojęcia, slogany i pseudonimy używane na szołapie i forume mogą być niezrozumiałe dlatego postanowiłem założyć temat ze słownikiem najczęściej używanych pojęć wraz z obajśnieniami

Janusze - osoby które nie potrafią używać ShowUp.tv w sposób właściwy (tzn wejśc, sypnąć żetonem, zwalić, wyjść) tylko dają się wciągać w jakieś matrymonialne gierki między nimi a transmitującymi. Osoby których nikt nie szanuje a modelki doją bez zażenowania i wstydu
Modelka - ponieważ większośc transmitujących pań czuje się obrażona gdy nazywa się je k**** za żeton tudzież innymi camwhorami, ułożyliśmy na forume niekrzywdzący nikogo i na maksa neutrealny termin "modelka"
Złotnicy - panowie którzy sypią dużo żetona
Sępy - panowie znajdujący się po przeciwnej niż złotnicy stronie barykady w odwiecznym starciu między miłością za żeton i miłością do żetona - kultywują zasadę że za prawdziwą miłość nie powinno się płacić
Leżing - panie które chcą zarobić a nie chcą się narobić nie tańczą na transmisji, nie rozbierają się, nie palcują tylko uprawiają leżing stosowany - leżą i czekają na żeton. Krulową i mistrzynią w leżingu i biernym duszeniu żetona jest Kotzur
Sąsiad - ponieważ słowo "narzeczony" bądź (o zgrozo!) "mąż" źle wyglada w oczach Januszy i na pewno nie zacheca do żetonowania i podrywania, modelki stosują słowo "sąsiad" by wytłumaczyć obecność jakiegoś pana kręcącego się po domu

Osoby:
Kotzur - czyli viewtopic.php?f=48&t=380 KOCUREK272 , Krulowa Leżingu, Mistrzyni Biernego Wyduszania Żetona z Januszy, absolutnie i do bólu nierozbieralna persona (o której krążą legendy że gdzieś kiedyś jakoś jej się zdarzyło... I ponoć są filmy z tego epickiego wydarzenia których nikt jednak nie widzial)
ANita - viewtopic.php?f=8&t=518 Słynna Chili, zapisywana na forume w charakterystyczny sposób przez skapitalizowanie dwóch pierwszych liter imienia, ukochana Dżozefa aka "Nigdy nie kupie sobie tej konsoli"
Cuks - viewtopic.php?f=8&t=76 Gdy rozum śpi rodzą się demony, gdy wszyscy śpią Cukierek o 4 rano buszuje na szołapie :)


bardzo cenny poradnik terminologi szołapowej dla takich jak np ja - nowych w internetach . Chociaż Ruger44 chyba u cukierka zły odnośnik wkleiłeś , i już pomyślałem że to na Anite mówicie Cuks , ale ta 4 rano mi coś nie spasowała :arrow:
Awatar użytkownika
gruby
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 113
Rejestracja: 06 lis 2021, 23:35
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




W sumie na stałe do języka forumowego wejdą chyba zdania "Jesteś? Czekam, ale maks do 5 bo padam. Ale jeszcze poczekam. Jesteś?" i "Odczytałaś? Bo kasuje, nie wiadomo kto to czyta" - użyte przez naszego forumowego kolegę w pewnym kontekście chyba zostaną unieśmiertelnione tak często są powtarzane bez powodu :) Nowym słowem jest też "manowanie" (znaczy to samo co stalkowanie tylko że budżetowo i po łebkach - nie posiadając podstawowych informacji jak imie, miasto, komunikatory i posiadając ograniczony budżet na privy :) Stopień atrakcyjności, do tej pory liczony w postaci opisowej jako "przegryw" (zero atrakcyjności) i po drugiej stronie skali "Nie-forumowicz" (normalna atrakcyjność) teraz jest liczony w stopniach manohajta - stopniach skali braku atrakcyjności gdzie zero manohajtów to osoba atrakcyjna a jeden manohajt to maksimum odstraszania kobiety
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Do terminu "sąsiad" warto dodać: brat/siostra/ chłopak siostry/ dziewczyna brata/ ze szwagrem i wieeele innych
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 19:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20




Brakuje terminów:
  • Karyna
  • Naganiacz
  • Flak
  • Neograżynka
  • Siostra (lub inna osoba z rodziny)
  • Aurelka
  • ? - termin na osoby, które wchodzą na każdą transmisję, pytają o to samo i nigdy nie biorą
  • Stalker
  • ? - osoby, które usilnie próbują znaleźć laskę "na real"
  • ? - transmitujące wyrzucające z transmisji jak nikt nie pisze
  • ? - transmitujące wyrzucające z transmisji jak ktoś nie rzuca żetonem
  • ? - transmitujący, którzy ustawiają takie cele, że prawie nigdy ich nie ma
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




ruger44 pisze:Sąsiad - ponieważ słowo "narzeczony" bądź (o zgrozo!) "mąż" źle wyglada w oczach Januszy i na pewno nie zacheca do żetonowania i podrywania, modelki stosują słowo "sąsiad" by wytłumaczyć obecność jakiegoś pana kręcącego się po domu


Sąsiad to niezłe zagranie psychologiczne, bo taki Janusz sobie wyobraża: "łał, a może mieszkam obok takiej laski i mnie zawoła, jak będzie miała chcicę?... Albo ta się przeprowadzi koło mnie i mi da, skoro daje dupy jakiemuś sąsiadowi na klatce?"
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...




Marshall pisze:
ruger44 pisze:Sąsiad - ponieważ słowo "narzeczony" bądź (o zgrozo!) "mąż" źle wyglada w oczach Januszy i na pewno nie zacheca do żetonowania i podrywania, modelki stosują słowo "sąsiad" by wytłumaczyć obecność jakiegoś pana kręcącego się po domu


Sąsiad to niezłe zagranie psychologiczne, bo taki Janusz sobie wyobraża: "łał, a może mieszkam obok takiej laski i mnie zawoła, jak będzie miała chcicę?... Albo ta się przeprowadzi koło mnie i mi da, skoro daje dupy jakiemuś sąsiadowi na klatce?"

To wynika z badań sondażowych. Ruger tego nie wie? Ale jedną z najczęstszych osób w Polsce z jakim chce się mieć seks to sąsiad/sąsiadka.
Dlatego właśnie te reklamy na stronach erotycznych mają teksty w stylu:
Co dwunasta osoba z Polski ma u nas konto. Może Twoja sąsiadka również?


PS: Nie mam linka do tych badań, dawno temu to wyczytałem.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Fapka pisze:Dlatego właśnie te reklamy na stronach erotycznych mają teksty w stylu:
Co dwunasta osoba z Polski ma u nas konto. Może Twoja sąsiadka również?



Przypomina mi się nieodżałowana MegaKrejzolka (konto usunięte), która na pytania "skąd jesteś" odpowiadała filuternie: "może jestem twoją sąsiadką?..." ;)
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...




Ukrainiec (na SU) - to samo co sąsiad, wersja II
Rugerowanie - trollowanie na forach, mistrzem są dwie znane mi osoby: ruger44 oraz Spokojna
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Spajkeloza - stan choroby pnia mózgu odznaczający się stopniowym acz finalnie kompletnym zanikiem kontaktu z bazą :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Hardowanie - ślinienie się do modelek w sposób infantylny, powodujący niesmak u innych obecnych na transmisjach, przyjmowany z niechęcią przez nadające i zarazem tolerowany po wpłaceniu miesięcznej kwoty ok 5000 żetonów. Skutkujący Banem po wielokrotnym przekroczeniu granicy dobrego smaku na transmisji. Objawia się również ciągłym nagabywaniem transmitujących które sobie tego nie życzą. Często jest usprawiedliwiany przez wyhardowywanie. Lekkie stany ograniczają się do witania modelek na czacie jak tylko one się zalogują, nawet jeśli na czata nie wchodzą. Największym zagrożeniem dla hardowania jest współistniejący hardopogląd.

Hardopogląd - odbieranie rzeczywistości w sposób zupełnie odbiegający od faktycznego stanu rzeczy, wyobrażanie sobie sytuacji których nie ma. Połączone z obsesyjną chęcią ataku na każdego kto myśli inaczej. Często objawia się przeświadczeniem że jest się lubianym przez nadające.

Wyhardowywać - wypieranie ze świadomości sytuacji które mają miejsce, ale nie są zgodne z aktualnie wymyślonym przez wyhardowywującego fikcyjnym światem w którym w jego mniemaniu żyje.

Hardoizm - w przypadku poniesionej porażki usilne staranie się zdyskredytowania innych osób (często konkurentów) tak by samemu poczuć się lepiej, wywyższyć w oczach innych i nie być jedynym przegranym. Stawiany jako postawa bliska "psu ogrodnika" jednak w jej przypadku objawia się ona stosowaniem najbardziej podłych chwytów aby osiągnąć swój cel.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Bądź jak Misio... Osobnik, zakochaniec dający modelce żetony, który po odrzuceniu zalotów żąda zwrotu żetonów, poniesionych kosztów.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości